• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@werty @zlatunka84 holky, tak já žádné břišáky nemám, ale bříško je hodně citlivé, taky cítím každý pohyb. včera jsem cestou busem dostala takový čutanec, že jsem až vyjekla takové "jéééééé!" jak Krteček ve večerníčku :slight_smile: ale občas je to fakt nepříjemné to tahání a taky je mi nejlépe v leže, nebo v momentě, kdy se protahuju.
@tasmailla1 napsala jsem si ježiškovi... :slight_smile: mno, z víkendových nákupů mám také paniku..ty davy lidí, stihli jsme to včera večer, uf.
28. led 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 palačinky tsss.... mnam tak at se ti podaří :slight_smile: a dobrou chut
28. led 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
děvčata ještě dotaz co prsa bolí? mě se ted dvakrát stalo že mě v jednom pak v druhém tak bodlo několikrát za sebou až jsem se lekla a přítel pak mě hihi
28. led 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 už nebolí, ale to bodnutí jsem také měla. hihi, si říkám, že by mohly ještě poporůst :grinning: konečně mám pořádná prsa :grinning: :grinning: :wink:
28. led 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee hmm a hodně ti už porostly? mě teda moc ne měřila jsem se na oběmu tak 3 cm furt čekám kdy budu pamela :slight_smile:))))
28. led 2011 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Já si myslím, že to bude císař. Jednak pravděpodobnost, že budou dobře otočený je malá a taky mám špatný kyčle (luxaci) a úzkou pánev....
28. led 2011 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 :grinning: :grinning: také jsem očekávala víc. ale podle podprsenek a přítelova ohlasu to není zlý :grinning: myslím ale, že tak jedno, max. jedno a půl čísla a občas mi příjdou plnější, jindy ne...
28. led 2011 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 počkej si na kojení:slight_smile:to budou balony..
28. led 2011 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee , petrunka01 ....: no ted mám tak trojky tak to se moc těším a myslím že přítel se těší úplně nejvíce :grinning: taky říkal že se mu zdají trochu větší ale asi jak píše petrunka sranda to bude až při kojení.... aby toho malého vůbec k nim pustil hihi :grinning:
28. led 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 @zlatunka84 tak to mám dobré vyhlídky :grinning: ale už jsem příteli řekla, že to bohužel není na stálo-což si on myslel :slight_smile: no, snad vám to nepříjde nechutný, ale znám kluky, co byli zvědaví a ochutnali mateřské mléko...a slyšela jsem, že je to prý i jakoby všelék na různé neduhy
28. led 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mne boleli prsa ze začátku,tedka už ne a určo se me o číslo zvěčšili,vidím to já,i manža si toho všiml a očividne se mu to líbí.... :grinning: :grinning: :grinning: ale po porodu to bude ze mne opravdu už pamela.....nebo dolly buster.....
28. led 2011 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 tak jsem po obede a palačinky se zdařili a byly výborný... :wink: :wink: :wink: :wink:
28. led 2011 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 nestihla jsem popřát dobrou chuť. zvonila pošta, tak nám přišla zásilka plenek, pak telefonát máma a přítel přišel na oběd...tak tu zíráme na látkové pleny - no věda :grinning:
28. led 2011 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werty co znám holky,tak úzká panva jim při porodu nevadila,klidne porodili i přirozene,a to teda byly holky tintítka...Ale když píšeš o tý luxaci a závisí i jak budou otočeny,ale co znám maminy,co maj dvojčata,tak skoro vždy šli na cisaře...
28. led 2011 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 ještě že nebudem tak blbý jak obě jmenované celebrity :grinning:
28. led 2011 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee tak ty pojedeš do látkovek?jj díky
28. led 2011 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee to doufám,že ne..... :grinning: :grinning: :grinning:
28. led 2011 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee co te vedlo se rozhodnout pro látkové pleny?
28. led 2011 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 co mě vedlo...mno, dobrá otázka, to jsi mě teď docela dostala :grinning: poprvé jsem je viděla u kamarádky,používá je celé roky a já z toho byla nadšená-že se nedělá zbytečně odpad a užije to víc dětí atd, takže teď to byla pro mě jasná volba a přítel je víc než nadšen (uvidíme v praxi :grinning: )
28. led 2011 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no hezky si to napsala...ja radši pujdu do kupovanejch...když si představím to neustálý praní,asi by me to zničilo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a vubec bych si to neužila.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. led 2011 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no jasne až pak prax ukáže...ale tak všechno se dá naučit a pak zvládat levou zadní...tohlecto to bude taky tak.... :wink: :wink: :wink: :wink:
28. led 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 to jo, je o 3 pračky za týden víc, ale tak nějak to u kámošky šlo bez stresu, že se toho neobávám - jen asi většího počtu šňůr na prádlo v našem bytě :slight_smile:
28. led 2011 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee ze začátku si stejne ve všem budu připadat jak alenka v říši divu...ale brzo se do toho človek dostane a pak všechno bude dělat automaticky..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. led 2011 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee minimálne 2-3 věšáky na prádlo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. led 2011 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 tojo, taky si říkám, jak budu panikařit a študovat co dělat - jako každá prvorodička. navíc mám mámu i tchýni daleko, tak to budeme muset zvládnout sami s přítelem - ale jak říkáš, všechno půjde :wink:
28. led 2011 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 :grinning: tak to z obýváku udělám sušárnu rovnou :grinning:
28. led 2011 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee,já mám taky mámu daleko,ale kdyby neco bude pro mě jako přítel na telefonu... :grinning: :grinning: taky se nemužu na nikoho spoléhat,leč na sebe a na manžu....všechno pujde...musí to jít..... :grinning:
28. led 2011 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no pokud máte věčší byt,tak si mužete dovolit udelat sušárnu z obyváku.... :grinning:
28. led 2011 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jsi přímo z HK?jezdíme přes něj ke tchýni :slight_smile:
28. led 2011 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no bydlíme přímo v HK,ale nejsem odtud.....
28. led 2011 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek