• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
Tak vidím že nejsem sama s takovou náladou. Honzík se před cirkusem trochu uklidnil a teď už je úplně v pohodě. Cirkus byl pěkný a Honzík byl nadšený. Jenom si stěžoval že měli málo zvířátek. :slight_smile:
Já asi dnes brzy zalehnu. Martin jede zase na noční a HOnzík chce spát se mnou v ložnici.
1. čer 2011 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 A vydrží malej v cirusu sedět? Naše malá je dost velká neposeda, tak mám obavu tam s ní jít :confused: Malá se taky většinou přižene do ložnice, dkyž tatínek není doma, koukám, že je to asi všude :wink:
1. čer 2011 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk sedět celou dobu nevydrží, ale naštěstí tam nebývá narvané tak ho necháme ať si klidně poskakuje. Některé vystoupení ho nebaví a vystoupení se zvířátkama tak to sedí jak přibitý. Před rokem jsem odešli v polovině vystoupení. To tam bylo vystoupení s ohněm to se mu nelíbili a začal brečet tak jsem odešli. Letos jsme byli už po druhé a Honzík je z toho pokaždé nadšený. :grinning:
1. čer 2011 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 tak přemýšlím, že to risknu i s Miškou, uvidíme ještě, ona je hrozná neposeda....
1. čer 2011 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk určitě to zkus a uvidiš. Honzík neposedí ani 5 minut. Je neustále v pohybu a strašně ukecaný. Poprvé jsem s ním byla když měl 2 roky. Nejvíc ho baví zvířátka tak to vydrží sedět, ale jinak pořád poskakuje. :grinning:
1. čer 2011 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 tak to je super, že se mu to líbí, no jak tu bude n+kde cirkus, tak zajdeme, děkuji za inspiraci :slight_smile:
1. čer 2011 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já mám dnes tak extrémně blbou náladu, že jsem z toho úplně hotová, jsem sama doma a mám vyloženě brečící, máte někdo radu, co s tím? Doufám že se z toho vyspím
1. čer 2011 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk Malý se přižene do ložnice i když je Martin doma a ještě si donese svoje peřiny. Občas se stane že spí v pokojíku celou noc, ale moc často to není. Pokud jsem ho mohla nosit tak jsem ho přenášela do pokojíku nebo ho odnesl Martin, Teď většinou ho necháme spát a stěhuji se já do pokojíku. :slight_smile:
1. čer 2011 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka dnes ti asi moc neporadíme. Já nás dnes víc takových jako ty. Bohužel je nějaký špatný den a hormony dělají svoje. :frowning2:
1. čer 2011 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 asi jo, k tomu mi došly hallsky, maštím je vždycky na nervy. Jdu to zaspat, snad bude zítra lepší den
1. čer 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem si dala sprchu a padím do postele a snad se z té nálady vyspíme. Pa
1. čer 2011 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka jj, dnes jsme tu skoro všechny s náladou pod psa, tak dej sprchu, a´t ze sebe něco spláchneš a šupky to zaspat :wink:
@micka1 tak Míša teda taky občas doložnice dojde, když jí chytnu při činu, tak jí odvedu, ale z toho si jí všimnu až když se nemůžu otočit a to je něco na mě, jak jsem te´d těhu, tak je mi malá postel a ještě když je tam Miška, tak je to jasný :confused:
No nic těhulky jdeme se vyspat z nálady blbec, zítra snad bude líp :slight_smile: dobrou noc
1. čer 2011 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, tak jak jste na tom? :slight_smile: já pořád nic moc, ale půjdu uklidit, vyžehlit a uvařit a ono se to snad nějak překlene.Je krásně zataženo, neprší, ale ochladilo se... konečně, je to příjemný.
2. čer 2011 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, u nás je zakaboněno,ale neprší a teplota taky klesla. Na jednu stanu je to fajn, jedu na KO tak aspoň něbudu upařená uvařená :slight_smile:
2. čer 2011 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsem se konečně dostala na diskuzi, vůbec mi to sem nešlo vlézt, tak zuzka již od včera nekrvácí, konenčě může vstát a jít sama na wc a do sprchy, dostává ještě léky, ale už ne v kapačkách je ji výborně a už se hrozně těší domů a moc vás pozdravuje :slight_smile:))
2. čer 2011 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucka_g Ahoj Lucko , díky za info sklvělá zpráva .... že díky za pozdrav , my také pozdravujeme a ať se na nás tady brzy koukne :wink:
2. čer 2011 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucka_g ahoj Lucko, no tak to je super, dneska to vypadá že budou jen samé prima zprávy :slight_smile: moc jí pozdravuj, snad by jí na víkend už mohli pustit když se tak krásně lepší.

ahoj všechny, no dneska u nás pod mrakem, taky se nezlobím, ale jak si holky psaly o ratolestech se spaním, tak ta moje menší přišla ve 4 ráno jestli ke mně může, nemohla spát, ležela v posteli už asi hodinu.jenže jak jsme měli ustláno místo taťky tak si lehla na moji půlku a já abych se pak mohla otočit jsem se musela nadzvedávat a točit se jak když jsem na gauči na jednom místě.jak si libuju že záda ok, tak dneska si to už nemyslím. Nohy už tak oteklé jako včera nemám, ale ještě to není ono, tak snad bude líp. Po obědě musím do Kolína s holkou na flétnu a do práce,takže dopoledne proležím a nic jinyho dělat nebudu
2. čer 2011 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jak jsi minule psala o té matraci, že jí máte v jednom díle, jak jsi s ní spokojená? my máme taky jednu obr, dobré že není žádné dělení ale možná tím jak mám teď lehčí spaní tak když se drahá polovička otáčí tak já nadstakuju jak blázen, toho jsem si dřív vůbec nevšimla. vybrala jsem studenou vlnu, pro chlapa je asi taky měkčí, i když mám raději tvrdší jsou tam střídavé zony a kor teď mi vyhovuje super, hezky se mi vytvaruje. ať ti dopadne dobře kontrola, pak nahlásit..ale to už je snad tady automat :grinning:
2. čer 2011 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucka_g uf,tak to je dobře že jsou s miminkem v pořádku. Moc ji pozdravuj

Jinak všem přeji dobré ráno,u nás je 13 stupňů a pod mrakem,ale nevypadá to na pršení,super počasí na lítání po městě a nakupování. Jsem vybavena seznamem,slevovýmy kupony,penězi a pro jistotu i kreditkou :grinning: Dneska nakoupím a zítra nebo o víkendu sbalím. nechci být ve všem furt poslední :grinning:
Jak jste na tom se spaním? mě se to posledních pár dní zase zlepšilo,vstávám jednou na záchod,ale jinak chrním až do rána a jsem krásně odpočinutá... Nebolí mě záda,nic...
2. čer 2011 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,u nás hlásím taky příjemne pod mrakem,ale neprší....tedka jsem povlíkla peřiny a peru a pekne jsem se u toho spotila....
@lucka_g díky za super správičky....pozdravuj ji..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@misi.21 hmmm já v noci se vzbudím tak 2 krát na záchod,ale asi už třetí noc me honí mlsna,tak si v noci zajdu do kuchyne a musím si neco sladkýho dát....a pak v pohode zas usnu až do rána.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@hradilenka tak at kontrola dopadne dobře a podej pak správu.... :wink: :wink:
2. čer 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucka_g tak to je super, moc děkujeme, pozdravuj ji a ať se brzo ukáže :slight_smile:
@misi.21 jé tak to ti závidím, já spím snad čím dál tím hůř

přemýšlím jestli neomýt okna, když neprší a nepaří slunce...
2. čer 2011 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 mě teda v noci chutě nebudí, ale přes den šmejdim, proto raději nic nekupuju.jen ted do sebe rvu tu nutelu co mi přivezl chlap a těšim se až dojde protože se jí vždycky natláskám až mi je těžko :sunglasses:
dneska mám nějaký to bříško napnutý, blbě se mi sedí i leží a hůř dejchá. zkusím něco málo požehlit, třeba se trošku rozhejbu a bude líp..akorát jsem sama ze sebe protivka..chlapovi přišla vyplata tak přemýšlím co mi ještě chybí když jedu odpol do města..ten digi teploměr a jinak nevim, ale určitě toho je víc..ach jo
2. čer 2011 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky kupujete rektální rourku?
2. čer 2011 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka tu nekupuju, ani jsem nad tím nějak neuvažovala
mě se vám tak nic nechce a nic mě neba :confounded:
2. čer 2011 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa tak já nevím :unamused: mě taky ne a mám naplánovaný takový práce, já vím že když se do toho pustím budu mít i lepší náladu, ale mě se tak strašně nechce, nevím co se to děje :angry: záchvat lenosti, fakt.
2. čer 2011 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka no je to snad zas ve vzduchu, jinak to nevidim :sweat_smile:
něco jsem odžehlila, už mi zbyvaji jen Pavla trička a zítra se můžu zas pustit do praní..ted to jde, ale pak s mimi to bude mazec. Peti co máš za kosmetiku na to mimčo? zatím jsem koupila jen to těl. mlíko,bepanthen a rybilku. Na hlavičku nevím jestli něco specloš, jestli bude mít vlásky. jedné jsem dávala olejíček, druhé ne, nevím co letí teď..
2. čer 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa já jsem ráda že jsme sami dva, že toho žehlení tolik není, na to mímo to mě ještě tak nevadí, ale myslím že to brzy přijde :grinning: to je opravdu moje velmi neoblíbená činnost, budu se muset naučit nějak si to zpříjemnit. Prosím tě já mám od každého něco, nechtěla jsem kupovat celou nějakou řadu, kdyby pak nevyhovovala, tak abychom nemuseli dát pryč všechno, takže olejíček mám nivea, sprcháč od hippu (protože má dávkovač a my máme kyblík na koupání, tak kdybych se v něm náhodou odhodlala koupat, tak abych to dítko vůbec umyla :grinning: ale příjde mi dost parfemovaný) a ještě mám od weledy olej do koupele a pak rybilku a bepanthen, dostali jsme pudr a olejíček od oriflamu, vypadá jemňouce, myslím že ho asi taky zužitkujem a na prdelku babybalm o tom jsem ještě neslyšela. Já myslím že na vyčesávání stačí olejíček na tělo, když bude mít vlásky.
2. čer 2011 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa co máš za tělový mlíko? Nad tím jsem ani neuvažovala, jak se u nás vždycky mimina patlali olejíčkem, tak jsem koupila taky olejíček.
2. čer 2011 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahopj holky, dopoledne jsme byla s malou na plavču :wink:

@dpetulinka rektální rourku jsme kupovala, až když byla potřeba, je zbytečný jí mít předem, třeba jí nebudeš potřebovat, koupila bych až dle potřeby :wink:

Jinak nevím proč, ale je mi stejně jako včera, jsme jakási podrážděná :unamused: v noci jsme se moc nevyspala, bolí mě celej člověk :cry:
2. čer 2011 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka já jsme kupovala hodně na malou kosmetiku Hipp a má jí do dnes...jsme s ní spokojená :slight_smile: ale chce to zkusit, každýmu vyhovuje něco jinýho, na druhý mám přichystaný taky tak všelijak značky, ale hlavně Hipp, protože vím, žeho spotřebujeme i my, protože já mám to tělový mlíko taky ráda :grinning:
2. čer 2011 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek