• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@hradilenka - no tak tenhle jestli bude po tatínkovi, tak to bude stejný jak s Matýskem - fotbalista, tenista, už to dává asi vědět - to si zase užijeme :grinning: Kromě toho, se mi cpe hodně do prava, poznávám v něm Máťu :slight_smile:, takže občas je břicho pěkně šišatý.

Holky, mažete si pořád břicho? Nějak na to v poslední době kašlu a zatím docela v pohodě :slight_smile:
27. kvě 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám tuto, je tam na obr vidět i to přichycení, paní k tomu dává 2 druhy úchytu protože některé kočárky mají na střeše korbičky ten tlustý rantl nebo plast tak dává dvoje uchycení
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=15100891&tab=0
27. kvě 2011 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup - ty s těma drátama normálně stočíš do kolečka a dáš do kapsy u kočárku - v pohodě, alespoň u tý mojí. Jinak mi nešla přidělat těma jejich úchytama, tak jsem si koupila takový ty bezpečnostní úchyty na ubrus, (aby to děti nestrhli) a drží to dobře taky :slight_smile:
27. kvě 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy já mažu poctivě večer po sprše :slight_smile: a už aj pár dní masíruju hráz ale je to hnus teda brrr
27. kvě 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup
Našla jsem ještě tuhle co na ní říkáte? http://www.jane-kocarky.cz/jane/eshop/14-1-VYCHYTAVKY-A-CHYTRE-VECICKY/0/5/12525-Slunecni-striska-Shade-Maker
@msevy já mažu furt .. kdo maže prý jede .... :grinning: Taky se mi tlačí někdy doprava a dloube mi pod žebra :grinning:
27. kvě 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup - nemasíruju zatím nic, ptala jsem se doktora na to lněný semínko, tak prý ho můžu jíst do aleluja, ale jestli pomůže............ Asi s masáží pomalu začnu, jestli to bude teda k něčemu...
27. kvě 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup - tuhle podobnou mám taky - je super
27. kvě 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup já si tam nedošáhnu ... tak tak se zatajeným dechem si umyju " podvozek " :grinning: a že by to dělal můj to nehrozí ... tak jak říkám budu šmiklá až po prdel :angry: ještě když máme takovýho macíka
27. kvě 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jdu se chystat na prohlídku, zkusím si oholit nohy - to bude masakr - ať doktorku nelechtám na rukou :grinning: Jestli to stihnu po kontrole, tak se tu ukážu a jinak večer - pááááá
@msevy To bylo mi ta odpověď na tu střechu ...? :grinning:
@msevy Ať Ti to dobře dopadne ... pak se pochlub jak je velký mimi :slight_smile:
27. kvě 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka - jj, na střechu - teď mi to došlo :grinning: :grinning: :grinning:
27. kvě 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka ta vypadá tedy luxusně :slight_smile: akorád si to představ na hluboký korbičce abyses pak nedivila že je velká a bude p řes celý kočík, nevím jak se to na tu hlubokou korbu uchytí, na tom golfáči to vidím a chápu ale u hl. korby nemáš žádný madla :zipper_mouth: lae píšou že je Uni tak to jistě jde
27. kvě 2011 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak u nás je pod mrakem a dusno. Byli jsem ještě na posledním nákupu a odpoledne jedeme chystat sál a kuchařka už začne něcomálo vařit.
Já mám na kočárek slunečník co jsem měla u Honzíka. Dost jsem ho využívala. Včera jsem ho zkoušela našroubovat na kočárek tak padne skvěle. :slight_smile:
27. kvě 2011 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup jo, holky, masáže hráze by se neměly vůbec dělat, nám to říkala porodní asistentka, že to je zase výmysl. prej je to měkka tkáň, která když se bude schválně rozmasírovávat a povolovat, tak to nakonec povolený zůstane a už to nebude tak pevný jako předtím, čím hrozí inkontinence apod.
tak se na to vyprdněte.
27. kvě 2011 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy ahojda
my půjdem asi na chvilku ven ukecala jsem malou že půjdem do krámu pro Kostíky :grinning:
27. kvě 2011 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup Tak se koukni na ten náš kočár ... myslíš si , že to tam bude pasovat?
27. kvě 2011 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 tak asi na to má každý jiný názor nám to zase PA i naše dula doporučovala, inkontinence je přeci o pánevním dnu a ne o kůži :zipper_mouth:
já masírovala i u NIky a nic mi neuniká :grinning:
27. kvě 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 To je asi co člověk to názor ... jako se vším ... tak Ty tedy nemasíruješ a nebudeš ... a co ještě PA povídala .. patala si se na maliník ? Dej nějaké tipy já na kurzu nebyla jen co mi řekla švagrová
27. kvě 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. kvě 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka asi jo, přpineš to k podvozku a k té části pod střechou akord ty zadní pásky co maj na rukojeti golfáku si nepůjdou připnout nikam, jim tam napiš dotaz zda to jde i na střechu hlubokýho kočárku
27. kvě 2011 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka maliník je bezpečný od 34tt tak od 36tt 3 hrnečky denně by se měli pít aby to k něčemu bylo, dřív jen 1 hrníček max, pak je moc vhodné povolovat pánevní dno např. cviky od mojžíšové, abychom se uměli uvolnit při porodu a "otevřít"
lněný semínko je prý moc zdravé a prospěšné i u netěhu, je to na dobrá střeva proti zácpě a u těhulí to obalí miminko slizem a ona pak líp vyklouzne ven :slight_smile:
27. kvě 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka tý jo ta už je zbytečně drahá ne? to seženeš podobnou levnější
27. kvě 2011 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ono je to všechno na jedno brdo, je to podbné, tak teď se jen rozhodnout jakou :grinning: ta co jsi tu sem dávala fotku vypadá hodně dobře i tvarově ta by se mi líbila, bych jim napsala jak se to uchycuje na střechu hl. kočárku jestli to mají v nějakém návodu a šla bych klidně do ní :slight_smile:
27. kvě 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka @zup no, máte pravdu, v tom, že co člověk, to názor, ale opravdu to zní logicky. Jinak tahla Pa je skutečně odbornice, Darina Kopřivová, je to první porodní asistentka v čechách a byla úžasná. Co se maliníku týče, nevím, ale koupila jsem si u ní čaj, který se pije, když je branka otevřená na 4cm, že to pomáhá ke snazšímu porodu a pije se i po porordu, aby se lépe zavinovala děloha. bylinky si sbírá sama v tatrách, takže jsou tam ty správné bylinky, které tam mají být. no a pak říkala o tom bepanthenu, ale to jsem tu psala, že neúčinkuje, a když je velký zánět, tak to jen zhorší.lepší si koupit to kalcium pantohtetikum.
27. kvě 2011 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=44895267&tab=1
hele tady paní šije i barevné na zakázku :slight_smile:
27. kvě 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup Je jasné , že nebudu platit zbytečně moc když to seženu levněji ... ale zase nechci koupit něco co je levný a pak naprd :grinning:
Tak čaj už můžu začít pít .... uvidím jak bude chuťově .... to lněný semínko vím že je na zácpu i u netěhulí ... já ho zkusím jíst místo povařit a pít odvar ,,,, prý je to hnusný brrr
A to mimino má mázek i bez semínka ne? .... No uvidíme jak to nakonec dopadne že? Ty budeš rodit tedy normálně... ? Asi jo když masíruješ :slight_smile:
27. kvě 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 jj bepanthen na zánět ro zhodně nepomůže, naše dula doporučuje mazat bradavky vlastním mlíčkem :slight_smile: to je prý nejlepší dezinfekce
27. kvě 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup díky za tipy :slight_smile: počkám až dojde kočár a podle toho to objednám ... jen mám strach jít do červené, protože nikdy nevíš jestli chytíš ten samý odstín ... asi bych vzala černou i doplňky na kočár mám černý.
27. kvě 2011 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek