• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
Holky já jsem dneska nějaká unavená,asi ta blbá noc...
@dpetulinka já jsem taky ráda,že prší,je to takový uklidňující :slight_smile: Spláchlo to ten pyl hnusnej,vzduch je hned lepší,pro nás alergiky bájo :grinning: Ikdyž jsem ted nic doma neudělala,ale manžel jde asi zítra dopo do práce,tak uklidím,on pak jen vysaje... Zítra udělám plátky vepřového v UHO omáčce :grinning: k tomu volský voko a hranolky... To je hned a hlavně se to dělá samo.
27. kvě 2011 v 19:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@misi.21 UHO jsem dělala předevčírem :grinning: :grinning: :grinning: teď halušky a zítra budu na oběd asi sama, tak si musím vymyslet na co mám vlastně chuť :D jo je to příjemný, já mám pořád strach z těch veder, protože jestli bude hůř, tak mě to zabije a ono asi bude :grinning:
27. kvě 2011 v 19:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky , tak před chvílí mi psala Vlasta .... prý mimi je v pohodě zatím je v bříšku a jen jí zvýšili dávky Vasocardinu a magnézka. Prý si tam poleží, nechtějí jí pustit domů zatím. Tak Vás mám všechny pozdravovat :wink: Tak jsem ráda, že je to jak je to ....

@tasmailla1 Do špitálu to asi nepotáhnu :grinning:
@dpetulinka Tak jestli v tom byly i plíny atd tak to je normál cena :slight_smile:
27. kvě 2011 v 19:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka tak to je super,že se Vlasta drží,hlavne at odpočívá a pozdravuj ji......

Co je UHO? to je jako uhorková omáčka?no my zítra budeme mít rajskou,mletý kuličky a knedlík....a jojo jak píšete holky,me tohle počasí taky vyhovuje,ale od příštího týdne od pondelí nebo uterý opet budou tropy....
27. kvě 2011 v 19:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka děkujeme za pozdrav, posílame taky a ať se s mimouškem drží, vyřiď že na ni myslíme. Já nikdy takhle v drogerii nenakupovala, musím si zvykat :slight_smile: zlatý kuponky, kdyby nebyly, tak 3500kc to by mě asi vomyli :grinning:
27. kvě 2011 v 19:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 to je Univerzální Hnědá Omáčka :grinning: jéé rajskou tu bych si asi i dala :slight_smile: ani nestraš s tím počasím, já to snad fakt nepřežiju a mám úplně strach co ten malej drobek až se narodí, snad by mohlo být pár prvních dní aspoň pod mrakem, mě by ani nevadilo kdyby pršelo
27. kvě 2011 v 19:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@dpetulinka hihi tak UHO znamená tohle?to by me vubec nenapadlo.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no ono to počásko bude v červnu a v červenci tropy,takže si holka nevybereš,bude to jenom horší pak tesne pred porodem to přežít......ale vždyt když budete pak s mimi doma z porodky,tak nejaký vedra mu mužou být ukradený,vždyt nikam nebudete vylejzat,když budeš v šestinedelí....budete hezky odpočívat doma a užívat si jeden druhého..... :wink:
27. kvě 2011 v 19:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 no mě v paneláku to až tak ukradený není, protože už teď je tu takový teplo, že se nedá spát :unamused: já a to nejsem zvyklá, my měli celý léto v baráčku spíš zimu :grinning: za rok už bude líp, letos to musíme nějak vydržet. Už na tu cácorku těším, jsem strašně zvědavá komu bude podobná, já tmavá, vlasatá (teda byla jsem :grinning: ) Ondra pihatej, plešatej blonďák... snad se to nenamixuje :grinning:
27. kvě 2011 v 19:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@dpetulinka no jo no v paneláku je to na prd,my žijeme v dvoupatrový bytovce a v lete je tu krásne,když nesvítí sluníčko,ale odpoledne nám svítí do kuchyne,takže žehlit se tam nedá,ale není to takhle v každý místnosti....no ja si taky říkám po kom bude to naše mimi,já taky hnedovlasá a manžel tmavý vlasatý s brejličkama,tak doufám,že mimi pak s očkama nebude mít problémy...já mám taky pihy...odjakživa je nesnáším,tak se je snažím maskovat make-upem....
27. kvě 2011 v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 Ondra je taky nesnáší, a já je na něm miluju, vždycky mu je pusinkuju, vždyť pihy jsou rásný. Dneska mají děti prý hodně s očima problémy a ani ne nezávisí na tom jestli je mají i rodiče, kamarádčin chlapeček teď dostal brýle, má 3dioptrie v 1,5roce... hrůza, člověka by to nenapadlo.
27. kvě 2011 v 19:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@dpetulinka jee chudák malej už takovýdle silný dioptrie....to je za trest,meli by si spíš užívat detství a ne behat po doktorech.....
27. kvě 2011 v 19:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@dpetulinka a jak si psala,žes delala halušky tak s čím?se zelím nebo s bryndzou?mnamy dala bych si.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. kvě 2011 ve 20:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 je to hrůza, je maličkej, brejličky si sundává, ale přestal by na to jedno oko prý úplně vidět,ale může se to i zlapšit, když je bude nosit. S uzeným, osmaženou cibulkou a se zelím, já bych si dala i s bryndzou, ale Ondráš by to nejedl :slight_smile:
27. kvě 2011 ve 20:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka tak ji pozdravuj. Ať je brzo zpět z nemocnice.

Já jsem tak ležela s tlakem u Honzíka. Ležela jsem 34-36 tt. Až se mě upravil tlak mě pustili domů a malý se narodil 38tt.
27. kvě 2011 ve 20:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Pozdravovat Vlastu jsem pozdravovala, tak nějak v globále od všech z koníka ... já mám pihy moc ráda ... mám je jen v létě :sweat_smile: Zítra budu vařit hovězí a houbovou omáčku + knedlík. Výraz UHO znám :grinning:
Holky já mám ty nohy tak nateklý ... si říkám jestli je to vůbec normální :confused: Mám nateklý jak kotníky, kolena, nárty i palce u nohou :confounded:
27. kvě 2011 ve 20:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka tak uvidíš,co ti na ty otoky řekne dr. Ono je nejhorší,že na to asi nic moc nepomůže,jen nohy hore a studená voda,ale v těch vedrech budeme nateklý všechny. Já to teda musím zaklepat,že nateču jen po dlouhý chůzi,to se ještě dá... Zatím ani snubák sundat nemusím...
27. kvě 2011 ve 20:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka teda to je hrůza, vůbec vám to nezávidím, já ještě neotekla ani jednou, zatím, ale bůh ví co bude.
27. kvě 2011 ve 21:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka hmmm to je zajímavé,ale dneska vubec není hezky a stejne mám taky pekne nohy nateklý,kotníky nejsou videt,ale až nahoru me to nejede a ruce třeba nateklý vubce nemám,prstýnky v pohode nosím....ale stejne i když to řekneš dr,co ti s tím udelá?jako u preeklampsie jsou taky otoky,to ke konci tehu by ti kvuli otokum udelali možná dřív cisaře,jinak me nic nenapadá....
27. kvě 2011 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 pokud to jsou otoky ze zátěže a horka, tak s tím krom odpočinku nic moc dělat nejde. Ale u preeklampsie je hlavně bílkovina v moči a vysokej tlak, ne? To pak je problém vcelku velkej, to měla moje mamina a jsem kvůli tomu narozená o šest neděl dřív
27. kvě 2011 ve 21:19  • Odpověz  • To se mi líbí
No tak já dneska nic nedělala jen polehávám a sedím a jen jsem se vzbudila a pochodila po bytě , tak to mám netaklý jak prase . Já na to nikdy netrpěla ... Nohy mám těžký a bolí mě :confounded: ch :confounded: chjo to bude konec těhu ještě zajímavý :fearful:
27. kvě 2011 ve 21:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka a na kontrole všechno v pořádku? Kdy jdeš znovu? Snad to nebude nic vážnýho, třeba se to ještě trochu srovná
27. kvě 2011 ve 22:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@dpetulinka na kontrole to bylo ok, začalo mi to natíkat fest až tak 2 dny zpět .... na KO jedu ve čt.
27. kvě 2011 ve 22:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka možná bych tam zkusila zavolat, jestli máte vydržet do čtvrtka nebo jít dřív, jestli to máš takhle moc. Mě tu teď nadskakuje břicho, malá má zas škytavku.
27. kvě 2011 ve 23:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky mě je zase blbě,tak tady sedím v obýváku a zkouším si,jak to bude vypadat,až to přijde. :slight_smile: Mám křeče v břiše a je mi na blití,půjdu snad vyzkoušet sprchu,snat to přejde... Nejdřív jsem myslela,že to vyřeším na záchodě,ale nic. :unamused: Připadám si jak magor,už tady čumím skoro hodinu. Malá mi dost tlačí na spodek,tak to taky není nic příjemnýho. Ty jo,takovýhle situace mi vždy připomenou,že ještě nemám sbalenou tu tašku do porodky,takže do konce příštího týdne to bude vše nachystané a bude v rohu ložnice čekat na použití :slight_smile: Navíc mě děsně pálí žáha,chjo... Ty poslední necelý dva měsíce,budou asi masakr..

Mě právě o těch otokách říkala,ať je hned hlásím,že by mě poslala do nemocky,kdyby to bylo moc...Tak z toho mám celkem vítr.
28. kvě 2011 v 01:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@misi.21 Tak doufám, že sprška pomohla :slight_smile: to jsou hrozný stavy, viď? Já zasbyla milionkrát vzhůru, milionkrát jsem šla na záchod, byl vrcholnej výkon vstát s těma bolavejma zádama, co bych v tu chvíli dala za to, aby mě vycévkovali :grinning: teď jsem vstala a přemýšlím jestli to má jako znamenat, že už se do porodu fakt nevyspím :confounded:
28. kvě 2011 v 06:41  • Odpověz  • To se mi líbí
jdu na lov k vietnamcům na košile do porodky :slight_smile:
28. kvě 2011 v 08:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, jsem až do pondělí bez netu tak jen krátce z mobilu.
Misi snad si to zaspala, já taky pořád poslikuju ale od středy bydlíme tak si říkám,že klidně porodim:grinning:
Otoky narozdíl od prvního tehu dobrý :wink: prvně sem zvládla 5kg vody za dva dny, preeklapsie jak vysita
Myslím na vlastu snad ještě nějaký týden vydrží
28. kvě 2011 v 08:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@dpetulinka jojo k preeklampsii mpatří ješte vysoký tlak a bílkovina v moči,mne když začli otoky,tak jsem hnedka volala mudroj aon,že se mám stavit,že me zmeřej tlak a vyšetřej moč,ale tlak mám pořád dobrej a moč je negativní na bilkovinu a cukr,takže moje otoky jsou z námahy,i když tedka ke konci tehu už jsou celodenní,ale to k tomu patří.....takže jsem v klidu......
28. kvě 2011 v 08:34  • Odpověz  • To se mi líbí
no inak holky přeju hezkej den,u nás zamračene a v noci pršelo,jak píše dpetulinka na záchode jsem byla asi milionkrát a furt jsem se budila,takže spánek nic moc a to jsem si naivne myslela,že do porodu se musím vychrupat ,co to pujde a ono prd,už takhle čumákuju a nemužu spát asi mesíc a do porodu ješte taková doba.... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
@misi21 snad holka už ti je líp a malá tak nezlobí.... :wink: :wink:
28. kvě 2011 v 08:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 tak hlavně že je to tak, ikdyž je to samo o sobě dost nepříjemný :unamused: s tím spaním je to čím dál horší, nevím co s tím, jsem utahaná, ale přes den jít spát nemůžu nebo večer ani neusnu a to je zlatý počasí teď, jinak spím v mokrým ručníku :grinning:
28. kvě 2011 v 08:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek