• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@hradilenka ty jo ty se pekne na to připravuješ....sítku jsem ješte ani len nekoukala,jaké maj a nemám ani koupenou.... :slight_smile: :slight_smile: a možná ji ani pořizovat nebudu,dám plenu a hotovo.... :slight_smile:
26. kvě 2011 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já teda vůbec nevím,jak je natočetá. DR mi min.týden říkala,že je hlavičkou dolů,ale mě se to nějak nezdá,že by tak už zůstala až do porodu... Já poznám prd,jestli mě do močáku dloube ručkou nebo nožkou...

Holky zítra jdu na cukrovku,tak jsem zvědavá,jestli mi budou brát krev. Minule mě nebrala,tak jsem klidná,ale teď jsem se sladkým ne cpala,ale docela dost jsem si dopřála :slight_smile: Takže jestli m vezme krev,tak čísílka asi budou někde nahoře,ikdyž si to doma měřím a je to OK.
26. kvě 2011 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee - drž se, s maminama to máme hodně podobný - ale hlavně se nenervovat!!!! Jestli s ní nemusíš být denně v kontaktu, tak to radši teď omez - třeba jí to dojde. Alespoň na naší maminu to občas funguje. Teď musíš myslet na to malý a neřešit problémy. Držím palce, ať se tlak srovná a je to v pohodě
26. kvě 2011 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zítra jdu na odběry, UZ a kontrolu, tak jsem zvědavá jak to teď bude. Magnézko už moc nepiju, cítím se fajn, tak snad to tak i bude po vyšetření. Taky mi minule doktor řekl, že je malý hlavou dolu, ale jestli je tak pořád - taky netuším:slight_smile:
26. kvě 2011 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 http://www.emitex.cz/k-site.php ... tak jsem vzala modrou .... tady http://beruskakocarky.mimishop.cz/ mají celkem dobrý věběr ...
26. kvě 2011 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmmmm no já se nemám čím chlubit,ale já zítra jedu k zubaři na druhou preventivku,tak doufám,že me nic nenájde a i kdyby jo,tak snad me dá injekci.... :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: už jenom ten pocit,že tam budu v lehu na tom křesle ,me moc dobře nedelá,tak doufám,že to zvládnu.....
@druidee hodne zdaru holka a nepospíchej,malýmu se určo ješte nechce na svet,i když je venku hezky.... :wink:
26. kvě 2011 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka a za kolik je tá sít?
26. kvě 2011 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 http://beruskakocarky.mimishop.cz/detail.php?zbozi=1593447 128,- Kč :grinning: jsem zase v tomto krámu vytřepala peněženku :angry:
26. kvě 2011 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tož valím, holky.. tlak si nedá říct, už je 110 a víc, mrcha. já už pohoda :slight_smile: aby to nevyznělo, že za vše může máma, to ne :grinning: tlak mi roste pomalu nahoru i s kotníkama už od víkendu, tak dnes to vzal nějak hopem... no, raději k mudr zbytečně než něco zanedbat... no, jsem zvědavá, kolik stránek budu dočítat, kolik toho naplkáte tady, než budu zpět, snad jsme večer zase doma :slight_smile:
26. kvě 2011 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee tak držím pěsti,ať to nic není a pustí tě domů. Drž se...
26. kvě 2011 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka já mám síťku už u kočárku,takže to neřeším,ale je fakt,že je bílá a jde tam vidět blbě.
26. kvě 2011 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no sítku jsem si koupila univer.v DM a myslím že je modrá, ani jsem na ní nekoukala do krabičky. Já bych bez ní tady nemohla být, je tady překomárováno.
@druidee doufám že večer max. zítra si nás tady budeš dočítat. tlak máš opravdu vysoký ...no asi jsi už pa i tak píšu vzkaz, budeme na tebe myslet co provádíš
@msevy taky jdu ráno na odběry krve a odpoledne má holka vystoupení na ZUŠ, to zas bude akční den, dneska jsem nějaká k.o.asi fakt to bude i tlakem venku, jestli se na víkend něco žene tak se to už může projevovat.
@tasmailla1 na druhou zubní jdu myslím 13.6.chtěli mě původně objednat na 21.ale to jsem odmítla že to už fakt nikam jezdit nebudu, jdu i s holkama, snad budeme v poho všechny a ne že některý něco najde a nakonec tam kvůli nim nepojedu na víckrát. Starší má ty druhé zuby poškozené, tak se musí víc starat..kdyby jí je chtěla upravovat tak bych to snad nechala až na srpen nebo nevim..
26. kvě 2011 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21
@lebapa Tak nakonec jsem ráda , že je modrá , když píše misi , že je přes bílou špatně vidět ... já jí koupila co kdyby náhodou ... víš jak včela a je malér ... já jsem na to alergická a vždycky musím na kalciovku k doktorce .... jsem oteklá a špatně dýchám... co má pak dělat to malé mimi ....
26. kvě 2011 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka tak to je dobrý, ti píšu jak mám modrou, jdu to okouknout a je z ní bílá :astonished: a přitom kdybych měla volit tak bych šáhla po té modré..no tak nic. Ještě uvidím taky jak bude pasovat, třeba nebude dlouho trvat a budu muset koupit nějakou special, tady na té píšou na kočárky a cestovní postýlky
26. kvě 2011 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa Podívej funkci to splní ... a když by tam fakt nešlo vidět, tak koupíš pak tu madrou .... stejně tam mimi bude většinou chrnět .... kolik si za ní dala Ty? Já 128,- Kč
26. kvě 2011 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukla jsem na květnový miminka a asi to dělat nebudu..se mi všechno vybaví a hned mám na bulení, no letos budu asi hodně dojatá, jo ty hormony :slight_smile: Manžel mi přivezl přes zákaz a sám první říkal že vozit nebude nutelu ve sklenici..jak o ní vím, tak na to pořád myslím, tento týden mám zase hoňku na sladký, no je to něco..dám si něco jinýho a stejně vím že u té čokošky skončím
26. kvě 2011 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no mám ten pocit že 79,-, myslím že druide jí taky kupovala v DM, tak jsem po ní šáhla a nic neřešila
26. kvě 2011 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa cena dobrá , když tak jí obarvíš na modro a je ... Taky jsem se dívala na květnový ... a je tam otesánek 4.5 Kg ... tak snad taková nebude i naše .... jinak by mě asi nastříhli až po zadek :grinning:
26. kvě 2011 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no při mé šikovnosti bych pak mohla mít modré total všechno..ale modrá je dobrá :dizzy_face: . taky jsem zvědavá na tohle kolik bude mít, ale ta menší se mi rodila hůř jak větší a to byla ještě jako druhá. při první jsem se divila proč u mě dr. pořád sedí když už jsem byla po porodu, povídali jsme si, došli jsme k tomu že zná šváru tak co a jak o životě a tak jsem se ho optala co tam dělá a on že mě šije :slight_smile: ani jsem nepostřehla že by mě nastřihávali, bylo mi to divný :grinning:
26. kvě 2011 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa švagrová říkala, že prý to bolelo jen jednu jak jí šmikla ... a divila se že to cítila ,... tak jsem jí říkala, že při mým štěstí to budu cítit taky :confounded: Na šití to už opíchne ... hrůzu mám spíš z toho nástřihu :grinning:
26. kvě 2011 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka a jejej já se taky bojím,bojím nástřihu,ale je fakt,co jsem se bavila s holkama,tak každá byla v tom porodním "tranzu" a ani to necítili....tak se upokojuju tím,že snad to bude taky tak u mě.....protože já nejak neznám svuj prah bolesti,nikdy jsem nemela nic zlomenýho,ani operace nebyla žádná,tak jsem zvedavá,jak budu zvládat tohle...ale klepu si,at neco špatnýho nepřivolám...
@druidee držím palčeky,at je vše OK....

Hmm asi se zítra po zubařovi stavím do DM a kouknu na tu sítku.....
@lebapa ty jo až v červnu?jsem se tedka bála,že je už pozde a ne to v červnu,to bych se bála,jestli bych to ješte stihla.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a v pondelí pak ješte k zubaři,ale na hygienu a to me moje mudra chtela poslat ješte na konzultaci kvuli rovnátkam,protože mám jeden prední zub křivej,ale to jsem odmítla,je to vela penez za rovnátka a tedka v tehu a pak u kojení se zuby kazej omnoho víc,takže až bude síla a čas na to,tak se možná objednám....
26. kvě 2011 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 se mi jeví to prostřeno jakési slabé ... myslím tím co tam vaří .... slováci mi příjdou větší gurmáni .... :grinning:
26. kvě 2011 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no já tenhle týden na to nemám vubec čas koukat na prostřeno,ale co se týká slovákov,jsem koukala ze začátku,tedka už nee....
26. kvě 2011 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka a věčšinou vařej klasiku...nic orientálního,nebo tak....co by se človek rád přiučil.....
26. kvě 2011 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka a jej to je teda tema... nastrih...jak me dneska mudr strasila tim, ze se neotoci, tak se bojim spis cisare a kamaradka rikala, ze to nasdtrizeni ani necitila, ale siti pry bylo hrozny...tak nevim, asi je to ruzny, kazda jsme jina, kazde mimi je jine ; )
a holky dik za typ na tu sitku na kocar, ani me to nenapadlo resit...jsem to teda budouci matka, bych nechala naseho prcka sezrat komarum, zitra kouknu v DM
26. kvě 2011 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava nic si z toho nedelej,mne taky fura veci nenapadne,od toho je koník a holky,ty vždy poradej,co maj nakoupeno,nebo co se osvedčilo a my to pak kupujeme taky.... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
26. kvě 2011 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jsem byla se síťkou tak aktivní že jsem koupila jednu v DM a nakonec jsem objevila jednu u kočárku. Byla přibalená k pláštěnce. Takže máme dvě. :grinning:
Já jsem u porodu nástřih neměla, ale zase jsem měl potrhané pysky tak mě šití neminulo. Jediné co mě bolelo tak už mě píchnuli tu injekci na umrtvení. JInak to bylo v pohodě.
26. kvě 2011 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 hihi tak podle tebe by mel být porod brnkačka.... :wink:
26. kvě 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 no já práve sítku u kočárku nemám,je tam jenom pláštenka.....
26. kvě 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
áhoj holky, ani nemám sílu vás číst. Nějak mě popadl amok a mám pocit že do další kontroly u doktora musím mít všechno nachystaný, kdyby se snad náhodou něco dělo a kdybych musela třeba do nemocnice, ani nevím jak mě to napadlo, ale jak šílená běhám po všech čertech, peru, žehlím, přepisuju seznamy, škrtám, sepisuju a hodlám mít do středy hotovo :grinning:

co se týče nástřihu, tak to šití je prej hrozný, hlavně když se člověk potrhá vevnitř, protože umrtvit to můžou jen zvenku, no jsem na to zvědavá :slight_smile:
26. kvě 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek