• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@tasmailla1 tak to je super já měla hranolky a rybí salát půlku ble moc mi to nechutnalo:( ale spravila jsem to margotkou takže dobrý holky mějte se krásně a hezký víkend všem já jdu na melír:slight_smile:
28. led 2011 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 margotka to vždy spraví..tak se mej,taky přeji hezkej víkend....paaa
28. led 2011 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 taky krásný víkend :slight_smile: , melír také plánuju ...
@tasmailla1 no, v Hradci znám nejlépe Futurum :grinning: :grinning: jinak nic a můj poblíž pochází a u Nechanic mám také rodinu.
28. led 2011 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
holčiny, na chvíli se odmlčím, jdu ofotit do pc fotky toho drobka co ve mě roste, ať se můžu pochlubit :wink:
28. led 2011 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@duidee no do futura chodíme na nákupy,protože je to od nás nejblíž...busem 4 zastávky... :grinning: :grinning: :grinning:
28. led 2011 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky musím běžet,zachvíli přijede manža z práce a hor sa na nákupy...paaa
28. led 2011 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 právě tam jsem o víkendu v CA koupila těhu kalhoty a tepláky (teda 600 za tepláky :unamused: ) ale jsou boží.ahoj

Středeční fotka drobka 16+0tt (má tam papulku jak Homer Simpson, že? :grinning: :grinning: :grinning: )
28. led 2011 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Krásná fotečka. :slight_smile:
Já mám kalhoty z HM a objednala jsem si těhu legíny na doma za 270Kč (185+poštovné). Jsem na ně zvědavá.
28. led 2011 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werty ahoj, do HM jsem se, bohužel, nedostala - chtěla jsem srovnání, ale i tak jsem spokojená. těhu věci celkově jsou nehorázně přemrštěné cenama... legíny nezní špatně, kde jsi na ně narazila?
28. led 2011 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Na Aukru, jsou nové a prodával je nějaký Polák (prodejce gaga0) Mateřská legíny, těhotenské legíny viskóza S/M. Jsem zvědavá, jaký budou až dorazí. Určitě je tam zase brzo hodí. Je to děsné, jak je vše těhu drahé. Přitom já jsem větčinu času doma, tak si myslím, že mi budou stačit....
28. led 2011 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werty určitě se pak pochlub jaký jsou :wink: mno, u nás v sekáči měli těhu kalhoty, ale to byla tak vel44, celé riflové-i přes břicho riflový neelastický "štít" a cukaly mi koutky, když mi paní říkala "a fakt je nechcete? za tu cenu... tož já velikost 36.. :grinning: :grinning: . naštěstí mám doma hodně volných hippie věciček, ale ty kalhoty byly třeba - vršek se vždy nějak dodělá :slight_smile:
28. led 2011 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Přesně, nějaký volný triko člověk splaší (už vyhrožuju manželovi, že seberu jeho :slight_smile:), ale kalhoty jsou potřeba. Já mám kalhoty taky 36, tak doufám, že mi ty legíny budou - dám vědět.
28. led 2011 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. led 2011 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werty díky, mrknu na to a počkám si na Tvé hodnocení :wink:
28. led 2011 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já si vyhrála spoustu věcí na mimiaukcích a vzala i z mimibazaru :wink: s Aduš jsem nakoupiola vše nové a jsou to vyhozené penízky, mám dvoje džíny a těhu sukýnku a tepláčky z HaM vše za cca 500,- a to ty jedny džínečky byly ještě z visačkou od nextu :dizzy_face:
Koukněte je tam toho spoustu :wink:
28. led 2011 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Jééé ja mám taky vyhlídnuty tehu kalhoty-rifle z CA,už jenom čekat,až me přijedou peníze a pujdu si je koupit.....už jsme pokukovala i po trikech,ale týcch je všude jak mraky..... :grinning: :grinning: s tím problém rozhodne nebude....
28. led 2011 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka ahoj, také jsem měla tady na bazárku vyhlídnuté kalhoty za pusu, ale nebyla jsem si jistá velikostí. někdy mi pasuje 36,jindy 38 a mám pár kalhot 34... :grinning: no joooo, já zapoměla, vždyď jsem i včera od švagrové dostala těhu rifle zvonáče z bazaru, sic kapku větší-ale to se za měsíc dva hodí :slight_smile:
@tasmailla1 v CA jsem vybrala ty černé s elastickým pasem.rifle měli dost probrané. líbily se mi šedé sportovní, ale spodní šev tlačil do bříška :unamused:
Holky, já jsem takový lenoch...zase jsem na hodinu vytuhla, až mi tekla slina na polštář :grinning: :grinning: ještě, že je víkend a můj drahý doma :slight_smile:
28. led 2011 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky je tu někdo? Trpím.. celej den mě šíleně bolí hlava, přijde mi že mám teplotu, ale teploměru ne, tak to už je asi nějaká fata morgana. Co jsem těhotná občas mě pobolívá, ale dnes už mám chuť si ji strčit do skříně a prásknout s dvířkama. Poraďte co si na to můžu vzít? Ibalgin je asi uplně naprd a paralen samozřejmě nemám, klidně vyšlu chlapa přes půl republiky, ať najde otevřenou lékárnu. Už nevím, snažím se hodně pít, byla jsem na dlouhé procházce, měřila jsem si tlak, tím to taky nebude... tak nevím mokrej hadr na čelo a snažit se usnout asi, co?
28. led 2011 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka jo asi ti nic jiného nezbyde :unamused: tma, ticho a můžeš zkusit akupunkturní bod mezi palcem a ukazováčkem. je to nad místem kde se palec připojuje k ruce.
28. led 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu vyvětrat, zalehnout a hledat bod. Děkuju za radu :slight_smile: :frowning2: :unamused: :confounded: :cry: :sweat_smile: :frowning2: někdy se ukážu, když nezešílím :slight_smile:
28. led 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoojky tak jsem vás za celý den dočetla. Fotečky jsou krásné. :slight_smile: Já jsem si oblečení při Honzíkovi kupovala v CA a teď jsem si objednala od Tchiba tričko a tepláky vyšli na 335,- Při Honzíkovi jsem vyzkoušela látkové pleny, ale to praní a sušení mě nějak nebrala tak jsem stejně používala pampers a nebo plenky z Tesca ty zelené.
Jinak jsem s Honzíkem zvládli monitorování ráno jsem mu to sundala a pádila s tím zase do Brna. Jelikož nám netelefonovali tak asi dopadl dobře. Jinak už by nás dr naháněla. Teď budeme čekat až zpráva od dr dorazí do schránky. :slight_smile:
Dnes jsem byla v kurzu pro těhotné. Moc se mě tam nechtělo, ale je u toho cvičení a plavání tak těch 6 lekci nějak odsedím. Já potřebuji pohyb tak cvičení po+čt a plavání ve st. Už se těším na plavání.
28. led 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka jé, snad už jsi to zaspala.. mě migrény taky občas přepadnou a zvalchujou. pokaždé mi zabere něco jiného a kupodivu vyčistit zuby elektrickým kartáčkem-ty vibrace to vždycky nějak na chvíli vytlumily pryč tu bolest.
@micka1 to je fajn, že kontrola dopadla dobře :slight_smile: , no užili jste si v tom prvním roce neskutečné teda, jak jsem četla...hlavně, že je vše již v pořádku.
To cvičení a plavčo docela závidím. já se tam tak těšila a nesmím.a u dvd na míči v obýváku mě to moc nebere.
28. led 2011 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no já mtaky chci ty takový tmavý..už se na ne teším...hlavne si je už chci koupit,protože ty,ktré nosím,už cejtím,že je pomalu nedopnu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nejak se me tam dere na poovrch to bříško.... :grinning: :grinning: :grinning: a zas to už nechci moc utlačovat,at volně dejchá.... :grinning: :grinning: :grinning:
@dpetulinka tak doufám holka,že je už dobře,že jseš z toho vyspala..já jsem ráda,že migrenama netrpím,ale to si teda tedka pořádne zatukám.....paralen vím,že v tehotenství se muže,ale Brufen?třeba tesne před porodem se podává,ale jinak bych ho v tehu nebrala,je to svinstvo... :confounded: :confounded: :confounded:
@micka1 tak to je dobře,že to s malým dopadlo dobře,ješte si počkat na výsledky,at jsou taky hlavne v pohode....
Přesne jak píše @druidee já jsme taky tak staršne líná,nechce se me nic,když nekam musím,musím se k tomu dokopat,takže nejaké tehu cvičení,asi by me to nebralo...radši chodím venku na procházky....a dejchám čerstvej vzduch....
29. led 2011 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé,zapomněla jsem zaželat dobré ránko holky.... :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2011 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee
@tasmailla1
dobré ranko všem :slight_smile: zaspala jsem to a vypadá to, že dnes bude líp, mě hlava nikdy předtím moc netrápila, vždycky to přešlo, ale včera to byla opravdu krize. No právě, nechtěla jsem si ten brufen brát, pořád jsem si říkala, budu muset vydržet horší věci :grinning: a mokrej kapesník mě uspal, tak to bylo docela fajn. Jedeme k babičce na oběd a odpo asi k mamce, možná i na noc, ať změním prostředí taky :slight_smile: Tak se mějte krásně, skládejte básně a užíjte si to sluníčko, co na mě vykukuje :wink:
29. led 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka tak to je dobře ,že je ti už líp....a mhorší věci,jo to bodou,počkej do července,tam ti ani Brufen nepomůže :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Máte dobrej program na dnešek,no co ,my sme doma,já vařím a manža šel pomoct bráchoj se stěhováním..tak jsem sama doma...ale přesne jak píšeš,vykukuje sluníčko,je tam sice pekná kosa,ale odpoledne určo pujdu na procházku.....pekný víkend přeju.paaa
29. led 2011 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj těhulky, u nás krásně svítí sluníčko, ale je pořádný mráz. Dnes zase koukám po hračkách-hledám ty z dětství, jako je kačenka v kouli, pajdulák co cinká a nikdy se nepřevrátí (jak to popsat googlu??? :grinning: :grinning: :grinning: ), plechová žabka a beruška na klíček... Kačenku jsem hledala xx týdnů a jedinné co jsem našla je stovky dalších hledajících maminek a novodobé nehezké náhražky od Fisher Price atd (tak jsem vzala z bazárku od FP želvičku v kouli-už je doma a je boží) dnes jsem našla i pajduláka a plechové hračky... tak jsem viděla tolik věcí z dětství ze školky a doma a nedokážu ten pocit vůbec popsat, ani nedýchám :fearful: :slight_smile:
No, nějak celkově tíhnu k mechanickým a dřevěným hračkám než dnešním neonovým ukřičeným hračkám, co jsou bez baterek k ničemu (ale né všechny jsou špatné, to nee :wink: :slight_smile: Jak jste na tom vy? už víte, co chcete pro miminka nebo taky si zavzpomínat na dětství? Mějte krásný víkend :slight_smile:
29. led 2011 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak koukám, že jste ranní ptáčata zase... já bloukala dnes non-stop do 6 do rána :rolling_eyes: , viděla asi 5 pohádek a nic... :unamused: takže ode dneška žádný hodinkový odpolední šlofíček :confounded:
29. led 2011 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee jé já na hračkách ujíždím :grinning: kachnu v kouli a toho panáka co nejde položit máme, sháněla jsem je z nostalgie :grinning: ale já teda nedám dopustit na hračky od Fisher price, každá jedna Adušku zabavila a čím víc kraválu a světel tím líp :grinning: Občas je fajn když člověk projde nějaká zapadlá malá hračkářství- já vždycky narazim na nějaký poklad ze svého dětství :wink:
29. led 2011 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky stáhla jsem si pohádku na vlásku a je kouzelná, všem moc doporučuji :sunglasses:
29. led 2011 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek