• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@ssimmikk dobře, děkuji za radu :slight_smile: používáte hipp? To jsem docela ráda, nikdo ze známých s ním nemá zkušenosti, říkala jsem si že to nebude špatná kosmetika, jen mám strach z těch parfemovanejch věcí, třeba johnson mi strašně smrdí, až si říkám že se po tom to mímo musí osypat, to ani já si nekupuju tak parfemovaný věci. Ale u toho hippu se mi to spíš jen zdá, stejně ji nebudu mýt sprcháčem každý den, no zkusíme a uvidíme :slight_smile: ale říkala jsem si že ta pumpička je praktická věc :grinning: je nějaká kosmetika se kterou máš vyloženě špatnou zkušenost?
2. čer 2011 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka vyloženě špatnou zkušenost nemám, tan johnsons Mišce moc nevyhovioval, kdyžbyla malá, měla z toho vysušenou pokožku a pupínky, tak tu jsme vysadily a teď když je větší, tak jí nevadí....někdo je s ní ale spokojenej, takže těžko radit...ta pumpička je praktická, mám ráda sprcháče s pumpičkou :slight_smile: já bych řekla a docela jsme koukala co maminek tu kosmetiku Hipp používá, já si právě taky myslela, že jí nikdo moc nepoužívá, ale na netu jsme našla diskuzi o kosmetice pro mimi a tam skoro každá maminka používala právě Hipp :slight_smile: tím tělovým mlíkem se třu já a i manžel občas této kosmetice neodolá :grinning: dobře se to mlíko vsakuje :slight_smile:
2. čer 2011 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
těhulky, zkusila jste některá nápoj Gravimilk? Včera mi padl do oka, tak nevím zda ho koupit.....
2. čer 2011 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk jo? Tak to je paráda :slight_smile: a mazalas malou tím tělovým mlíkem už když byla miminko? Asi bych ho zkusila ještě koupit. To jsou opravdu těžký rady, co se týče kosmetiky, jak co komu sedne to je jasný. Gravimilk pila druidee co já vím, ale ta je chudák někde ve špitálu :frowning2:
jdu alespoň dovařit, ať tu neumřem hlady a musím se pustit do nějaký práce, jinak ten den bude stejně hroznej jako včera
2. čer 2011 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka No, já jsme olejíček používala jen že jsme ho dostala a pak jsme ho poslala do věčných lovišť, používala jsem tělový mlíko od Hippu od miminka, jinak třeba někdo používá pudr., tak ten mi tu ležel a taky jsme ho něhjak neužila, měla jsem bepanthen a calciovku :wink: já být tebou, tak bych neměla strach z koupě těl.mlíka, protože věřím, že když ho nevypapleš na miminku, tak si ho dáš ty :wink:
Já dnes nevařila, měl jet manža s malou na plavčo a nakonec jsem jela i já, tak jsou tam od včerejška karbenátky a už nic vařit nebudu, až zítra :wink:
No nic jedu do tesca, mají mít v akci meloun a včera ho neměli, tak snad bude dnes, poslední dobou s malou jíme furt meloun, dost se mu už i podobám :grinning:
2. čer 2011 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se dneska překonala a uklidila ten svinčík,co tady byl....povlečený peřiny jsou,tak už se jenom pere poslední pračka,tak si teraz dávam zasloužený odpočinek,k obedu jsem mela špagety ze včera,takže nevařila jsem...až zítra budu delat kuře na paprice,manža má zítra volno,tak by čmuchal po kuchyni,co je navařeno....
Co se týče kosmetiky mám od Sebamed sprcháč,telový mlíko,od Nivei mám olejíček a šampon na vlasy a rybilku a bepanthen,tak snad pro začátek to stačí...stejne vím,že sestry ze začátku raděj omývat mimina jenom čistou vodou a ne nejakou kosmetikou,tak jsem zvedavá,co poradej mě....jo a mám ješte koupenej líh na pupík....hmmm taky si pak ješte dokoupím calciovku,tu si hodnbe vychvalujou..a rektální rourku nemám,zatím mam Sabsimpex a ten polštář s tema třešnovýma semínkama,co se nahřívá a když to nepomuže,tak si tu rektálku dokoupím....no nejhorší na prdíky jsou první 3 mesíce,takže určo i u nás mimi tím bude trpet,takže to budou perný začátky.....tak jsem zistila,že asi semínko nebudu konzumovat,mám po nem zácpu i když piju 2 litre i víc tekutin denne,tak budu pít jenom maliník.....Gravimilk jsem nepila,ale pak budu pít ten čaj pro kojící maminy....
2. čer 2011 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky za inspiraci, kouknu teda ještě na nějakou tu kosmetiku od Hippu. Do olejíčku se mi moc nechce, právě že se nic dřív jinýho nedělalo a dle rady jsem Lénu pořád mastila. pak to bylo všude, i jsem jí promaštovala vlásky, u Báry jsem jela podle aktual.situace, mlíko těl.(koupila jsem od sebamedu) mi přijde že se líp vstřebává, ale na hlavičku asi bude potřeba asi něco jiného.tak to zkouknu. trochu jsem si klimbla, bolí mě hlava. musím pro to moje dítě do školy a máme to akorát..dokoupím raději ten líh jak píše tasmailla1. jinak jsem měla dobré zkušenosti a ted nevím jak se to píše Bübchen kosmetika - modrý lahvičky, minule jsem to viděla v lékárně..tak já jedu, snad se mi na vzduchu udělá líp, ale nejraději bych zapadla na gauč :rolling_eyes:
2. čer 2011 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk tak jo, vezmu mlíčko, máš pravdu že ho vypatlám kdyžtak já :slight_smile: pudr jsme dostali a uvidíme, zkusit bych ho chtěla, říkám si že když ji nechám rozbalenou, tak pod tím pudrem ta prdelka přece jen víc dýchá, ale s mou šikovností bude pudr zaprvé všude a hlavně když někde zůstane malinko vlhko udělá to parádní kaši a dostat ji pryč je nadlidskej výkon, hlavně u holčiček :slight_smile:
@tasmailla1 dobře děláš, já upekla sekanou a uvařila brambory a víc jsem na to házela bobek. Zítra udělám nějaký vepřový se zelím a asi bramborový knedlík, potřebuju aby bylo ještě na sobotu, jdeme na ten předporodní kurz a máme pauzu na oběd. Určitě je lepší kosmetiku na mytí nepoužívat každý den, ani to nedoporučujou. Já uvidím co ten bepanthen, když už stál takovejch peněz :angry: taky mám třešinky na bříško a mastičku Pupík, koupím si fenyklovej čaj a budu lokat :slight_smile: a kapičky a líh ještě musíme koupit. To jo, myslím že prdíkům se nevyhneme.
http://drdulek.webnode.cz/malinik-a-lnene-seminko/ házím odkaz kdyby někdo nevěděl, jak připravovat. Máš po něm zácpu? A jak ho jíš? Mě to zatím nic nedělá
2. čer 2011 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa jojo na tuhlekosmetiku jsem taky četla chválu, ale nikde jsem ji neviděla a s mou německou výslovností bych v lékárně mohla působit dost komicky :grinning: to je dobře že sis dáchla. Holky jdu uklidit spíž a umýt lednici.
2. čer 2011 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka no každý den jednu polévkovou lžici do jogurtu a už 3 dny jsem na WC nebyla,mám ten drcenej......,ale koukám,že maliník se má pít až od 36 týdne?já už ho piju tedka... :confused: :confused: :confused: :confused:
2. čer 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 tak to je naprd, to zkus radši přestat a uvidíš, já si právě udělala odvárek, fůůůj :slight_smile: maliník ještě radši nepiju, protože mám dost velkej nález na čípku, takže ještě počkám, ale myslím si že by to nemělo nijak ublížit, těžko říct.
2. čer 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem tak u nás je pod mrakem a fouká vítr. Moje nálada je o něco lepší, ale ještě to není ono. Oprala jsem zatím jednu pračku a ještě hodím oprat ručníky. Honzík jde odpoledne k exmanželovi tak mu uklidím v pokojíku.- Už tam má teda dost velký nepořádek. :grinning:
Já jsem si koupilas maliník v pondělí, ale ještě jsem ho nezkusila. Kosmetiku na mimi mám z oriflamu. Tu používám i u Honzíka. Rektální trubičku jsem zatím nekupovala, Až bude potřeba tak dokoupíme. U Honzíka jsem ji používala denně. Trpěl na prdíky a to až do 4 měsíce. Každý den začal brečet v 8 večer a brečel 2 hodiny. Nepomáhalo vůbec nic. Ve 4 měsicích jako když utne a byl klid. Jenom doufám že holčičky na prdíky tak netrpí. :grinning:
2. čer 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka no asi se na to vyprdnu a zustanu jen u toho maliníku....no stejne si myslím,že to jsou jenom takový babský recepty,ale nemyslím si,že by až tak ovlyvnilo porod......neco možná jo,ale ne uplne všechno a pak si mužu říct,že jsem pro to aspon neco udelala,že jsem pila čaj...ješte bych možná skusila pupalku,tá je prej taky dobrá.....a co ten odvárek,to musí bejt hnus,vid?to já radši do tohodle nepujdu,bojím se ,žebych byla zalezlá furt na WC.....
2. čer 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 a to je zajímavé,že ty deti ,když trpej na prdíky,že řvou takhle navečer...já pak pred kojením budu dávat sabsimplex....a tvuj Honzík to mel až do 4 mesíce?ulalala to muselo bejt....a rektálka mu asponj trošku pomohla?nebo si mu dávala i nejakou medicínu?
2. čer 2011 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, ta kosmetika Bubchen nebo jaks e to píše je taky dobrá, tenkrát jsme dostala sadu všeho v malých lahvičkách a byla dobrá :wink:
Nevím jaks prdíkama, ale já si s malou užila od narození až přesně do půl roku, den co den mi každej večer plakala třeba 2-3hodiny v kuse, nic nepomáhalo, chování, venkuv kočáru, žádný mastičky, kapky a nic, jedině kapky babycalm nám trošku pomohly, ale jen jsme se zbavily prdíků přes den a v noci, ty hodinový večerní nám zůstaly :angry: na to když si vzpomenu, tak je mi ještě te´d špatně, bála jsme se každej den večera, když u náís někdo byl tak vždy rychle prchal pryč, protože to bylo něco strašnýho na psychiku :rolling_eyes: hrozně mě sralo, že nic nepomáhalo :angry:
A tak si dávám tiše naději, že u druhýho to nebude tak hrozný, tak mě holky neděste s rektální rourkou a kapkama :sweat_smile: nechte mi moji naději alespoň do porodu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@dpetulinka jinak s tím pudrem přesně jak píšeš :grinning: ale u nás to byo taky o tom, že malá je narozená v lednu av zimě nějak nebyl potřeba, víc vyhovovala calciovka nebo bapanthen, ale v létě si myslím, že pudr bude možná i lepší, nevím, uvidíme... :slight_smile:
2. čer 2011 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 no tak u nás to bylo s prdíkama to stejný :rolling_eyes:
2. čer 2011 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dneska máme příšerný den. Skončili jsme s Matýskem na chirurgii v Motole - zkušenost katastrofální - do Motola už nikdy!!! Ráno jsme šli do jesliček, Matýsek se rozběhl, že sám zazvoní, zakopl a čelem narazil do dřevěnýho truhlíku, který mají pod zvonkama na dekorace. 2cm nad okem - krve jak z vola, tety mu to zalepily a jela jsem s ním nejdřív do Vojenský nemocnice, tam berou jenom dospělé. Tak jsme jeli na Homolku, tam nás vrátný poslal do Motola, že u nich určitě není dětská chirurgie. Takže jsme nakonec v tom Motole skončili. Na chodbě asi 100 dětí, naštěstí nás vzali během půl hodiny. A tam to začalo. Matýsek byl celou dobu celkem v klidu, lehnul si na lehátko, ale když mu sundavali náplasti a holili obočí, tak se samozřejmě rozplakal - že se bojí. V tu chvíli na něj sestra začla řvát, ať jí tam neřve nebo mu píchne injekci a bude se šít. Tak to už jsem s nervama nevydržela, zařvala jsem na ní, co si to ke 3letýmu dítěti dovoluje, ať ho nestraší. Spustila znova, doktorka jí taky řekla, že má před sebou malý dítě - no co myslíte - sestra zase začala vyhrožovat injekcí. Tak to už jsem se tam pomalu rozbrečela, řekla jsem jí, že na dětským nemá co dělat, že si budu stěžovat. Matýskovi to stáhli lepícíma proužkama, dali gázu a zalepili. Dali stahovací čelenku, takže Máťa pak vycházel z ordinace jako největší frajer, že je tenista s čelenkou a já za ním ubrečená a vytočená na nejvyšší míru. Do Motola na dětský už nikdy!!!! Před 2 rokama si tohle prožila švagrová, když byla s malou týden na dětským a tenkrát prohlásila taky, že do Motola s dětma už nikdy nepojede. No katastrofa. Matýsek je naštěstí už v pohodě, teď konečně usnul, řádí jakoby se nic nestalo, já se pomalu uklidňuju. Dneska je prostě den! :confounded:
2. čer 2011 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy ježiši, úplně se vidím v tvojí situaci, to je hrozný....ať se vám to brzo zahojíííí!!!!!!!!!!!!!! Já byla tenkrát když byla Miška malá s ní v dětské na výplachy očička, strčín jehlu do oka a vyplachují to tak, bylo to hrozný, ale to jsme nečekala co mě čeká při kontrole, taky po mě mudr.jen řvala, ať jí držíme se sestrou pořádně, že tam nevidím, že se netrefí atd., byla jsem tenkrát na nervy a prořvala celou cestu dom, jsme myslela, že jí to oko snad vypíchne, furt říkala, že tam nevidí a kdesi cosi, no hrůza, takový lidi nemají u dětí co dělat :angry:
2. čer 2011 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy hmmm dost dobrá skušenost,ani se ti nedivím,že už tam nechceš jít,dle mne detský sestry maj bejt uplne jiný,zažila jsem to na praxi na detským,že tam byly sestry "starý panny" a ty teda se umeli pekne vyřvat na dětech,to jsem mela taky slzy na krajíčku a nemohla jsem uveřit,že tyhle sestry delaj na detským.....a nakonec to Mátoj šili?A kam pak pojedete na kontrolu?ke svý pediatričke nebo zas do Motola?jinak at se mu daří a at ho to moc nebolí,chudáček malinkej....
2. čer 2011 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk tak podle tebe je v lete lepší než bepanthen nebo rybilka je lepší pudr ?a od jaký značky?
2. čer 2011 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no mňamka to teda není, je to docela hnusný :grinning: ale jak říkáš člověk má aspoň pocit, že pro to něco udělal.
@msevy ježkovi voči, to se v dnešní době ještě děje? :astonished: no to je hrozný! Tak hlavně že to nebylo nic tak vážnýho a že se nemuselo šít.
@ssimmikk babycalm mám v plánu koupit místo sab simplex, tak uvidíme. Podívej třeba budeme mít siláky a nad prdíkama vyhrajou, já jsem prý vždycky úplně zrudla, zatlačila a bylo to :grinning:
2. čer 2011 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 - nešili - prý se to dneska už moc nedělá, dali mu tam takový stahovací náplasti, přes to gázu a pak to ještě zalepili 3 velkýma náplastma. Přes to má tu čelenku. Na kontrolu jsem se domluvila s jeho pediatričkou. Taky nechápu, co takováhle sestra dělá na dětským. Akorát tak způsobí, že děti pak budou mít z doktorů trauma. :frowning2:
2. čer 2011 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy jaj tak to tam dali takovou "mašličku",náplastí k sobe,aby se to samo zrástlo.....
2. čer 2011 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka hmmm tak to ti přeju dobrou chut.... :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2011 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 - přesně. To je teda týden - včera na ušním, naštěstí je to jenom podrážděný od tý rýmy, takže kapičky do ucha, nosu a sirup na alergii. A dneska na chirurgii. Co nás čeká zítra, to snad ani nechci vědět. To abych s ním seděla doma..... A pak mám být v klidu :slight_smile:
2. čer 2011 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy no to si teda užíváš se vším všudy,ale snad už sis to vybrala na dlouhou dobu dopředu a tedka budete mít klid.... :wink: :wink: :wink:
2. čer 2011 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tomu klidu teda moc nevěřím - kluci. A to budeme mít 2 :angry:
2. čer 2011 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 dávala jsem sabsimplex, nahřívala bříško, mastila různýma mastičkama, pil fenyklový čaj a používala trubičku. Tam někdy ulevila někdy vůbec. Honzík byl od narození na umělé mléku.
@ssimmikk doufám že teď to bude lepší. :slight_smile:
2. čer 2011 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 a není to taky spíš tím,že umélá výživa spíš spusobuje tyhle problémy?tím ale nechci říct,že mateřský mléko nemuže spusobit taky problémy s prdíkama....
2. čer 2011 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy a počkej a pak bude tá holčička,jak si mela vyvěšteno.... :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2011 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek