• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@lebapa No tak nás to i s poštovným to dělalo 35E vyšlo o pětku levněji. Tak jsem říkala, proč ne ... :grinning: Jak který e-schop ,ale dneska si myslím, že už všichni posílají po evropě běžně. Došel za 4 dny co to odeslali z německa.
3. čer 2011 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no ony to zkoušely asi přímo objednat u výrobce, tak pro toho je to komplikace, mají to lepší přes nějakýho prodejce který si pak dělá záruky drobné sám a jim už přeposílá ty případné závažnější..
ono se vždycky na něčem musí něco najít, mě zas když přivezli kuchyň tak celá byla ořech a jen dveře ty největší od špajzky přivezli vanilku..takže týden čekat na výměnu..snad by to i bylo divný kdyby to bylo všechno napoprvé :angry:
no nic, dodělala jsem co jsem potřebovala do práce a jdu se natáhnout. za dvě hodky abych zas vyrazila pro děti a opět musím dojet do města.
v pondělí jdu na kontrolu k dr. středa má holka postupovky z flétny a v pátek s druhou na přeočkování. další pondělí na zubní všechny tři preventivně a to si myslím že ještě do toho něco zas přibyde.a pak se má odpočívat, jednu výhodu to má že to utíká, dneska končím 34tt.mazec
3. čer 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky koukám, že mluvíte o kočárcích, už máte všechny kočárek a jakej? My tentorkát kupovaly z druhé ruky, u malé jsme měla novej a když jsme si vzala, že ho měla do půl roku, tak to mě pěkně štvaly ty vyhozený peníze, pak jsme koupily golfáč od Peg Perega a ten jsme užily hodně, mám ho schovaný i na druhý, nedám na něj dopustit :grinning:
Mně je dnes hrozně, nevím co mám se sebou dělat, nějak divně mě bolí břicho a mám motáka :angry:
3. čer 2011 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk no tak to jsme na tom dneska uplně stejně. udělala jsem si šumák magnézka a pak mi bylo i blbě ne že od žaludku ale cejtila jsem to pořád v krku..teď jsem věšela prádlo a trochu jsem se rozhýbala. hodila jsem si na gril vinou klobásku a kupu zeleniny, snad se mi pak zas nepřitíží,ale ani hlad a chut na jídlo nemám. koukala jsem i na golfky od teutonky, ty bych kupovala asi jedině z druhé ruky, jsou pěkně mastný, peg perego je taky super značka..no mě velký kočár až tolik nevadil, ale manžel když jednou za 14 dní ho měl dávat do auta a to jsme museli i sundávat kolečka tak nadával že se s tím nadře..njn, cholerik, že já to dělala automat x krát mezi tím se neřešilo a tak aspoň souhlasil s koupí golfáčů, to pak bylo spokojenosti :grinning:
3. čer 2011 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa no mě je tak divně od včerejška a už nevím co s tím, magnezko jsme si taky dala a žádná úleva :unamused:
Jj, tak já se toho našeho prvího kočáru velmi ráda zbavila, protože to bylo hrozný se s náím dostat do šaliny, autobusu a o skládání do auta nemluvě, sundávat kolečka atd., to bylo něco hroznýho, malá v půl roce seděla a navíc bylo léto, takže nebylo co řešit.... :wink: chlapi neřeší, že to děláš ty třeba denně, ale oni to musí jednou za čas udělat a to je něco hroznýho :grinning: to je jak u nás, to stejný :grinning: nedávno mi bylo strašně špatně, nemohla jsme ani vstat z postele a když jsme mu řekla, ať udělá aspoň brambory a řízek, tak u toho brblal, jak kdyby já nevím co měl dělat, a pak řekl, že příště zajede někam pro oběd, tak sjem mu na to jen řekla, že taky budu každej den jezdit někam pro obědy.........kdybych tak u toho vaření brblala každej den, jak on ten jeden den, tak mně huba upadne :grinning:
3. čer 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, rozumí tu některá z vás počítačům? Potřebuju radu, když něco stáhnu a chci to vypálit, ohledně programu... :sweat_smile:
3. čer 2011 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk Ahoj já jsem běžný uživatel , ale jestli chceš s něčím pomoct tak mi to napiš do IP a já to ukážu Jirkovi, ten řeší všechno ... i když je fakt, že taky nemůže vědět vše.... ale třeba si poradí :slight_smile:
3. čer 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk jj, ten můj taky žbrblá, máme ale za sebou o pár let soužití víc tak už trochu šel do sebe a i občas uvaří, ale jen něco k véče. když mu něco řeknu tak jen zahlásí že si mluví pro sebe, ať si toho nevšímám, že to není nic na mě..ale pro jídlo by ho nikam jet nenapadlo..to jen remcá když taky třeba není žádná sladkost nebo slaný a když je tak zas že budeme tlustý :grinning: :grinning:
s pc asi moc neporadím, mám jen základy a programů je spousta, je to fakt různý. vypalovala jsem přes nero ale dřív i teď pracuju styl pokus - omyl. :wink:
3. čer 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem kočárek po Honzíkovi prodala. Měla jsem defender smile byl velký, ale dost těžký a skládání do auta taky nic moc. Golfky jsem kupovala chico multiway a ty jsem si schovala i pro druhé mimi. Jinak teď jsem kupovali sojan q7. Napřed jsem chtěla nějaký z bazaru, ale nic mě tam nenadchlo. Navíc Martin mě ukecává ještě na jedno dítě tak kočárek ještě schováme. :slight_smile:
3. čer 2011 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmmm tak to já na počítače jsem uplne antitalent,umím ho zapnout a přihlásit se a tot vše...jinak fotky když potřebuju dát do počítače,nebo pak sem,tak to mi pomáhá manžel,já bych to nedala,je to na me až moc úkonu...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2011 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se vrátila z města,ještě jsem koupila tři balíky vložek,holky kolik jich berete sebou? U nás v porodce si myslím že nedávají a nevím kolik si jich nakoupit. Koupila jsem si balík Samu,ale ty se mi zdají dosti krátké a čtyři balíky Batist,ty se mi zdají lepší jak jsou delší,no uvidíme jak se osvědčí. Taky jsem koupila dětské nůžky a objednám si ušní teploměr. Jakej teploměr pořizujete vy? ještě jsem pro jistotu vzala krabičku těch síťkovanejch kalhotek a pro mimčo dvoje ponožečky na léto,protože co máme po klukách,tak jsou všechny modrý,tak ať má taky nějaký jiný :slight_smile:

Ale řeknu vám,že jsem hotová,zase je 30 stupňů a peče a peče...Půjdu do sprchy se osvěžit.
3. čer 2011 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 no já mám do porodky zbalene 3 balíky vložek podobných ako batist,jsou taky tak delší,ale jinak se jmenujou,kdyby bylo málo,tak doma mám ješte 2 balíky Samu,takže kdyby neco manža přinese....jojo máš pravdu me ty Samu přijdou taky krátky,tak uvidím jak me budou vyhovovat,ty sitované kalhotky mám už taky zbalené....Teplomer mám normálne ten digitální za nejakých 255 kč z lékarny.....ten ušní nebo dudlíkový už pořizovat nebudu,stačí me tenhle...
3. čer 2011 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no já si právě říkala,že rovnou pořídím ten ušní. Já si vůbec nedokážu představit,jak s těma vložkama budu existovat :slight_smile: Jsem zvyklá na tampony a když už,tak vložky s křidýlkama,ale hlavně nalepený,tohle bude sranda :slight_smile: Ještě když mě to bude tahat za stehy,no už aby to bylo :wink:

Dneska jsem šla v žabkách a ségra se mě ptala,jestli si nechávám narůst dlouhý nehty na nohou,tak jsem jí řekla že ne,že si tam jenom nedosáhnu :grinning: Se mi tlemila,za ten rok už asi zapoměla,jaký jsou v těhu starosti :grinning:
3. čer 2011 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 no já taky jedine tampony ,vložky neee a přesne jak říkáš tyhle se nedaj nalepit,ale zas ty sitovaný kalhotky to budou dobře držet,i když si myslím,že budu pak chodit jak kachna a přibalím si normálne i alwais na cestu pak domu,to bych nedala v tyhle vložkách....no já si právě myslím,že tyhle vložky nebudou tahat až tak za stehy,jak třeba alwais a hlavne bude tá rána hezky dejchat,tak snád se to bude hojit bez problému.....
No my sme byly taky na chvilku ve meste a za tu chvilku mám nohy opet jak báně,si na to zatlačím a zustane mi tam dulek,já už to nechci,já už se toho chci zbavit....
3. čer 2011 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 já naštěstí moc neotékám,ale nohy mě hned bolí.A když jsme šly do kopce,tak funím desetkrát tolik,jako ségra a ta ještě tlačí kočár a 11ti kilový dítě :slight_smile:
Oni ty vložky se musí asi vyzkoušet,já vím že jedna ségra používala ty porodnický i doma a druhá už v porodce chtěla obyč s křídlama... No snad ty síťovaný budou držet,přijde mi to takový nic proti obyčejným kalhotkám,ale zase mi přijdou lepší než ty papírový co mají v DM...
Jééé,teď jsem si vzpoměla,že jsem chtěla ještě tu moskitiéru na kočárek,tak zase příště...A pak už to bude fakt všechno.
3. čer 2011 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 no já jsme v DM chtela taky koupit tu sitku na hnmyz,ale už ji meli vyprodanou,tak se tam musím příste stavit....no jasne,musíme ty vložky jenom odskoušet,ale nemyslím, si,že až budu doma,tak je budu mít pořád,to už si koupím s krídelkama a lepící....
3. čer 2011 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 no já doma už skoušela ty sítovaný kalhotky a jsou teda dobrý,teda držej dobře.... :grinning:
3. čer 2011 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jak to je,když jsem tedka registrovaná v tom DM?dali me kuponky,což využiju,.ale až budu mít mimi,to me taky daj další kuponky,nebo jaký jsou pak tam výhody?tu registraci i s mimi jsem už vyplnila a odevzdala,tak jsem napsala,kdy mám termín,tak až bude na svete,tak se mám stavit v DM a neco dostanu?
3. čer 2011 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 o clenstvi v DM jsem cetla na jejich webu, ze se musi pak potvrdit, kdy se mimi narodilo a dostanes novou knizku se slevama... teda aspon si to tak pamatuju, jukni na web....holky, ja uz vas vubec nestiham cist, ted jsem chytla nejspis mykozu, takze mi mudr napsala candibene, ani me neprohlizela, uz jsem z toho tehu uplne otravena, nohy otekly, vedro, no fakt radost, vsak to znate
3. čer 2011 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 taky nemám s DM zkušenosti, ted v týdnu mi akorát přišla ta plastová karta místo té první papírové a píšou tam že si na tom jejich terminálu můžeš vybrat co chceš se slevou, nebo asi i na netu, okouknout co zrovna nabízí,ale holky až se přihlásí tak určo poradí..
no s vložkama, já si koupila nějaké obyč, tyhle porodnický nemám, netuším jak to bude. čekám stále že u dr. dostanu nějaký seznam. dříve jsme mohly mít jen ty nemocniční, takovéhle věci jsem vůbec neřešila..měla jsem s sebou jen hřebínek, po nějaké době nám dovolili svoje spoďárky, jinak všechno erar..jo jen se zeptali jestli náhodou máme svoje plenky na mimi, ale když ne tak to vůbec neřešili a dali zásobu od nich..ale asi to bylo jak kdy, podle toho mi přijde jak je firmy zasponzorovali.noční košile ..všechno muselo být erár kvůli hygieně.
3. čer 2011 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa no já práve mám zatím jen tu papírovou kartičku,tak čekám,až me přijede pak poštou tá originální kartička a když jsem se zaregistrovala,tak me dali takovou malou knižečku s kuponkama,ale zatím jsem nic nevyužila....no u nás taky sand všechno by meli dát,ale človek nikdy neví,radši to budu mít zbaleno ,než by to pak mel manža přinést.....
3. čer 2011 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 já ty kupónky už využila na prsní vložky a plenky,jinak asi nic. Až se ti to narodí,tak tam půjdeš a vyplníš další papírek a ono ti dají novou,už s mlíkama,většíma plenkama,čajema a tak a myslím,že pak ještě posílají,ale to si nejsem úlně jistá.
@lebapa no být tebou,tak na seznam už moc nečekám :slight_smile: Abys dřív neporodila než dostala seznam,mě ho dr taky ještě nedala. :wink: Teď už je všechno jinak,musíš mít zase všechno naopak vlastní. Vím že někde dávají nějaké vložky i plenky,ale pochybuju,že by ti někde dali tolik,aby ti to vydrželo po celou dobu v porodnici. A ty košile jsou dobrý že si můžeš vzít svoje,lehký,pohodlný... Nevím jaký vložky sis koupila,ale nejlepší jsou prý ty porodnicky ,aspoň z ezačátku,že nejsou nalepovací a jizva ti větrá :slight_smile: A nejsou ani tak drahý,mě vyšel balík na 40Kč,tak ať se pipka má,když už mi jí rozšmikají :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
3. čer 2011 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 no třeba u nás daj porodnický vložky i pleny pro mimi,ale jenom pár kousku a na ty 3 dny ,co tam budu,je to málo....já jsem spíš zvedavá,či daj nejakej balíček pri propuštení..nekdy to dávali,tak jsem zvedavá,či tedka neco daj....
3. čer 2011 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 a třeba košile dávaj erární i ručníky,ale košile si povezu svoje,ty jsou mi příjemnejší,ale ručníky možná užiju jejich,protože když budu krvácet,tak si m oc nechci zašpinit ty svoje,oni pak říkaj,že do porodky vzít když tak staré ručníky,ale já žádný starý nemám,mám všechno svetlý barvy a docela nový...tak jsem si nakoupila tmavý ručníky u ťongu za pár šupu a když je zašpiním,ani me to nebude líto,horší pak bude je vyprat.....
3. čer 2011 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 No být tebou zda můžu radit ohledně teploměru, tak mamka to mají vce špitálu a ten ušní ani čelní není dobrej, doktoři furt nadávaly, že neměří teplotu přesně, že ukazuje úplně něco jinýho než obyčejnej a digitál, tak jim zase vrátili digitální a mají klid, zkoušely to i na sobě a mamka teda říkala, že měli nějáký drahý, žádný šunty :confused:
Holky mám zaregistrovanou malou v DM, můžu se zaregistrovat už jako těhule, abych dostala nějákou slevovou knížku nebo až po porodu dítka?
3. čer 2011 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk no u nás ve špitálu máme ty digitální teploměry a ty taky nejsou 100%,nejlepší byly ty rtutový,to máš to samý jak digitální tlakomery,ty taky nejsou 100%,nejlepší jsou klasika rtutové tlakomery.....a já jsem se v DM registrovala tedka jako tehule i se budu registrovat jako mamina,takže si myslím,že není problém se tam tedka ješte zaregistrovat....
3. čer 2011 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk já mám taky zaregistrovaného HOnzíka a teď jsem se znovu registrovala na netu a došla mě další slevová knížečka. Jak se malá narodí tak jenom emailem mám poslat rodný list a budou chodit další kupónky.
3. čer 2011 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk jasne, registrujes se uz jako tehu, pak po narozeni mimi uz jen posles ten rodny list meilem a dostanes dalsi slevy, ale zas tak moc jsem to teda zatim nevyuzila ty slevy, vy jo?
3. čer 2011 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 tak jasný, není nad klasicky rtuťový teploměr, jen říkám, že tam na něj hodně nadávali :confused:
Tak se jdu šup zaregistrovat :slight_smile:
3. čer 2011 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava hihi já taky zatím nic nevyužila,ale určo pak plíny by se mohli šiknout,když budou trošku levnejší a třeba i umelá vyýživa,kdyby se pak nedalo kojit.....
3. čer 2011 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek