• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@hradilenka já pamatuju, že jsem tetě vždycky donesla nějakej oběd, když jsem se šla podívat na malou, měla chuť na jablečný knedlíky, tak mamina udělala knedlíky :grinning: a tak to pokračovalo dokud nešla domů :slight_smile: mě nějaký jídlo nevadí, jako nemocniční, ale ty obědy nikdy nebyly nic extra, dkyž už bych na to měla chu´t, tak to bylo studený :grinning:
28. kvě 2011 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka 1OO kaček za hospitalizaci se bude platit asi až od září nebo října....a co se týče nemocniční stravy,tak u nás vařej docela dobře...je fakt,že říkaj,že pokud rodíš,tak si musíš vzít neco vlastního jako jídlo a pití taky,no nevím,jak to bude u nás,na jaké jídlo budu mít až nárok...ale samozřejme kdyby se rodilo v noci,tak človek je o hladu.....mno mne taky máma říkala,že když rodila,tak ve špitálu všechno dostala a tedka?si človek platí i zdravotní a stejne bude si muset všechno přivést.....
28. kvě 2011 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no to budou čumet,jak si na porodnici pak užívaš a láduješ se jídlem z pizzérky.... :grinning: :grinning: :grinning:
28. kvě 2011 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 já za to nemůžu ... mi to tam prostě nechutná už jen proto že to je ze špitálu Bleee ... nejraději mám to co si uvařím sama ... ale vždycky to nejde
28. kvě 2011 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Já bych chtěla jednolůžák pokoj .. tak nebudu nikomu jinému dělat chutě :grinning:
28. kvě 2011 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no rodičky jsou o hladu, pokud nemaj svoje :slight_smile: jé to já si napakuju všechno co mám ráda :grinning: a po porodu si pěkně nacpeme bříška, teda doufám, že toho budu schopná
28. kvě 2011 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka včera jsem koupila v DM bio drcené lněné semínko a je to docela dobrý do musli nebo do jogurtu, akorát teda nevim, kolik se toho má vlastně jíst? S tím maliníkem jsem taky četla až od 36tt. Jo a máte některá v úmyslu cvičit s EPI NO balonkem? Teď jsem tady na koníkovi četla nějaké diskuze a nemůžu se nějak rozhodnout. Je to pěkně drahý a taky jestli se prcek neotočí a bude muset ven císařem, tak aby to nebyly vahozený prachy.
28. kvě 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava lněný semínko se jí polívková lžíce denně, maliník jsem četla že se může od 34t a o epino jsem se taky zajímala ... švagrová je PA a říkala, že to je drahý a zbytečný .... tak si z toho přeber co chceš :wink:
28. kvě 2011 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka já bych taky chtěla jednolůžák...MOOOC... v Praze Podoli je teda nadstandart fakt dost drahej, ale rikam si zase tak casto rodit nebudu, tak se ty penize asi vyplati investovat, lepsi nez platit treba za drahy hracky
28. kvě 2011 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no já bych chtela taky jednolužák,ale je to nadstandard a u nás jich moc není a jsou pořád obsazený a platí se kolem 6OO na noc a pro me to je pálka,takže budu na pokoji asi s jinýma mamčama.....hele a to lnený semínko se kupuje v lékarne nebo ve zdravý výžive,nebo kde?
@dpetulinka no já si napakuju furu sladkostí,at neumřu ,když me bude honit mlsná,ale jídlo no nevím co,když to na me přijde budu ráda,že se dobelhám do auta a ješte k tomu bych si narychlo uchystala nejakou svačinu a furu pití.....
28. kvě 2011 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava já jsem nazačátku o tom balóku hodně přemýšlela, ale je to hrozně drahý, takže do něj nejdu, snad porodíme i bez něj :slight_smile: a přesně, kdyby měl jít člověk na císaře... tak je to k ničemu. Jojo, taky jsem je kupovala v DM, akorát nedrcený, chci to zkusit uvařit, ale nemám tušení kolik.
28. kvě 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava taky jsem četla diskuzi o EPI-No,ale já do toho nejdu,i když holky,co to meli,tak je třeba nenastřihávali,ale človek nikdy neví,třeba bych i cvičila a bylo by me to naprd...a jak říkáš,je to drahý a co kdyby delali cisaře?no tak bys to prodala,nebo si to nechala na druhý mimčo....
28. kvě 2011 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jéé to máš super, že je švagrová PA, to máš všechno z první ruky : ) ... bohužel co PA to jiný názor ; ) jo a dík za radu s tím semínkem, maliník už mám koupený a asi teda začnu taky pít už teď
28. kvě 2011 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava Tam kde rodím já není nadstandard .... ale mi stačí když budu na pokoji sama :slight_smile: Je tam jeden jednolůžák a prý se dá zarezervovat 14 dní před porodem... tak se na to šteluju :grinning:

@tasmailla1 Kupovala jsem v DM a to není nadstandard jednolůžák ... ale mají tam jen jeden
28. kvě 2011 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 mě by nevadilo být tam s jinýma maminama, ale člověk neví koho chytne, takže když bude volnej, tak bych ráda jednolůžák, už jen proto, že Ondra chce tu první noc nebo den zůstat s náma v porodnici. Já si myslím, že až to na mě přijde, tak to bude chvilku trvat než se to dostane do tý fáze že se sotva dobelhám do auta :grinning: ale nevím, třeba to bude jinak, to jsou jen moje představy :grinning: kamarádka říkala, že ještě rychle vyžehlila, setřela a dala vanu :slight_smile: někdo zvládnul i uvařit ,ale zase jsou ženský kterejm je zle, zvracej a podobně, tak uvidíme jak to budeme mít my
28. kvě 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka ahaa tak asi nabehnu do DM...to máte dobrý,že tam nemáte nadstandard,aspon zan nemusíte tolik platit,já myslím,že u nás jsou 3 nadstandardy,ale jednolužkové pokoje nene,myslím,že jsou bud 2 nebo 3-lužkové....
@dpetulinka a myslíš,že Ondru tam nechaj s váma přes noc?no mne jiné mmainy nevadej,spíš se bojím,jaké budou,nerada bych chytla nejakou vícrodičku,co by me do všeho kecala,to musíš takhle a takhle a podobne,jiste poradit bych si nechala,ale co je moc,to je moc.....a hlavne aby s nima bylo o čem kecat......ale jojo oni ženský ješte postíhaj pred porodem cokoliv,taky tu vanu nebo i oholení,at jedou pak uchystaný do porodky...to si myslím,že to tak maj všechny prvorodičky.....
28. kvě 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka na aukru jsem videla EPINO i docela levne, ale nevim, jestli mi to nepripada i takovy neprirozeny... no fakt vaham, ted spis resim, aby se otocil. Nekde jsem cetla, ze lnene seminko je lepsi drcene, ze to pak telo lepsi stráví. To nedrcené prý projde střevy bez většího účinku. Jak silný odvar se dělá, to fakt nevim, ale na odvar je stopro lepší to nedrcené, to je fakt.
28. kvě 2011 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 na tom nadstandartu může být s námi.
@lukava to semínko by se celý jen tak jíst nemělo, co jsem slyšela, to je prý opravdu spíš jen na tu zácpu :grinning: buď teda drcený do jogurtu a nebo svařit, uvidíme, zkusíme, půlku si nadrtím a půlku budu vařit :grinning: na otočení máte ještě čas, minimálně 14dní tři týdny a když se neotočí, tak se může klíďo otočit chvíli před porodem, jenže do toho člověk nevleze
28. kvě 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 já mám taky trochu strach z toho, že když zrovna ta naše prďolka nebude brečet, tak bude brečet miminko vedle a takhle se to bude střídat :unamused:
28. kvě 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: já jsem jen zvědavá která znás to bude mít první za sebou :grinning: ....
28. kvě 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka si myslím,že druidee nebo i ty,když pojedete na císaře....
28. kvě 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka a my tady budeme strašit s břichama do července.....
28. kvě 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka no přesne o tomhle mluvím,že jedno mimi bude brečet a vzbudí jiné a tak podobne...ale zas pokud nebudou komplikace tak u nás 3 den pouštej domu,tak si myslím,že vydržet se to dá.....
28. kvě 2011 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka
@tasmailla1 já si skoro říkám, abych tu pak nestrašila s pupkem ještě v srpnu :grinning:
28. kvě 2011 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 mi ho už zase neslibují , pokud nebude akutní ....tož si vyber ... :grinning:
@dpetulinka Máš termín za 2 dny po mě :grinning:
@hradilenka jak to?já myslela,že to je hotová vec,že máš po tych operacích,tak že nic riskovat nebudou......
@dpetulinka ale prosím te v srpnu si už tady budeme všechny užívat mateřství s miminkama.....
28. kvě 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Zástupce prim co mě bral předminule to tak viděl a prim minule že k tomu nevidí důvod ... tož co na to říct :grinning:
28. kvě 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jen čekat do porodu,jak se to pak vyvrbí......
28. kvě 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jo ... první termín, druhej mám 23.7 :grinning: jej no tak uvidíš, snad by ale nic nezanedbali
28. kvě 2011 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek