• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@tasmailla1 no jsem to povídala ,,, že budete čvachtat :grinning: Ty řemeslníci to je všecko jednaký :angry:
@lebapa No pěkný obrázky na zdech .... je to tam jak v pravěké jeskyni :grinning: :grinning: :grinning: taky tam tak malovali .... a dneska se na to chodí lidi koukat :grinning: Začni vybírat vstupný :grinning:
1. čer 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ssimmikk tak si ten den detí hezky užite a at vám neprší.... :wink: :wink: :wink: :wink:
1. čer 2011 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lebapa počkat to je účelně pomalovaný nebo to holky zvládly na tajňáka???
1. čer 2011 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 děkujeme :slight_smile:
1. čer 2011 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no jako tak me řekni,to vždy každýho takhkle vytopej?to bych jim pak dala papír,at me to malování pak proplatej.....se divím,že nejsou na takovýdle počasí zvyklý....
1. čer 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk asi jim maminka dala volnou ruku,z holek ji rostou malý picassové... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2011 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tasmailla1 - nekoukám :slight_smile: Jenom jsem přepínala telku a narazila na tohle, ale poslouchat se to nedalo :grinning: Je fakt, že jsem byla párkrát v Budějcích u kartářky - ale ta byla fakt jak z minulých časů, jenom ta kočka jí chyběla - a zatím jí to vychází téměř na 100%. Byla jsem tam před 11lety, když jsem se jí ptala, co budu platit, tak prý co dám. Byla výborná. Škoda, že pak zblbla do nějaký sekty
1. čer 2011 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 hihihi, taky tě to jednou čeká :o))) mně malá když byla menší cákala po zdi výživu a hrozně se u toho řehtala :slight_smile:
1. čer 2011 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy muj kolega se tomu venuje a on me predpovídal,že budu brzo čekat miminko,což se potvrdilo,ale už se nepotvrdilo to,že me řekl,že budu čekat dvojčata... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk - nebo když začnou zalévat kytky - jednak byla kytka odrbaná až na kořeny, vody všude jak v rybníku - vůbec jsem nepostřehla, že prošel kolem s konvicí :grinning: a ještě měl pusu od hlíny, no, sranda musí být :grinning:
1. čer 2011 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk no s tím počítám.... :slight_smile:
1. čer 2011 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 - mě tenkrát řekla, že budu mít děti nějak po třicítce (tak jsem jí v duchu posílala do prd...., že mele kraviny, tak pozdě to určitě nebud:slight_smile:))) ) a že budu mít dva kluky, ta třetí by byla holčička. No, vyšlo jí to - až na tu holčičku, do třetího se mi už nechce :grinning:
1. čer 2011 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy Taky chodím ke kartářce .. a taky se ve všem trefí ... a taky si neřene co za to ... a to je správně :wink:
1. čer 2011 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy no počkej třeba bude i třetí mimi....nikdy neříkej nikdy.... :wink:
1. čer 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka a taky ti řekla,že budeš mít furu detí,ne? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 já se jí vždycky ptala na děti a říkala, že v dohledné době tam nic nevidí ... jen mi řekla že se brzy vdám .... Pak jsem se jí ptala na zdraví no a hlavně na práci .... tam se trefila ve všem.... je to srandovní ... ona se narodila ve stejný den jako JIrka a já zase ve stejný den jako její syn :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2011 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka a jak si dlouho vdaná?a cos delala pred PN za práci?
1. čer 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Rok a půl, ale to mi říkala před 2,5 roky ... :grinning:
1. čer 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Na živnost ...
1. čer 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka hmmm tak to už si docela skušená manželka... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holkám jsem to slíbila že si budou moc nakreslit co budou chtít, taky je to jiné když už byly tak velké, kreslily to na v.r. 2008, to už pak nejsou jen takové ty čmáranice a mají z toho rozum že můžou jen tam..je to klasika barvou, jak se kupují ty tonové barvy na ředění do primalexu,takže pak jedině přemalovat...ale ještě nejsem jak holčina z party, ty postavili barák, nezbylo na fasádu tak ho jen "prozatím" přetřeli na bílo a jak je tvůrčí tak netrvalo dlouho a namalovala tam krásnýho ferdu mravence..asi tak v lidské velikosti :grinning: :grinning: a na vrata zas kytičky..z terasy na dvorku nechala tvořit děti..jí se to tak líbí, že si to zabydleli po svém, čmárání po zdi nijak neřeší..
@msevy my si kdysi dělali nad rukou tím prstýnkem, měla jsem tam holku, pak něco jo a ne a pak kluka..to jo a ne asi byla Bára a to v bříšku vypadá na kluka..taky mi ho potvrdila holčina z práce, říkala že vidí komplikace ale dopadne to dobře..pudy na třetí mě začaly brát až když Báře mohlo být tak 5-6 let, to je prý dost častý. mamina má najednou pocit že nemá o co pečovat, určitě bych tři děti hned po sobě nechtěla, ani teď si to nějak nedokážu představit mít jedno malé a čekat druhé..ale když v tom člověk žije tak přijde to první vždycky už velké.
1. čer 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa jeee tak to u ty tvý kámošky musí být zajímavá podívaná.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to by se me líbilo neco takhle nakreslit pak v detským pokoji..... :slight_smile:
1. čer 2011 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa jak v Slunce,Seno když meli na tom baráku namalovanýho jelena.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2011 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jj, něco asi v tom stylu :grinning: :grinning:
se sem žene ta bouřka..no uvidíme co mi holčičky řeknou na ten výlet, jedu pro ně na třetí, třeba to zatím přejde..zatím pa
1. čer 2011 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Frčím pro Máťu do jesliček a jedeme na ušní, tak zatím pááá
1. čer 2011 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
papa my jedem taky na nákup.....
1. čer 2011 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem tak u nás je krásný den, ale já bych uvítala kdyby nebylo takové horko. Dnes mě lítá tlak nahoru a dolů což se značně projevuje i na moji náladě. Před chvíli mě vytočil Honzík a to tak že i dostal a já jsem to pak obečela. :frowning2: Má dnes nějaký špatný den. Ráno nechtěl ani do školky.
Slíbili jsem mu že když je ten den dětí tak půjdeme do cirkusu. Tak jsem dopoledne byla koupit lístky. Ze školkou byli včera na výletě na ranči a dnes byli na hřišti a měli nějaké soutěže. Od starosty dostali pastelky a paní kuchařky jim dávali po obědě nanuky. Takže děti byli spokojené.
1. čer 2011 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 ahoj, no s tou náladou to nebude jen u vás, já jsem taky nějaká nenaladěná. z výletu jsme se vrátily dřív, místo zmrzky jsme daly hambáče a trochu jsme zmokly,takže park se nekonal. koupila jsem na mimi jednorázové přebalovací podložky a od sebamedu těl. mléko.holky si koupily mega bublifuk a na nějaké akci na náměstí dostaly časopis, tak študujou. ale asi toho mají taky dost, rejou jedna do druhé až jsem je musela zkrotit.jdu si hodit nohy na gauč, jsem se těšila jak si je vymáchám v brouzdališti a není z toho nic :unamused: uplně mě brní, asi řeknu holkám o obkládky až si odpočinou. :slight_smile:
1. čer 2011 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak nám nakonec začalo pršet, tak jsme jela dokoupit co bylo potřeba do porodnice, jen jsme nekoupila žádný kojící kloboučky, v DM měli jen velikost S a nevím, zda je to dobrý nebo malý :sweat_smile: :grinning: jinde nemají na kloboučcích napsanou žádnou velikost....chtěla jsme od Medely, ale ty jsme nikde nesehnala :unamused:
Jinak jsme dnes taky nějáká přešlá, ale to bude tím počasím....jsme nějáká nervózní, nevím proč, ale vše mě hned točí, vrrrrr :angry:
1. čer 2011 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky dneska jsem nejaká podráždená....jak byla u nás tá bouře,tak se vzdoušek hezky pročistil a pak celý odpoledne je zakaboněno...no jo aspon se líp dýchá....na nákupu to šlo,nebylo moc lidí a jsem už nejaká grogy,chvilku si kouknu na telku a dnes to asi brzo zapíchnu....
1. čer 2011 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek