Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

Holky jste tu některá? 🙂 Já jsem se sem do těhu diskuzí nejdříve bála nakukovat, o jedno miminko jsme už letos na jaře přišli v 7tt. Ale dnes jsem po kontrole a vše vypadá v pořádku a přesně odpovídáme 8tt a tlouklo nám srdíčko x-). Na miminko jsme čekali dva a půl roku. A dneškem nás tedy i "propustili" z péče CAR k obvodnímu gynekologovi. Tak teď už věříme že bude vše jen a jen dobré 🙂. A nakouknu sem a tady červenec ještě vůbec nevidím 😃, tak snad se brzy nějaké nastávající maminky přidají 😉.
misi.21
1. čer 2011
@hradilenka stejně mě to asi nemine,ale snad až dýl..
Tady už začalo pršet,ale nevypadá to na dlouho...
hradilenka
1. čer 2011
@misi.21 Tady už prší taky :-|
misi.21
1. čer 2011
@hradilenka tady už ne 🙂
hradilenka
1. čer 2011
@misi.21 😃 😃 😃
misi.21
1. čer 2011
Ty jo,teď jsem snědla půl košíku blum,byly výborný,ale jsem zralá do sprchy 🙂
hradilenka
1. čer 2011
Tak holky psala Vlasta , že tlak se jí zatím drží a pokud to tak zůstane do konce týdne, tak že jí pustí domů. Taky psala, že jí tu injekci na dovývin plic nedávali. Tak snad bude v pondělí doma 😉
misi.21
1. čer 2011
@hradilenka tak to je fajn,že se jí to srovnalo,teď už to pár týdnů doma nějak doklepe.Hlavně že nemusí být v nemocnici až do konce.
tasmailla1
1. čer 2011
@hradilenka koukám holka,že ty pořád máš srandu z toho porodu.....no počkej,jsem zvedavá copak budeš říkat po něm.... 😃 😃 😃 😃 😃 Jeee tak to je dobře,snad se to Vlaste upraví a zustane ji to tak a ona ješte na pár dní pojede domu..
Ved holky pošlete jsem k nám taky nejaký deštík,tady se nedá dýchat......
hradilenka
1. čer 2011
@misi.21 Nevím jak to vypadá se ZUP ... ta její kamarádka včera nepsala ...
hradilenka
1. čer 2011
@tasmailla1 Co mám se z něj neustále stresovat ... ? Šlo to dovnitř , tak ven musí taky .... a jednou to přijít musí.... 😃
misi.21
1. čer 2011
@tasmailla1 po porodu už nám bude hej všem
@hradilenka taky jsem si dneska na ni vzpoměla,snad jsou v pořádku
misi.21
1. čer 2011
@hradilenka škoda že když to jde ven,tak už to není tak příjemný,jako když to jde dovnitř,co?? 😃
tasmailla1
1. čer 2011
@hradilenka
to neříkám stresovat,ale já třeba mám z nej respekt....a jsem zvedavá jak to pak zvládneme a hlavne jaký zážitky to budou,to tady bude počteníčko 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ale holky,kdyby ste porodili dřív,tak ne že vás napadne tady o tom psát,pekne to napíšete,až budeme mít všechny odrodíno.....
@misi.21 jojo bude nám hej i když možná ze začátku nebudu moct ani u PC si pořádne sednout... 😃 😃 😃 😃 😃 😃
tasmailla1
1. čer 2011
@hradilenka a co ješte Vlaste tam vykuřujou pod oknem,nebo jim neco řekla? 😃 😃 😃 😃 😃
msevy
1. čer 2011
Ahoj holky, no porod může být někdy prča 😃 Jak včera kamarádka porodila Kubíčka, tak mi volala kolem půl druhé, kdy jí dávali provokačku, že je tam 13porodů a mají jenom 6 sálů. Že se rodí na monitorech, na chodbě, tak neví vůbec jestli na ní vyjde sál 😃 Sestřičky prý nestíhaly, ještě jsem s ní nemluvila, takže nevím kde a jak nakonec rodila 😃 Doufám, že v Podolí neporodím někde na chodbě
hradilenka
1. čer 2011
@misi.21 jj lepší je to dovnitř souhlasím ... 😃 😃 😃
@tasmailla1 Tak já to tady napíšu se vším všudy ... aby sis mohla počíst 😃 😃 😃 chi chi jo a vykuřuje se jen skleník ne? 😃 😃 😃 Nevím jestli tam ještě hulí ,,, o tom už nepsala 😃
@msevy Dřív to zvládly i na poli .... tak coby ne my na chodbě 😃
misi.21
1. čer 2011
tak se malá hezky rozdováděla,tak jsem hned mnohem klidnější 🙂
A co se mě týče,tak pokud už budu v nemocnici,tak jsem ochotná rodit třeba ve výtahu,hlavně že tam se mnou bude sestra nebo někdo...
msevy
1. čer 2011
@hradilenka - právě jsi mi připomněla tchána - ten to taky vidí stejně. Těhotenství, porod? - dřív se rodilo na poli, tak co se kolem toho dneska dělá takových zbytečností. Ještě, že ho nevidím jak je rok dlouhý 😃 😃
lebapa
1. čer 2011
@tasmailla1 já už to mám za sebou dvakrát a docela se na to jako že ne že těším, ale beru to jako zlom toho čekání a příchodu mimi. řeknu si tak mimi, jdeme na to a snad si s tím poradíme šikovně. hlavně se nebát se u toho na hekárně hýbat, na míči jsem si krásně rozhýbala záda a nevzaly mě jako u první..ale asi to vnímám i těma rokama jinak, teď mi to fakt přijde jiné..asi i tou dobou a jsem spokojená jak mi je..
dneska teda mám opět nohy ze spoda nateklé, beru to že to k tomu patří ale to jsou ty věci kterých se ráda zbavím. jinak s bříškem jsem spokojená..zatím 😎
@msevy no hlavně že se musí registrovat vid 🙂 jsem tady psala jak jsem stihala porodit tu první, že jsem asi další 4 maminy předběhla, takže já sál stihla ale na ty dvě hodinky po mě odvezli na chodbu :-N tenkrát se ale nesmělo chodit do pokojů, návštěvy mohly max mezi dveře čekárny, takže snad mě nikdo neočumoval. byla jsem teda přikrytá ale co si pamatuju tak mě tam i cévkovali..jo ale to mi bylo fakt tenkrát fuk
msevy
1. čer 2011
jdu žehlit to kilimanžáro, vypráno je vše, ale nemáme co nosit 😃 😃 Do žehlení se nikomu nechce ]-( Odpoledne jedu s Matýskem k ušnímu, radši ať se mu na to koukne - občas si postěžuje, většinou ráno, jinak je to prý dobrý. Asi to tam bude mít podrážděný, ale pro jistotu........
lebapa
1. čer 2011
@hradilenka Vlastu určitě zas pozdravuj, no je vidět když jí nic nepíchali že už je fakt líp, doma holt se nechá rozmazlovat a bude hodně odpočívat,ale už to bude mít za pár, to se dá..
msevy
1. čer 2011
@lebapa - no v Budějcích se registrovat nemusí, berou dokud to jde. Ale včera se asi měnil tlak, takže tam byl takový nával 🙂 Když jsem tam rodila já, tak den předtím bylo 9 porodů a v noci prý 8 porodů - taky nestíhali, už to chtěli posílat jinam -většinou do Písku nebo do Krumlova. Takže já měla tenkrát štěstí, že jsem tam přijela až ráno 😃
misi.21
1. čer 2011
@lebapa no já se třeba registrovat nemusím ,takže mám velkou pravděpodobnost,že se nás tam sejde povícero 😃 ,ale pokud to přijde na deset holek ne steejno,tak nějaký registrace jim jsou víš kde 😃
msevy
1. čer 2011
Přepnula jsem to na Barrandov a je tam Stanley - věštec - to je prča. Nechápu ty lidi, že mu tam volají - všem říká skoro to samý 😃
tasmailla1
1. čer 2011
@hradilenka hele holka nedelej si ze mne srandu,nebo ti tady začnu psát po slovensky a ty nebudeš ničemu rozumět...... 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
tasmailla1
1. čer 2011
No u nás se taky nemusí registrovat a bojím se,že když bude plno,že me púošlou do Pardubic,i když to není od nás daleko,nejakých 40 km,ale stejne..... :-S ale co jsem zas slyšela,prej v Pardubkách jsou hodní i na sálech a pak na oddelení šestinedelí....
hradilenka
1. čer 2011
@msevy no třeba mká teta se narodila doma a to jen díky tomu, že v únoru napadlo moc sněhu a do špitálu by se nedostali. Tehdy to byl těžký porod a zvládli to taky .... tak co je proti tomu chodba ve špitále .... 😃 😃 😃 A můj tata se narodil ve špitále a měl 5kg 😃 😃 😃 Taky maso ... jen se modlím ať ta naše nemá míry po nněm 😃
lebapa
1. čer 2011
taky se neregistruju, půjdu do Kolína, nevím jaké to tam bude, no dám tomu jen jeden pokus..dneska ráno mě dostaly holky když si povídaly že ta mladší bude vycházet z 9tř. a prcek půjde do 1 tř.ta starší bude už asi maturovat, jako to je mazec.ještě že jsme začali tak brzo, jinak by tomu mýmu hráblo, už tak má chvilky jako že stárne a tak..aspoň že teď co rodila holčina kámoše tak ten je o pár let starší jak ten můj, tak se aspoň nebere tak že je v tom sám..i když v jeho věku jich je tady s mimi víc.
Hele holky a nebyl třeba úplněk? to vím taky že se říká že na to má vliv a snad to i funguje že je kolem toho víc porodů
hradilenka
1. čer 2011
@tasmailla1 klidně piš ... aspoň se naučím po čobolo tobolo 😃 😃 😃

Já se nikde registrovat nemusím, už jsem to tady psala , tam kde rodím já se v průměru narodí 2 miminka za den 😃
tasmailla1
1. čer 2011
@msevy ty na to koukáš?já bych takovýdle pořady vymazala,hlavne nevím,či to ješte je,ale o víkendu vždy kolem pul třetí ráno bývala věštkyne na PRIME a když jsem mela noční,tak sme na to s kolegynou koukali a vždy sme se na tom natlemili,že jak jsou lidi blbý,že to sledujou a hlavne tam volaj....