• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@hradilenka no vidiš, na laparu jsem taky byla, mám jizvy u pupika, ale tahle je větší tak zatím zlobí jen ta. budu se muset přeměřit. měla jsem tu pihu s kořenama, dělali mi i vnitřní stehy,tak možná pro to..mažu si to lipobází, ta je hodně mastná, mám ji tady po holkách zbytek, mažou se s ní atopici, uvidíme co se bude dít za ten měsíc, snad nepopraskám, zatím nic nemám, to by mě štvalo
30. kvě 2011 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hmmm tak to bych asi být tou učitelkou polkla nasucho a vykulila oči :grinning: :grinning: :grinning: ale asi byla duchapřítomná tak to zvládla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: To je síla ... ale tady u nás to už ví děti předškolního věku ... slovník mají pí a ku atd . Je to fakt dneska hrozný .... a když ráno venčím psa, tak kluci co chodí tak max. do 4 třídy odhazují vajgla těsně před školou .... je toto normální? :confused: :rolling_eyes:
30. kvě 2011 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa :grinning: :grinning: :grinning: si me pobavila s tou tvojí dcerou,jsem si vybavila,jak to bylo u nás,takovýdle otázky sme meli ve škole až v 7 tříde a nejak jsem se do toho nehrnula,spíš me to vtedy přišlo trapný a chtela jsem to mít rychle za sebou a pak povídaní o tom s mámou,jsem byla červená až nevím kde...no ale postupem času,jak človek dospeje,mu to přijde normální....ale za spomínku to stojí.....se musím tedka na tom tlemit.....ale no přesne pokud bude dcera,tak to jednou čeká i mne...tohle promlouvání a vysvetlování...ale když to bude kluk,tak manža se má na co těšit..... :grinning: :grinning: :grinning:
30. kvě 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka Vlastu pozdravuj, no má to pech, hlavně jestli je tam dali dohromady..asi na ní tak myslí a chtějí aby se cítila jako doma :confounded: . Starší neřekne pomalu nic, ale malá všechno a dopodrobna, jen ví že už to jsou choulostivější záležitosti, tak to budu dostávat po troškách, ale u nás je to podobně jak píšeš..pak jsem jen naštvaná že se snažím o nějakou výchovu a v týhle době jsme pomalu jak exoti..no jsou to holky tak nechci aby se chovaly jak něco, jen počítám s tím že parta s nima udělá asi svoje..jinak Bára když byla ve školce tak nám radila jak se máme líbat, prý aby jsme nebyli vidět tak musíme chodit za strom nebo za klouzačku :grinning: :grinning:
30. kvě 2011 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no není to normální,ale lepší už to nebude,ty kluci kouřej čím dál dřív....
30. kvě 2011 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa to je sranda,když deti dávaj rozumy rodičům.... :grinning: :grinning: :grinning:
30. kvě 2011 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa Aha , tak z lapara to znáš taky ,.,,, já na laparu byla 2x , tak tu jizvu pod pupkem mám jak špatně ušitý šev :grinning: Jestli si to měla hluboký, tak je to možný, že to zlobí ... já to také stále mazala a promazávala aby to bylo vláčné.
@tasmailla1 No my kupovali pakl mlíka plnotučnýho, tak to už cosi hodí a pak 36 rolí mega pak toho velkýho toal. a to je taky pak šupa když stojí jeden 12Kč .... voda byla nejlevnější 3,90 petka pak ještě nějaká zelenina .... španělský okurky jsem pro jistotu nebrala :grinning: :grinning: :grinning: pak pečivo jagurt abych měla kam dávat to semeno .... zmrzlinu 2x borůvky měli po 15kč ... jo a ještě 2 pap. utěrky a 960,- Kč :angry: Tak tady máme levno :grinning: :grinning: :grinning: Možná ještě pár cukrovinek 5 oplatečků po 3,90 a Jirka si vzal kokosky za 40kč ty mini. Toď asi vsjo :slight_smile:

Teď Jirka montuje tu postel co dnes přišla .... jsem mu ze začátku pomáhala aby chytil kostru a teď to valí už sám. Tak se jdu dívat na cesty domů a sem tam to přebliknu ... na novu ... no snad tam nenechají toho vyhulence .... to by byla ostuda :confounded:
30. kvě 2011 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa :grinning: :grinning: :grinning: tak to je dobrá, že se paní učitelky zeptala, buď ráda, že se neptala tebe :grinning: :grinning: :grinning: šikulka :wink: no naše malá se furt pídí po tom, jak si to miminko vytáhnuz pupíku, jednou došla strčila ty svý prstíky do dírky v pupíku, roztáhla jí a říká, už poď miminko ven, poď, já tě nevidím!!! Myslela jsem, že se zblázním bolestí, jak mi ten pupek roztáhla...od té doby si nějak spojuje, že miminko půjde ven pupíkem, tak sjem ráda, protože se na to furt ptala a taky mě dostala na dotazy typu, jak se tam miminko dostalo atd. :confused: tak dostala knihu o anatomii lidskýho těla pro děti a moc se jí to líbí, že vidí, jak je mimi v pupíku, e kluk má šulinka a ona ho nemá, že kluk stojí u čůrání a ona sedí, ale prej taky umí čůrat ve stoje......takže opravdu někdy se člověk nestačí divit :grinning:

@hradilenka já jsme po laparoskopii slepáku a mám tři jizvy teda a taky mě docela dělaly neplechu jak se natahovaly :confused: ale spíš mě furt pobolívá tam jak ten slepák byl :angry:

Holky co máte sbaleno do porodnice, já nic a nějak nevím co....ten balík vložek, pantofle a plinky, kosmetiku si vezmu pod rameno a jdu :grinning: Né te´d vážně, co si berete ještě? Já už si to nějak nepamatuju :sweat_smile:
30. kvě 2011 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jj, my to poslouchali v 7 tř a ještě odděleně, si myslím že jim to vypravovala celé třídě dohromady a jako mazec, já jí mám za drobečka a ve škole už je seznamují s tímhle, vždyť ona pořád věří na ježíška .. s těma časopisama manžel nadával že jí mamka moje koupila, minule řval že tam má být v příštím čísle vyfocenej nahatej kluk..mamka mu řekla ať je rád že si to stejně sežene když bude chtít a že mu šetří práci..no a dopadlo to tak že holce minule "vynadal" ať už donese na záchod taky jiná čísla, že ty co tam jsou čte pořád dokola :grinning: :grinning:
30. kvě 2011 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak píšu nové zprávy o zup, tak už krvácí méně, takže je to dobré, sice pořád nevědí proč to teče, ale hlavní je, že se to trochu zpomalilo. bojí se teda infekce, takže pokud do nějaké doby nepřestane krvácet, tak bude muset na akutního císaře a budou muset vyndat malého předčasně. Jinak miminko i placenta jsou v pořádku a zuzka se cítí dobře. Mám vás všechny moc pozdravovat a že děkuje za to, že na ni myslíte. Zítra tam jedu, tak dám zase info. ahoj lucka
30. kvě 2011 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka hmmmm poskytla si podrobný nákupní lístek. :grinning: :grinning: :grinning: ..já okurku co jsem mela koupenou jsem vyhodila a takovou chut jsem na ní mela.....no aspon Jirkoj delej podporu,když Martin stavel postýlku,tak jsem sedela vedle nej a čumela ,jak to delá a komandovala.....to me jde nejlíp.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já taky koukám na novu a taky at vypadne ten zhulenec,preju to gábine,tá teda umí nádherne spívat.....
30. kvě 2011 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucka_g děkujeme za čerství info a pozdravuj ji.....že držíme pestičky....
30. kvě 2011 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk ty jo vidiš, na pantofle jsem si zatím ani nevzdychla do porodky..já tak nějak balím postupně, čtu co si balí holky a doufám že papír dostanu s tím co si mám pořídit..ještě musím toal papír na sichr, krém na sebe a na mimi teprve musím koupit.pár plenek, případně mi dovezou další,vložky a vložky a tak.. taky jsme tenkrát té první pořídili knížku, čistě náhodou byl výprodej, mamka po ní šáhla a až doma jsme jí prohlížely. Myslím že ted by odpovídala pro tu Barču do školy, tatínek tam totiž na papír obkreslil maminku a dětem pak na to kreslil vaječníky a spermie a před tím obrázky toho jak si lehá na maminku a oplodňuje jí přes její vagínu svým penisem..můžu naskenovat!! a to ty jejich děti v knížce tuším obě měly chodit do školky...
30. kvě 2011 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa no já když mela 13 let,tak sme si s kámoškou kupovali bravo....to byly časy...nechápu,jak jsem mohla bažit se po takovýdle časákoch.....
30. kvě 2011 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucka_g ahoj, díky moc za zprávu, tak opět pozdravuj. super že se to lepší a hlavně že je to uvnitř v pořádku, snad se to srovná a mimi donosí co nejdéle..
30. kvě 2011 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no já to kupovala jednu chvíli taky, pak Dívku..asi to patří k tomu věku..jen občas přijde Pavel a ještě se diví nad otázkami typu....je mi 12 let a nevím jestli se mám dole holit...no za nás jsme byly přírodní, jen jsme asi neřešily jestli se budeme stydět před přítelem..
30. kvě 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ááhoj, tak jsem akorát dorazila ze cvičení a zjistila že jsem na noc sama doma :frowning2:
@lucka_g jsi hodná že píšeš, hlavně že je trochu líp, kdyby něco dej vědět, moc ji pozdravuj a palečky držíme pořád.

V sobotu máme předporodní kurz, tak jsem zvědavá :grinning: hlavně na Ondru :slight_smile: a jak se dnes všechny máte?
30. kvě 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa :grinning: tatínek je takový malíř? :grinning: tak to je super, to ten můj by někoho podplatil, bay jí to vysvětlil :grinning: ten se takovým otázkám vyhýbá co to jde :angry: klidně obrázky naskenuj, aspoň se pobavíme :grinning:
Já právě nevím co si sbalit, fakt si ot nepamatuju, ale mám pocit, že jsem nic moc neměla :grinning:
30. kvě 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk no v tašce mám vložky porodnický,vložky do podprdy,sítované i bavlnené kalhotky,kojící podprdy,kosmetika pro mne i pro mimi,plíny a vlhčené ubrousky pro mimi,pantofle,oblečení pro mimi až pojedeme z porodky,kapesníky a ješte si pak dokoupím neco k mlsání,neco si pripravím k jídlu,at tam neumřu hlady a vody aspon to balení po 6 vodách....a mám tam i 3 noční košile
30. kvě 2011 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka abys pak z Ondry nebyla překvapená a jemu by se to zalíbilo.....
30. kvě 2011 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ssimmikk nejvíc me štve že jenom vložky porodnický a vložky do podprdy zaberou celou tašku a človek už tam nedá skoro nic....
30. kvě 2011 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiši, tak to jsme neměla ani u první tolik věcí...no měla bych asi něco dělat s tím, že nic nemám sbaleno a úplně jsme zapoměla jsi koupit vložky do podprdy kurnik, ve středu, jak půjdu na gyndu, tak to musímnapravit!!!
30. kvě 2011 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 uvidíme, těším se :slight_smile: já jdu asi spát, jsem nějaká přejetá
30. kvě 2011 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka tak počasí teda nic moc. Pršelo celý den přestalo až v 8 večer. Naštěstí sál byl velký a budova taky. Honzík měl sebou plnou krabici hraček tak si děti hráli.
Tak dnes jsem byla šikovná. Byli jsem ve městě a konečně jsem si nakoupila věci do porodky. Už jenom to nabalit do tašky. Ještě nám chybí složit postýlku a přestěhovat ložnici. Nevím kdy to teda uděláme. Martin má tento týden noční tak to je přes týden skoro nepužitelný a přes víkend nebude doma. Tak jako každý víkend má hasičskou soutěž a navíc dělá oba dva dny hlavního rozhodčího. Měli bychom ¨být celý víkend u kamaráda. Já ještě nevím jestli tam zůstanu přes noc. Honzík byl měl jít v sobotu k exmanželovi tak to bych přijela navečer domů abych si ho mohla zase vyzvednout a v neděli bychom jeli za Martinem. Já uvidím jak se budu cítit.
V tom horku mě to zmáhá čím dál víc. :frowning2:
30. kvě 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk no to byl tatínek v té knížce, jako pro děti to bylo vysvětlený teda total technicky, zítra knížku najdu a pošlu na inspiraci třeba pro příště :grinning:

30. kvě 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tasmailla1 Neskládá postýlku, ale postel patrovku co jsme koupili .... na ní bude spát maminka a nebo když bude zlobit tatínek ,, tak ho tam vyženu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Už je složená zítra se tam dají matrace a hodím tam už peřiny a povleču to ať to vypadá trochu kulturně :grinning:
30. kvě 2011 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka koukala jsi na tu novu? nechala jsem holky aby počkaly na vyhlášení tak jásaly že vypadnul šebs. letos to ani nijak extra nesleduju, mě ti tam vadí ty náctiletky uječený..prdlý..a asi už těchto soutěží je nějak moc..
30. kvě 2011 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa Nakonec jsem to prošvihla , Jirka mě volal, tak jsem to neviděla, jen vím, že Gabča zůstala .... tak jsem ráda že vyhulenej vypadl ... to by bylo už na ostudu co tam předváděl ... se divím, že ho ty uječený holky posunuly až tak daleko .... to je pro něj úspěch ....
30. kvě 2011 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no já si myslím že už ho to ani nebavilo, holkám doma jsem musela už kdy vysvětlit že to není o zpěvu ale o tom kolik investují do koho lidi za sms, i těm dětem bylo divný už dávno co tam dělá..myslím jestli bude příští týden pavel doma že to asi na finále dá, bude chtít vědět kdo vyhrál i když má přehled minimální..bude to slovák verzus češka :slight_smile: taťka šikula že dostavěl, taky bych to šla pak hned došperkovat, je lepší když je to pak zabydlený..ještě tam přiložte bloček na čárky kolik který tam naspí nocí :grinning:
30. kvě 2011 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,dneska nabitý den.
Zaa chvilku mažu k doktorce na štítku,pak rychle domů,vysprchovat a na gyndu. Pak jde na gyndu ségra tak hlídat. Nesmím zapomenout na papír na peníze jako vždy,ať tam zase nemusím extra. A musím se zeptat na ty papíry na mateřskou.
Teď jsem cvičně vlezla na váhu a nějak moc rychle přibejvám :sweat_smile: Ale já mám stejně radši váhu na gyndě,ta váží míň :wink:
31. kvě 2011 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek