• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
ahoj jdu nakouknout dítko ještě spí
29. led 2011 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky právě jsme se vrátili z malvíku, kde jsme chtěli omrknout kočárky. Jsem z toho dost zklamaná. Nejen že je neměli, ale navíc jsme se setkali se 3 protivnými prodavačkami. Pro ty dvojčata jsem napočítala za kočár, autosedačky, korbičky i sportovní okolo 40 tisíc. Připadá mi to dost peněz na to, aby se s námi někdo bavil. Chtěla bych se na ty kočárky kouknout než je koupím, ale objíždět celou republiku taky nechci.....tak nevím.
29. led 2011 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jůů hradečačka :slight_smile: já jsem od Rychnova nad Kněžnou, ségra bydlela celý život v HK :slight_smile:
jsem vás zběžně dočetla :slight_smile:
odchody doktorů no maso taky tenhle tip protestu neuznávám nejvíc na to doplatí obyčejní lidi. Snad se to brzy vyřeší buď jim fakt přidají a nebo se to snad do léta ustálí. Pže u nás padá jak Rychnovská nemocnice - dětstký tudíž porodnice má smůlu, tak Ústí n. Or. tam padá komplet porodnice a z HK prý odchází většina neonatologů, fakt paráda jako.
Prsa, no minule se mi šíleně zvětšili při kojení hlavně před kojením a parádně mi popraskali od strií :frowning2: a pokoju zase pěkně šup do snad ještě menší velikosti :frowning2: teď jsou takové akorád a občas mě v nich píchne, občas mám kapičku mleziva.
29. led 2011 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werty jéjku a máš ti na kočárek? a chceš novej jo?
kámoška co má teď novorozená dvojčátka kupovala nějaký ten bluembelride nebo jak se to jmenuje a je moc krásnej a nevyšel je tak moc draho, sporťák má nový a korbičky jeté z MMB :slight_smile:
29. led 2011 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee holky dobrá téma hračky,ale já ješte nad nima vubec neuvažovala...to nechám na poslední chvíli....jedine co chci,tak je hračka na kočárek,na lehátko(bude jako dar od segry)...a jinak neco na postýlku...ale nejak se me nechce jít do kolotoču na postýlku,pač jsem nekde slyšela ,že od fischer price kolotoč málem spadl na detátko...takže ješte se uvidí....jako hračky se me líbej od Lamaze,ale přijdou me dosti drahý,ale na kočárek určo od nich si neco vyberu,maj moc pekný barvičky......ale i fischer price má hezký hračky.....
29. led 2011 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werty je dobré kočík nejdříve vidět doporučuju fakt ten veletr pro dítě buď v Brně nebo v Praze
Niky je vzhůru tak musím
29. led 2011 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup jojo jsem hradečanda a bydlím tady 1O let.....dnes jsem zrovna slyšela ,že ministr zdravotnictví slibuje lékařum zvýšit plat,ale jen pod podmínkou,že už nebudou chtít tak mohutne odcházet...vždyt oni na todleto čekali,tak snad si to rozmyslej a zustanou...no práve neonatologie jede tady dolu z kopce,pokud odjedou,ale i gynekologie ze 24 by zustalo 13 lékařu...takže človek si nevybere.....Mlezivo se ti už tvoří ted?Není to brzo?
29. led 2011 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werty tak to by me mohlo,aby na mne pak byly nejaký prodavačky hnusný,asi meli blbej de.....ale pokud chtej prodávat,tak musej neco proto udelat a být milý a hlavne poradit...4OOOO to je teda pálka.... :confounded: :confounded: :confounded: no já se taky pomalu ale jiste chystám okouknout kočárek se segrou,tak doufám,že bude aspon vlídná obsluha a potřebuju hlavne poradit...pač z netu taky všechno človek nevyčte o tom,jaký je kočárek,jak je bezpečnej a tak.....
29. led 2011 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka také se mi od FP líbí hodně hraček a ty blikací taky, to jooo :slight_smile: určitě také koupím :grinning: , ale na jedné návštěvě jsme s přítelem chytali psotník, když tamní dítě si hrálo s těmi hračkami (rodiče jiné nekupují ani) a my dospěli se museli překřikovat :grinning: blázinec :grinning: ale asi je to i o zvyku? dík za tip na pohádku, taky hledám na co se dá dívat :slight_smile:
29. led 2011 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werty ahoj, tak, to nepotěší, takový přístup. minulou sobotu jsme také zavítali vybírat-mezi dvěma tipy do obchodu v HK a paní sice zkráceně řekla že objednají co si vymyslíme a že je vše na internetu, ale vůbec se neměla k tomu nám ten kočár právě trochu předvést a my si netroufli krom projížďky a obejítí kočárku... to je jasné. Zkus tu Prahu, to máš blíže: http://www.forkids.cz/2011/cz/prona.asp máš už něco vyhlídnuté? :slight_smile:
29. led 2011 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo,jenomže já bych si třeba netroufla objednávat kočárek z netu,pokud ho nemám videný v reálu a vyskoušený...
29. led 2011 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 my kolotoč také nechceme-spíš nás napadlo natáhnout textilní silnější gumičku a na ní pověsit hračky nad mimi :grinning: improvizace (něco jako řetízek do kočáru. s těmi ostatními, co jsem zmiňovala si spíš budu hrát já :grinning:
29. led 2011 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no právě, též mě ani ve snu nenapadne koupit kočár podle obrázku a popisu z netu-ale to těm prodavačkám asi nedochází.. :grinning:
29. led 2011 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jsem taky rozmejšlela spíš nad nejakým řetezem....a řříká se :Kdo hraje,nezlobí.... :grinning: :grinning: :grinning: a retez taky do kočárku...nejakých pár chrastítek pověšet...stejne to pak človek podostává darem tyhle hračky apak by sem se nemela kam doma hnout.... :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2011 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee a že mnoho ale maminek nakupuje takhle kočárejk cez net....já ani bych postýlku nevybrala takhle....
29. led 2011 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak musím říct, že prodavačky do obchodů s kočárkama vybírají asi jen nepříjemné :unamused: má stejnou zkušenost když jsme vybírali kočár pro Aduš, si říkám, že při těch cenách kočáru by měli být milý a ne, že člověk bojí zeptat. V plzni jsou všude cedule, že nemáš na zboží šahat a prodavačky jsou jak supi :angry: já byla kouknut na kočárek min týden v dračiku v Praze a vzhledem k tomu, že jsem tam byla s bráchou tak se prodavačky mohly přetrhnout :grinning: :grinning: já teda šla najisto chci casualplay ale chtěla jsem se kouknout i na jiné co kdyby :sunglasses: trochu pořád váham pač na Aduš jsme měli quinny spedii a byla jsem naprosto spokojená a tak váhám jestli nejít do jistotty i když zase casualplay jsou super kočárky :unamused: no ještě mám čas :wink: dobrý je to okouknout a pak objednat z netu, určitě se tak ušetří.

Ohledně rámusivých hraček, nevěřily by jste jak rychle to člověk dokáže vytěsnit, jsem si občas uvědomila, že ani nevnímám, že hrajou :grinning: :grinning:
Na kočárek jsem už koupila světlušku, všechny od lamaze jsou super-děti je milujou i když ty ceny :rolling_eyes: , kolotoč určitě chci, Aduš u něj hezky usínala, pak koupím určitě hajánka spinkáčka a spirálu na postýlku. To do začátku určo stačí a pak uvidím :wink:
29. led 2011 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
stejne ze začátku to díte pořřád spí,tak hračky mu mužou být ukradené.....spíš bych mu koupila nejakou hezkou lampičku nad postýlku třeba jako beruška....nebo tak neco....
29. led 2011 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 tojo, je to tak, ale snad ten kočár předtím viděly někde naživo-třeba u kamarádky,v obchodě atd - jinak to nechápu :slight_smile: . já to dělám s hodně věcmi-prohlédnu si a pak hledám na netu nej cenu... :slight_smile:
29. led 2011 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 my měli a stále máme tu kytičku z ikea, svítí jen málo a není rušivá když člověk v noci přebaluje.
A Aduš vnímala kolotoč třeba opravdu brzy, točila se za hračkama a spokojeně vejskala, večer jsem jí uložila, pohladila natáhla kolotoč a ona u něj usnula :dizzy_face:
29. led 2011 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka no jasne,nejdřív okouknout v krámě kočárek a pak ho objednat po netu,to jo,to by šlo,ale já jsem myselal,že nekteré amminky objednávají kočárky bez toho,že ich nekde v realu videli,nebo si je odskoušeli...jj ješte spirálku by to chtelo....Asi ty prodavačky už toho maj plný brejle,že se pořád jenom maminky musej je ptát....tak pokud ich to nebaví,at to nedelaj.....jj koukala jsem na tu světlušku-je fakt krásna....
29. led 2011 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no třeba moje kamoška kupovala na blint přes net,předtímten kočárek naživo nikde nevidela....
29. led 2011 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no já bych se jich nezastávala pač ráno v půl desáté když v devět otevíraj mají ještě s usměvem poskakovat a snažit se prodat. :wink:
29. led 2011 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka to si ji nikdy nepotřebovala uspávat?vždy usnula pri kolotoči malá?
29. led 2011 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 ne Aduš teda byla poděs jako malinká ale tohle bylo mě malé vítěství. Nakojit, uložit a usínala od malinka sama a bez breku. Ale vybrala si to tím, že přes den nespala skoro vůbec a v noci se co dvě hodiny budila na jídlo snad do dvou let :rolling_eyes: :grinning:
29. led 2011 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka @tasmailla1 lamaze taky líbí, už jsem málem koupila toho páva. jasně že ze začátku dítě fakt nepotřebuje hračky, snad štěrchátko atd.. lampičku jsem uvažovala solnou :slight_smile:
29. led 2011 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka jak se řekne něco za něco...
29. led 2011 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee ten páv je taky boží...krásný barvičky....
29. led 2011 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
No chrastítko až dýl, ze začátku ho neudrží, faajn jsou ty chrastítka na suchý zip co se přidělaj na ručičky :dizzy_face: a pak je super starý dobrý spínací špendlík :grinning: měla jsem ho i já jako malá a pořád ho vyrábějí :dizzy_face: :dizzy_face:
29. led 2011 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 :grinning: :grinning: jj něco za něco :wink:
29. led 2011 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale i tá chobotnička je zlatá,no já nevím,já bych si snad ani nevybrala...brala bych rovnou všechno...jen ješte musím najít toho sponzora... :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2011 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek