• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
Ahoj holky, jsem zpátky. Tak malej je otočenej hlavičkou dolu, zamotanej jak šňůra :grinning: Prý když to tak zůstane, je to super. Horší by bylo, kdyby se přetočíl hlavičkou nahoru, pak by tak mohl zůstat. Váží 1711g, změřit ho nemohli. Mám prý hodně plodové vody - což mě nepřekvapuje, při Matýskovi mi jí píchali na sále a doktorka prohlásila, že to je extrém, že to dlouho neviděla :grinning: Jinak bude trochu drobnější, porodní váha by mohla být něco kolem 3kg, tak jsem ráda. Matýsek měl 3,47kg a docela mi dal zabrat. Takže když bude mít míň, budu radši. :slight_smile: Všechno je v pořádku, magnézko mám pít pořád až do 37.týdne.
@hradilenka - už jsem si taky dřív objednala z Fleru kabelku a je super, občas se tam najdou skvělý kousky a za dobrý ceny :slight_smile:
27. kvě 2011 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já nemám ještě ani papíry na mateřskou :sweat_smile: :sweat_smile: Min.týden jsem na to zapoměla a dr mi taky nic neříkala,asi sitaky nevzpoměla,tak si to musím napsat příště na papirek,abych náhodou neodešla zase s prázdnou...Pokud jsem to dobře počítala,tak bych měla nastoupit 12.června.
27. kvě 2011 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa jj některé tam jsou moc hezké ...
@msevy Tak Ty se máš takovýho malýho prcka ... já první porod a obr :fearful:
27. kvě 2011 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no hele no nevím,či to prohlášení o jménach je všude,třeba to u vás ani není...jeee tašky jsou hezký,ja jsem totálne vysazena na kabelky a už dávno jsem si nic nepořídila...a tedka,až bude mimi si asi ani nic pořizovat nebudu moc,ale nekteré jsou pekne drahé,no kabelka za litra,takovou jsem nikdy nemela..... :confused: :confused: :confused:
27. kvě 2011 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 já jdu 2.6. tak mi to bude vypisovat až v ten den ... mám zrovna KO .... Ty máš ještě čas :wink:
27. kvě 2011 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Jsou tam i kolem 300 i míň .... chce to hledat :slight_smile:
27. kvě 2011 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka nic si z toho nedelej,já budu mít taky obříka a možná i dlouháňa,když sme oba ja i Martin vysoký.... :confused:
27. kvě 2011 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 mě hlásila sestra dneska na kontrolu abych přišla 6.6. pravě kvuli tomu nástupu na MD, prý to příště vypíšeme, papír nemám žádný.
@msevy máme to hodně podobné, mě řekl 1800g a na cm od hlavy k prdelce 29 cm, s nožičkama nevim kolik totak může dělat. a taky mi říkal že už hlavou dolů zůstane, prý jedině že by ho šňůra nějak otočila nahoru, ale na 90%že už tak zůstavaji, už se prý uvelebili. Ale raději si dávám pozor s předkláněním,abych mu tam ten prostor navíc neumožnila :dizzy_face: jo a plodovka, to jsem tady taky už psala jak když mi jí střihli tak se šel dr.převlíkat :sunglasses:
27. kvě 2011 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 já jdu 3O.5 na mateřskou a papíry me dal pred týdnem,protože už bych se tam do toho 3O neukázala......to ti ješte dá ty papíry,kdy jedeš do poradny?
27. kvě 2011 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa hmmmm já když byla ve 31 týdnu na ultrazvuku,tak me mudr řekl,že se muže ješte kdykoliv přetočit,i když byl hlavičkou dolu,že to nic neznamená.....
27. kvě 2011 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no já jdu 31 na ko,takže se sní musím domluvit. Mě se ani neptala,jestli půjdu 6 nebo 8 týdnu před,bere to asi automaticky,když jsem na neschopence. Jéé,ty jdeš na moje narozky :grinning:
27. kvě 2011 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 mne se taky neptali,ci chci jít 6 nebo 8 týdnu,tým kdo jsou na neschopence asi automaticky dávaj 6 týdnu před porodem,ale kdyby sme makali,tak se nás určo zeptaj,či chcem 6 nebo 8 týdnu....
27. kvě 2011 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jdu v úterý 31.5. A to se teď nesou papíry jen do práce?? Nebo i na sociálku??
27. kvě 2011 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 - doktorka mi taky řekla, že tam má místa ještě dost, aby se mohl přetočit hlavičkou nahoru, ale lepší prý bude, když takhle zůstane.

JInak na MD nastupuju 9.6., takže při další KO mi vypíšou papír. Jdu se balit, frčím pro Matýska do jesliček a pak k našim. Tak se tu mějte, možná se sem o víkendu dostanu, ale spíš až v úterý. páááááá
27. kvě 2011 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 no nesou se k účetní....
27. kvě 2011 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 Tak Ti pak pogratuluju Ty si blíženka? :grinning:
27. kvě 2011 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy hezký víkend přeju...
27. kvě 2011 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jojo,jsem...
27. kvě 2011 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka segra je taky blíženka,tak jsem chtela mimi blížence,ale asi to nestihnu....
27. kvě 2011 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ta je boží ... miluju puntíky a proužky :grinning:
27. kvě 2011 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka já jsem tam videla i nejakou kabelkou se žirafkama,že bys sis koupila tu,at ladíš s princeznou..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. kvě 2011 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 S žirafkou mám na kočárek .... já jsem spíš na kočičí motivy :grinning:
27. kvě 2011 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Třeba taková .... ale něco tam jsou už moc velké divočiny, to aby šel člověk jednobarevně oblečený a dohnal to kabelou ... jinak by to byl pěkný cirkus ..... mám dotaz kupuješ první kabelku a pak oblečení a nebo naopak .... ? :grinning: Někdy s tím mám problémy :grinning: :grinning: :grinning:
27. kvě 2011 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka dle oblečení si pak vybírám kabelku....
27. kvě 2011 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
znovu ahoj :grinning: dnes jsem tu pečená vařená :zipper_mouth: no jo celý den zabedněný doma, chvíli jsem ležela ale NIky neusnula takže paráda, ještěže jí baví telka jinak n evím co bychom dělali, kámošky všechny selhali nikdo není doma :frowning2:
27. kvě 2011 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka tyhle dve kabelky to je ne mě moc,já nerada nejak na sebe upoutávám pozornost a s temahle kabelkama bych určite vypadala jak z cirkusu....
27. kvě 2011 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jdu na KO v pondělí tak si už taky řeknu o papír na mateřskou, chtěla bych jít těch 8týdnů před pokud je to možné, protože můj zaměstnavatel je v konkurzu tak to chci stihnou než krachne :zipper_mouth: a jestli nejsem úplně blbá tak těch 8tt před TP bude až budu mít ukončený 32tt ne? což je přesně za týden

@hradilenka http://www.almeda.cz/informace-pro-pacienty/prohlaseni-rodicu-o-jmene-ditete.html
např. takto vypadá to prohlášení :slight_smile: a určitě by ti ho měli dát na gyndě nebo na matrice, příp si ho vytiskni z netu :slight_smile:
27. kvě 2011 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 já tu kabelku bych taky na sebe nedla.... já jen že je s kočkama .... a já jsem na kočky :grinning: ale na mě jsou tam ty kabelky taky moc divoké :grinning:
@zup Hlásím, že semínko zabralo :grinning:
27. kvě 2011 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka semínko zabralo,abys šla na WC?to je dobrá výhra,takže v porodce místo kompotu budeš jíst semínko,.,....
27. kvě 2011 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
hólky, vy jste toho zas popsali, člověk tu chvilku není a jen se diví :slight_smile: jdu dělat véču a čekat na muže, už se na něj nějak těším, nebyl na noc doma. Dnes je krááásně, jsem normálně ráda že prší, aspoň jsem si uklidila a měla jsem tu návštěvu a přišel mi mantinel, hurááá, posílala jsem ho totiž zpět protože mi přišel jinej než jsem objednala, tak mám radost :slight_smile:
27. kvě 2011 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek