• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
Jinak těhulky dobré ráno. :slight_smile:
3. čer 2011 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno...
Dneska bude krásný den,včerase počasí taky nakonec vybralo a bylo teplo a slunečno. Pořídila jsem všechno,co jsem potřebovala,takžemi chybí koupit ještě víc porodnických vložek,ale kdyby to na mě přišlo,tak mám všechno. Teď to jen naházet do tašky,ale zdá se mi toho nějak moc,nevím jak to do té tašky dám,no uvidíme. utratila jsem asi 1500,ale oni jen ty plenky...Děs. Ještě musíme koupit chůvičky a chybí mi nůžtičky a teploměr,jinak je to snad všechno,uvidíme časem,co je ještě potřeba.
Včera jsme byli v kině na Lidicích,pěknej film,přijeli jsme skoro o půlnoci,tak jsem manžela ráno litovala...
Teď peru,možná přijede druhá ségra,tak musím uklidit,včera jsme vypadli z pěknýho bordelu,vůbec netuším,co mám dneska vařit.

Včera jsem si vyzvedlla balík z laclíku a všechny body mimo asi jednoho nebo dvou jsou fakt jak nový. Taky jsem pro malou koupila nádhernou soupravičku na podzim,tak jestli se dr sekla a bude to kluk,tak ji ani nevyužijeme. Kolikrát si říkám,že bych si to nechala ještě potvrdit,ale vydržím to až do porodu.
3. čer 2011 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jak jste se vyspali? Já měla strašněj večer, začala mě strašně bolet kyčel, ale takovým stylem, že jsem mohla jen sedět a to v předklonu, takže jsem usnula na postýlce, pak jsem si zase zkusila lehnout, ale zas šílená bolest, až jsem se ze zoufalství rozbrečela. Šla jsem se asi o půlnoci projít po sídlišti a pak do vany a pak jsem si lehla a jako zázrakem usnula buď dřív než to začlo bolet, nebo to polevilo. Nevíte někdo co s tím? Už se mi to stalo asi potřetí, ale včera už to bylo zoufalý, už jsem měla chuť jet na pohotovost, ať mi něco píchnou.
3. čer 2011 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 tak jste měli plodnej den :slight_smile: to je dobře. S laclíkem mám nejlepší zkušenost s oblečením, většinou to opravdu vypadá jako nové. Kolikátku jste koupili soupravičku? Já se bojím že netrefím velikost. Taky jsem si říkala, že bych si to nechala ještě radši potvrdit :slight_smile: ale ona ta naše cácorka má prý nohy prostě permanetně přilepený k sobě a ukazovat se už nebude :grinning: tak snad nám ty kouličky nedorostly :grinning:
3. čer 2011 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno těhulky, jak jste se vyspaly?

@micka1 no sleduju, že ti naší rarášci mají hodně společnýho :confused: akorát teda přenést malou aniž by se nezbudila, to u nás nejde :unamused: takže jí buď zastihnu po cestě nebo mám smůlu, ale zase to není nějak často, někdy nedojde týden, z toho zase třeba 3xdo týdne, je to různý, nedělala to, začala až jsme otehotněla, asi potřebuje víc někoho u sebe cítit, když je v pupíku miminko, nevím, dětský chápání je až moc vyspělý :grinning:
3. čer 2011 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka hm, tak tu kyčel ti nezávidím, ale zkus koňskej balzám, to je jediný co mi teď ulevuje od bolavých noh :confused: je mi tě líto....
@misi.21 koukám, že tu hodně maminek objednává z laclíku....budu se muset kouknout coi tam mají pěknýho, i když miminkovskýho mám dost, spíš bych potřebovala mišce nakoupit, zda to je i pro starší teda :sweat_smile:
3. čer 2011 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk určitě se tam podívej,něco vybereš.Já ty stránky včera ukazovala ségře a taky říkal,že něco pořídí...
@dpetulinka na štítku je psáno 3-6 měsíců,ale je spíš k ěm šesti,uvidím,jak budeme růst rychle :grinning: Já to kupovala s tím,že to nemusí unosit po venku ale až v tom vyrazí na návštěvu,tak bude frajerka :slight_smile: Je taková fialková a má kalhoty do zvonu,no paráda,vyperu a dám fotku jestli nezapomenu.
3. čer 2011 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk když já ani nevím kde bych si to měla mazat, to je jak kdyby mi kost neseděla do kloubu :grinning: teď se směju... zajímavý je, že se to prostě děje jen večer. V laclíku seženeš i větší a za tu cenu to jsou opravdu krásné věci, co mám půjčené nějaké oblečky od kamarádek, tak na těch už je většinou vidět, že jsou používané, ale ten laclík je bezva, objednávala jsem i z brumly a nebylo to ono, vcelku drahý overálky dost sepraný a tak, to se mi tady nestalo.
3. čer 2011 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka mě kyčle jednu dobu taky hrozně bolely,ale musím to zaklepat,teď mám už klid. Mě teda nepomohlo nic,prostě asi tři dny jsem byla nepoužitelná a pak to postupně přešlo. Nemohla jsem stát,sedět,ležet,no děs,v noci věčně vzhůru. Nejlíp mi bylo na míči.Nezávidím,snad to brzo přejde...
3. čer 2011 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, přeji krásný tady už i slunečný den.
@dpetulinka no to máš zážitky teda, já maximálně funím a pořád mi nějak pne to bříško, jak se nehejbu tak je to hotovo ale občas mi to tvrdne i když jdu, to se pak musím zastavit a dejchat.ale žádný křeče mě neberou. S tou kyčlí to musí být masakr, mě chytne max když se přeležím a to za chvíli zase poleví. Třeba by to pomohlo nějak rozmasírovat, blbé je že si nemůžeš vzít ani brufen nebo tak.
@ssimmikk když jsem měla druhý mimi tak to měla ta první jednoduchý, protože jsme spali všichni v jedné místnosti.jak jsem jí řekla že mám v bříšku mimi tak hned ze dne na den začala usínat sama, odpadlo jakékoli uspávání, ale měla svoji postel vedle našich,takže nedokážu posoudit jestli by v noci chodila..mám je po 3,5 letech a to když už usnula tak měla spaní dobré..v obýváku jsme začali spát až když jsme holkám koupily palandy, to té menší byly tak dva roky a to pak k nám nechodily. až když teď mají každá svůj pokoj tak občas vyškemrají spinkat s mami..když ale nááhodou v noci přijdou, vím že se snažily usnout ve svém a to je pak nevyháním..přijdou když už fakt samy neví co se sebou a čas tak letí, za pár už je budu honit ze zábavek a už nebudou chtít k mamince :sweat_smile:
3. čer 2011 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 jé, tak to se kouknu ráda :slight_smile:
3. čer 2011 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa jj, taky jsme si říkala, jak čas letí a ten věk co má už se nikdy nevrátí, takže mě někdy její přitulení v noci hrozně těší, ale s pupíkem je to horší, ona sebou hrozně šije a to se pak nevyspím :confused:
@dpetulinka kouknu tam, děkuju :slight_smile:

Mně v noci tak bolel pupek, já už kolikrát nevím co se sebou, jak mi je, ty konce jsou hrozný, u Mišky jsme chodila často na WC, spíš jsme na tom WC spala víc jak v posteli, ale neměla jsem bolesti, otoky a nic, njn, v tom je výhodný těhulkovat v zimě, teˇ%d v tom teple je to utrpení......
3. čer 2011 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 to je ono, jediná přípustná poloha je sed v předklonu, to o tom pak ani nevím, ale jak se pohnu, zkusím si lehnout, tak je to v háji, ach jo.
@lebapa hodně ti tvrdne bříško? Mě cpal tolik magnézia, třikrát denně, že už beru jen jednou a nemám s tím zatím problém, už ani křeče o nohou nemívám. Ta kyčel je děsná no, to mám až chuť vytrhnout si nohu z kloubu :grinning: doufám že to zase přejde, jako všechno, jen když jsem se u toho včera už rozbrečela, říkala jsem si, že snad nemůžu rodit, že to bude zřejmě bolet trochu víc :slight_smile:
3. čer 2011 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka v pondělí jdu k dr.tak jsem v klidu že mě prohlídne a uvidíme..mě tvrdlo při té druhé, ale to bylo takovým stylem že jsem se nemohla ani zvednout a bulela jsem jak jsem měla břicho jak kámen a nešlo se hýbat.tohle beru že se to asi stává, ale přiznávám že je to teď nějak docela často.ale po chvíli to vždycky přejde, to je hlavní..jdu si dát taky magnézko, z kraje jsem jedla všechny tři, pak mi ty dva řekl at střídám aby jsme to nepřehnali.možná to je jen tím že jsem prcek a mimčo pořád roste a už se mi tam nechce vejít. To já zase se předklonit jak vy tak mě asi rozbourá..dole hned dostanu ťafku do močáku jak mu tam jen lehce uberu místa.
po porodu písneš co tě bolelo víc, ale mě chytla jedna kyčel a vnímala jsem nejvíc tu a ne až tolik kontrakce, takže nic horšího tě podle mýho nečeká..
3. čer 2011 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky...
hlásím u nás slunečno,za chvíli jdu na žehlení,ale strašně se mi nechce.Já totiž normálně nežehlím,to je ty miminkovský oblečky a plíny..
Kyčel mě taky teď pobolívá,ale není to nic hroznýho,jen si to u prvního nevybavuju.Zrovna jsem si říkala,že to se dvouma dětma bude docela záhul,ale už bych ten porod měla docela ráda za sebou...
Jinak jsem se taky nechala nalákat a koupila pár oblečků na laclíku,Před chvílí to přišlo a jsem spokojená,jsou to krásný věcičky.Samý holčičí,takže omyl na UTZ nepřipadá v úvahu :grinning:
3. čer 2011 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa tak uvidíte, snad to bude v pohodě, mě tvrdlo bříško okolo toho 20tt, ale teď vůbec, tak koukám, že máme každá něco, uf. Je to náročný.
3. čer 2011 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 taky na laclik občas koukám a je tam toho kupa co bych si ráda koupila, ale se musím hlídat, myslím že toho už mám dost..občas něco dokupuju, si říkám kdyby bylo blinkací tak aby bylo dost na výměnu a nemusela jsem často prát, ale zas aby jsme to utahali.
@dpetulinka no ted asi ten poslední měsíc už jinak nebude. na chvili jsem se natáhla, ale dělá mi v tom břiše takový harakiri že to se fakt nedá. večer jsem ani nemohla usnout, se holt blížila půlnoc a to je jeho doba největší aktivity..
@misi.21 na Lidice jsem taky moc chtěla jít, ale říkala jsem si že ne teď v těhu, si myslím že by to na mě byly až moc velký emoce, stačí mi ty ukázky. Rodena mám jako herce ráda a i si myslím že to určitě natočili s hudbou hodně emotivně. poslouchala jsem reportáž s herci a jak začali mluvit o těch dopisech od dětí tak sami bojovali se slzama..
3. čer 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky přeju peknej den,u nás je docela přijemne,svítí sluníčko a je i docela teplo,ale aspon nejsou pařáky....dnes má manža dovču,tak je doma,tak vařím a moc času na PC nemám,včera jsem uklízela a manža pak pekne vyluxoval,když přišel z práce,to se me náramne hodilo,to bylo fakt perfektní....zítra jede ke kámošovi na chatu,budou tam oslavovat kámoše narozky,jsem byla zvaná taky,ale jak jsem tehu,tak bych to nedala,mela bych strach,že to na me přijde a z hor nekam rychle na aute do porodnice bych asi zešílela..... :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: a zas na druhou stranu,koukat,jak jsou tam všechny opilí, a delaj bordel,na to taky nejsem moc zvedavá.....příští týden si pojedu pekne sednout s kolegynema na kafe,dlouho jsem je nevidela a to sme 3 tehu,tak budem porovnávat pupky,i když já mám nejvěčší,rodím nejdřív.....tak se na ne teším....
3. čer 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, přeju dobré ráno. Tak včera jsem byla na té KO a vše je zatím v pořádku. Mudr povídal, že ať ještě týden vydržím a pak ať si rodím kdy chcu :grinning: . Jinak na KO už jezdím po týdnu, tak příští čt opět. To už půjdu i na ozvy. Včera jsem nastoupila ofic na MD, tak jsem dneska už poslala papíry i na socku.
Včera jsem přijeli pozdě, ještě jsme byli na nákupech a pak jsme zkoušeli kočárek sestavit. Už nám včera dosšel, tak už fakt můžu rodit :grinning: :grinning: :grinning: . Jen mi poslali ke kočárku špatné návleky na kolečka, Tak pokud by někdo měl zájem střelím .... 2 kolečka jsou velký a 2 menší. Tak mi to nepasuje , já mám všechny velké :grinning: Tak mám radost, kočárek je lehký a jde pěkně skládat. Už je odvezený u babičky :wink: Od babičky jsme dostali plnou krabici jahod, tak jsem zvědavá co s tím budu dělat ... asi jahody do poháru, pak nějaký mléčný koktejl a zbytek do mrazáku .... nebo sladký knedlíky.

@lebapa S tou matrací, taky jí máme společnou jako jednu celou. Mi to vyhovuje, není tam uprostřed hrb a když se trošku posunu do středu, tak tam mezi ně nezapadám , jako tomu bylo dříve. Já bych do ní šla znovu, jen můj ne , ale to ne z důvodu, že by jsme cítili jak se jeden a nebo druhý přetočí, ale díky tomu, že on má rád jinou tuhost jako já..... Pokud bych kývla na stejnou jako má on tak by jí bral znova.
@dpetulinka o kyčlích mi nemusíš povídat , mám s nima problémy od děcka, narodila jsem se s vykloubenýma nohama. Tak vím co to je. Teď v těhu je to ještě horší ... mám pár kg nahoře :grinning: tak to klouby jako tak všeobecně hůř snáší. Navíc v těhu prý měknou chrupavky, tak je to asi následek u Tebe. Po porodu to přejde .... jinak dneska jsem měla opět krásnou noc .... šla jsem spát ve 12 a budila se snad co půl hodiny, převalovala se a nemohla spát .... navíc se teď v noci potím tak je to děsný. :slight_smile:
3. čer 2011 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky včera mi Psala Vlasta , že zatím odchod domů nehrozí, asi jí zase vylítl tlak .... chudera :unamused:
3. čer 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka tak to je dobře,že je vše ok a ty jo,ty už budeš chodit po týdnu? jsem zvedavá,jak to řekne mne a kdy me pošle na ozvy,když tam jedu příští týden ve středu....jeee chudák Vlasta,asi ji tam už nechaj do porodu......tak už kočárek máte doma,teda u babičky,tak jo,už mužeš rodit......
3. čer 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no prosimtě, co to tý Vlastě ten tlak dělá..ach jo a já si říkala že na víkend bude doma. Snad už by se jí ulevilo kdyby si jí tam nechali ten týden a udělali jí rovnou toho císaře..mimi by už bylo snad velký dost a brzy by je pustili dom a nemusela by mít takové nervy..no budu na ní myslet i na zup.
S tou matračkou, je super že se můžeš převalovat a uprostřed žádná díra, asi je to podobné jako u vás.ač já mám ráda tvrdé tak tahle mi vyhovuje že se vytvaruje a neva že není až tak tuhá, ale pavlovi to taky vadí,takže by bral ještě tužží, ale je to o tom jak jí v tom obchodě vybrat když tam nemají celé matračky..a i tak, po chviličce to stejně nepoznáš.
Kočárek super, já ti pořád na rukách cítím jak jsem s tím hartanem jezdila po obchodě, byl fakt super lehoulinký, nedivím se že jste spokojený,vybrali jste moc dobře...u nás holky už měly taky v katalogu vybranou barvu jakou by chtěly..jen asi tatka by se kroutil nad rozpočtem :wink:
3. čer 2011 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa Tak u V8s je to už jiný, máte snad poslední dítko .... tak se to už pak nevyužije ten kočárek. Ale já bych ještě jedno chtěla, tak jsem si říkala, že pro 2 děti to bude dobrý. Navíc jsem chtěla nový. Jen mě štve že ty kryty na kolečka posali jiný, a když si vemu, že bych to tam posílala zpět na reklamaci, tak se mi to neoplatí, tak tady budu muset koupit asi od emitexu jiný. Jinak babča už včera taky rajtovala s kočárkem .... :grinning: :grinning: :grinning: prý jak se ta malá bude jmenovat? Tahala rozumy .... jsem říkala, to je překvapení :grinning: :grinning: :grinning: už toho všichni víte dost :grinning:
@tasmailla1
@lebapa jj taky jsem psala Vlastě, že ať těn týden ještě vydrží .... máme na chlup stejný termín a pak že za 10 dní bude doma i s malým.... nás asi předběhne :grinning:
3. čer 2011 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no ne asi, ale určitě poslední :slight_smile:. a ty jsi si kočár objednávala přes net? kdyby v obchodě tak to by ti ty návleky mohli vyměnit, v tom si myslím že by nebyl problém. jo bábiny, ty jsou zvědavý.. :grinning:
s kámoškou jsme objednávaly min. týden přes net golfáče, taky plánují druhý a říkala že aby jí x-lander vydržel i pak tak má na golfáče nejvyšší čas. holce byl 5.5..rok..byla se na ně kouknout v obchodě u známé, jsou super, od Chicca, mají super kolečka a i mi byly v tom obchodě doporučené. Prý na golfáče bývají nej slevy v lednu, to mi přijde že na hluboké když se vyprodávají lonské modely je to dýl, asi až po těch březnových veletrzích kde se předvádějí novinky. takže já si nechám ty golfky hlídat a jak bude dobrá cena tak je koupím v tom obchodě.. jen mě mrzí že je tady má každá třetí neli víc..no ale co bude do té doby :dizzy_face:
3. čer 2011 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka já to říkala,že první kdo tady bude mít mimi bude Vlasta a bylo by asi fakt nejrozumnejší,kdyby ji udelali toho císaře,to mimi takový malý není a kdyby ji neco i dali,aby se ješte plíce dovyvinuli,tak není problém,i když si myslím,že ty plíce by tedka už byly v pořádku....nejaký léky ji prd pomužou,když bude ve špitálu ve stresu...co ji tam budou delat a mít strach o mimi....fakt nechápu,na co čekaj,ale tak mohli by ten týden počkat a pak se pustit do sekce....a jaký jmeno pro holku?už ste se konečne domluvili s Jirkou?a tedka nechápu,jaký obaly na kolečka od kočárku?to musí být?já je asi nemám,nebo nevím,protože kočárekj je na prodejne až do porodu....
3. čer 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa no já práve nevím,či si budu nekdy pořizovat golfky,když mám 3-kombinaci kočárek,teda je tam sportovní verze,ale asi jo,až bude mimi věčší,tak předci golfky jsou lehčí než tyhle sportovní verze....
3. čer 2011 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa
@tasmailla1 No ten kočárek jsme objednávali z netu ,ale z německa. Vycházel tam ten kořárek asi o 5tis méně jak tady v ČR. Tak ty návleky do Německa posílat nebudu. Tady jsem se ptala v ČR na Hartana a nikdo ho neměl skladem aby se na to člověk mohl podívat co vůbec kupuje, všichni jen objednat a dodání do 8 týdnů. Tak jsem to objednali s úsporou z německa. Jedná se o tyto návleky , je to aby se nezašpinila podlaha, když parkuješ kočárek v bytě.
3. čer 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no když na to přijde tak nějaké uni určitě seženeš a za pár kaček..nebo nevím jak jsi zdatná s jehlou. já parkovat v bytě nebudu a dřív když jsem kočár dávala na chodbu tak jsem kolečka otřela a parkovali jsme pro jistotu na igelitu.
@tasmailla1 s golfkama uvidíš, já je měla u obou a po tom co se skládáš do auta s velkým kočárem a nebo do vlaku je to velká úleva..já měla na báru sporták, hodně prostorný, to se nedělalo jak ted extra, no bylo to dáse říct jak se ted dělají ty vložené tašky. no a jak ten kočárek byl až dost velký tak se mi při sezení narvala vždycky až dopředu, nechtěla být opřená s nataženýma nožičkama a spát chodila jen doma. v golfáčích tu opěrku zad cítila,tak se uvelebila a hned na první jízdě usnula..to bylo super.a i tak, líp se s tím vešlo do dveří obchodů,kupovala jsem polohovací, ty už dneska doporučují i od 6 měsíců ale to určitě budu užívat sporták, zas tak kvapíkovat nebudu..vidím to na ten příští rok touhle dobou, třeba zatím jen jako náhradní kočár
3. čer 2011 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no to je sakra rozdíl, to vím že řešily holky i u těch teutonek jestli neobjednat z německa, ale tam tuším že měl výrobce že zasílá poštou jen u nich..no každá vlastně psala něco jiného :sunglasses:
3. čer 2011 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa jj tady je seženu, jen mě to štve, že to popletli .... přitom věděli na jaký typ to je .
Jinak golfky od té značky co chceš Ty má i švagrová .... ale myslím je kupovali z 2 ruky. Malý má rok a půl a už v tom rajtují .
3. čer 2011 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek