• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@micka1 a jak často pak chodej kupony?asi moc často ne,vid?
3. čer 2011 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme se zaregistrovala, holky není v tom bločku co vám už došel slevněná taška na kočár?
3. čer 2011 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 nejsem si jista, ale zdá se mě že každé 4 měsíce.
3. čer 2011 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 a není to jednou za půl roku? Už taky ani nevím, ale slevy na plínky, kašičky, sušenky a flašky byly super, ty jsme teda využily :slight_smile:
3. čer 2011 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj babuchy,zdravím z nemocnice, kámoška prý info předala :slight_smile:
už mi je mnohem líp, jsem bez infuze jen na lécích a už můžu chodit hurááá, takže vám konečně píšu z nemocničního pc
byl to teda fičák, nikomu takový zážitek nepřeju fuj, z ničeho nic takové krve, odhadují to asi na třičtvrtě litru a největší vtip je v tom že vůbec neví z čeho to teklo a zda se to bude opakovat, musela jsem jenležet s nohama nahoře nechat kapat infuze s lékem na zastavení krvácení a čekat jestli to přestane nebo budu muset na císaře, načež je brzy :zipper_mouth: naštěstí se tělo umoudřilo a krvácení ustávalo a dnes už jen úúúúplně min.špiním, ale nechaj si mě tu ještě přes víkend, v neděli natočí monitor a v pondělí utz a pokud bude vše ok, půjdem dom ještě 2v1
primář říkal že malej, placenta, čípek i jizva po císaři jsou ok, jediné co ho napadá že prcek prokopl nějakou velkou cévu a z té bylo tolik krve a nebo to způsobil špatný pohyb, každopádně malej je ok a daří se mu dobře,několikrát denně poslouchají ozvy a on se i intenzivně ozývá sám :slight_smile:
když jsem nad tímpřemýšlela takv 9tt jsem taky trošku krvácela, no spíš špinila a též mi řekli že je to asiprasklá cévka, takže možná mám ty cévy nějaké slabé nebo nevím, dávají mi léky na zpevnění cév tak snad to zabere a ještě ten měsíc spolu v poho zvládneme :slight_smile: pak už je to jedno
dnes jsem oficiálně 1. den na mateřské, šikulka manžílek mi to vše vyběhal :slight_smile:
3. čer 2011 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zup no ahoojjjj,no jo tvoje kamarádka podávale informace o tom,jak ti je...a je dobře,že už jneom špiníš,ono se to najkonec umopudří a bude všechno v pořádku avydržíš do termínu,ale já bych teda mela peknej strach,se ti nedivím....a jak to začlo?z ničeho nic?nenamáhala si sa nejak?anebo ti to začlo v noci?bylo to s bolestí nebo bez ní.....
3. čer 2011 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk no sleva na tu tašku není....
3. čer 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk sleva na tasku na kocar v tom teda neni, jsou tam prsni vlozky, jednorazove kalhotky, tehu kalhotky, caje, plinky, masazni olejicky... snad ta dalsi knizecka bude zajimavejsi
3. čer 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup no drzim palce! hlavne, ze je ti uz lip, tak se drz, at muzes rodit v terminu!
3. čer 2011 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1
@lukava
Děkuji za rychlou odpověď :slight_smile:
3. čer 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ssimmikk to víš nepamatovala jsem si to,tak jsem rychle prolistovala tu knižečku..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 děkuju moc, jsi zlatíčko :slight_smile:
3. čer 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup toje dobře že už je to lepší. Jenom ať tam malý ještě chvilku vydrží. :slight_smile:
3. čer 2011 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk fakt nevím jak často to chodilo. Taky jsem ty slevy dost využila. :grinning:
3. čer 2011 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk fakt?? Já právě myslela,že ty ušní jsou mnohem lepší,přesnější... Tak půjdu do obyč digitálu...
3. čer 2011 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 no já si to myslela taky a asi každe, ale opak bude nejspíš pravdou....nevím, nikdy jsme to osobně nezkusila, ale jak jsme psala, mamka to měli vě špitále a prej hrůza :fearful:
3. čer 2011 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup ahoooj, díky že se hlásíš, na nás myslíš a my na tebe.super že už je to lepší, asi to tak vypadá že to mohla být nějaká ta céva, ale to ti povím, to musel být šok, takové krve..no hlavně že mimi je v pořádku a připrav se na to že to holt bude pořádnej fotbalista..a nebo začněte šetřit na hokejovou výbavu, bude z něj druhej Jágr :slight_smile:
Víkend už se snad dá vydržet i když teď to budeš mít asi delší když už ti je líp ale aspoň budeš víc ležet, doma to chtě nechtě máš tendenci porušit a přeci jen ležení je to asi jediné co se dá teď dělat a hlavně to zabírá..tak zas písni jak budeš na netu.paa
3. čer 2011 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 no já myslím že rychloběžka a klasika je osvědčená, při holkách jsem měla digi od chicca a bohužel až při horečkách jsem zjistila že malý měřil 37,5 a přitom měla min. o stupeň víc..holky jsem pak měřila tím klasickým, teď jsem teda koupila digi pro děti s tou ohebnou špičkou, v lékárně byl za 125,- čekala jsem víc.
3. čer 2011 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk no já bych nekupovala asi tak kvalitní,jako měli v nemocnici, a když byl na prd i on,tak koupím obyč a vyjde mě na půlku.Ještě jsem přemýšlela o tom v dudlíku,ale to zase nevím,jestli moje miminko bude dudlíky chtít,takže by mi byl taky na prd.
@tasmailla1 k těm ručníkům,já někde slyšela,že je nejlepší si vzít na utírání mezi nohama obyčejné kuchyňské utěrky. Dobře sajou a nedřou a nezašpiníš si ručníky,takže já beru utěrky.
3. čer 2011 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa to bych taky čekala víc. Mě jde o to,aby hlavně měřil rychle a správně,ale to stejně zjistím až při používání...Taky ho koupím v lékárně,ve zdrav.potřebách mají ten samej mnohem dražší.
3. čer 2011 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 jo s těma vložkama, to budu muset kouknout teda na diskuze, tašku cca pobalenou mám, ale jen jednu košili, podprdu, vložky a krémy... ty porodnický vložky jsem zjistila že dělají až tady na diskuzi, v týdnu jsem koukala v drogerce že měli nějakou sadu do porodnice, už nevím co tam bylo,ale četla jsem tam ty vložky jak píšete..no to dřív fakt neexistovalo, proto by mě to nenapadlo..určo si je dokoupím..
do knížky DM musím znova kouknout co tam je a pak hlavně co dělat dál až se to narodí, ještě jsem měla u dr. potvrdit kartičku do schleckera, tam mají asi podobné slevy. často se tam ted nedostanu, tak jsem si říkala že počkám až porodím a pak ukážu rodný list.doufám že to bude stát za to, nerada někde takové věci prezentuju, se mi to moc nelíbí..kdyby se dalo aspon někde kouknout jaké po registraci nabízí ceny, třeba to i jde, jako na inspiraci :slight_smile:
3. čer 2011 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa tak to je síla, já teda zkoušela rtuťovej porovnat s digitálem co mám doma a v pohodě, tak doufám, že nezklame....chtěla byhc koupit i novej, ale teda nevím jakej aby byl dobrej, asi to chce zkusit.... :fearful:

@misi.21 jájsme taky koukala na ten v dudlíku, ale myslím si, že je to vše na jedno brďo, stejně není nad klasiku, jak píše lebapa......
3. čer 2011 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 měli tam od té značky ještě jeden, prý rychlejší ale s pevnou špičkou, tak jsem zvolila ten co psali jako pro děti..je růžovej :grinning: no a ručníky mě nenapadli vůbec že bych si měla brát..tak proč platíme ..jde mi o hygienu, když zašpiním ručník a že té krve z kraje prostě je tak co pak s tím, to musí mít přeci nějaké erár které se berou pokaždé čisté a rovnou to zas vozí do čistírny, do vlastního se utřu jednou a můžu ho zašpinit a co pak s ním!! jedině fakt ty papírové ..ach jo
3. čer 2011 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa no my teda erární ručníky v porodnici neměly, jen noční košile, což bylo taky super, protože protéct není problém, kor ty první dny.... župan jsme měla teda svůj, ale vím, že tam byly taky, ono je to těžký, v každé porodnici je to jiný.......
3. čer 2011 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk no asi to čas od času na sobě chce vyzkoušet, přeci jen je to na baterky..jdu kouknout na nějakou diskuzi ohledně té porodnice..jestli se místo toho nepůjdu natáhnout. byla jsem se se psem projít, měla jsem něco u známé a dalo nám to přes hodinu chození..bylo by to dobrý kdyby mi jen nenapuchaly ty nohy, měla jsem celé sandály obtisknuté a pálí mě chodidla. břicho mi zas párkrát tvrdlo, zpátky to už bylo lepší..pejsek už padnul :grinning:
3. čer 2011 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa no tak ono záleží,jestli chceš nosit ty jejich košile. Já si teda mysllím,že většinou je v porodce pěknej hicák a navíc ty košile se mi zdají dost silný,takže já si určitě svoje beru,mám zatím tři,ale klidně bych si ještě dvě přikoupila,jenže u nás je bongové moc nemají a drahá kojící se mi kupovat nechce,snad na ně ještě někde přijdu. Užiju je pak i doma,já v košilkách spím. A podprsenky si beru do porodky dvě,protože si říkám,že jestli budu mít mlíko a proteče mi třeba prsní vložka,tak abych si jí mohla přeprat a měla jsem náhradní. Ale teda jsou to hrůzy ty podprdy,já jsem zvyklá na kostice a bez se cejtím jak debil. :grinning:
3. čer 2011 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk no já župn neplánovala,ale teď nevím. Říkám si,že byy bylo pohodlný kdybych byla hodně ve sprše tak jenom vylézt a hupsnout do župánku...
3. čer 2011 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa je normální, že mám břicho stvrdlé i delší dobu? Že mi jako nestvrdne a nepovolí, ale stvrdne a nějákou dobu je tvrdý? Já už z toho má dovnej pocit, nevím zda to mám z toho, že už je toho dnes dost nebo co je....vypila jsme teď magnezko, taks e půjdu natahnout, snad to povolí....
3. čer 2011 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 no já ani teda nevím teď s těma košilema, my měly tenkrát takový lehoučký, bylo v nich super, ze začátku sjem se v nich cítila jako nahá :grinning: no a župan mám hodně teplej, taže ten si asi nevezmu nebo vezmu, nevím, já fakt nevím, musím si už hlavně konečně tu tašku dát do kupy, mám to všude po ložnici :sweat_smile:
3. čer 2011 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 podprdy jsem si zabalila dvě, asi mi bylo líto naštěstí ty kojící vyhodit. zkoušela jsem kouknout na diskuze, našla jsem jen jak si jedna stěžuje a druhá chválí, tak na to prdim. jen tam asi maminy vyplnovaly kolonky na co nezapomenout, tak tam bylo vložky, spodáry, pleny..no kouknu asi až zítra nebo v pondělí, už na to nějak nemám buňky. košili ve skříni ještě rozepínací mám, tak jí tam taky pro jistotu teda přibalím, ty mi přežily po holkách, jak to jde tak spím jen tak..to zas bude v zimě..v noci vstávat a do zimy :unamused: už jsem si odvykla..no aspon přes to léto budeme mít takový přirozený nástup..vylejzat rovnou z vyhřátého pelíšku když se netopí..no třeba bude spinkací po mamince :dizzy_face:
3. čer 2011 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek