• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@hradilenka a ked už píšeš čobolo tobolo ,tak po správnosti sa to píše čo bolo,to bolo..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 To neva Ty si to nějako prebereš :grinning: :grinning: :grinning: keď si tu :grinning: A čo dneska robíš ? :grinning:
1. čer 2011 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa no máš pravdu ono se říká,když je úplnek,že je víc porodu,ale taky když je bouře je víc porodu....ale či byl nebo nebyl nevím....
1. čer 2011 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka ale pozrime sa moravanda jak sa snaží,ale inak ide ti to. :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: ..no dnes nič nerobím,iba čo som uvarila a poobede ideme ,až príde manžel z práce,na nákup,to zas bude všade plno ľudí,no mám z toho radost,ale nakupit sa musí a jest tiež.....a čakám,kedy už konečne príde ten dážď a búrka čo by trošku prečistilo vzdych....Na baráku nám opravuju strechu a oni ráno už začali po siedmej hodine,no skvele,človek sa v noci moc nevyspí a ráno ho tiež nenechajú vyspať..... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
1. čer 2011 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. čer 2011 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no je to jasné, jsem se šla juknout do kalendáře, takže uplněk je tam označený na dnešek, další vychází na 1.7., počítám tak 2 - 3 dny že bude měsíček kulatý tak to by tak mohlo odpovídat..jsem si plánovala porod na toho 3.7. :grinning: :grinning:
1. čer 2011 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 chi chi ... no nám tady staví domov důchodců a teď zrovna dodělávají střechu a staví lešení .... tak slyším motorovku od 6h a taky cinkání trubek jak sestavují to lešení ... tak buď v klidu nejsi v tom sama :grinning:
Na nákup se chystám zítra , jak pojedu na KO do špitálu. Tak tam vždycky proletím hypošku a kauf. Jdu zítra ještě do Jysku koupit peřinu do pokojíčku :grinning:

@lebapa jj a pak zase bude žalovat tabačku a já nevím koho , že je dítě třeba satmatik ... to jsou takové krávy :rolling_eyes: ... ale je to tak ... kdo se snaží aby to měl zdravý, tak je to pravý opak a ten kdo se o zdraví netsará , tak je všechno ok ....
1. čer 2011 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa ty joooo,tak tomu říkám "supr máma"......ješteže je mimi v pořádku....by me zajímalo,kdyby melo nejakou vrozenou vadu,co by matka delala?to by se ho jako zřekla?
1. čer 2011 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jeee díky,už prší i u nás,tak jsem zvedavá,jak delaj tu strechu,když je odkrytá.... :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: A hřmí takyyyyy......ty jo,ty máš zajtra kontrolu?to ja až za týžden,no po tých 3 týždnoch..ale me to nepríde normálka mat ke konci tehu kontrolu po 3 týždnoch,tak som zvedavá,či už taky nezačnu chodit častejšie...
1. čer 2011 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka
@tasmailla1 přesně a takových typů je..prostě holka si vymyslela výmluvu aby mohla hulit no a vidíte, píše še se o ní po celém světě třeba..ještě si určo myslí jaká je dobrá..jako ten kluk minule v jste to co jíte? koukáte na to? já když si vzpomenu, teď docela i jo..ten mi lezl na nervy tím svým chlapáctvím hned a maminka ho ještě podporovala..20ti letej kluk a byl machr nad machry že chodí do hospy s krabkou cigár a dejchákem..takovým bych fakt to zdrv.pojištění zvedla
přišla jsem na to že odpol vezmu holky do poděbrad na zmrzku, sedneme si do parku. udělali tam pěkné brouzdaliště tak si to s nima projdu, nožky budou rády..jestli teda nezačne pršet, nějak se suníčko schovává.ani mi moje maminka nezavolala že mi přeje k svátku bééé :frowning2: :frowning2: :slight_smile:
1. čer 2011 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Jo začneš po týdnu pak chodit ... no jestli bydlíte nahoře pod střechou tak potěš koště ... :grinning: chystej si kýble a hrnce na chytání vody :grinning: :grinning: :grinning: jste pojistění? :grinning:
1. čer 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa k svátku? Je Laury ...
Na jste co jíte se nedívám ... příjde mi to furt na jedno brdo ... jako s tím nahá si krásná , atd ... na 2 díly se dá podívat ... ale pak je to stereo ... a mi stejně nepomůže :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2011 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa no Ste to co jíte vubec nekoukám....protože ani já se tak zdrave nestravuju,jak tam povídá ta doktorka....by me zajímalo,či ona tak dodržuje zdravou výživu......jeee v Poděbradech jsem nikdy nebyla,ale kolegyne tam jezdí s manžou jenom na zmrzku a projdou se po promenáde,sednou na lavičku a odpočívaj....
@hradilenka naštestí bydlíme v prvním patře a je to 2-patrový barák,takže si myslím,že spíš sousedi nad náma mají potopu...ale tak snad chlapi co makaj na střeše to nejak ošéfovali,aby to nepršelo dovnitř...
1. čer 2011 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka
@hradilenka k svátku?predci nee-je den detí,tak lebape má mamka zavolat a zablahoželat k dnu detí.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2011 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 :confused: :confused: :confused: :grinning: :grinning: :grinning: hmm tak mi taky nikdo nevolal .... :grinning:
1. čer 2011 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 taky jsme je měla jen do půlky vylezlý, proto to bylo takový to trhání....

Jinak už jsme doma z gyndy, mimi je stále koncem pánevním, říkala že zda chci, tak mě pošle do špitálu a tam se budou snažit hmatama miminko otočit, ale že mi to nedoporučuje, protože můžou poškodit placentu atd.....jinak je nožičkama zašprajclý v podbřišku, tak se mě hned ptala, jak snáším kopání, že to musí být hrozný, tak jsme jí říkala, že mám kolikrát co dělat abych to vydržela...njn....no a váhově je tak 1850g, takže velikostně odpovídá spíš až půlce července...s tlakem jsme ju nepotěšila, hrozně mi lítá, takže mi pohrozila a to dost důrazně, že buď ležet doma nebo mě pošle do špitálu :unamused: že by nerada, abych někde zkolabovala....no cok tomu dodat, za týden jdu znovu...
1. čer 2011 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 :grinning: :grinning:
no my to máme do Poděbrad 8 km, normal tam jezdíme na kole podle Labe..park je tam pěkný, hodně ho i předělávali poslední roky, udělali tam i takové odpočívadlo zastřešené - celé ze dřeva a po lávce přecházíš přes tak metr a půl hlubokou vodu. dřív tam stála městská, byl tam zákaz koupání, lidi totiž pak byli schopný zažalovat město že tam chytli ekzém. nakonec to vyřešili cedulkama na vl.nebezpečí. Léna se minule divila co se tam koupe dětí..sice jinde to asi není lepší, ale v tomhle když si představím jak ta voda stojí a večer tam nalezou bezdomovci..no divím se těm maminkám.. jinak je tam pak ten dlouhý kanál co v něm proudí voda, do toho je příjemné vlézt, to si myslím že se mění.
@hradilenka to moje dítě se mě ptalo jestli dostane nějaký dáreček, tak je pozvu na zmrzlinku..ony mi vždycky přejou, já ani kolikrát nevím k čemu..ve škole dělají přáníčka jak na den matek tak na mdž.. jsem maminky dítě ale asi nezavolá :grinning:
Pavel taky říká že ho to neba, že je to furt to samé..a nahá jsi kr.. to bylo nymlich to samé..
koukám na to že je to nenáročné na myšlení a pozoruju ty typy lidí co jsme
1. čer 2011 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk ty hmaty bych si asi taky nedala, zkus ty kočičí hřbety, teď jde o to jak se mu bude chtít otočit když tam má ty nožky..no ten tlak to není moc dobré..a o císaři ti nic neříkala? to možná třeba za ten týden..tak ležet co to jde..no víme svoje s malým dítětem jak to jde, jedině svolat příbuzný.. ber to tak že hlavně že je jinak v pořádku a max. by se mu pomohlo ven jinak, určitě se to ještě ale srovná
1. čer 2011 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk Tak to Tě asi moc nepotěšila doktorka .... měla ses jí zeptat na tu babskou radu s baterkou .... :grinning: Tak zkus ty kočičí hřbety ... jestli to nepomůže ... jinak Tě čeká asi císař co? I když někde do 3,5kg jsem četla že rodí i koncem pánevním děti normálně ... můj manžel byl taky koncem pánevním ... tehdy ještě ulz nebyl ... ale musí to být fuška. Musíš doufat do poslední minuty, že to půjde jak má a jak po másle :wink:
@lebapa Taky se už těším , až mi ta moje malá něco donese ze školky a nebo školy ... to nějaké první přání a nebo obrázek :dizzy_face:
1. čer 2011 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk jeee takže pujdeš na hamilona,nebo si už rozhodnutá jít na cisař?taky bych neriskovala a spíš bych se připravila na sekci...at miminko je hlavne v pořádku....
1. čer 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmmm tak u nás hezká bouře i s kroupama a sousedov nad náma ,jak neníí zakrytá střecha,to vytopilo,tak koukám po všech zdech i u nás,či to nepostupuje i k nám..... :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
1. čer 2011 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no já myslela,že koncem pánevním se už vubec nerodí,že hnedka posílaj na sekci...
1. čer 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka mě dr. u Báry řekl že mi hrozí císař a pak byly kontroly pořád za týden, za týden..a pak řekl že když vystrčí nejdřív zadeček tak to bude v poho a císař se měl konat jen v urgentu..jde jen o to aby si tu mamču pěkně roztáhlo a pak je raz dva venku..ale otočila se nakonec..
no o výkresech mi nemluv, mám na ty výtvory v nástavci na skříni celou polici, nosí na konci roku ty obr obrázky..je to pak ale krásný to procházet..hlavně na všechno psát datumy..taky bylo pěkný když jsme kdysi dáávno obkládali zdi, léně byly dva roky a děda jí dal tužku že může počmárat zdi pod tím..jaký to bylo pěkný když jsme to po no 8 letech sundávali, hlavně ona se pobavila..v podkroví máme samostatné wc, docela velká místnost ale nic jiného se tam nedávalo. koupila jsem jim štětce a malovaly..myslím že to se bude líbit mimi až povyroste, jsou tam totiž méďové, kočky, taťky kamion, nebo taky liška a mrak jak prší..až bude nutné to přemalovat budeme to muset nafotit, to bude breku..je to jen modrou barvou, doladila jsem detaily a je to moc prima
1. čer 2011 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 to je mazec s tím deštěm, no tady se to taky nějak kaboní. kdyby aspon stihli natáhnout tu plachtu pod tašky, ta by nepropustila..zdi hlídej
1. čer 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa u nás doma sme meli kadibudku a tam sme vždy polepili ty naše výkresy,když už byly obkoukaný .... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa prej neco natáhli,ale blbe,tak sousedi jsou z toho nervní,ani se jim nedivím...ale zatím u nás hlásím sucho....tak klepu.....
1. čer 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 joo, to máš pravdu, naši když kupovali barák taky měl kadiboudu a ze vnitř byly samé pohledy, taky jsem to zkoumala..jsem došla nafotit ten náš záchůdek..nebojte se pak dětem vyčlenit kus zdi..se mi líbí i ty magnetické barvy, nic se pak nemusí tlouct do zdi.
1. čer 2011 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lebapa to pokreslili tvoje holky?a dá se to pak smazat pryč,nebo musíte pak vymalovat?
1. čer 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO říkala mi o porodu koncem pánevním a že se nemám bát, že se třeba ještě umoudří....zatím to beru sportovně, až se sama sobě divím, protože jinak hned stresuju :sweat_smile: furt věřím v to, že se otočí....uvidíme co a jak bude a to zda bych šla na císař bych řešila až na doporučení mudr., jinak nad tím moc nepřemýšlím, ale smiřuji se s tím, že to tak klidně může dopadnout, ještě má mimi měsíc, teda pokud se nebude dloubat na svět dřív...
No nic holky, už mám sbaleno, tak jdeme do mariánskýho údolí s malou, prej tam bude den dětí nebo co....tak večer, pa
1. čer 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa si myslím,že jednou to bude u nás taky,ale v detským pokoji....si díte bude malovat na zeď....
1. čer 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek