• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
no nic těhulky, jud se natáhnout, je mi nějak šoufl, dobrou noc a sladký sny :slight_smile:
3. čer 2011 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk s břichem ti nevim..je to na posouzení dr. mě u té druhé hodně tvrdlo, bylo celé jak kámen, jsem nemohla ani zvednout nohu víc že bych si tím trochu to bříško třeba povyzvedla, ani se zvedat z postele..to bylo mezi svátky novoročními, šla jsem k dr. až po novém roce a nenechal mě domů dojet ani pro bačkory..ted kolikrát taky nevím jestli mi to břicho tak tvrdne a nebo se mimi tolik rozpíná..v mamince psali že mamina nemá šanci poznat jestli to je od mimi a nebo vztahy..jinak když je to cca 10 x denně tak je to prý normal že tvrdne.
župan si neberu, nevím jestli všechny ale asi jo, pokoje mají svoji sprchu,takže nemusíš z pokoje ani vylejzat
3. čer 2011 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa to je právě to, nehcci nic zanedbat, ale ani zybtečně plašit....chjooo, jud si lehnout a uvidím co v noci, snad to povolí....jejdanánku....tak dobrou noc :slight_smile:
3. čer 2011 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jdu do hajan, jsem nějaká k.o. jak jsem přišla do klidu..dobrou holky, snad zabere i mládě a nebude to jak včera na hodinu
3. čer 2011 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ještě jsem jukla na ty vložky, v té drogerii (martina) si myslím že měli tento balíček, ale netuším za kolik
http://www.ka-cer.cz/cz/e-shop/492147/c29506-specialni-sady/prakticky-balicek-do-porodnice-2c-vel-l.html
3. čer 2011 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,ach jo,,zas nemužu spát,tak jsem si vás dočetla....župan si nebudu brát,i když jsem chtela,ale je moc teplej a už ho nemám kam dát.....noční košilky mám tři...a místo ručníku použít na otíraní kuchynské utěrky?to slyším poprvé..... :unamused: :grinning: Stejne si myslím,že u nás ve špitálu použiju převažne veci erární a ty moje mi pak budou k ničemu,u nás dávaj ručníky ,župany,žinky a košile erární,tak jsem zvedavá,co na porodnici ješte daj erár....ale radši si to zabalím neco i svoje,co kdyby přišla návšteva... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: i když by i přišla,tak asi na me nebudou koukat přes prsty,no proste budu po porodu a žádná krasavice ze mě nebude :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: spíš zničená ale štastná mamina....
4. čer 2011 v 05:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký den všem
tak nás dnes čeká hasičská soutěž. Ještě jsem měli v plánu jet dopoledne na dětský den na který nás pozvalo centrum umělého oplodnění. Bohužel by to na mě i na Honzíka bylo hodně tak tento rok vynecháme. Na soutěž musíme páč Martin dělá hlavního rozhodčího.
4. čer 2011 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky všem přeju hezký den :slight_smile:
@micka1 alespoň se nebudete nudit, já mám manžu v práci, tak přemýšlím co s načatým dnem, vypadá to, že bude pařák, což mě netěší.......... :confused:
4. čer 2011 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa dobré ráno děvčata, tak koukám na ten balíček do porodnice, ale myslim, že tady holky včera psaly, že ty vložky SAMU jsou krátké a že lepší je zn. BATIST, kde se dají koupit? V lékárně třeba? Nechce se mi platit zase poštovné v eshopu. A ty síťované kalhotky?
4. čer 2011 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava no třeba u nás v lékarne Batist nemají,maj tam jenom Samu..takže Batist jsem kupovala v zdrav.potřebách aty sítovaný kalhotky si myslím budou mít všude,jak v lékarne,tak v zadrv.potřebách a si myslím či ne i v DM,ale mám pocit že v DM maj práve ty takový papírový kalhotky a ty nejsou nic moc.....
4. čer 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 taky myslim, že nejlepší bude erár. Nechce se mi s tím vším pak doma prát, návštěvy to určitě pochopí, stejně je bude hlavně zajímat mimčo a že bych se po porodu nějak fintila, to si ani nedovedu představit ; )... takže za mě taky určitě erár, jen si vezmu svůj starší župan, protože ho nosím fakt ráda, ale jinak asi nic extra nakupovat nebudu. Dostala jsem k narozkám velikej růžovej župan z mikrofleecu, ale ten je děsně teplej...kromě hrozný barvy mi připadá uplně pitomej a ještě je to umělotina : ( zase jeden dar nedar, ještě jsem ani neustřihla cedulku, zkusim ho prodat na aukru
4. čer 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 v DM myslim ty síťovaný nemaj, jen ty jednorázový JESSA, ty jsem si koupila, ale nevím, jestli jsou až tak potřeba...tak zkusim naší lékárnu, třeba uspěju, dík za radu...co jste ještě kupovaly z lékárny do tý tašky do porodky? Když už tam půjdu, vzala bych to jedním vrzem ; )
4. čer 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava já si hlavne s tím fintením delala srandu.... :grinning: :grinning: no jasne,že je bude zajímat spíš mimčo a maminka bude na druhý koleji..... :grinning: :grinning: :grinning: já mám taky ale slabe ružový župan,co by me nevadilo,ale je dost teplej a zabere pulku tašky,takže si ho neberu....
4. čer 2011 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava no já v lekarne kupovala i vložky do podprdy,ale ty seženeš i v Tescu nebo v DM,pak digi teplomer,kosmetiku od sebamed,rybilku a bepanthen,líh na pupík,maliník,vložky,prodávaj tam si myslím i podložky na přebalovaní a když tam ne,tak v zdrav.potřebách určo,ale já je nekupovala,mám je z práce....ty jo a už ani nevím...odsávačku na hleny jsem kupovala v zdrav,.potřebách i kru na nástřuh hráze mám odtamtud.....takže až to nepujde s kojením,tak pak nabehnu do lékarny ješte pro odsávačku na mlíko....
4. čer 2011 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no jasně, že sis dělala srandu, ještě mi to hlava po ránu úplně nebere ; ) právě, že ten růžovák, co jsem dostala, je jak pro slona a navíc děsně teplej, takže taky nechávám doma, úplný souhlas :slight_smile:
4. čer 2011 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 děkuji, děkuji, naprosto vyčerpávající odpověď :slight_smile:
SEBAMED pro mimi nebo pro tebe? už jsem koupila v tescu pro mimi mycí gel a olejíček, ale možná myslíš do porodky SEBAMED pro intimní hygienu...na to je myslim sleva v DM v tý slevový knížečce
podložky pro přebalování bereš taky do porodky? a kokám, že odsávačku mají tu ruční v DM taky se slevou, já mám teda slíbenou elektrickou od kamarádky, takže to už neřešim
co myslíš tím kru a rybilkou?
4. čer 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak dneska u nás to bude vařák. manžel mi přijel ráno, min.do oběda bude spát. holky mám na dětském dnu s bráchou a mamkou, pojedeme si pro ně až večer a rovnou na oslavu narozek 5ti letého kluka..no kdyby se holky zdržely na tom dětském dnu, má být až do 18 hod + hodinka cesta tak bych se nezlobila..ty moje holky jsou tam už na tyhle děti velké a hlavně tam budou samí kluci kromě jedné malé sousedky..jdeme tam spíš aby jsme nečeřili vody.
@lukava ten balíček jsem viděla v drogerii Martina, myslím že jsou taky všude, nebo nevím jak u vás, z netu bych je taky neobjednávala, ale koukala jsem že na baleních uvádí různé velikosti.. L nebo M. mě by teda kratší nevadily, zkusím sehnat od každého balíček..ježiš na to se fakt netěším, si pak člověk připadá jak když chodí s plenou..
s návštěvama moc nepočítám, propustku bude mít manžel kdykoli a jednou kouknout děti s bábinama.jinak až doma a v porodnici si budu užívat klidu, už vím že doma to takové nikdy nebude i když se nebudu moct dočkat.no taky bude záležet na té co bude se mnou na pokoji.zatím jsem měla štěstí na dobré holky. Na fintění si beru jen řasenku, jsem přírodní blond a jsem pak fakt jak vyblito, takže pro můj vnitřní pocit až se začnu zotavovat tak abych se si nelekla. Tenkrát když jsem porodila tak akorát z pokoje odcházela mamina a ta neměla potřebu se ani učesat, jsem z toho byla taková vykulená, ale pak přišla holka na pohodu, ta to vzala razantně, mohl přijít jen manžel a i babči měli smolíka.nejhorší je když se té druhé nakvartýruje návštěva na celý den, to pak není žádné soukr..ale tak snad až na určité skupinky to všem dojde..no lepší přehodit téma, to jsem něco natukla :confused:
4. čer 2011 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava jeje nejak me vypadlo písmeno myslela jsem kruh na nástřih hráze.... :grinning: :grinning: :grinning: sebamed pro mimi,to budu brát i do porodky,ty podložky samozřejme nebudu brát do porodky,jen je pak budu využívat doma,to se hodí.....jojo videla jsem,že je akce na sebamed,ale zatím to nebudu pořizovat,když nevím,jak mimino bude reagovat na tuhle kosmetiku....pro me na intimní hygienu mám lactacid,jsem na nej zvyklá,no ale holky říkaj,že tyhle intimní mýdla pak štípou,když je nastřižená hráz,že je lepší koupit pak detský mýdlo na intimní hygienu....Rybilka je na ošetření prdelky proti opruzeninám...
4. čer 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa jojo to máš pravdu si človek pak bude připadat,jak když chodí s plenou,sí říkám,že budu vypadat jak kachna,ale co nejrychlejc se vrátím normálne k lepícím vložkám,když pujdu do mesta nerada bych riskovala nejakou nehodu se sítovkama a vložkama bez lepítek,to by me to tam mohlo pekne cestovat.... :grinning: :grinning: :grinning: No já si tam do porodky budu muset vzít nejaký malováttka,já když si nenamaluju oči,tak jsem taky jak vyblitka....no taky jsem zvedavá,s kým pak budu obydlovat porodní lóže,doufám,že s nejakou pohodovou holkou a ani nevím,jak jsou u nás velký pokoje,či 2 nebo 3-lužkové....no nechám se překvapit a třeba budu pak mile překvapena....
4. čer 2011 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa to máš teda pěkně nabitý program : ) já obdivuju všechny mamči, který to tkhle zvládají organizovat a ještě s pupkem k tomu; co vlastně ty tvoje dvě holčiny? Kolik že jim už je? Těší se na malýho brášku? To bude takový váš benjamínek :wink:
v porodce už jsem se rozhodla, že si asi fakt připlatím za ten nadstandart, v Praze je to všude velkovýrobna a bojím se, že bych třeba chytla někoho, kdo bude mít velkou rodinu a byla by tam pořád návštěva, otázka je, jestli vůbec budou mít ty nadstandarty volný, jsem založením spíš introvert a moc toho nenamluvím, tak bych nerada chytla nějaký "kolovrátek" hned po porodu, až mi třeba bude šoufl
4. čer 2011 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa hihihi, dobře jsi naťukla porodnici, já byla teda s Miškou v porodnici, kde byly návštěvy na pokoji zakázány a můžu říct, že mně to vyhovovalo, protože člověk si v klidu dělal co chtěla a nikdo mu nestál za zády a nečuměl, měla jsme štěstí, že jsme měla na pokoji jen jeden den mladou holku, jinak jsme byla sama, protože s ní tam být tak dva dny, tak mě odvezou o kousek dál na psychinu :grinning: teď chci do porodnice, dke jsou návštěvy na pokojích, tak jsme zvědavá, jak to budu dávat, doufám, že tam nebude mít spolubydlící od 13 do 18hod.v jednom kuse rodinu :sweat_smile: no ale nevím co to řeším, taky si pozvu vždy někoho na celý odpoledne a bude :grinning:
@tasmailla1 taky používám lactacyd :wink: v porodnici už nevím jak to bylo, myslím, že první dny se umývat jen vodou a pak intim mýdlem, ale to bych kecala :sweat_smile: to víš pamět.......něco bych k tomu napsala, ale až všechny odrodíte :confused:
4. čer 2011 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa a hlavne co se týče návštevy v porodnici,tak máma je ráda,že je ráda,potřebuje klid a odpočinek,tak doufám,že to moji návštevníci taky poberou,radši dopředu budu dávat vedet,jo mužete se přijít podívat,ale jenom jednou,anebo to necháme až po šestinedelí,to taky doma bych nerada přijímala návštevy......
4. čer 2011 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava nejsem rasista,ale ty počernejší ty se nakvartírujou ve velkým tlupách a jsou tam i skoro celej den.....
4. čer 2011 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk u nás taky nejsou povoleny návštevy na pokoji,jenom na chodbe....jiný to je na nadstandardu,tam muže návšteva přijít....
4. čer 2011 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk jojo ze začátku stačí obyčejnná voda a radší nepiš,co si zažila u porodu,to bys me pekne postrašila,nech si to až po porodu.....ju? :grinning: :grinning: :grinning:
4. čer 2011 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 já ty porodnický vložky zvládnu max. v té porodnici, pak už je nechci vidět..po holkách jsem nijak extra nekrvácela, jen fakt z kraje jak se to tělo čistí ale doma jsem do týdne a to s rezervnou neměla co řešit. Snad se to bude opakovat. a to už v porodce nám když jsme se hojily správně dovolili ty naše nalepovací..no uvidíme, nějak to poberu.
@ssimmikk jeden den jsem byla taky sama na pokoji, manžel byl ten den doma, tak tam se mnou byl odpoledne (no tak 2-3 hodinky) a malou i přebaloval, to u té první nebylo, kor už v porodnici. to bylo příjemné že tam s námi byl. mohl být u toho jak se mimi musí zvážit před dlabancem a pak si ji vzal na odkrknutí a si myslím že i jemu bylo příjemný že měli čas se poznat v klidu. druhý den ale přišla ta druhá mamča tak jen zaskočil max. na půl hodinky a zas frčel. Uvidíš jak na tom budeš po porodu, ono se to vždycky ukáže až když začnou pracovat ty hormony :grinning:
@lukava no jen jsem četla ten kolovrátek..to ti teda povim, to by na mě taky nebylo, to už teď nemám ráda. zrovna ráno jsem v obchodě stála frontu a za mě si stoupla místní drbna..asi viděla ten můj obličej tak oslovovala všechny přede mnou..holky se na mimi těší, netuší co to bude, necháváme všem překvápko a nám je to jedno. Mladší bylo v dubnu 9 let, tak či tak to budeme mít jak jedináčka.Nejdřív chtěly ségru ale pak to změnily na kluka s tím že každá už ségru má :sweat_smile:
4. čer 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 nechám si to až všichni odrodí, ale neboj, porodu se to netýká...
4. čer 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem kupovala vložky Samu a i ty Batist, kalhotky molimed. Ty Samu mě přes den stačili na noc budu používat ty batist. Všechno jsem brala v lékárně. Doma jsem pak používala vložky na které jsem byla zvyklá při ms.
V porodnici jsem byla ráda když za náma někdo přišel. Stačilo sice když byli jenom tak hodinku a už jsem je posílala domů. nás bylo na pokoji5. To byla ještě stará porodnice. Teď co je opravená tak jsou pokoje po dvou. Což úplně stačí. :slight_smile:
4. čer 2011 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa
místní drbny to je fakt hardcore, úlně ti rozumim :sweat_smile: chytnout nějakou takovou do porodky by mě fakt asi rozhodilo, hormony mi dávají zabrat už teď, tak po porodu si to moc nedovedu představit, jsem děsně přecitlivělá, třeba začnu jen tak brečet a manžel se ptá, co proved nebo co je špatně a já uřvaná řikám, že nevim, že to samo a že to nechce přestat : )
jo a máš moc krásný slečny! to musíš být na ně obrovsky hrdá, to třeba budou i s malým pomáhat, mně se ségra narodila, když mi bylo sedm a od tý doby mám pocit, že se o ní mám starat, hlídat jí a pomáhat jí...a to je dneska už velká holka, taky jsem moc ráda vozila kočárek, jeee to bylo bezva :dizzy_face:
4. čer 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk no když se to netýká porodu,tak to napíš,nebo to je tak hnusný,že radší nám to řekneš, až odrodíme?
4. čer 2011 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek