• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
ahoj holky..
u nás je zataženo a drobně prší,ale ani mi to nevadí,nikam se nechystám,možná budu žehlit miminkovský oblečky,uvidím,jak se mi bude chtít.Jsem asi zvláštní..když jsem byla poprvé těhotná,tak mi nohy otekly až po porodu,když jse pomalu nemohla chodit,do té doby nic.A teď taky neotékám,když jsou vedra,ale dneska,když se ochladilo,tka mám prsty na rukou jako kolíky a prstýnky radši nanavlékám,abych si nemusela prsty amputovat :grinning:

@misi.21 já byla taky včera na kontrole a maličko jsem špinila.neřekla bych,že je to něco neobvyklýho.Jedině,kdyby se to zhoršilo nebo jsi měla bolesti,tak zajeď k dr,ale jinak je to myslím v pořádku.
1. čer 2011 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 u nás je zataženo, ale teplo, jinak s tím dokupováním do porodnice, to jsme si řekla, že zvládnu dnes, tak uvidím :sweat_smile:
1. čer 2011 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak vás vítám do posledního celého kalendářního měsíce..no možná ani pro některé nebude celý..to to letí.
U nás ač ráno nebyl takový vařák a řekla bych spíš příjemně tak začíná být teplo, hlavně že neprší když ty děti budou lítat venku.včera jen 2x zabouřilo a tím to skončilo, ani nekáplo.
@petrunka01 taky mám naplánované žehlení, ale to naše, než stihnu vyžehlit jednu pračku další dvě našpiníme. Včera jsem nedělala vůbec nic, říkala jsem si že využiju na dnešek toho ochlazení..no tak snad o nějaký ten stupínek je míň.
včera když jsem šla spát jsem si vzpomněla že bych si do tašky mohla hodit nabíječku na mobil, naštěstí jich máme víc,abych pak nebyla bez příjmu.manžel napíše většině ale i na mě zbyde poslat pár sms. Dokupovat bych taky potřebovala, ráno jsem si hned zkazila náladu protože jsem zjistila že stále musím čekat až chlapovi přijde výplata.od nového roku se tam nedá spolehnout na nic a to před tím 4 roky neměli zpoždění ani o den..bych se na to vy..začíná nám červen a na koruny čekáme za duben
1. čer 2011 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 po kontrolách ted od dr.sice nešpiním, ale když mě začínal po tom 30tt kontrolovat tak mě na to upozornil že asi budu špinit, tak abych se nelekla že je to od toho. Myslím že by to mělo brzo přejít, kdyby to bylo i další celý den tak bych se zeptala, ale jestli to začalo až po kontrole tak to asi bude od toho. Na ult.jsem byla 3x, slíbil mi ještě na 36tt, uvidím jestli to dodrží když bylo všechno v pořádku, asi se budu muset přihlásit. je to jiné když jsi si na to zvykla, to se ti nedivím, ale určitě je mimi v poho. Roste a má míň místa, tak už nebude tak aktivní.já dokud něco dělám tak je mimi taky uplně v klidu a začne lumpačit až když si lehnu nebo sednu, to se nic nekejve a asi ho to neba..
1. čer 2011 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 já vím,já špiním skoro po každé kontrole když mě prohmatává,kdoví co mi tam mačká :slight_smile:
@ssimmikk no pokud bude zítra hezky,tak přijede ségra a já si říkala,že využiju kočáru,ať se s tím nemusím tahat,ale ty už máš teda fakt na čase zabalit tašku:slight_smile:
Nevím jestli mám koupit ty nejmenší plenky 1 nebo 2 balíky. Do porodky si určitě jeden pořídím,zvlášť jestli bude fakt drobnější až se narodí,ale mám kupón do DM na slevu když koupím dvoje,tak nevím. Ale asi jo,já myslím,že ten balík není tak moc a kdybych měla nakonec macka,tak to někde prodám za pár kaček,to už by se nedalo nic dělat.

1. čer 2011 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa no mě by to nevadilo,že mi ho nedělala,ale jak mi minule řekla,že má to bříško o týden menší a že mi udělá kontrolní,jestli povyrostla a nejde o nějakou poruchu vývoje a nakonec nic,tak jsem z toho taková nijaká... No nic,musím počkat do příště. Jinak já špinila jako vždy jenom po kontrole,s tím už se nezalamuju. A taky když mi řekla,že už se pomalu začneme domlouvat příště na porod,tak si začínám plně uvědomovat,že se to fakt rychle blíží. Navíc když ode dneška říkám "rodím příští měsíc" :grinning: Je to mazec,jak to všchno rychle uteklo. Už se na ní moc těším. :slight_smile:
1. čer 2011 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 no to máš pravdu, tašku už bych si zabalit měla...uvidím co mi dnes pěknýho řekne na gyndě, ale věřím že máš miminko v pořádku, kdyby ne, tak by ti dalo vědět :wink:
1. čer 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
navíc mě bolí tyy podělaný moudráky. Rozbolel mě i druhej nat tím a celá tvář,ale nevím,jestli to není všechno od toho jednoho. Doufám,že už to za pár dní přejde,nevím čím si ulevit,jenom si na to pouštím studenou vodu,ale to pomůže jen než ji spolknu. navíc se děsím toho,aby mi rostl dobře a nemusela jsem na trhání. :unamused: Když se daří,tak se daří
1. čer 2011 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 to je fofr vid.mě to taky hrozně utíká, musela jsem manželovi doma říkat aby se nedivil co je ještě potřeba udělat a že čas fakt letí. ted ještě chtějí holky aby postavil konečně ten bazen, postýlka aspon teda že je už přivezená, ale musíme stěhovat nábytek. do toho není jasné kam budeme parkovat kočárek, musí vymyslet asi místo v garáži.tchán totiž jak je někde místečko tak ho okamžitě zaplní..a tím jeho způsobem práce se může stát že přijede domů do porodu třeba jen 5x, ale doufám že to bude víckrát. Jestli ti to dr. řekla takhle to je dobrá, oni si kolikrát ani neuvědomí jak až to mamina může vnímat. to jejich měření ale ber jen orientačně, určitě roste tak jak má, koukají i na pup.šnůru, tou jí živiny určitě jdou a že by byla trošku menší to neva..a zas, ani to nemusí být tak a překvapí. já ty popisy u dr. taky poslouchala, měla jsem dřív problémy, sestra mi řekla, no tak co, dvě děti máte, dělaly se mi totiž stále cisty na vaječníkách, brala jsem léky. taky jsem zjistila že mám ohnutou kostrč, to má prý vliv na plodnost, takže jsem si vrásky s anikoncepcí nedělala, ale trápilo mě že jsem chtěla mimi no a podívej, hodila jsem to všechno za hlavu a bude třetí..hlavní je si to tak nebrat, oni si to ani neuvědomují jak ta poznámka nakonec vyzní
1. čer 2011 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk já si taky říkám,že je všechno v pohodě,ale ted blbej pocit tam někdy prostě je... Ale oni to doktoři berou jinak,baví se o tom jako o nákupu. Minule mi třeba řekla "Nevidím druhou ručku,ale minule tam asi byla,ne?" Kdybych nebyla na 3D a krásně všechno neviděla,tak jsem byla asi pěkně vyděšená.
Nebo oblíbená hláška mojí staré dr " No na rakovinu to zatím nevypadá." Když mi to řekla poprvé asi v 17 nebo 18 letech,tak jsem byla div živá. Ale oni to prostě berou jako obyčejnou věc,případ za případem a ne člověk za člověkem. Ale jinak jsem s dr spokojená,občas má každej nějaký hemzy.
1. čer 2011 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa jojo,přesně tak. Stejně jsem zvědavá,u kolika z nás se trefí. S pohlavím i s váhou mimča... :slight_smile:
1. čer 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 jj, jsem zvědavá na ty váhy jak to vyjde. s pohlavím co se mi doneslo když řekli kluka tak to tak bylo, občas se netrefili když říkali holka a pak to byl kluk. Ale postupem času s technikou si myslím že je to míň častěji..každým dnem by měla rodit ségra kámošky, té říkali holku a na tom osmém měsíci jí řekli že to bude asi kluk.nechala se objednat jinam na ult a tam jí toho kluka potvrdili taky, tak jsem zvědavá co to bude, ale to už si myslím že se trefili. na tom 20tt to nemusí být tak vidět.
1. čer 2011 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 koukám že ta tvoje dr. je dobrej svéráz, no asi to je o tom si na ty průpovídky zvyknout, ale je to jiné když jdeš na normal prohlídku a jiné když máš v bříšku mimi..taky bych byla s tou povídačkou o ručičce vykulená..no dělají to celé dny a fakt jim to nedochází
1. čer 2011 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa no já spoléhám na to,že mi to řekli na 3D utz ve 25tt,tak by se snad mohli trefit,ale uvidíme :slight_smile: Růžový mám pro jistotu jen jedno bydy a punčošky...
1. čer 2011 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak vidím, že máš krásný zážitky s doktorama, to je síla :frowning2: já byla na trhání osmičky před 3týdnama a taky super přístup, moje mudr.mě poslala na chýru, že sama mi to trhat nebude, když jsme těhu, ať jsme rovnou v nemocnici, kdyby něco, byla tam mladá mudr. a ta byla strašně příjemná, hned po mě začala štěkat, že su těhotná, že mám chodit k zub.pravidelně(což chodím od dětství) a že jsme si měla nechat bvytrhat zuby než jsme otěhotněla....pak že mi to vytrhne za živa, tak jsme jí řekla, že ne, nemohla jsem tam ani dojít, venku teplo, mně bylo špatně a do toho jsme měla ten zub navrtanej, tak sestra donesla cosi co můžou těhotný, tak mi to umrtvila, to jsem cítila furt, jak kdyby mi tam nic nepíchla, tak mi dala druhou, třetí a až ta mi to trochu umrtvila, to už mě píchla i do rtu, celá držka rozpíchaná, pak se jí zub ulomil, tak mi prej navrtá korřeny na dva díly, tak to tam pak páčila...šla jsme od tama a sestra se mě ptala, jak je, tak jsem jí řekla, že k tak arogantní krávě už nepůjdu!!!! Kdybych nešla na WC, tak ani nevím, že mám celou hubu od krve, jak dkyby mě ju celou kuchaly, no vypadala jsme zajímavě, třepala jsme se jak nikdy, nezmohla se na nic, jak mi bylo....když jsme byla na trhání osmičky u mišky, tak mi to vytrhly a zub mě nbolel další týden, čím dál víc, tak jsme jela na pohotovost a tam mi to zaživa tenkrát z té bolavé déásně tahaly-zbytky kořenu a slupečky zubu, no to byl taky zážitek, ale doktorka byla aspoň normální....
Jo a to se mě teď po tom trhání ještě zeptala: tak co ej lepší porod nebo trhání zubu???
1. čer 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jzud si dát sprchu a valím na gyndu, tak zatím pa
1. čer 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk děkuji, dopadlo to výborně je pořád hlavičkou dolů, takže jen uposlechla moje prosby a strčila si ty nožky někam jinam, hodná to dcera :grinning:
@misi.21 já jsem po vyšetření asi dvakrát taky špinila, doktor říkal, že je to tím že ten čípek je hodně prokrvenej a když se ho dotkne můžou popraskat nějaký žilky, ale mělo by to během pár hodin přejít. Určitě odpočívej a kdyby to nepřešlo, tak jeďte, za to nic nedáte. CS máme 5, ale neotvírám se, tak prý je to dobrý.
1. čer 2011 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk no teda tak to je mazec total.ty zubaři jsou divný.to jsi si teda užila, tohle by chlap zubař neudělal, mi přijdou ty ženský snad ještě horší. ta moje zubní se hrozně divila že nechci řídit auto do prahy do motola před ani ne 14ti dny.je to cca 60 km, přes celou jižní spojku a ona a proč? v kolikátem jste? jsem to tady psala holkám.dva dny jsem se pak z té cesty a stresu po nemocnici rovnala a do toho jsem stejně chodila s holkou k dětskýmu a tady po vyšetřeních aby jsme to dořešili.
Dejte pak holky vědět jak jste dopadly..
1. čer 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka jůů, ty jsi rychlík, super že je vše ok..teď už budeme asi všechny chodit s napětím na kontroly
1. čer 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, u nás se to začalo kabonit ... tak jsem zvědavá jestli z toho něco bude a nebo ne.

Čtu si tady o těch zubech .... já měla taky problémy se zuby moudrosti, naštěstí mi narostly jen 2 dole. Mám hodnou paní doktorku a ta mi řekla, ať je dám zavčas pryč než začnou bolet, že pak už na to nezabere ani moc umrtvení. Já měla oba zuby rostený opačně ... takže ne nahoru, ale do strany. Domluvila mi to na klinice ve Zlíně a bylo to tam moc fajn, všichni moc příjemní .... já takový strašpytel a ani jsem o tom nevěděla. Ještě mi to zašili a pak jsem tam jela za týden tahat stehy. Takže jestli můžu doporučit, raději dát po těhu ven a ne u zubaře ,ale na spec. klinice. Mají tam na to úplně jiné nástroje a je to fakt hukot. Když nepočítám jak dlouho jsem čekala, na to než se mi umrtví pusa, tak i s šitím to měl za cca 2-3 minuty. Kdyby mi to dělala v ordinaci doktorka ... tak počítám, tak půl hodiny . Tak jsem šla napřed s jedním zubem a za 2 měsíce s druhým. Jsem ráda že je mám venku.
1. čer 2011 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk jéé,to si ani neměla psát. Já teda zatím neplánuju jít k zubařce. Pořát tak nějak doufám,že se to nějak vyvrbí a přejde,aspoň na chvilku. Já jsem na tohle hroznej srab. Jestli mají jít ven,tak jedině uspat. A už vůbec se mi nechce si je nechat trhat v těhotenství. Tak uvidíme. Asi si zajdu pro nějakou zmrzlinu a budu chladit. Ale když si promačkám ten vrchní,tak moc nebolí,takže to je od spodního. Ale porod bude horší :grinning:
1. čer 2011 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.super.cz/1998-moderatorka-strepin-andrea-nemcova-porodila-dceru.html
Byla už ke konci jak meloun ... hrozně narostla do šířky ... tak jsem si říkala co čeká no a má holku ... začínám vypadat podobně :grinning:
1. čer 2011 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 To Ti jen roste ... ono to vždy dá o sobě vědět týden a pak třeba 2 měsíce klid ... a pak nanovo ... stejně tam jsou ty zuby naprd a nejdřív se kazí ... po porodu je dej ven a máš klid. :slight_smile:
1. čer 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no já mám jít po porodu na prohlídku,tak snad to do té doby vydržím a nebudu to muset řešit dřív než po šestinedělí.
1. čer 2011 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 jj jasný ,ale zkus se zubaře zeptat, jestli by Tě s tím taky neposlal někde to vytáhnout ... fakt je to daleko lepší tahat na klinice jak u normal zubaře
1. čer 2011 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak jsem byla na nákupu a přišla jsem domu pekne spalvená,u nás je peknej hicák,i když se kaboní a to odpolko říkají,že budou u nás bouřky...no konečne,ani dýchat to venku nejde....
Ajajaj zuby,kapitola sama o sobe,já mám všechny 4 moudráky vylezlý,ale jenom do poloviny,nejak se jim nechce ven a tak říkala doktorka,že pujdou ven,až budou vyrostlý,nebo me budou delat problémy....takže zatím ticho po pěšine.....ale ťuky-ťuk...... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. čer 2011 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka ty jo,ale tam píšou,že odešla v 7 mesíci?to teda na 7 mesíc vypadala,že už každou chvíli bude rodit......Berenika jméno to je zvláštní,takový neobvyklý....
1. čer 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka já bych si to u zubařky trhat nenechala,mamce trhala a nepůsobili na ni moc injekce a chuděra tam pěkně zkusila. U mě nejlepší možnost uspat :slight_smile:
Začíná nám tady pěkně hřmět,tak jsem radši prádlo dala jenom na sušák a šoupla to na balon a když začne pršet,tak to hodím do obýváku. Rány to jsou teda pořádný,jde to sem ze všech stran,tak to musím hlídat.
Mám vytažený prkno,tak něco trošku požehlím,trošku uklidím,možná i trošku něco uvřím :grinning: ale to nevím,vůbec nevím co.
1. čer 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jo,byla to taková koule,na to jak je normálně hubená :slight_smile: Mě se Berenika moc líbí,ale svýmu dítěti bych to asi nedala...
1. čer 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no tak to má už děvčica za sebou .... a nás to čeká :grinning:
@misi.21 Já taky vždycky říkala uspat .... řekli mi , že u zubů moudrosti to nehrozí .... tak mi nic jiného nezbylo a byla to brnkačka ... :grinning:
1. čer 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek