• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
Dobré ránko holky,to nám to dneska zase hezky svítí sluníčko,že???to zas bude pařáček,ale zejtra už má bejt jen kolem 20 stupnu,tak to me bude vyhovovat líp....i když tyhle pařáky nejsou až tak zlý,zachvilku jedu do mesta trošku provetrat peněženku.....
@hradilenka jajaj tak patrovku?a postýlku pro mimi už ale taky máte ne?si jendou dávala fotku,že je bílá?to už máš i postýlky načančaný apřipravený?no já zatím ne,jenom me tam stojí a je v ní matrace,ale povlíkat ji budu a,až přijedeme pak z porodky.....to by em dovtedy na ní naprášilo.....no já jsem taky ráda,že vypadnul šebs a držím palce gábine....
@misi.21 ajejej no to máš dneska pekný hoňky,tak at to u mudrov dobře dopadne a s hlídaním,at malej je hodnej a tetu ¨zbytečne nenervuje.... :wink: :wink:
31. kvě 2011 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele holky,jen me tak tedka napadlo,do tašky si balíte i dudlík pro mimi?já vím,že nekteré porodky tohle neradi vidí,tak nevím,či si ho mám vysterilizovat a dát do tašky,nebo to nechat,až přijedeme domu?no já bych mimi nerada učila na dudlík,ale když to jinak nepujde,tak ho dám.....
31. kvě 2011 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 :grinning: asi tam mají dobrou váhu, aby potěšili maminky :grinning: Tak pak dej info o prohlídce na gyndě, já jdu zítra... :slight_smile:
31. kvě 2011 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Dobré ránko :slight_smile: s dudlíkem je to těžký, já ho sebou u malé měla a teď si ho vezmu taky, v tašce ho uneseš a vytahovat ho nemusíš :wink: jinak ty pařáky jsou hrůza, mohlo by být chladněji :confused:
31. kvě 2011 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hlásím u nás slunečno, z toho zítřka jak se to má zkabonit moc radost nemám, když se teda teplota sníží to neva, ale jestli bude lejt tak to budou mít děti špatenka den dětí. Ve škole jim naplánovali akce, jedna jede do Poděbrad na bruslích s třídou - cca 8 km a druhá bude hrát tady po Oseku šipkovanou. To by bylo k naštvání kdyby jim zítra propršelo a ve čt. zas slunilo svítíčko. Zítra mi odjíždí tchýňka do lázní, poslední měsíc budeme hlídat toho štěkacího mazlika, ale tchán si pak vezme dovo aby prý mohl hlídat zas mě :grinning: . Jak je chlap věčně v práci nedá se s ničím počítat, už mám zařízenýho přítele na telefonu po 24 hod.kdyby něco, je to už po třetí tak s tím i počítal :grinning: :grinning:
31. kvě 2011 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk no jsem hrozně zvědavá,koli mímo přibralo,snad roste tak jak má...Tak já mažu.
31. kvě 2011 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no dudyka do porodky určitě beru, holky ho měly hned, přesně jak píše ssimmikk, vytahovat ho nemusíš a v poho ho uvezeš, kor v té tvojí tašce :slight_smile: . Já teda byla ráda že chtěly dudlika, necpala jsem jim ho ale vyšlo to ze situace..já to beru tak že se tím mimi zklidnilo, bez dudlíku měla kámoška dvě dcery, měla je 1,3 roku po sobě, první se aspoň šudlala kapesníčkem, když byla malá stačilo jí to dát k tvářičce a asi jí to bylo příjemné a zabrala, ale ta druhá nechtěla ani to a Gabi pak byla vyřízená protože ničím nešla utišit.
31. kvě 2011 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 jj, dej pak vědět jak jste dopadli
31. kvě 2011 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka koukala jsem na stránky kde jsou ty dupajdy jak jsi objednávala pro malou, už ti přišly? říkala jsi že je pořídíš ne? jsou teda fakt luxusní na obrázku, koupila jsem si dneska novou maminku tak študuju, mají tam i dobré ceny. Co jsem koukala v obchodě tak za soupravičku body,kabatek,dupajdy a čepičku chtěli 400,-
http://www.dupydup.cz/kojenecke-soupravicky/strana-2/
31. kvě 2011 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jejky a tahle čepička, ta je super, ta by ti ladila
http://www.dupydup.cz/cepicky--satky/cepicka-tuptus-ruzova
31. kvě 2011 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa tak to má být, mít někoho 24hodin alespoň na telefonu :wink: u nás je to nějak všelijak, jen doufám, že manžu nepošlou do zahraničí....
Jinak s tím dudlíkem jsme na tom stejěn, taky nám to samo nějak vzešlo ze situace, malá byla tři dny hlady a furt řvala, jak tarzan, takže dudlík byl alespoň malinko utišující, ale už by tonikdy zažít nechtěla :unamused:

@misi.21 neboj, miminko určitě roste :slight_smile:

Holky, takže i když máte miminko v červenci, tak máte na cestu z porodky dupajdy?
31. kvě 2011 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co dnes těhulky dobrýho vaříte? :sweat_smile:
31. kvě 2011 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk no zatím mám připravené klasika dupačky, body i kabátek s čepičkou a uvidím co mu pak oblíknu. Uplně na lehko jít nemůže a kdyby byl hic total, tak jsem tam myslím přihodila ponožky a přikryla bych ho třeba plenkou,ale to si myslím že dám spíš i tak ty dupajdy.stejně pro nás někdo pojede tak se to dá na poslední chvíli i změnit. Obídek mám dneska vyřešen, zbyly mi těstoviny ze včera tak je dneska zapeču i když bych si spíš dala fr.brambory
31. kvě 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa tak to jsme ráda, že nejsem sama, kdo má takovou sestavu, taky mám takovou soupravu, jak píšeš ty a jedna těhulka z mýho okolí se divila, že dítě budu v pařáku prej navlíkat, ona čeká mimi v červenci taky a prej pojede v šatičkách, což mi nepřišlo pro novorozeně vhodný....
31. kvě 2011 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk no že to máme zbalené neznamená že na to mimčo narveme uplně všechno. může být červenec a zima třeba jako byla teď v pátek a co pak, stejně jí povezou jiné oblečení a mimi má mít o vrstvičku navíc, ještě si to teplo samo nebude umět udržet.
Sedím u pc a mimčo mi tam lumpačí, včera ani nic, to bylo spokojený že jsem pořád něco dělala. pomastim do lékárny a žehlit, zas aspoň část. Toho 2.7. máš první termín nebo druhý? a podle pohybu ho máš dřív jak podle PM? já že se mě včera ta starší ptala jestli to je vždycky podle pohybů dřív a nějak jí bylo divný že to může mít každá maminka jinak. My ho máme o 6 dní dřív podle pohybů
31. kvě 2011 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa Ahojky , tak tu soupravu mám je moc hezká, ale opět jak jinak polák :grinning: Hledala jsem tam i čepičku a tuhle tam neměli jak jsem to objednávala, Tak to jsem docela naštvaná :confounded: já nevím ty velikosti těch čepiček, myslíš si , že ta 62 jí nebude padat do úsměvu? :grinning:
S tím šepsem jsem ráda jak to je ..... teď se rozhodne jestli víc kluků pobláznila Gábina a nebo víc holek ten slovák :grinning:
K patrovce lístek dávat nemusím, já si myslím, že můj jí bude zkoušet hned jak to povlíknu :grinning: Je v tom pokoji chladněji a navíc on má raději tvrdou matraci a ta tam bude. Já chtěla do ložnice matrace latex a na něj je to moc měké, navíc je matrace pro oba společná. Už bych si jí ale nepořizovala taky ... je to složitý si nějakou koupit. Když to zkusíš v obchodě tak za těch 5 min co na tom ležíš nic nepoznáš. A kvylitní matrace jsou drahý jak čert. Tak jsem četla diskuze na netu a každý ten latex vychvaloval, že je to to nejlepší ... prdlajs .... :grinning:
@tasmailla1 jj postýlku už máme dávno i složenou, jak mi přišlo povlečení tak jsem jí i nachystala abych se pokochala jak to vypadá, postýlka se nejvíc líbila kočce , která si tam chodila dávat siestu :grinning: .... tak jsem to vyslekla oprala vyžehlila a čekám že to oblíknu než pojedu do porodky a nebo taky jak z ní přijedu je to hned. Dudlíka mám už vyvařenýho a v obalu danýho v kufříku do porodky , takže beru :grinning:
@misi.21 Přeju dobré pořízení :wink:
@ssimmikk Taky beru dupajdy, body, kabátek a čepičku .... ptala jsem se švagrové je PA co mám vzít za oblečení na cestu, tak říkala tohle. Ještě říkala, že mimino musí mít vždy o vrtvu oblečení víc jak dospělý v tom období. Tak se podle toho řídím.

Jinak holky přeju dobré ráno, tady opět krásně, malinko fouká větříček :grinning: Musím dnes vysát ( Besinka opět rozhryzala tenisák a je na milion dílů ) Nemá někdo zájem? Věnuji jako puzzle :grinning: :grinning: :grinning:
Pak se ještě chystám na balkon, po tom ragoši co byl v sobotu je tam plno bince z truhlíků, tak to musím pozametat a vytřít.
31. kvě 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no na velikosti čepiček to je asi různý. zrovna v té soupravičce co mám do porodky je všechno 56 (i čepice) a mamka mi koupila jinou zelenou a ta je poloviční,takže beru obě, ta menší má zas ještě takový ty kryty na uši, ta origoš je bez tkaniček, ale zrovna mi přijde veliká..takže to je spíš o té koupi čepky a pak jen čekat kdy se hodí.. taky jsem koukala že to budou šít poláci, na některých dupačkách to má polský texty, to by se ten můj našklebil, docela tam často jezdí a občas si povídají polsky ty jejich fráze.. a těmi vrstvami na mimi to znám přesně jako ty a taky se tím řídím, o vrstvu navíc s tím že každé dítě jak roste je trochu jiné, pak stačí osahat ručičky nebo nožky jestli nejsou studený nebo naopak..
31. kvě 2011 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa jsem jim tam psala jak je ta čepka velká ... tak snad hodí info :grinning: Taky jsem psala co by rádi za poštovné ... :slight_smile:
Tak Tvůj Ti mohl fůru věcí nakoupit v PL .... ale asi nemá zase moc času tam někde trajdat a když má pauzu tak je na odpočívadle mimo město .... tak je to složitý .... ale je fakt, že co je tady v krámech tak je vše z PL .... a navíc nic levnýho
31. kvě 2011 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já vím, že mimi má mít o vrstvičku víc jak dospělej, proto jsme to zde nadhodila a čekala na reakce, protože vést novorozeňátko v šatičkách mi nepřijde normální, ale každýho věc.......

@lebapa toho 2.7.mám termín dle MS, podle velikosti odpovídáme pozdějšímu datumu....stejěn mi to dle MS sdět nebude, měla jsme ovulku až měsíc po MS, takže už to nesedí o 14dní....
31. kvě 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no on tam moc nestíhá, hlavně jezdí ve dvou, takže stíhají dojet tam a zpátky během jednoho dne. Ale občas má čas když jede Belgii, není to tak často, zrovna loni neodolal a koupil kámošce pro holčičku teplákovku..lonsdale..teda vlastně jí koupil parták pro svoji ale byla jí malá tak to pavel od něj vzal..nádherná, růžová s šedou, ale je to o tom značení, mělo to být až na 9 měs. ale ženská vidí hned že to bylo menší, teda tepláčky a mikču holčina pak nosila dýl..za pár korun tam nakoupí sprortovní oblečení ale podle toho jak tam mají zrovna akci
31. kvě 2011 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa tvůj manžel jezdí u MKD?
31. kvě 2011 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk mezinárodní jo, ale unii nechce a po cz taky moc ne
31. kvě 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa tak finančně se jezdit po ČR moc nevyplatí....tak to manžela asi taky nemáš moc doma, co?
31. kvě 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk no hlavně co jezdí kluci jen cz tak mají vyšší základ a to Pavel nemá, takže když mu to naplánují tak že tady jede a je to častěji tak hudruje, to je pak v práci zadarmo. No doma moc není, teď se jim to v práci ještě nějak mění, netuší co se bude dít. o víkendu se dozví co a jak bude v tydnu a to může mít změnu. Tenhle týden zrovna točí celý to polsko, ale udělali jim garáže další až u Teplic,tak stojí tam a domů dojede až snad v pátek,doufám že ne v sobotu. taky se může stát že odjede na 14 dní a nebo když jezdí do garáží do Kolína a točí polsko tak je doma každý den, ale servanej jak budík.To dorazí třeba ve 2 ráno a na 8hod už zas jede zpátky celý týden. a jak u vás?
31. kvě 2011 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Psala Vlasta, u velké vizity rozhodli tak, že jí dají kortikoidy aby se malému dovyvinuly plíce. Tlak jí stále hapruje . Jde na další testy a odběry .... prý návrat domů nehrozí. Zase tam dneska řvala na celý céres jedna rodící mamina,... tak Vlasta psala, že je ráda, že jde na císaře :grinning:
31. kvě 2011 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa no, můj manžel nejezdí, dělá u MKD, ale on ty kamiony spravuje :wink: můj taťka jezdí kamionem, jezdí hlavně Itálii a Švýcarsko a když jede někdy česko, tak taky hrozně nadává, že dělá zadarmo, takže koukám, že je to všude stejný :confused:
31. kvě 2011 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pokud to správně chápu, tak už dvě těhulky jsou ve špitále, že? Chjooo, nechtěla bych tam ležet už teď....
31. kvě 2011 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka pozdravuji že ji držím palce. :slight_smile: S tím tlakem je to hrozné.
31. kvě 2011 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk jj 2 jsou ve špitále a o dalších 2 už delší dobu nic nevíme co tady chodily .... tak nevím co s nimi je.
Já jedu ve čt na KO tak jsem zvědavá co mi řekne prim. na ty mé otoky ...
31. kvě 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka tak to mě mrzí, tlak je svině, mně lítá jak si chce a hodně mě to ve všem omezuje :angry:
Otíkáš hodně? Já jsme oteklá celá a zdá se mi, že je to čím dál horší....na kontrolu jdu zítra, minule mně mudr.řekla, že mám ležet nebo mě pošle do špitálu, že se jí nelíbí ten tlak atd., tak doufám, že mě nechá doma :confused:
31. kvě 2011 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek