• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@tasmailla1 dobře, počítám s tím :grinning:
28. kvě 2011 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka no jo, na otočení čas je, všichni mi to řikají, ale stejně mě ta doktorka už teď straší císařem... snažím se si to moc nepřipouštět a věřim malýmu, že bude rozumnej a otočí se, až se mu bude chtít ven. No doufám, že v srpnu už to budeme mít zdárně za sebou všechny. Myslim, že přenášet musí být fakt peklo. Nejen ten tlak okolí, když se všichni ptají, jestli už jsi porodila ale to břicho bude pak fakt obrovský. Stačí mi, jak je veliký teď ; )
28. kvě 2011 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava to myslím, že tě straší skoro brzo, určitě se tím nestresuj, podívej císař může přijít, ikdyž je miminko otočený a ještě tomu kolikrát předchází hodiny bolestí, který nikam nevedou... člověk nikdy neví jak to nakonec bude, musíme doufat, že to půjde normálně a bez komplikací. To přenášení je asi hrozně nepříjemný a myslím, že v tom vedru dvojnásob, přesně jak říkáš, nejhorší je, že se každej ptá. Já si zas neumím představit, že mě budou záda bolet ještě víc než teď :grinning:

Holky, tak já se balím a jedeme k mamce na návštěvu a něco dobrýho :grinning: na to mě teď utáhne každej :grinning:
28. kvě 2011 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak hlásím,že jsem noc přežila :slight_smile: Jak jsem pak usnula,tak jsem spala až do devíti... Ale je mi tak nějak celkově šoufl. Tak jsem si odpo trošku zdřímla a udělalo se mi líp,ale teď se mi zase otvírá pusa,už to vidím. V devět zase padnu a od půlnoci zasebudu čumákovat.Zítra na všechno peču,manžel říkal žže uvaří,tak to je v pohodě.
U nás celý den poprchává,stejně jako včera,ale nějak mi to nevadí. Na úterý už zase hlásí třicítky,to mi bude teda vadit mnohem víc. :confounded: V úterý jdu k dr,tam zase bude na padnutí,pak nemám mít vyšší tlak. A nejhorší je,že jsem vždycky spocená až kdoví kde a připadám si jak debil.
28. kvě 2011 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hlásím se od našich - teda po prvním dnu jsem byla rozhodnutá odject zase zpátky do Prahy - dozvěděla jsem se co všechno dělám ve výchově Matýska špatně, jak mi bude za chvíli skákat po hlavě apod. :angry: Prostě se dneska špatně vyspal, byl mrzutý, vztekal se a to jsem mu měla za to nasekat na zadek? Byla jsem za chvíli tak vytočená z těch řečí maminy, že jsem se začala pomalu balit. Ale vyříkala jsem si to s ní, když šel spát (má totiž tendence to řešit před malým a to je to nejhorší co může udělat), tak je zatím klid. Ještě jsme tu dva dny, tak uvidíme :slight_smile:
Když čtu, co všechno máte zabalené do porodky, taky bych měla asi začít pomalu balit.
28. kvě 2011 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda jak to tady čtu, musim říct, že mám na 34tt docela štěstí, bolí mě teda někdy pekelně chodidla, že mám špatnou klenbu a někdy mě chytají křečci do nohou, ale záda dobrý, tlak dobrý, ani se mi moc nechce spát...tak doufám, že to takhle vydrží až do porodu, dneska jsme ušli asi 10 kiláků lesem, včetně kopce a deště a malej celou dobu hajal, až teď po jídle zase kope ; ) myslim na vás, ať vám to všechno dobře utíká! druidee pořád nic, co?
28. kvě 2011 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky taky jsem teď dorazila domů a dočetla
@misi.21 Taky se potím z toho si nic nedělej ... a funím jak lokotka na páru :grinning:
@msevy jj ach ty naše matky .... někdy si říkám, že je to za trest :angry:
@lukava Ty brďo tak 10km chůze ... to bych už neriskovala ani kdybych mohla :grinning: Přece jen je to námaha ... tak aby sis neuškodila. Já už nikde nemůžu , protože nedojdu a navíc teď ty otoky tak nic. :frowning2:
28. kvě 2011 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
už mi začalo téct mlíko :fearful:
28. kvě 2011 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka tak koukám do mapy, že jsem pěkně kecala, bylo to pět a ne deset, ale mně to teda přišlo jako deset a už nikdy více, v noci mě chytla uplně nejhorší křeč do lýtka, jakou jsem kdy zažila, myslim, že i manžel konečně pochopil, že tak daleko už s nim chodit nebudu ; )... trochu víc rozumu by to chtělo, to máš naprostou pravdu ; )
29. kvě 2011 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko všem ... copak ještě spinkáte? Venku je u nás krásně a opět svítí sluníčko .. hned je to lepší pohled z okna jak včera :slight_smile:
29. kvě 2011 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava Ahojky ... jsme se tady sťukly co ? No křeče to mi ani nepovídej .. to znám taky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. kvě 2011 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hlásím se u pc aspon na chvíli. U nás svítí sluníčko, to se dalo čekat. Včera naštěstí už nepršelo ale bylo pod mráčkem. Manžel s holkama a asi dalších 11 lodí sjížděli místní řeku, ráno jsem je odvezla a pak jela k našim,je to při cestě, pak jela na poledne za nima na oběd a chvíli na to končili tak zas pro lodě..mě to teda přišlo jako chvíle, doma jsme si sedli na 19 hod.všichni ale spokojený, malá koukala že chce dál lodí a ne do auta :slight_smile:
@lukava no obdivuju i těch 5 kiláčků, já dojdu max tady u nás co chodíme do motelu cca 2 tam a za nějakou dobu 2 zpátky, možná to ani nebudou celé..a to je 14 dní co jsem to šla naposledy,dneska se tam chystáme znova, ale asi je vyšlu na kolech a budu doma. Na obídek jedeme k našim a budeme brát postýlku u mamky kámošky.pak už budu lenoch na všechno. S tím císařem si myslím jako hradilenka že ti to říká moc brzo, mě se holka otočila 14 dní před porodem a to jsem jí vlastně týden přenášela..taky mi říkali že možná císař a že vím že se plánuje týden před, chodila jsem na KO každý týden a pomalu vozila tašku s sebou a doktor pořád nic, že ještě počkáme. to byly nervy.ale byla začátkem dubna,počásko bylo super - to bylo asi jedinné pozitivum :rolling_eyes:
29. kvě 2011 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,přeju krásnou nedeli,u nás taky svítí sluníčko a je nádherná azurová obloha,žeby jim predpoved vyšla?od zítra ty tropy?to se máme zas na co tešit.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no u nás včera taky pršelo a byla i docela zima,ale dneska je to už jiná písnička.....
@lebapa jee sjíždet vodu na lodích,jsem byla minulej i predminulej rok,ale tenhle rok už to nevyšlo,stejne bych tam už nešla,vždy bylo hnusne zima a pršelo a minulý rok jsem sse málem utoupila i když jsem mela vestu,...fuj jen si na to vzpomenu.....jak jsem si u toho pomalu přehrávala celej život..... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
@misi.21 já taky se potím jak blázen a funím jak lokomotiva.....už to lepší nebude...se teším,až po porodu pujdou kilka trošku dolu a mne se konečne bude i líp dejchat a otoky snad taky žádný nebudou.....
@hradilenka hmmmm já mám tedka pocit,že ty křeče se opet vrátili,pomalu každou noc se na ne budím a to beru magnezko a už asi nezabírá,tak jsem zvedavá,že od 37 týdne se má přestat brát,co já budu delat???to abych pak vubec nechodila spát,protože budu pořád vzhuru kvuli křečím.....
@lukava 5 kiláků...no klobouk dolu před tebou,taky bych to nedala jak píšou holky,mne stačí jít pěšky do krámu a spet.... :grinning:
29. kvě 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak píše Vlasta a říkala , že jí jen tak nepusí, že má stále špatný tlak a navíc se jí špatně dýchá tak byla na EGK, prý jí přehodily prášky s jednou holkou na pokoji ... no je toto možné? :fearful: Malý je prý v pořádku a dneska za ní jede i Honza se zenámýma. Tak snad to bude dobrý ....
29. kvě 2011 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky, tak já jsem spala u mamky, šla jsem spát v půl dvanáctý a probudila jsem se až v půl osmý :astonished: :grinning: to bylo žůžo žlabůžo, močák jsem teda měla zralej na výbuch, ale takhle v kuse jsem nespala ani nepamatuju, asi mi dělá dobře ten čerstvej vzduch. Dnes je krásně, ale už teď je na mě moc vedro, jestli zítra budou zas nějaký tropy, tak umřu
29. kvě 2011 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka to si děláš legraci, no to je hrůza, fakt. Tak hlavně aby byli oba v pořádku.
29. kvě 2011 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no to je mazec, hlavně že s těma lékama na to přišli..snad jen že měly podobné diagnozy a stalo se to jen jednou, jinak nevim co se mohlo stat.
@tasmailla1 no my jezdíme každý rok na vodu v létě, letos holt mají holky jen jeden den,ale už mají naplánované prázdniny tak že nám zbyvaji dohromady jen dva týdny doma volna.
holky teď mě tak rozčílila ta mladší, tak jen aby jste věděly co vás čeká..v pátek využily toho že jsem byla k.o. a i přes to že ví že měly dělat úkoly počkaly až začnu klimbat a zdrhly do pokojíčku si hrát.budila jsem se a neměla sílu na ně zavolat, kor když jsem slyšela jak si hrajou. včera celý den pryč a dnešel odpol máme taky rozplánovaný. v pátek se mi Bára dušovala jak tentokrát nic ve škole nezapomněla a hádejte..šla pro učení po pohádce a přišla z bulikem..to bylo jak rozbuška..samo že nechala v lavici matiku,a to je 3x v týdnu..dostala vyhubec, teď už mě ten vztek přechází. napsala kamarádce aby jí na skype ty příklady poslala, ještě zpátky nevolala. ale už to neřeším a holt dostane poznámku..jen kdyby to aspon u ní pomáhalo :frowning2: . zákaz ven jí dávat nechci, musím vymyslet co jí bude vadit v týdnu..ach jo..a na naplácání na zadek jsem ještě nedozrála, není sil..
29. kvě 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 tak ty máš aspoň navíc ty kila,ale já zatím přibrala 5 kg a věčně mám orosený čelo,děs když vlezu do čekárny,tak než se trošku aklimatizuju a to teď ještě ty pořádný pařáky přijdou...

U nás dneska sluníčko a po dešti ani památky,ale žádný teplo tam zatím není,to mi vyhovuje.
Holky mě je teď věčně zle,tak jako slabo,občas na blití,doufám,že mi to nezůstane až do porodu.
29. kvě 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 já to taky nechápu, já přibrala 4 a funím jak lokomotiva, potím se jak vrata od chlíva a každej na mě kouká jak na blázna :slight_smile: Je ti špatně? Tak snad to přejde, já musím íct že od nějakýho pátýho měsíce mám klid, ale zas mě tak strašně bolej žebra... má tam ta cácorka naše strčený nohy a když chvíli sedím, tak je to děs,musím už jen polosedět, pololežet :grinning: teď jsem v práci a už docela trpím, ale už jen dvě a půl hoďky, tak snad to zmáknem.
29. kvě 2011 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka No posledních pár dnů,je mi nějak divně. Jsem ze všeho unavená a nevydržím dlouho stát,hned mě všechno bolí a jsem taková oslabená nebo jak bych to řekla. Takovýhle stavy mi teda chybět vůbec nebudou. :confounded:
29. kvě 2011 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 mě pořád Ondráš říká, jak si myslel že si ženský to těhotenství užívaj. Upřímně já se taky dost těším až bude malá venku a já budu mít zase normálně fungující tělo, padaj mi vlasy, nic nemůžu, nevydržím, všechno mě bolí a ta únava je děsná, to mi povídej, já si třeba myslela, že když jsem spala celou noc, budu mít dneska lepší den a ono ne, pořád zívám. Je to náročný, nikdy mě nenapadlo jak a to nemám problémy s tlakem a otokama. Bude fajn až se to po porodu zase vrátí do normálních kolejí, teda ta funkčnost :grinning: a budu si moct lehnout na břicho :grinning:
29. kvě 2011 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka hmm tak to je dobrý s tema práškama,ale bohužel se to občas muže stát,nikdo není neomylný,hlavná vec,že na to přišli včas.....chudák druidee hlavne aby ji nová léčba zabrala a trošku ji zkompenzovala ten tlak....a hlavne aby byly oba v pořádku....
@misi.21 no přesne jak píšeš,já si taky v poslední dobe připadám slabá jak moucha,dlouhé stání to u mne nehrozí,hnedka me bolej nohy a nejaká dlhší procházka taky nehrozí,bych za mmanžou jenom funela a hnedka by me boleli i nohy...takže když tak procházka ,tak jen taková krátká.....a ty kila,bože jak já se jich pak po porodu chci brzo zbavit,at zas me je líp a když pujdou dolu,tak se me aspon bude i líp dýchat....
@dpetulinka tehotenství si ženy užívaj?no u mne ze začátku teda ne,když byly komplikace,tedka od 7 mesíce taky ne,no nejlepší byl ten prostředek,človek ještre nebyl takový zakulacený,nemotorný,ty kila taky nebyly pořádný a mohl se v rámci možností hejbat....jojo lehnout na břicho,už se na to teším.....
29. kvě 2011 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky roste mi moudrák a já lituju chudáčky děti,když to musí vydržet tolikrát... :unamused: Doufám,že budu mít brzy po,je to dooost nepříjemný.
Dneska fakt nic neděláme ani jeden,jen jsme byli na chvilku u našich a poseděli venku na sluníčku,tak to bylo příjemný. Te´d už zase ležíme u telky,jen seberu prádlo a nejvíc se dneska nadřu,až si půjdu dělat večeři:o)
Asi vytáhnu večer k telce to žehlení,aspoň na hodinku v klídku... Zítra vyperu mini věcičky a hned to vyžehlím a uložím do komody a bude to.
Nějak mi ztloustly nohy,zařezávají se mi ponožky :grinning: A to nemluvím o tom,že si je sotva obuju :grinning:
29. kvě 2011 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 u nás taky sladké nic nedělání : ) vaření oběda je můj dnešní největší výkon, s těma fuseklema je to někdy fakt dřina si je oblíknout, o botech s tkaničkama ani nemluvim, nejlepší je to naboso v sandálech, stejně je takový vedro, že nic jinýho ani neni potřeba...ať tě zub moc netrápí, zkus led, to docela pomáhá.. teď tady cvičim cviky na otočení a mimi se pěkně mele, asi se mu to moc nelíbí, vidíš taky musim ty mimi věci vyprat a vyžehlit, teď to bude aspoň dobře schnout... jo a v čem perete, holky?
29. kvě 2011 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava mě mamka koupila Lovelu gel a aviváž mám Batole,tak zatím v tom...Ale někdo říká,že to pak ty příkrmy nevypere,tak uvidím a kdyžtak bych pak přešla na ariel sensitive...
29. kvě 2011 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 víš co, na to mohl přijít jenom chlap :grinning:
@misi.21 uj o moudrákách mi ani nemluv, přesně jak říkáš, člověk hned pochopí, proč ty mrňousci pláčou, já mám jeden venku a druhej se klube, ale je to běh na dlouhou trať, vždycky to na pár týdnů přestane a pak zase.

Já mám na praní persil sensitive gel a aviváž nepoužívám, radši, dávám ještě dvojtý máchání, tak uvidíme. Já mám vypraný a vyžehlený dvě várky a pořád toho je hromada, mě asi bude mrzet, že to všechno neunosíme, ale ty bazárky, to je moje zkáza :grinning:
29. kvě 2011 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka jéé,já si možná spletla ariel s persilem :slight_smile: Já toho zase tolik nemám toho oblečení,tak to unosíme všechno,ještě bych chtěla nějakou pěknou mikinku,tak se mrknu na laclíku. Ve středu jsem to na laclíku platila,tak doufám,že to v týdnu pošlou. Já chci mít hlavně dost bodýček,abych nemusela prát každý den jak magor.
Holky a co mát nachystaný pro mimča na spaní ? Overálky nebo body a třeba polodupajdy?? Jde mi o to přebalování,aby to bylo v noci co nejsnažší. a rychlí.Ale ono to aasi vyjde nastejno,co?
29. kvě 2011 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 to máš jedno :wink: určitě to pošlou, laclík je nejlepší :grinning: jojo, je to fajn že pak člověk nemusí tak často prát, bodyn máme hromadu, to je fakt, ono nekup to, když jedno vyjde třeba na 8, 10kč :grinning: já mám na spinkání nachystaný overálky, říkala jsem si že se to jen rozepne, ale stejně musíš ty nožky vytáhnout, tak je to jedno jestli budeš svlíkat polodupajdy, spíš si říkám aby nebyly těsný okolo toho pupíku, a když bude horko, tak budu dávat jen bodyno a ponožtičky, stejně ji chci balit do zavinovačky, ozkoušíme, uvidíme :slight_smile:
29. kvě 2011 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 já mám taky na spaní overálky a jak píše dpetulinka když bude teplo,tak body a ponožky a zavinovačky.....

Taky peru v persil sensitive a aviváž žádná,radši neee,aby pak mimi nemelo alergiii....
29. kvě 2011 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co se týče oblečení pro mimi,tak mám toho akorát,ne moc,aby sme to unosili,spíš se pak vyřádím na věčších velikostech,z toho tak rychle mimi nevyroste a hlavne už pak budu nakupovat konkrétne bud na holku nebo na kluka,takhle neutrálne vybýrat už me nebaví..... a už se teším na laclík,až tam pak budu vybýrat...
a co holky,už máte nakoupený třeba i vetrovky na podzim?nebo si to pak koupíte až to bude aktuální a budete vedet presne velikost miminka?

29. kvě 2011 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek