• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@hradilenka stejně mě to asi nemine,ale snad až dýl..
Tady už začalo pršet,ale nevypadá to na dlouho...
1. čer 2011 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 Tady už prší taky :unamused:
1. čer 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka tady už ne :slight_smile:
1. čer 2011 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. čer 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo,teď jsem snědla půl košíku blum,byly výborný,ale jsem zralá do sprchy :slight_smile:
1. čer 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky psala Vlasta , že tlak se jí zatím drží a pokud to tak zůstane do konce týdne, tak že jí pustí domů. Taky psala, že jí tu injekci na dovývin plic nedávali. Tak snad bude v pondělí doma :wink:
1. čer 2011 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka tak to je fajn,že se jí to srovnalo,teď už to pár týdnů doma nějak doklepe.Hlavně že nemusí být v nemocnici až do konce.
1. čer 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka koukám holka,že ty pořád máš srandu z toho porodu.....no počkej,jsem zvedavá copak budeš říkat po něm.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Jeee tak to je dobře,snad se to Vlaste upraví a zustane ji to tak a ona ješte na pár dní pojede domu..
Ved holky pošlete jsem k nám taky nejaký deštík,tady se nedá dýchat......
1. čer 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 Nevím jak to vypadá se ZUP ... ta její kamarádka včera nepsala ...
1. čer 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Co mám se z něj neustále stresovat ... ? Šlo to dovnitř , tak ven musí taky .... a jednou to přijít musí.... :grinning:
1. čer 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 po porodu už nám bude hej všem
@hradilenka taky jsem si dneska na ni vzpoměla,snad jsou v pořádku
1. čer 2011 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka škoda že když to jde ven,tak už to není tak příjemný,jako když to jde dovnitř,co?? :grinning:
1. čer 2011 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hradilenka
to neříkám stresovat,ale já třeba mám z nej respekt....a jsem zvedavá jak to pak zvládneme a hlavne jaký zážitky to budou,to tady bude počteníčko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale holky,kdyby ste porodili dřív,tak ne že vás napadne tady o tom psát,pekne to napíšete,až budeme mít všechny odrodíno.....
@misi.21 jojo bude nám hej i když možná ze začátku nebudu moct ani u PC si pořádne sednout... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2011 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka a co ješte Vlaste tam vykuřujou pod oknem,nebo jim neco řekla? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2011 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, no porod může být někdy prča :grinning: Jak včera kamarádka porodila Kubíčka, tak mi volala kolem půl druhé, kdy jí dávali provokačku, že je tam 13porodů a mají jenom 6 sálů. Že se rodí na monitorech, na chodbě, tak neví vůbec jestli na ní vyjde sál :grinning: Sestřičky prý nestíhaly, ještě jsem s ní nemluvila, takže nevím kde a jak nakonec rodila :grinning: Doufám, že v Podolí neporodím někde na chodbě
1. čer 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 jj lepší je to dovnitř souhlasím ... :grinning: :grinning: :grinning:
@tasmailla1 Tak já to tady napíšu se vším všudy ... aby sis mohla počíst :grinning: :grinning: :grinning: chi chi jo a vykuřuje se jen skleník ne? :grinning: :grinning: :grinning: Nevím jestli tam ještě hulí ,,, o tom už nepsala :grinning:
@msevy Dřív to zvládly i na poli .... tak coby ne my na chodbě :grinning:
1. čer 2011 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se malá hezky rozdováděla,tak jsem hned mnohem klidnější :slight_smile:
A co se mě týče,tak pokud už budu v nemocnici,tak jsem ochotná rodit třeba ve výtahu,hlavně že tam se mnou bude sestra nebo někdo...
1. čer 2011 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka - právě jsi mi připomněla tchána - ten to taky vidí stejně. Těhotenství, porod? - dřív se rodilo na poli, tak co se kolem toho dneska dělá takových zbytečností. Ještě, že ho nevidím jak je rok dlouhý :grinning: :grinning:
1. čer 2011 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 já už to mám za sebou dvakrát a docela se na to jako že ne že těším, ale beru to jako zlom toho čekání a příchodu mimi. řeknu si tak mimi, jdeme na to a snad si s tím poradíme šikovně. hlavně se nebát se u toho na hekárně hýbat, na míči jsem si krásně rozhýbala záda a nevzaly mě jako u první..ale asi to vnímám i těma rokama jinak, teď mi to fakt přijde jiné..asi i tou dobou a jsem spokojená jak mi je..
dneska teda mám opět nohy ze spoda nateklé, beru to že to k tomu patří ale to jsou ty věci kterých se ráda zbavím. jinak s bříškem jsem spokojená..zatím :sunglasses:
@msevy no hlavně že se musí registrovat vid :slight_smile: jsem tady psala jak jsem stihala porodit tu první, že jsem asi další 4 maminy předběhla, takže já sál stihla ale na ty dvě hodinky po mě odvezli na chodbu :sweat_smile: tenkrát se ale nesmělo chodit do pokojů, návštěvy mohly max mezi dveře čekárny, takže snad mě nikdo neočumoval. byla jsem teda přikrytá ale co si pamatuju tak mě tam i cévkovali..jo ale to mi bylo fakt tenkrát fuk
1. čer 2011 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu žehlit to kilimanžáro, vypráno je vše, ale nemáme co nosit :grinning: :grinning: Do žehlení se nikomu nechce :angry: Odpoledne jedu s Matýskem k ušnímu, radši ať se mu na to koukne - občas si postěžuje, většinou ráno, jinak je to prý dobrý. Asi to tam bude mít podrážděný, ale pro jistotu........
1. čer 2011 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka Vlastu určitě zas pozdravuj, no je vidět když jí nic nepíchali že už je fakt líp, doma holt se nechá rozmazlovat a bude hodně odpočívat,ale už to bude mít za pár, to se dá..
1. čer 2011 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa - no v Budějcích se registrovat nemusí, berou dokud to jde. Ale včera se asi měnil tlak, takže tam byl takový nával :slight_smile: Když jsem tam rodila já, tak den předtím bylo 9 porodů a v noci prý 8 porodů - taky nestíhali, už to chtěli posílat jinam -většinou do Písku nebo do Krumlova. Takže já měla tenkrát štěstí, že jsem tam přijela až ráno :grinning:
1. čer 2011 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa no já se třeba registrovat nemusím ,takže mám velkou pravděpodobnost,že se nás tam sejde povícero :grinning: ,ale pokud to přijde na deset holek ne steejno,tak nějaký registrace jim jsou víš kde :grinning:
1. čer 2011 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přepnula jsem to na Barrandov a je tam Stanley - věštec - to je prča. Nechápu ty lidi, že mu tam volají - všem říká skoro to samý :grinning:
1. čer 2011 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka hele holka nedelej si ze mne srandu,nebo ti tady začnu psát po slovensky a ty nebudeš ničemu rozumět...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2011 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
No u nás se taky nemusí registrovat a bojím se,že když bude plno,že me púošlou do Pardubic,i když to není od nás daleko,nejakých 40 km,ale stejne..... :confounded: ale co jsem zas slyšela,prej v Pardubkách jsou hodní i na sálech a pak na oddelení šestinedelí....
1. čer 2011 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy no třeba mká teta se narodila doma a to jen díky tomu, že v únoru napadlo moc sněhu a do špitálu by se nedostali. Tehdy to byl těžký porod a zvládli to taky .... tak co je proti tomu chodba ve špitále .... :grinning: :grinning: :grinning: A můj tata se narodil ve špitále a měl 5kg :grinning: :grinning: :grinning: Taky maso ... jen se modlím ať ta naše nemá míry po nněm :grinning:
1. čer 2011 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky se neregistruju, půjdu do Kolína, nevím jaké to tam bude, no dám tomu jen jeden pokus..dneska ráno mě dostaly holky když si povídaly že ta mladší bude vycházet z 9tř. a prcek půjde do 1 tř.ta starší bude už asi maturovat, jako to je mazec.ještě že jsme začali tak brzo, jinak by tomu mýmu hráblo, už tak má chvilky jako že stárne a tak..aspoň že teď co rodila holčina kámoše tak ten je o pár let starší jak ten můj, tak se aspoň nebere tak že je v tom sám..i když v jeho věku jich je tady s mimi víc.
Hele holky a nebyl třeba úplněk? to vím taky že se říká že na to má vliv a snad to i funguje že je kolem toho víc porodů
1. čer 2011 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 klidně piš ... aspoň se naučím po čobolo tobolo :grinning: :grinning: :grinning:

Já se nikde registrovat nemusím, už jsem to tady psala , tam kde rodím já se v průměru narodí 2 miminka za den :grinning:
1. čer 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy ty na to koukáš?já bych takovýdle pořady vymazala,hlavne nevím,či to ješte je,ale o víkendu vždy kolem pul třetí ráno bývala věštkyne na PRIME a když jsem mela noční,tak sme na to s kolegynou koukali a vždy sme se na tom natlemili,že jak jsou lidi blbý,že to sledujou a hlavne tam volaj....
1. čer 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek