• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@dpetulinka a to já si občas odpolko lehnu,sice tedka už mín...a pak občas mám stejne problém v noci usnout....a tedka je na to počasí uplne ideální,zrovna včera se me odpolko chtelo tak spát,ale vydržela jsem s tím,že večer kouknu na telku do noci,do 23 hodin a pak usnu a budu krásne spát...a ono prd...byla jsem pořád vzhuru a pořád cestovala na WC.......
28. kvě 2011 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka tak jakýpak sis pořídila košile?
28. kvě 2011 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, u nás byla včera bouřka a ještě stále prsí , ale už ne tak moc jen malinko... ochladilo se dobře .... koukám že misi měla bolení, já včera taky kolem 8 hodiny .... ale asi tak za 15 min to přešlo. Naštěstí taška je už sbalená ....
@dpetulinka Tak dobře pořiď s košilkama .... já si tam taky koupila ... mají i takové jak vyhodíš kozenu ven .... takový ty šup šup ,... ale to měli jen na drobnější postavy :grinning:
28. kvě 2011 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no já si tam taky pořídila košile,jsou vepředu na zavázaní mašličky,tak doufám,že me pak nebudou škrtit,až bude kozenka venku...ale snad ne,jsem si je koupila jak na obra,po porodu možná v nich budu ješte plavat..... :grinning: :grinning: :grinning: ale já radši volnejší košile,než bych mela být upnutá.... :grinning: :grinning:
28. kvě 2011 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Já nejraději bez ničeho ... v košili ani v pyžamu se nevyspím :angry: furt si to přilehávám a nemůžu se v tom hýbat :grinning: a na holé je na holé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. kvě 2011 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka @tasmailla1 taky se v pyžamu nevyspím, spím nahatá, takže jsem zavrhla kojo košile za 400 a koupila si jen do porodky za 99 :grinning: jednu na ramínkách, jak píšeš šup šup kozena ven :grinning: a jednu na rozepínání, doma budu akorát v podprdě a nebo tričku.
Tak jsem ani nikde jinde nekoukla, jsem nějaká utahaná a nevím co mám vařit
28. kvě 2011 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka hmmm jak bys nahotu praktikovala ve špitálu?no možná na nadstandartu by to šlo...a zas na druhou starnu se ti začne tvořit mléčičko,tak nevím,kam bys uchytila ty vložky do podprdy,ledaže bys je zalepila náplastí :grinning: :grinning: :grinning: ...jsem hlavne zvedavá,jak já zvládnu pak spát s podprdou,nikdy jsem s ní nespala,tak to bude pak boj.... :grinning: :grinning:
28. kvě 2011 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka si včera psala,že si uvaříš neco,na co budeš mít chut....já taky košile mám za nejakých 9O kč.... :grinning: :grinning:
28. kvě 2011 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jojo, ta podprda, to bude hnus, ale zřejmě nutný, když mi vypravovala kamarádka, že na jednom prsu musela mít 3vložky, jak strašně ji teklo mlíko :grinning: mimochodem holky... jak máte velkou tašku do porodnice? Já když totižvidím hromadu těch věcí, co budu brát, tak mám pocit, že je to na kufr :slight_smile:
28. kvě 2011 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no jo to je ten problém, já nemám páru na co mám chuť a ještě jsem dnes ke všemu neskutečně líná :grinning:
28. kvě 2011 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka Za 400 košile u ťonga? To si děláš srandu? Já koupila za 119 ks a podprdu lambádu za 59 :grinning: Kojo podprdy nemám, protože jak píšete by mě to v noci stískalo ... už i tak mi to dělá zle jsem zvyklá chodit bez :grinning:
28. kvě 2011 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už mi poslai , že dojde postel v pondělí tak jsem zvědavá jak to bude vypadat až se složí :grinning:
28. kvě 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky až budete jíst to lněná semínko, tak jsem četla, že je potřeba ho dobře zapít, jinak to má prý opačný efekt zácpu ... to jen aby jste nebyly pak zacpaný :grinning: :grinning: :grinning: Včera jsem zkoušela maliník a dobrý byl :wink:
28. kvě 2011 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Tam mám košili koupenou ... ale doma to teda ne ... max nějaký krátký triko
28. kvě 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka néé, právě v normálním krámě přímo kojící pyžamo za 400, u ťonga 99 :slight_smile: a ještě tam mají takový podprdy jakože sportovní za 39, tak do těch půjdu taky, ty kójo podprdy dvě teda mám, ale myslím že tohle bude pohodlnější záležitost :slight_smile:
28. kvě 2011 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka já už mám semeno koupený :grinning: ale hodlám si z něj dělat ten sliz, prý je to lepší, tak nevím, uvidím jestli to přežiju :slight_smile:
28. kvě 2011 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka V jogurtu je to v pohodě .... :grinning:
28. kvě 2011 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka hmmm ja do toho semínka nejdu,bych se poblila..mám koupený maliník,tak ten budu pít..a ješte říkaj,že je dobrá poupalka.....a hlavne miminko je v slizu,tak snad to bude lehce i bez semínka......
@dpetulinka no já mám jednu kojo podprdu koupenou za 4OO a druhou mám podprdu sportovní za 17O kč,v ní se bude určo líp spát a koupím si ješte jednu sportovní....dobře se nosej.....no práve jsem zvedavá,kolik spotřebuju vložek do podprdy já...to abych pak nebyla jak chodící konev.....dolem to bude tíct a horem taky..... :grinning: :grinning: :grinning: no tašku mám klasiku cestovní ,po stranách ješte uložný prostor,ale dala jsem do ní jenom pantofle,košile,vložky a kalhotky a je plná,župan jsem si chtela taky přibalit,ale není kam,tak budu mít erár a pak mám kosmetický kufřík a tam mám samou kosmetiku pro mne a mimi a na tašce mám ješte pleny pro mimi,kapesníky a pak oblečko,když pojedem z porodnice a to už nevím,kam dám,asi do igelitky....at jedem pak do porodky jak pořádný vorvani.... :grinning: :grinning: :grinning: ješte je možný,že to přehodnotím a veci,co se me nevlezou do tašky,tak dám ješte do cestovního kufru....mám takovej menší.....ale to pak nevím,či to naše autíčko zvládne,možná si pak objednám stehováka do porodky a z porodky taky.... :grinning: :grinning: :grinning:
28. kvě 2011 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka a maliník se už muže pít,já nekde četla ,že od 36 týdne se má pít 2 krát denne.....
28. kvě 2011 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Šak ho už piju já četla od 34 i semínko .... a to semínko fakt není hnusný, když je v jogurtu .... je to jako semínka na pečivu i když to rozkoušeš.
28. kvě 2011 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka když já ani ten jogurt nesním,já radší nejakej tvaroháček,nebo tak....takže maliník se teda už pít muže....
28. kvě 2011 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jj může ... tak si to můžeš zamíchat do čeho chceš, třeba i do nějaké tvarohové pomazánky kterou si pak natřeš na chleba a nebo si myslím že se to dá pokřoupat i samotné .... proč nesmíš jogurt?
28. kvě 2011 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 já mám vložek do podprdy zatím 4 krabice, do porodky vezmu jednu a uvidím, kdyžtak mi Ondra doveze, naskládala jsem do tašky vložky, plínky pro malou, pantofle, košile a je plno a župan se mi taky nevejde... říkám si že v kufru bych to měla přehlednější a je asi stejně velkej, tak nevím, abych nebyla za blázna, ale jen ty vložky zaberou takovýho místa.
28. kvě 2011 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka neže nesmím jogurt,já ho nesním,mne proste nechutná,fuj bleee....
@dpetulinka já mám vložky do podprdy zatial 2 krabice,taky mám do porodky zabalenou jednu krabicu,kdyžtak Martin přiveze....jojo jak říkáš,jenom ty vložky zaberou místa.....
28. kvě 2011 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka to rozdrcený semínko je prej moc dobrý, prakticky je to součást zdravý stravy, já už s maliníkem taky pomalu začnu, asi příští týden, kdybych rodila o 14 dní dřív, ani bych se nezlobila, uvidím co na kontrole, jak bude cácorka velká a pak se do toho pustím :slight_smile:
28. kvě 2011 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 babička na mě koukala jak na blázna, když jsem ji to vyprávěla, říkala že jediný co musela do porodnice mít, bylo oblečení pro miminko, když si ho nesli domů :slight_smile:
28. kvě 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka ještě si nachystej 60,-Kč na den pobytu :grinning:
28. kvě 2011 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hradilenka jojo, jestli ne 100, že? :grinning:
28. kvě 2011 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka a taky pro jistotu vlastní jídlo, aby člověk neumřel hlady :grinning:
28. kvě 2011 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka 100 je až od října tuším.... jídlo mám vyřešený tak , že mám tu autolednici na jagurty salám a tak a jinak jsem vybavená letákem z pizzerie .... jídlo až na pokoj chi chi .... ve špitále asi budou z toho vyjevení ... až mi na pokoj donese poslíček pizzu a nebo jídlo v krabičce :grinning: :grinning: :grinning: Ale to jídlo se tam nedá žrat ... a hlady se trápit nebudu :grinning: :grinning: :grinning:
28. kvě 2011 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek