• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
ahojík dnes asi pozdě co?
jak jste se měli? bylo krásně, za to teď se má pane ochladit brr, no ale v ut prej už zas tropy, to je maličko na palici to počasí
26. kvě 2011 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 já jsem měla celkem rychlý porod. Bolesti mě začali ve 4 odpoledne a Honzík se narodil v 8 večer. Než jsem si stačila říct o epidurál tak už mě píchnout nemohli páč malý se za chvilku narodil. Neříkám že to nebolelo, ale to hned člověk zapomene jaké to vlastně bylo když drží ten malý uzlíček s náruči. Pro mě byli nejhorších asi tak 20 min než byla vidět hlavička. Jinak je jedno zatlačení byla hlavička venku a na druhé byl malý venku celý. Jelikož Honzík měl 2850g a 49 cm tak to šlo celkem hladce. Nesmíte si připouštět všechno co uslyšíte. Každá máme jinak nastavený tzv prách bolesti. Mě osobně šití nebolelo, ale já jsem nebyla nastřižená a ani nijak potrhaná ve vnitř. Stydké pysky mě opíchli a tak šití nebolelo.
26. kvě 2011 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
takjsem vás dočetla uff a půjdu zrovna spát
doufám že je Druide v pořádku nemáte někdo nějaké info?
síťku v kočíku jsem taky měla přibalenou bílou ale modrá je určo lepší, i u cestovní postýlky máme tm. modré sítě a je z ní i do ní líp vidět :slight_smile:
tý jo jako já j sem zatím naprosto v klidu co se týče balení tašky :zipper_mouth: jako něco už nakoupené mám ale ještě nějak necítím potřebu to zbalit :zipper_mouth: u Niky jsem b yla zabetonovaná do konce tak si myslím že to tak b ude i tentokrát :zipper_mouth:
26. kvě 2011 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale aspoň mám vypráno a vyžehleno dětské :slight_smile: post ýlka je na svém místě, kočár krom střechy vypraný to samé autosedačka tak ten zbytek už by se nějak udělal, ale mám ještě 2 měs čas :slight_smile: a fakt si nemyslím že to bude dřív
26. kvě 2011 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 - tak to Ti závidím. Mě začaly bolesti v 1ráno, porodila jsem ve 13.40hod. Poslední 3 hodiny už byly šíleně vyčerpávající - dali mi epidural, který jsem si při vstávání z lehátka (mohla jsem jít i do sprchy) vytrhla z hadičky, takže mi to při porodu bylo houby platný.
Nástřih jsem měla, ten samotný jsem necítila, šití bylo horší, docela dlouho mě tenkrát šili. Hojilo se to dobře (skvělá je dubová kůra), ale o sexíku po šestinedělí - šílený. Druhý porod. A to trvalo skoro rok - až jsem měla pocit, že mě nějak moc zašili :slight_smile:
26. kvě 2011 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,dneska už to bude s počasím trošku horší,zakaboněno,ale neprší...16stupňů,to bylo i včera,tak uvidíme,co z toho nakonec bude.
Jdu teď na krev na štítnou žlázu a na 10.30 jsem objednaná na cukrovku,tak se tam stavím hned,jestli by mě vzala,ať nelítám pořád sem a tam jak magor,je to ve stejným baráku.
Mám jít taky se ségrou nakupovat,ale nějak se necejtím,tak jí asi napíšu ať nejezdí a lehnu si. vařit nemusím,uklizeno tak nějak je,tak bude dneska fakt odpočinkovej den,protože noc byla hrozná,byla jsem tak 20x vzhůru a z toho jenom jednou na záchodě.
Vždycky když jsem si lehla na záda,tak jsem se vzbudila,protože mě tam tlačí a já nemůžu dýchat a když jsem zase usnula,tak jsem se začala dávit,. Kašel podělanej. Pár nocí už pohoda a dneska tohle. Taky se včera přihlásila alergická rýma,tak jsem v noci měla pořád plnej nos a to taky není na spaní moc příjemný,tak bych brala pořádnej slejvák,aby se to všechno z ulice pěkně spláchlo. Ale jinak už smrkám od dubna,takže to je pro mě úleva,že teď až od konce května,navíc dneska je to už v pohodě,tak uvidíme až vyjdu ven...

Včera u nás byla ta kámoška,jak nám maluje ten pokojík a vypadá to super. Prostě divočina :grinning: Příští týden to přijde dodělat a bude hotovo.Už se těšíme,až tam bude i postýlka s prckem.
27. kvě 2011 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj taky zdravím po ránu, neuvěřitelné co?
dnes hodlám celý den proflákat, neb mě bolí hlava jak střep, vůbec mi je divně, jsem se o půlnoci vzbudila - teda NIky mě vzbudila - s bolestí hlavy :frowning2: venku buřina jak sfiňa :zipper_mouth: slejvák no a ta bolest se táhne do teď jsem jak když mi dá palicí. Tak budu dnes jen tak polehávat asi, ani mímo není ze změny počasí a tlaku moc nadšené, nějak mě tole tlačí, no je to nepříjemný.
27. kvě 2011 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,no v noci u nás byl peknej slejvák,tak jsem poslouchala hřmení a koukala na blesky a vubec jsem nemohla zabrat,v jednu jsem to nevydržela,tak jsem si nalila trochu coly a dala sušenku,nejakej hlad jsem mela.... :grinning: :grinning: :grinning: ...dneska zato to počasí vypadá,je zakaboneno,ale to me nejak nevadí...zachvíli jedu k zubaři,sednu si do elektrického křesla a at se deje vule boží.... :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: no nejak dvakrát se me tam nechce,ale když to musí bejt,tak musím..... :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: pak se asi pujdu podívat do mesta,no ješte nevím,protože tohle počasí me vyhovuje,aspon se dýcha líp,tak potřebuju ješte pár vecí dokoupit....
27. kvě 2011 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, u nás zatím neprší jen v noci spadly asi 3 kapky :grinning: Zato noc pro mě byla děsná, vůbec jsem nespala a když jsem zabrala, tak jsem chytila křeč jak kr....a do stehna a za hodinu zase do lýtka .... no je toto možné?
Jinak nohy mám jak dvě baně .... Takovýb neměla ani moje bábi v 90 letech :frowning2:
Vlezla jsem po ránu na váhu a mám + 14 kg :confounded:
Chjo co mě ještě čeká a nemine .... :slight_smile:
@tasmailla1 Tak ať Ti to tam dobře dopadne a si bez vrtání .... já byla u zubaře jen 1x a říkala ať příjdu až po porodu. Prý jsou jakési měsíce v těhu, že Ti se zuby nesmí nic dělat ... tak nevím a umrtvení by mi taky nedala... tak bych tam asi umřela :grinning:
@zup Mě hlava co jsem těhu nebolí ... to a ještě že netrpím na větry je jediné pozitivum co jsem našla na těhu :grinning:
@misi.21 Tak ať Ti to všechno u DR dopadne dobře :wink:
27. kvě 2011 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hradilenka mě taky právě hlava nebolí co jsem těhu ale dnes jsem celkově děsně unavená, myslím že je to tou změnou počasí a tlaku, u nás prší od rána tak jsme zavřené doma :frowning2:((
tý jo a papkáš magnezko na ty křeče a opuchliny?
já musím zaťukat že zatím nic, křeče jen vyjímečně a nohy zatím o k
27. kvě 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dnešní noc byla teda příšerná. Máťa usnul až kolem 22hod, za hodku jsem ho dávala vyčurat - potopa a o půlnoci jsem převlíkala nejen jeho, ale i celou postýlku, protože se totálně pročural. Spal špatně, budil se a nakonec vstával po 6hod!! Horror!!! V jesličkách asi odpadne jako první :slight_smile: Já se chystám k doktorovi na UZ, KO a odběry. Nejradši bych lehla a spala, musím ještě balit, odpoledne jedeme k našim až do pondělka. Tak snad se i to počásko umoudří.... Jdu se vážit
27. kvě 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup jj magnézko piju od 2 měsíce tuším. Ale nějak mi to na křeče nezabírá a teď se k tomu daly ještě ty otoky... mám citlivý ty kotníky jak pr...e a to nejdou ani vidět :grinning: chodila jsem se psem ven , teď jsem ráda, že jí vemu jen na kousek vyčůrat a šmitec.... když mám tohle v těhu co mě čeká na stáří ....? Hmmm? :grinning:
27. kvě 2011 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Že jsem na tu váhu lezla :angry: +10kg, s Matýskem jsem nabrala 13kg, takže tentokrát to asi bude víc..... :confounded:
27. kvě 2011 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka - když Tě chytnou křeče do nohou - lízni si soli - přestane to. To nám poradil kdysi jeden chlápek v hospůdce a ono to fakt funguje :slight_smile:
27. kvě 2011 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy no tak koukám taky si měla akční noc... máš tam aspoň chránič na matraci ? Nebo to bylo durch ? :grinning: Já si koupila min týden chránič na matraci i pro sebe ... co kdybych se taky v noci .... no praskl mi chladič s plodovkou :grinning: tak aby to nebylo durch.

Už jsme konečně objednali tu postel do pokojíka .... ještě nám jí slevnili mezitím co jsme se rozmýšleli jestli jí koupíme a nebo ne :grinning: No jsem zvědavá jak to tam bude vypadat, barevně sedí jen nevím jak to bude v reálu až tam bude stát ... ale za ty prachy to neřeším, byla levnější jak postýlka a je to patrovka :grinning:
27. kvě 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy s tou solí to znám ... berou to i sportovci proti křečím ... můj to používá taky ,,,, ale já nejsem ovce abych lízala sůl .... no fůůůj :grinning: :grinning: :grinning: navíc to zase není dobré na ledviny :frowning2:
27. kvě 2011 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy Ty si šlank ... dáš to hned dolů , ale co mám říkat já? Myslím si , že se dostanu tak na +18 a možná i výš :zipper_mouth:
27. kvě 2011 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 ať ti zubař dobře dopadne,já jdu taky až po porodu...
@hradilenka ty křeče jsou mazec,já na to teda moc netrpím,ale na těch horách jsem první noc dostala takovou křeč,že jsem se málem počůrala,manžel mi nohumusel rovnat,aby se mi trošku ulevilo,ale jak ji pustil,tak se mě zase protáhla,takže jsme tam v pět hodin takhle magořili :slight_smile: Ještě že mě to chytne jen občas a navíc většinou to zavčas protáhnu sama a křeč se nerozjede,ale tohle bylo hrozný...

Jinak ten déšť jsem asi zakřiknula,cestou zpátky jsem pěkně zmokla,nechtělo se mi tam čumět než to přejde,ani deštník jsem neměla,ale ten vzduch je fakt paráda... A navíc jak ta voda hezky šplouchala,tak jsem měla co dělat,abych doběhla domů na záchod a nevlezla někam do keříku. :grinning:

Když jsem dala dr zprávu z gyndy,že je malá menší,tak mi řekla,ať večer v devět víc jím. Jinak výsledky mám dobrý,akorát mi zase nedělali profil z krve,tak se zase nedozvím,jak mám ten dlouhodobej cukr.

včera jstemě nakousali tou modrou síťkou na kočárek,tak ji možná ještě pořídím,mrkla jsem na tu co mám u kočárku a není přes celou korbičku.
27. kvě 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka - chránič tam naštěstí dávám, kdyby náhodou. Je trochu nachcípaný, takže asi i proto tolik čůrá. My máme chrániče taky, občas spí u nás v posteli a jak píšeš, kdyby praskl "vodovod" (nejenom jemu), tak ať to nemáme durch :grinning:
27. kvě 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka - no podle fotky máš tak 50kg i s postelí, tak není na co si stěžovat. Kamarádka nabrala u prvního 30kg a dostala to taky dolu - sice asi až po roce a půl, ale zadařilo se. Ona ta lítačka kolem mimča - to je lepší než aerobic :grinning:
27. kvě 2011 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy a kolik má malej? už spí bez plenky?
jako NIky budou v září 3 na den nemá plenu třičtvrtě roku ale na noc stále :frowning2: a ráno je stále počůraná :frowning2:
27. kvě 2011 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 no tak já na křeče trpěla i předtím, ale jen do lýtka a teď je chytám všude ... tedy skoro všude :grinning: ... většinou mě to bere v noci jak se chci přetočit tak jí dostanu .... dneska jsem s tím vzbudila i Jirku a to je co říct .... když si rovnám nohu tak u toho řvu jako kdybych měla orgáč :grinning: :grinning: :grinning: sousedi si myslí asi svoje a ťukají si na čelo ... ale co mám dělat .... bolí to jak čert.
@msevy no tak to máte vychytaný .... :grinning: a když je chránic poto tak se tam dá igelit a je co? V dětským mi nabízela froté prostěradlo do postýlky s nepromokavou úpravou, ale mám taky do postýlky koupený chránič tak jsem vzala obyč froté. Navíc si myslím, že to tolik nepochytá jako ten chránič ...
27. kvě 2011 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám nahoře necelých 9, s NIky jsem přibrala 16, tak si říkám že teď se víc hýbu s NIkčou tak by to snad nemuselo vylézt tak hodně nahoru, i když teda žeru hrozně a ujíždím na sladkém
27. kvě 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky co všechno je teda potřeba do té porodky za doklady? začínám to už teda taky kupičkovat když už tu máte všechny zbaleno :grinning:
27. kvě 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem si vás u snídaně dočetla, tady leje od 6 hod a o půlnoci lítaly blesky a taky chvíli pršelo. Manžel odjížděl v 00.15 hod do práce,tak jsem s ním byla vzhůru, přijel jen na chvíli, a už jsem byla total. I tak jsem se budila, náladu mám dneska teda nic moc, si myslím že to bude i tou změnou počasí.
U dr. mi vzali krev, ptala jsem se kolik mimi váží, dr. mi kouknul do kouzelný knížky a říkal že dle propočtu má 1,8 kg a od hlavy k prdelce měří 29 cm. Jinak až cestou domů mi došlo že jsem vážila nějak divně, za těch 14 dní jsem ještě přes půl kila schodila. tak nevím jestli to bylo tím že jsem se snažila vyhýbat sladkému,ale tento týden už zas moc neodolávám a k tomu mi Pavel včera přivezl tu nutelku, tak té fakt neodolám. Sice mi jí zakázal, ale s úsměvem přivezl jakože ať jí myšky nesní tak rychle jak minule :dizzy_face:
@hradilenka taky jsem oteklá a bojím se protahovat špičky, cejtím jak se mi to tam hned šteluje do křeče..a to jím taky magnézko - tři druhy.dr. mi říkal ať se snažím mít nohy co nejvíc nahoře a ať zkouším něco jako šlapání na kole, že se ta krev v nohách rozproudí a mělo by to aspoň trochu pomoct
@msevy to jsi měla prima noc, no někdy to tak vyjde a většinou zrovna když se to nejmíň hodí, na zítra už to bude určitě zase v poho.
@msevy už jsem tady psala, že ta fotka není aktuální ... je stará 7 let a to byly jiný časy. Tady jsem si chtěla dát jinou, ale jaxi mi jí tady neschválili .. jednou tam byl pes, podruhý zase něco jinýho a já samostatnou fotku nikde moc nemám.... leda bych tam dala co mám na občance :grinning: :grinning: :grinning: Tak jsem tam musela vrazit tuhle .... klamu tělem nepřítele :grinning: :grinning: :grinning:
chránič do postýlky malé mám ale jak je už často praný tak už nemá takový "efekt" ale furt je to lepší než jen prostěradlo, ovšem NIky zatím v postli nemá, musím ho též pořídit a asi jí začít odnaučovat tu plenu ale vůbec netuším jak
27. kvě 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup oddací list ... a kartičku pojišťovny jinak si myslím že nic
27. kvě 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky než to zapomenu chtěla jsem vám říct - určitě to ale máte vše prolustrované a nakoupené, že vám doporučuji na kočárek sluneční clonu na stříšku, je to bezvadná věc a na letní mimi jak stvořená a využijete to i příští rok, to ještě budou dítka v kočárku spát. Já si kupovala před 3 lety takovou obyčejnou teprve to začínalo, teď už jsou pěkně vychytané a fakt jako super, slunečník stojí za 2 věci.
a do porodky přibalte i nafukovací kruh :grinning: nebo polštářek s dírou uprostřed
jak vás nedočítám tak nevím zda vám neříkám to co víte tak mě kdyžtak zastavte
27. kvě 2011 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup - v březnu mu byly 3 roky. asi od ledna spal v poledne bez plínky (vždycky ho dávám ale před spaním vyčurat) a 1.4. si řekl sám, že večer plínku nechce :slight_smile: . Takže před spinkáním vyčurat a když jdeme spát my, tak ho ještě budíme a vždycky se ještě vyčurá. Do rána to většinou v pohodě zvládne, ale když se v něm něco tříská, tak se může nehoda stát. Zatím se nám to doma stalo asi 3x a v jesličkách v poledne taky, ale to se sám přiznal, že před spinkáním nešel na záchod. Nějak jsem to nelámala přes koleno, jenom trénovala, dojdou si k tomu sami
27. kvě 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek