• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@tasmailla1 n o já zatím nakupuju jen body,dupajdy a tak,spíš letní a pak budu dokupovat postupně co bude potřeba... Overálkky mám asi jen tři,tak musím ještě pár dokoupit.
29. kvě 2011 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem kamarádka zup, která chodí do vaší diskuze a čeká miminko na konci července. Prosila mě, abych Vám sem napsala, že bohužel dnes v 16.00hod začala hodně krvácet, takže volali rychlou a je v nemocnici, zatím pořád krvácí, doktoři nevědí od kud, takže se nesmí hýbat. Miminko i placenta je prý snad v pořádku. Ale jinak nic nevědí. Zítra za ní jedu, tak Vám sem pak zase hodím info. Prosím moc na ni myslete a držte ji pěstičky, aby byli oba v pořádku. Ahoj Lucka :frowning2:
29. kvě 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucka_g ahoooj :astonished: teda chděra, děkujeme za informace. :frowning2: Snad přišli na to co se děje a zvládnou to, mrňousek by si mohl ještě chvilku pobýt v bříšku, snad se to srovná. Palečky držíme, pošli ji od nás hromadu síly, hlavně ať se snaží být v pohodě a určitě bude všechno dobré. Myslíme na ni moc moc moc, zase napiš jak jsou na tom.
30. kvě 2011 v 05:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucka_g jéé,co se nám to tady děje,snad budou v pořádku,budeme na ni myslet,pozdravuj. Chuděra.

Jinak přeji dobré ráno,není nad to,když vás probudí vrtačka,jsem se málem počurala jak jsem se lekla.Dneska to vypadá na ten slibovaný pařák,tak už peru,to bude hned suchý.Vařit dneska nebudu,máme naložené plátky masa od včerejška,tak to nechám manželovi a já se dneska něčím odbydu,nechce se mi s ničím patlat.Uklizeno taky je od včerejška tak to jen doladím a jdu si holit nohy když jdu zítra na tu gyndu.To bude zase bolesti,auauau. Pak asi vytáhnu křesla na balkon a budu lenošit.
30. kvě 2011 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucka_g Moc držím palečky, máme skoro stejný termín porodu. Budu na ni moc myslet. Hlavně ať jsou oba dva v pořádku. A tobě děkujeme za informaci!!
30. kvě 2011 v 08:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak nějak se nám holky schází ve špitále, budeme doufat, že bude vše v pořádku.

U nás je dneska taky hezky.
30. kvě 2011 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucka_g jee chudatko,tak hlavne at jsou oba ok....

U nás dneska taky vedro a jsem si myslela,že se ješte trošku prospím,ale kdepak,dneska nám na baráku začali delat novou střechu,tak přišli v 8.00,už to tady všechno vrčí,všude hluk,tak je půo spánku a dneska pro velkej úspech opet zubař,ale ne mudr,ale dentální hygienik,tak se pomalu ale isto tam chystám.....
30. kvě 2011 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucka_g ahoj, moc jí pozdravuj a díky že jsi napsala a že ti i řekla ať nám dáš vědět. Určitě na ní budu moc moc myslet, pak zas písni jak budeš mít chvilku jestli už je líp..uplně jsem se lekla jak jsem začala číst vzkaz,aspoň že je už mimi velké a kdyby se cokoli dělo už to bude v pořádku..

ahoj holky, no u nás taky slunečno, klasika, ještě že v tu sobotu u nás už nepršelo. Jinak s tím praním, já včera vyprala pračky dvě, jednu tam mám navíc na žehlení a teď nevím odkud se mi nakupila další tak peru taky. To mám pračku na 7 kg, mi hrábne pak asi s mimi a jestli budu pořád tak prát jako teď..
Na praní pro mimi mám lovelu, aviváž nedávám žádnou na mimi. asi ale postupně asi taky přejdeme na ariel, v něm peru normal, nevim kolik věciček by mimi muselo našpinit aby mi to tu pračku dalo, asi to prádlo pak budu dávat do pračky s tričkama holek..přes léto to budou mít jen opocený, no uvidíme.
@tasmailla1 jo buď ráda že přišli až na 8 hod. když dělal soused střechu tak schválně neřekl nic a nebylo snad ani 6 hod a začali házet staré tašky do kontejneru který nasr..před náš barák a měl z toho hroznou prdel jak nás krásně probudil..no..už ho nebudu komentovat ani raději..k dentální se chystám taky objednat, říkala jsem si že už to nechám na srpen, že vezmu i manžela, to bude mít dovolenou..potřebovali by jsme to oba, ještě jsme tam nebyli a kámoška říkala že jejímu zachránila zuby před paradontozou.
30. kvě 2011 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa no a to nám střechu budou delat mesíc,tak každý den takhle hezky budíček budu mít...no u dentální napoprvé,když jsem byla,tak to byl docela horor,boleli me pak všechny zuby,ale už je to ok...človek si zvykne a hlavne je to potřeba....
30. kvě 2011 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 právě, už jsme to v partě probírali víckrát, postupně nás tam začíná chodit víc a víc..já už to plánuju od začátku roku, ale nevěděla jsem jestli má cenu tam na poprvé jít když mám teď normal víc krvácivé dásně a pak Pavel říkal že by šel taky..takže vymyšleno je, teď ještě tam zavolat :wink:
30. kvě 2011 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucka_g - moc jí pozdravuj, myslím na ní, ať to zvládnou (ona i mimčo). Držím palce!!!
30. kvě 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dneska bude teda pěknej pařák :stuck_out_tongue_closed_eyes: Večer jedeme zpátky do Prahy, tak snad už bude líp. Spala bych jak mimino, ale Matýsek se dneska rozhodl, že když venku svítí sluníčko, tak proč vstávat později než v 7? :angry: Ale milovat ho musíte..... :grinning: Doma se to uklidnilo, od soboty jsem si nevyslechla žádnou výtku - což je pokrok :slight_smile: Je tu fajn, ale už se těším domů. V Praze se bude 1.června otevírat první Dráčik a budou tam mít velký slevy, tak tam chci zaject koupit bazén. Mají ho skoro se 60%slevou, no nekupte to :grinning: Ať se můžeme rochnit.....
30. kvě 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Tak tam dobře dopadni ....
@msevy To se někdo bude mít ... bazén taky bych koupila... ale na balkon se mi nevleze :grinning: :grinning: :grinning:
30. kvě 2011 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka - taky už se těším :grinning: :grinning: Minulý rok jsem přes Aukro koupila brouzdaliště se skluzavkou, ale tentokrát bych se taky ráda někam naložila, takže tak :grinning: to není provokace :grinning:
30. kvě 2011 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy Tak nás třeba pozveš pak na bazénovou party :grinning: :grinning: :grinning: je to hrozný v tom bytě je tak hezky ... člověk by vylezl na zahradu .. dal by si kávičku lehátko sluníčko ... no budu si muset počkat ... je otázkou jestli se dočkám ... :grinning:
30. kvě 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy Já chci taky bazén.....škoda,že bydlíme v bytovce a tady to jaksi nejde udelat.....človek by se tam hezky naložil,popíjel pinacoládu... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@lebapa já tam byla,když jsem mela v dásních zánet a jak to tam čistila,tak krve bylo jak z prasátka.....ale pak už je to lepší,ty dásne krvácej postupne mín a mín,,,.......
@hradilenka dekuju,určo to tam zvládnu,jen nesnáším,když me v tom křesle daj skoro do lehu a to práve oni delaj,tak tam budu asi zase lapat po dychu.....jak ryba na suchu....

Holky no dneska to zas byla noc,já už ani neříkám,že bych se vyspala,furt jsem byla vzhuru a ve 2 hodiny me propadla mlsna,tak jsem snedla sušenku,což o to,ale já jak ležím na zádech,tak jsem málem nemohla popadnout dech,bylo to docela nepříjemný,že se me steží dýchalo,ale tedka už je to zase ok...ty jo,to mimi tlačí všude možne a já mám pak problémy.....kéž by už to skončilo a bylo na svete..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. kvě 2011 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Tak jí řekni , že Ti to teď v lehu nedělá dobře .... ať to trošku postaví :grinning:
30. kvě 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka hmmm pokusím se,ale asi se pak nedostane až do zádu na ty zadní zoubky,no hold holka si bude asi muset poradit.....
30. kvě 2011 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy ahoj, tak to přeji aby jsi byla úspěšná, v Kolíně když ho otvírali ani nevím jestli byly nějaké slevy, možná jo,ale ne takové. No my máme bazen smotaný ve sklepě třetím rokem, nejdřív tady byla stavba, loni byly holky skoro pořád u našich a je tady problem s vodou tak se na stavbu ani nedostalo.letos ale manžela naženeme aby to už dal dokupy, musíme ho kousek zapustit a asi objednat nějakou cisternu s vodou. holky už knučí 14 dní proč ten bazen neni,kámošky holky se už koupaly tady v rybníce ale svoje bych tam teda nepustila.doma do bazenku jo.
@tasmailla1 ta druhá ranní je snad zakletá, já se kolem ní taky probouzím a to jsem včera byla celý den akční a ani večer neusnula u tv a šli jsme spát ve 23 hod. taky se mi hůř dejchá a tlačí mě kostrč, to ale tím že jí mám ohnutou, jinak záda zatím drží i když... nemít myčku tak od mytí nádobí u dřezu už se asi nenarovnám..
už se nám to všem krátí, stále to ještě beru tak že jsem spokojená jak mi je, po předešlém těhu, za 14 dní se třeba budu divit jak jsem to mohla napsat :grinning: :sweat_smile:
30. kvě 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Snad je budou mít. Jinak během týdne by měli dát na podlahy anhydrid (snad se to tak píše) - přivedou beton do bytu přímo z cisterny, ten se prý rozteče tak, že to bude všude rovné a schne to asi 4-6týdnů, podle počasí. Pak se můžou konečně dělat podlahy a stěhovat :slight_smile: Mají být tropy, tak snad to za ty 4týdny zatvrdne. Potřebovala bych tak týden přenášet, ať to stěhování stihneme :slight_smile: Jdu s Máťou ven, tak se tu zatím mějte, zatím páááá
30. kvě 2011 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
30. kvě 2011 v 10:13 • ladislava51
@tasmailla1 ty jo tak na zádech už já nemůžu ležet pěkných pár týdnů,bych se udusila. Já byla zvyklá spát na zádech nebo na břichu,teď je to děs,jen na boku....
Ležím rozpláclá u televize,okno dokořán(teď už se to dá když pyly dopylovaly :slight_smile: ) jenom v tričku a je mi fajn. Oholila jsem si nohy a světe div se,vůbec mě to nebolelo. Já v těhotenství mám na nohách polovinu chloupků a navíc nejsou tak pevné kořínky,tak to trhání nebolí,kéž by to tak vydrželo i po porodu...

Dneska jsme měli jet na čumendu do porodnice,ale volal manžel,že tam dneska mají frmol,během tří hodin že se jim narodili tři miminka a další čekají na vyvolání...A v pátek nebo kdy že se jim tam narodilo 10 dětí,z toho troje dvojčata. Docela mazec,by člověk neřekl,že je takovejch těhulí :grinning: Tak pojedeme ve čtvrtek nebo v pátek jestli zase nebudou rodit jednu za druhou :slight_smile:
Zítra budu hlídat synovečka,tak mám v plánu jet dokoupit všechno do porodnice,doufám,že on nebude jiného názoru :grinning:
Voní mi to tady miminkem,malá krásně kopká,tak jsem zvědavá kolik přibrala za těch 14 dní,protože já přibrala skoro tři kilča :slight_smile: To jsou ty tři,co jsem zhubla jak mi bylo zle.
Jo a ještě jsem vám chtěla říct,že jsem včera posnídala dva chleby s marmeládou a cukr jsem měla v normě. Já mám tu cukrovku jakousi divnou :slight_smile:
30. kvě 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 koukám samá pozitiva :dizzy_face: :dizzy_face: tak to má být, tělu ty kila chyběla, dalo se čekat že ti co nejdřív naskočí zpět, jde vidět že vše funguje jak má a cukr super, je to teda něco že ti to tak lítalo,snad už to bude v pořádku do konce. Taky dumám co mi ještě chybí, včera jsme přivezli postýlku do ložnice, našli jí i ideální místo, asi za čelem postele..dáme jinam jen dvě skříňky co jsme zrovna dokoupili pro mimi, s postelí moc nehneme, jak je to půdní ložnice tak mám postel vedle trámu a když Pavel dorazí v noci dom tak nebude tolik svítit do postýlky z koupelny, máme dveře celé prosklené a vchod rovnou z ložnice..jedině že by se chodil spršit k holkám, to bych ho mohla taky naučit :dizzy_face: . stavět postýlku budeme o víkendu, dřív nám taťka nedorazí, ale už tak jsem klidnější že je doma.
jdu zamést a asi si dám za odměnu nutelku, nějak na ní pořád u pc myslím :pensive:
30. kvě 2011 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa holky já vám tak závidím,že máte postýlky doma a můžete si je nachystat. Manžel je v tomhle neoblomnej,postýlku nachystá až budeme v porodce :confounded:
30. kvě 2011 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 to jsi psala že nechce stavět, no myslím že nebýt toho povolání co pavel má že je věčně v háji tak s postýlkou taky nebude pospíchat, ale ví že když to nepřipravíme předem tak sám si neporadí..přitom by to zvládnul, ale jak může tak se mě na všechno x krát ptá. Jestli víte kam s ní a jak to chceš,tak to nech na něm, aspoň bude v poho a povlečení stejně budeme všechny dávat až dorazíme s mimi nebo budeme v porodce. u nás se s kočárkem taky říká že nemá být doma, byl uplně porčenej když jsem řekla že holt jednu noc by byl kočár na balkoně než dorazí brácha do bytu kam jsme ho vezli..a ani nááhodou, to by mi taky neprošlo, ale znát někoho kdo mu řekne to samé o postýlce tak jsme jako u vás, jenže 2x už jsme jí měli postavenou předem, tak nad tím teď moc nedumal..jen že je pořád času..
30. kvě 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 Aspoň budeš mít překvapení až přijedeš s malou domů ... koukám že ta porodnice kde budeš rodit tak je to tam jako na běžícím pásu .... to já naštěstí rodím tam, kde se rodí miminek míň.Tam vychází v průměru 2 porody za den :slight_smile: Buď ráda, že cukr je dobrý ...
@lebapa Jaké barvy máte postýlku? Já bych jí taky sama nesložila ... podle návodu nikdy nic neudělám ... :grinning:
30. kvě 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka postýlku máme tmavou, dělal jí truhlář známým, ještě jí pak lakovali, dneska bych to nazvala něco jako wenge, říkala jsem si že je to prima že mi bude docela ladit s dveřma, ale nakonec od vstupu nebude vůbec vidět :slight_smile:
ještě nemám kapsář, se to ve mě pořád pere jako že bych si ho znova ušila, aspoň bych si nadělala kapsy jak potřebuju já, ale jsem total líná. Koukala jsem včera na slováky, u nich teď mají v lidlu ty věcičky pro mimi, teploměr a tak - jak do vody tak na měření mimi, to je asi ta akce co už u nás byla vid? a nemáte zkušenosti s digi teploměrem? já s ním kdysi měla problém, měřil mi uplně jinak teplotu.
30. kvě 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa Tady u nás v lidlu ještě tato akce nebyla na teploměr jen na dětské oblečení, tak to tady možná bude příští týden. Já teploměr digitální mám jak pro nás tak pro mimi a nikdy jsem s tím problémy neměla. Teď jsem pro mimi objednala ještě teploměr v dudlíku když byde úplně mrňavý.
Tak když tu postýlku oživíš nějakým pěkným povlečením, tak to bude hezký. Budou i nebesa? :confused:
30. kvě 2011 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa v ložnici i v pokojíku máme nachystaný místa,jen se tam dá a povlíkne peřinky a prostěradla. Ale já už bych se chtěla kochat :slight_smile: Na druhou stranu jsem ráda,že se tak snaží a byví ho to. Nemáme doma nic,sedačku,lehátko,vaničku,nic. Ale to hlavně kvůli místu. Vše je u tchánů,bydlí kousek od nás a mají volné patro,tak jsme všechno hned valili tam.
@hradilenka porodka je dosti vytížená :grinning: Ale to je taky kvůli tomu,že tam jezdí rodit z dalekého okolí,fakt si to tam chválí. Ale taky to tak není každý den takovej mazec,záleží co chytneš,ale péče a tak,super. je tady ještě jedna porodnice,ta je blíž,ale zase si ji moc nechválí,tak pokud to půjde,tak bych chtěla do Brodu. Ale jako když na to přijde,tak porodím kdekoliv :slight_smile:
30. kvě 2011 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vás zdravým po víkendu. Oslava byla super. V sobotu jsem lítala jako utržená z řetazu :grinning: cítila jsem se úplně skvěle. Za to v neděli už jsem padala na hubu a to jsem nic nedělala. Všichni byli spokojení a užívali si to. Honzík v sobotu usnul po obědě a spal skoro 4 hodiny tak řádil až do půlnoci. Bude z něho asi nějaký tanečník. Na parketu bylo skoro pořád a jak mu jde. Prý celá maminka jak pařil a to hlavně když se hrálo od kabátů a divokej bill. :grinning: :grinning: :grinning:
30. kvě 2011 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek