• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@misi.21 hlavně že místa jsou připravená, ber to tak že by ti zas třeba bylo líto že je ještě prázdná, neboj, ono se vám to tam pak tak rychle zaplní že zas pak budeš dumat co je potřeba a co hodíte ke tchánům když bydlí tak blízko. to samé mám s bráchou, má zatím volnou místnost, už jsem mu hlásila že bych u něj nechala tu sportovní část kočáru. autosedačku mám doma, vaničku jsem už stěhovala, pořád si přemýšlím jak tady budeme fungovat tak abych ji měla při ruce. Teď na ní místo mám, ale pamatuju si jak se mi docela ulevilo když jsem holky už cákala ve vaně. Sice jsem musela být ohnutá, ale tahat vaničku plnou vody bylo taky na nic..v nabídce s výpustí ještě nebyly, jen hrací a tu jsem se pak snažila naplnit tak aby to nehrálo :slight_smile:
@hradilenka no nebesa ti nevim. měla jsem už vybranou celou sadu do postýlky, nakonec jsem vytáhla mantinel co jsem kdysi šila, udělala jsem si ho ze silnějšího molitanu a dudlík fakt nikam nepropadnul. k tomu mám i povlečení.Holky měly mantinel na hraní a teď mám dilema jestli koupit sadu jako náhradní, nebo jen nebesa..ale zas aby to nějak vypadalo dohromady
30. kvě 2011 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa No tak jestli povlečení máš , tak je to zbytečné ... ani nevím jestli se nebesa dají koupit extra .... možná ano ... a jsou myslím i jednobarevné ...
@micka1 Jak dopadlo počásko ? Taky Vám v sobotu pršelo? Jste to měli venku a nebo vevnitř? To bylo kytek a darů když to bylo všechno 2x :grinning:
30. kvě 2011 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 - přesně tak, aspoň bude překvápko :grinning:
30. kvě 2011 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky, čekáme miminko v červenci, konkrétně 2.7., mohu se mezi vás přidat? :sweat_smile: Teda nevím zda to zvládnu, protože těch 325 stránek se mi dočítat nechce a určitě už o sobě mnoho víte :slight_smile:
30. kvě 2011 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Matýsek si zase stěžuje na ucho, obklad si nechá dát jenom na chvíli, na spaní to nepřichází vůbec v úvahu. Takže večer to vidím tak, že budeme mít všichni obklad na uchu, jenom aby si ho nechal dát Máťa taky. Doufám, že to bude jenom podrážděný, venku to pěkně fouká, nerada bych aby mu to píchali. Jsem dost proti tomu
30. kvě 2011 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk - ahojky, vítáme Tě tu :slight_smile: Tak to už máš opravdu za pár :slight_smile:
30. kvě 2011 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk Ahojky jasně ... sis nás našla brzy :grinning:

@msevy Copak to ucho ještě nepřešlo? Zkoušela si to nahřívání a ten propolis?
30. kvě 2011 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju za přivítání :slight_smile: no našla jsem si vás brzo, co :grinning: já jsme totiž nějak diskuze nevyhledávala, protože jsem byla v poklusu s malou a večer padala do postele absolutně KO, tak jsme neměla kdy si to dočíst, kouknout a nic.... :confused: tak snad to teď budu zvládat, protože většinu času trávím s malou doma :frowning2:
Jaký máte maminky těhu, jak to prožíváte? Koukám, že tu nejsem jediná, kdo už dítko má :slight_smile:
30. kvě 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka - právě že ho to na pár dní přešlo a dneska si zase začal naříkat. Nahřívání by se prý nemělo dělat, teplý prý není na bolesti ucha dobrý a pochybuju, že si nechá dát česnek do ucha, takže pojedu koupit do lékárny ten propolis, jak jsi mi doporučovala minule a zkusíme to. Minule mu hodně pomohla ta Alpa, tak se taky trochu spoléhám na ní. Na chvilku obklad měl, než šel spát, takže večer to bude jak jsem psala - všichni si budeme hrát na nemocný, jenom aby si to nechal dát. :slight_smile: Teď usíná, tak to snad bude odpoledne lepší
30. kvě 2011 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy Můžu se zeptat co má malej s ouškem? Mamka dělá na ORL, tak bych se jí zeptala co je na to dobrý...třeba jí nějáký doktor poradí nějáký fígl :slight_smile:
30. kvě 2011 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk jj některé už mají tu zkušenost za sebou, tak ví do čeho jdou ... :grinning: Většina z nás zatím jen tuší :grinning:
Jak si na tom s přípravama vše nachystané? A jak si zvládala těhu bez problémů a komplikací? Jak máš atarou dcerku? A víte co čekáte? Tady s holkama přemýšlíme jestli bude většina holek a nebo kluků :slight_smile:
30. kvě 2011 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy Tak uvidíš .... třeba Ti ještě poradí ssimmikk .... :wink:
30. kvě 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já teda nevím, ale nad porodem jsem nepřemýšlela ani u prvního, takže mně to nějak nepřijde :sweat_smile:
Jinak co se týče příprav, ano, mám měsíc do termínu a konečně jsme se dokopala vyprat věci a vyžehlit je, furt jsme to odkládala :sweat_smile: :grinning: takže vcelku vše nachystaný....až na tašku do porodnice, jsme nezbeda a ještě jí nemám sbalenou :confused:
Těhu je teda mnohem horší než to první....tlak mi lítá, jak se mu zachce, beru léky na žíly, silný magnezko, no tentokrát si těhu užívám se vším všudy, o prvních 4měsících nemluvě :confounded: teď se cítím na to furt ležet, někdy nemůžu ani stát, ale nebudu si tu vylívat svoje problémy :wink: no miminko je stále zadečkem dolů, tak čekáme zda se umoudří....
Malá měla tři roky v lednu :slight_smile:
A letos je krutá převaha holčiček, teda alespoň v mým okolí....my jsme si pohlaví říct nechaly, ale nikomu ho neřekly, jen mým rodičům :slight_smile: a nad jménem stále přemýšlíme, asi se na žádným neshodneme....
A jak je to u vás těhulky?
30. kvě 2011 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk Tak já mám problémy od začátku těhu .... jsem na rizikovém... první měsíce jsem měla dole placentu a bylo mi pěkně šoufl a až mi začalo být od žaludku dobře, tak mě začaly bolet záda a postupem se k tomu přidaly i klouby .... a poslední týden otoky nohou. Ještě, že ten tlak mám nízký. My budeme mít holčičku a jméno taky zatím nevím co dáme .... je to složité něco vybrat .... Když si byla ve 30t na UZ kolik Ti řekli váhu?
30. kvě 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk - stěžuje si, že ho bolí. Dneska dopoledne pořád nakláněl hlavu k rameni - k tý straně, co ho bolí to ouško. Když jsem mu za něj zatahala, tak ho to prý bolí. Asi to bude jenom podrážděný, protože teď už je to prý dobrý. Ale budu ráda za jakoukoli funkční radu :slight_smile:
30. kvě 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak psala Vlasta , prý jí tlak konečně slezl dolů ... jídlo se prý dá ... ale neví jestli to na něm vydrží dýl jak týden :grinning: Už se těší domů.
30. kvě 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás to vypadá na chlapečka, nechtěli jsme ti to nechat říct (u Matýska jsme to taky nevěděli), ale v Podolí mají obrovský obrazovky proti tobě, takže to tam bylo vidět, i když jsem nechtěla :grinning: První těhu bylo v prvních měsících hrozný, druhý jsem si užívala víc, ale zase teď byly problémy, že začalo mimčo klesat dolu, mám rizikový, piju taky magnézko a musím se hlídat. To jsem u Matýska neměla. Tam to pak bylo až do porodu bez problémů. První porod nic moc (nechápu, jak někdo může říct, že to byl nejkrásnější zážitek v životě :grinning: ), tak jsem zvědavá na tenhle. Prý bude malej drobnější, tak jsem radši
30. kvě 2011 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka - tak aspoň že jí pomohli. Třeba se její mamina taky trochu umoudří a bude mít na čekání větší klid.... :slight_smile:
30. kvě 2011 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.stream.cz/uservideo/587543-dospele-miminko-29

Mrkněte se na tohle - jestli nestačíme zrekonstruovat byt nebo dojdou peníze, dopadne to asi takhle :grinning: :grinning: :grinning:
30. kvě 2011 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk ahoj, vítám tě mezi námi, taky jsem čekala docela dlouho než jsem se zapojila do diskuze, nejdřív jsem nic nehledala, ale jak musím přes den odpočívat tak jsem posedávala u pc, řekla jsem si že na začínání diskuzí až bude mimi bude mnohem míň času a k holkám jsem se přidala. Sice asi jako jediná tady čekám třetí, holky už jsou docela velké takže spousta věcí jak zjišťuju je dneska docela jinak.
@hradilenka no uvidím ještě jak s nebesama, dají se pořídit i samostatně, chystám se po výplatě ke známe do dětského obchůdku tak tam hodíme řeč.
Začíná tady docela foukat, jedno dítě mi dorazilo domů i s kamarádkou, zapadly do pokoje, trochu prádla jsem odžehlila a jdu pro tu menší a ke kámošce..tak večer.pa
30. kvě 2011 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no tak vidím, že se jménem na tom jsme stejně :sweat_smile: no já byla na UZ ve 32tt a mimi mělo 40cm a 1540g, což se mi zdá málo, tak nevím, mudr.mi řekla, že se nemám děsit, že vše přibere teď a na kontrolu jdu teď ve středu, tak uvidím....kolik mělo vaše mimi?

@msevy nebylo by lepší zajít k mudr.? S ouškem bych si moc nezahrávala....když mu to ouškou jemně omačkáš kolem boltce, tak ho to bolí? Už jsme psala mamce, je v práci, tak třeba jí někdo řekne něco jinýho než zajít k mudr.
30. kvě 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy Ti amerikáni jsou fakt na palici .... připadají mi jako jiný druh :grinning:
30. kvě 2011 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk No tak ta naše malá je malý otesánek .... 2,25kg ... Já beru těhu vitamíny, tak mi každý říká, že je to tím ... Ty nějaké bereš? Ale říkám si raději větší a ať má všechno .... některé věci nejím tak to má v těch vitamínech.
30. kvě 2011 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka Vlastu určitě pak pozdravuj, snad jí to tam utíká rychle, super že už se jí lepší tlak, snad jí tam dýl jak týden nenechají.
30. kvě 2011 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk - když jsem mu to mačkala, tak uhybal. Po obkladu už si tam nechal normálně mačkat. Tak nevím, jestli to hraje a dělá ,že ho to nebolí jenom proto, aby nedostal obklad nebo nevím. Jestli to do zítřka nepřejde, tak s ním zajdu k doktorce. Pár dní už má právě rýmu a pokašlává (máme náběh na dětské astma, tak ráno a večer dýcháme Ecobec, občas mu to pak jde na průdušky), tak jestli to může mít nějaký spojení s tímhle.....netuším
30. kvě 2011 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy takže mudr.vzkazuje, nosní kapky a propláchnout nos (nechápu sice jak, ale prej je to vše propojený), pokud to bolí na omak, tak k mudr., to jsme ti asi moc nepomohla, ale ona to fakt není sranda...se mnou naši lítaly jako s dítětem na píchání a do dnes si to pamatuju :sweat_smile: Jinak u mě první prod žádná slast, nejhorší bylo, že jsme celou dobu omdlívala, takže mi to pak musel manžel popsat, nepamatovala jsme si vše :grinning: a zybtek rozebereme až budou i holky po porodu :slight_smile: kolik měl malej míry?
@lebapa tak nejsem aspoň sama takový opozdilec :grinning: tím myslím se zapojením do diskuze :confused: váháš zda pořídit nebesa? Já jsme je u dcerky měla... :slight_smile:
@lebapa jj doma je doma.... raději doma a nic nedělat jak ležet ve špicu .... tak snad to bude dobrý ... zase má dobrý , pokud by se něco dělo , že to hned řeší ....
@hradilenka
@ssimmikk - tak my máme 1711g. Jsem radši, Matýsek měl při porodu 3470g a dal mi docela zabrat. Takže když tenhle raubíř bude menší, tím líp
30. kvě 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy šak neboj se oni to doženou .... :grinning:
30. kvě 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukám na netu na kojící podprsenky a oni snad menší než 75 nedělají. To z toho vypadnu.
30. kvě 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka - do porodu ať je max.do 3kil. Pak ať nabírá jak chce :grinning:
30. kvě 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek