• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@tasmailla1 Tak to ti bradavky tiše závidím :confused: jiank se fakt neboj, nástřih cítit nebudeš a šití bude taky ok, už budeš mít v náručí miminko a nic jinýho tě zajímat ani nebude :slight_smile:
30. kvě 2011 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk no uvidíme,jaký to pak bude....pak určo napíšu svý dojmy z porodu a hlavne či do toho ješte nekdy pujdu..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. kvě 2011 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 pokud nechcete jedináčka už teď, tak do toho určo půjdeš :wink:
30. kvě 2011 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk no jedináčka bych nechtela...už jenom kvuli tomu,že deti by se mohli spolu hrát....ty to máš dobrý,holka má 3 roky a bude si hrát s miminkem...to bude dvojka...a to ste chteli takhle tedka mimino,nebo až pozdejc,až by holka chodila do školy?já bych radší takhle po sobe,ne nejaký velký vekový rozdíl.....
30. kvě 2011 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi přišel email,že balík z laclíku doručí zítra,už se těším a jsem zvědavá,v jakém to bude stavu..
30. kvě 2011 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 chtěly jsme do tří, max.do čtyř let malé a je vidět, že sourozence už potřebuje....já jsme s bráchem 4roky od sebe a to je maximum, který jsme chtěla u svých dětí :slight_smile: takže věřím, že do druhýho půjdeš určo :wink:
30. kvě 2011 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk no my se segrou sme od sebe rok a 4 mesíce,no moje máma musela nejak hodne rychle otehotnet,ale i když sme takhle krátce od sebe,mne to vyhovuje...no ale nevím,jak to bude u mne,spíš vyčkám 2 možná 3 roky.....trošku závidím maminám,co čekaj dvojčata,maj to najednou akdyž jdou deti věčší,tak se spolu krásne hrajou.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. kvě 2011 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 tak to se pak pochlub,copak si si naobjednala pro princeznu....a či si spokojená.....
30. kvě 2011 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no já objednala jenom pár bodýček,asi 15 za 190 Kč. Nejdřív chci vidět,jestli ta kvalita odpovídá tomu,co tam píšou,pak kdyžtakobjednám další,ale každý si to chválí,tak snad to bude v pohodě.
30. kvě 2011 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 no co jsem si tam objednala veci,tak jsou moc pekný,i body jsou zachovalý.....takže u mne naprostá spokojenost.... :wink:
30. kvě 2011 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 tak to jste teda fakt brzo po sobě, le má to výhody....ono vždy to má něco do sebe, ale ty 4roky jsou u mě max., pak už to jsou spíš dva jedináčci než sourozenci...ale je to jen můj názor :wink:
30. kvě 2011 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk a co malá ti pujde do školky,nebo ji budeš mít doma,když bude i mimi na svete?
30. kvě 2011 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 od září jde do školky, chce mezi děti a já jí držet nebudu...doma si jí mohu nechat kdykoliv a nebo pro ní chodit po obědě, uvidíme :slight_smile: na miminko se těší, ale je potřeba aby byla mezi svými vrstevníky :slight_smile: je hodně aktivní....leze mi i nahoru na linku, už nemáme ani kliky na oknech, no a minulej týden se během 2minut zvládla ostříhat a to je jen slabej odvar, takže je vidět, že se doma nudí, i dkyž jí zabavím a vystřihujeme spolu, lepíme, malujeme, děláme blbosti, hrajeme pexeso atd., tak chce stejne ven, což je jasný, miluje ježdění na kole, tak chodíme hodně na hřiště a na kolo, ovšam teď mě omezuje tlak a otoky, takže s ní nic moc nemůžu, ale je to zlatíčko a pomáhá mi nejen do hrobu :grinning:
30. kvě 2011 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk tak to máš hodnou holčičku a čumím,že chce jít aktivne do školky,co znám deti,tak vždy řev ze začátku,ale pak si na to zvyknou a je dobře....a ty si doma taky trošku pak oddechneš, až pojede do školky,i když doma budeš mít ješte miminko.....a copak partner,když ty tedka nemužeš chodit na procházky,ten se malý nevenuje?
30. kvě 2011 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk a nohy oteklý už mám taky pekne...hlavne tedka,jak je teplo,tak mám je jak konve,tak se teším,až bude mimi na svete a mne ty otoky zmizej...nejsem na ne zvyklá,nikdy jsem je nemela..... :astonished: :astonished:
30. kvě 2011 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 manžel se malé věnuje, když je doma, ale dělá každej den, jen někdy má volnou nedělu, takže moc s náma není, dnes šel třeba na 12hod. a dojde kolem 23hod., když má ranní, tak jde třeba na 7hod. a dom chodí kolem 17-18hod., takže tu dobu co je doma se malé věnuje.....takže jdu s malou ven většinou navečer, jinak se zdržujeme spíš doma...malá chodila tady do miniškolky, je tam max.10dětí a je to jen dopoledne, dávala sjem jí tam třeba na 3hoďky, byla zvyklá, ale pak se stal blok, chtěla furt do koutku, tak sjem jí dávala, jednou mi volala, že si mám pro M dojít, že tam nechce být, když jsem došla, tak plakala a pak mi řekl, že je teta zlá, do dnes nevím co se stalo a od té doby jí nikam nedávám, což je sice chyba, ale nechám to asi na to září, stejně když jí nahlásím do miniškolky a já jí nedovedu, protože je mi špatně, tak jí budu muset zaplatit a mezi děti chce, tak věřím, že to nějak zvládneme :slight_smile: ve školce bude mít furt stejnou učitelku, tak si myslím, že to bude lepší :wink:
No, tak to buď ráda, že jen nohy....já už jsem oteklá celá a docela mě to štve, protože vypadám děsně :sweat_smile:
30. kvě 2011 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk hmmm tak to máš moc vyteženého manžu,ten muj každý den je taky v práci,ale víkendy má volný a od září ho přijali na výšku,tak bude studovat dálkove,jsem zvedavá,jak to pak budeme zvládat....a neboj,malá si určo zvykne a počkej spadne do stádia,že ti pak ani domu nebude chtít jít.... :slight_smile: :slight_smile: A jak se říká,že prej tehotenství je nejkrásnejší období,no ke konci asi težko,človek se jen modlí,at už to má za sebou,pořád je nemotornej a oteklej a připadá si nepřítažlive....aspon u mne to tak je.... :wink: :wink: :wink:
30. kvě 2011 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 njn, on je v práci dost, tak dělá většinou 9-11hodin denně a z toh má hodinu přestávku, což taky dělá svoje, pak než dojede do práce a z práce....soboty má furt, to mají nejvíc práce, dělá u autodopravy, takže jim přijíždí v pátek a sobotu nejvíce kamionů, to se nezastaví....
malá to stádium měla, když jsme jí vedla poprvé do miniškolky, tak jsme jí u třídy vysvětlovala, že si něco vyřídím a pak pro ní dojdu, že si tam bude hrát atd. a ona mi jen řekla: tak už si běž něco vyřídit, ahoj!! :grinning:
No byla jsem v šoku....
Jinak ty otoky jsou fakt hrozný.... :angry:
30. kvě 2011 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk mimino se prý může taky otočit, když svítíš baterkou na bříško, tak jde za světlem.... tak to zkus na tom nemáš co pokazit ...
30. kvě 2011 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka ty brďo, tak to slyším poprvé a docela mě to pobavilo :grinning: no jednou v noci se mimi natočilo našikmo, tak sjem si říkala, jak to bude krušná noc, že se asi umoudřilo...no a za chvilku bylo opět na svým místě, ze kterýho se jaksi asi nemíní hnout :angry: ty brďo, jsi mě teda s tou baterkou dostala :grinning:
30. kvě 2011 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka tak už si spátky z mesta?copak si nám koupila?nebo maj nekde supr akce na neco pro mimi??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. kvě 2011 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tedka jsem vylezla ze sprchy a mužu tam nakráčet znovu.......proč se tak šílene potím...pomoooocccc....já už nechci...... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
30. kvě 2011 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk a ty cítíš,kde má mimi nohy nebo ruce?mne občas kope dole nebo nahoře,ale to teda nevím,či jsou to ruce nebo nožky....
30. kvě 2011 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jj, cítím celý miminko, hlavičku má u žaludku, takže strašně příjemný, furt mě pálí žáha, zadeček až kdesi dole :grinning: takže taky super a nohama do mě šije jako o život, u mišky jsme nevěděla jak leží, ale byla furt hlavičkou dolů, teď vím přesně jak leží a navíc nahmatám zadeček z boku, mám tam hrb :grinning: no manžel se včera docela pobavil, když jsme měla pupek jako tsunami :sweat_smile: a ruce cítím zhruba v polovině nad pupkem, nevím zda to popisuju, aby to bylo k pochopení :sweat_smile: jo a stím pocením jsme na tom stejně, když někam jdu, tak se cítím jako prase :angry:
30. kvě 2011 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk no na otočení to bude chtít na čtyři a pustit se do kartáčování podlahy :grinning: mě ty kočičí hřbety pomohly, už jsem tady psala holkám že 14 dní před porodem se otočila a to jsem týden přenášela..jde spíš asi jen o to umožnit tomu rostoucímu mimi více prostoru a čekat jestli toho využije..teď mi dr. potvrdil že je mimi hlavou dolů a pohyby cejtím stále dost podobně, tak se zas bojím ohnout.
Asi mi zas vyrostl pupek, po Báře jsem si nechala vyříznout pihu přímo u pupíku, pak když se mi břicho vrátilo do normálu tak vypadala ošklivě a teď mě ta jizva pěkně pálí, asi tím napětím
@tasmailla1 no mě dloube ručičkou dole v třísle,ale spíš jen na levo, mi přijde že se mi vždycky narve na pravou stranu ale bokem a na mojí levé má pak prostor na kopání a dloubání..
Jinak už jsem ráda že holky jsou tak velké, taky jsem je měla po 3,5 roce a je to asi tak akorát. kámošce se podařilo mimi hned jak začali a měla je po dvou letech a byla z toho pak docela k.o. teď už fakt budu mít chůvy, těší se obě. U těch menších dětí to záleží taky na povaze, Léňa pomáhala, do školky pak šla taky od září, přes prázdniny si mimi užila, ve školce dobrý ale ráno byly scény o kterých ona za 2 min. nevěděla a já se hodinu rovnala, no ale to se musí vydržet a nepovolit. Doma se pak nudí, potřebují kolektiv a věděla jsem že je to jen divadlo a je tam pak ráda
30. kvě 2011 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk No zkus to fakt s tou baterjkou , mi to říkala i žena od bratrance manžela .... prý to mimino vnímá světlo a tmu přes břicho a jde za světlem jako můry v noci :grinning: Tak důležité je , že jsem Tě pobavila :grinning:

@tasmailla1 Byla jsem ve městě , měla jsem tam schůzku a pak jsem jela s Jirkou na nákup ale jen mlíko, a toal pap, vodu do porodky a tak ... a 900 v čoudu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Psala Vlasta, že jim tam chodí personál špitálu hulit pod okno, tak že na ně asi brzy vyběhne aby šli hulit pod plicní :grinning: :grinning: :grinning: taky psala, že tam dneska jedna rodila a řavala u toho jak kráva :grinning: :grinning: :grinning: prý až jim šel na pokoji mráz po zádech .... to se máme na co těšit .... podle mě to byla zase trvale opálená :grinning: prý čím víc řvou, tím víc je dítě zdravé :grinning: :grinning: :grinning: ha ha ha no je fakt, že mají 7 životů jako kočka :grinning:
Jinak zítra má velkou vizitu, tak uvidí co jí řeknou.
30. kvě 2011 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk hmmm tak to moje miminko je hlavou dole dle ultrazvuku ve 30 týdnu,tak doufám,že tak vydrží až do porodu.....
@lebapa no já cítím mimi jenom na pravý strane od pupíku,když me tam delá vlnobytí,ale dole ho vubec necítím,chudák asi bych taky nic nezmohla,kdybych byla takovou dobu dolu hlavou.... :grinning: :grinning: :grinning:
30. kvě 2011 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky perlička, zas jen pro inspiraci aby jste tušily co vás asi čeká :rolling_eyes:
Vyzvedla jsem svoji dceru která chodí do 3 třídy a po chvilce hovoru jsem si vzpomněla na kámošku které chodí dcera s naší do třídy že jí nakoukla do prvouky a viděla tam lidské pohlavní orgány! Baru totiž hned začala plná dojmů vypravovat jak zrovna dneska probírali rozmnožování..nejdřív jsem si řekla že asi všeobecně a pak se mi rozsvítilo a jen jsem čekala co z ní vypadne..no asi jí to bylo divné se mnou hned o tom mluvit dopodrobna, to určitě přijde..prý jim paní učitelka vše vysvětlila a pak řekla kdo bude mít soukromou otázku že za ní může přijít..tak polkla a říká, no tak jsem za ní šla a zeptala jsem se jí co je to šukat..(mezi tím mě pozorovala co já na to a já jen mlčky čekala co bude dál) no a to jako že se ptala jen pro to, že to kluci pořád říkají..nevím jak, ale prý jí to paní učitelka vysvětlila..takže to bude pokračování příště, doma to určitě ještě budeme probírat..a to se manžel vzteká že si ta starší kupuje bravo.. :confused:
30. kvě 2011 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa Tebe bolí jizvička po pize a co mám říkat já po laparoskopii? :grinning: Ty 4 díry v břiše mi nic nedělaly, ale ta pod pupkem to byla docela soda ... tak do 6 měs. teď mi to už nic nedělá. :slight_smile:
30. kvě 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka hmm to ste kupovali drahej toaleták a vody....a já myslela.,že na Morave je levně.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Koukám,že Vlasta si od kouře neoddechne ani ve špitálu,to co má doma pořád,tak to musí zažívat i ve špitálu..... :grinning: :grinning: :grinning: Hmmmt to me pomuže se uklidnit,když nekdo rodí a řve u toho,to radší bych nekam vybehla.....ale ono to musí ven...ach jo...copak nás holky ješte čeká,když nevíme do čeho jdeme,no my prvorodičky.....a řekla bych,že opálené to maj v pohode,tolik porodu,to nepotřebujou pak ani nástříh,to jede samo,jak po másle.... :grinning: :grinning: :grinning:
30. kvě 2011 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek