• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@ssimmikk když se to netýká porodu tak myslíš něco o intimní hygieně???
4. čer 2011 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava ty jo,jak já jsem tehu,tak ty hormony moc na mě nepusobej,občas jo jsem naštvaná,ale to se me klído stávalo i před otehotnením,ale žebych mela záchvaty pláče z ničeho nic,to fakt nemám....ale po porodu to bude určite intenzivnejší.....
4. čer 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, já ty vložky Batist nikde nesehnala, ještě skočm tady u nás do lékárny :unamused:

@tasmailla1 Nene, to je jedno, porodu se to netýká, ale pokecáme po porodu.... :slight_smile:

Já už se těším, jak budu z porodnice doma :slight_smile:
4. čer 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 ty jo 5 na pokoji i s miminama?to musel být hardcore.....jak ste to tam všechny zvládli,nebo mimina byly nekde jinde?tak to já bych nedala,byla bych ráda,kdyby sme na pokoji byly 2,to uplne stačí.....
4. čer 2011 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsme teda u Mišky byla v těhu v pohodě a po porodu v ještě větší, za to teď se mnou cloumá všechno :grinning:
4. čer 2011 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk no já už se teším taky až budeme doma všechny a postupne budeme vkládat fotky a kecat,jaký to bylo,já už se na to mimi tak strašne teším.....
4. čer 2011 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
5 na jednom pokoji i smimř´čama, to si fakt nedovedu představit, UF
já se na mimi hrozně těšim, ale někdy na mě padne děsná depka, jak to budu zvládat a tak a taky mi připadá, že to manža vůbec neprožívá, tak mi to je trochu líto...asi je to jiný, když už trochu víte, do čeho jdete, já budu mít te´d první a fakt jsem na nás zvědavá...jak jsem zblblá z těch hormonů mluvim už i s naším psem jak s dítětem..ale jen tajně, aby to muž neslyšel :sweat_smile:
4. čer 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava to si prožije skoro každej, že si pokládá otázku, jak to bude zvládat a věř, že to bude v pohodě, uvidíš :wink: vůbec to neřeš, až situace nastane, tak to půjde samo a vždy se najde někdo kdo ti poradí, když budeš potřebovat :slight_smile: řeknu ti to takhle, můj manža za mnou taky nechodí jak ocásek a nevykládá si s pupíkem, oni totiž chlapi mi někteří přijdou, že si uvědomí až po porodu, že mají potomka, ale tak je to docela k chápání, oni necítí první pohyby, neroste to v nich, jako v nás...uvidíš, že po porodu to bude jiný, že bude miminko chovta, mazlit se s ním atd. :wink:
4. čer 2011 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no hele začlo to totál podivně a do teď to je podivné, byla jsem teda celý den pryč ale i tak jen postávala, posedávala a válela se na dece a koukala na děti hasiče jak závodí,NIky si hrála s dětma takže fakt pohoda. NIc mi nebylo jen mi trošku víc tvrdlo bříško než obvykle. O půl 3 jsem dojela dom a ve 4 jsme si dali s MM kafe na zahrádce, ležela jsem na lavičce a najednou cítila vlhko,taksi říkám to zas ten blbý výtok, ale zachvíli znova, tak sáhnu mezi nohy a krev. Nastala panika největší volala jsem na MM, jak jsem se postavila začlo to kapat a jak jsem udělala pár kroků lilo to už proudem jako když čůráš nebo necháš pootevřený kouhoutek. NO fakt jsem byla vyděšená to mi věř. A právě mi vůbec nic nebylo, žádná bolest, žádné křeče totál nečekaný. Hned mě napadly nejhorší myšlenky že se utrhla placenta nebo rupla jizva po císaři, ale to je vše v pořádku imalej semá fajn. Asi to bylo fakt tou cévou, mám možná nějaké slabé cévy a ruplo to no :frowning2: snad nás to už do konce těhu nepotká
4. čer 2011 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
každopádně hned jak dojedu v pondělí domů tak zbalím tašku do porodky :grinning: a připravím věci pro malého
a jako holky můžu vám říct že jestli budou takové pařáky jako teď tak si pěkně užijeme, já tu chcípám vedrem 3x denně se sprchuju a chodila bych nejraděj nahá,postel je furt spocená,no mazec,natož až odrodíme a budem kojit, to jsem se potila ještě milionkrát víc než v těhu při tom kojení:zipper_mouth:
4. čer 2011 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup když to tak čtu, tak se do toho nedokážu ani vžít, protože to musí být něco hroznýho, drže se!!!
4. čer 2011 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk no zážitek děsivej raděj na to nevzpomínat,ale jsem ráda že to nebylo "nic" vážného
4. čer 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak mi tu dávaj ty vložky Samu a mám je ikoupené do porodky a je teda fakt že nejsou nijak extra dlouhé takže na noc to bude chtít asi 2 za sebou tak jsem to dělala u NIkči
na utírání spodku po nástřihu je nejlepší něco měkkýho, nejlíp starší bavlněné pleny, ty jsou měkké a dobře schnou, já teda měla císaře takže mi nedělalo problém se utřít normoš do ručníku, taky musíme mít svoje i toaleťák svůj a po mých zkušenostech teď užvím že ručníků víc, pže ta krev pak smrdí fůůůj, ale to mi doveze pak manža až pojede na návštěvu
župan nevím no,mám ho tu a beru si ho když jdu mimo oddělení ale jev něm vedro no, ale asik si ho vemu no a nebo si koupím jen bavlněný
4. čer 2011 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup to věřím a je super, že malej nemusel jít ven předčasně, přece jen by minimálně do toho 36tt mohl vydržet v pupíku :wink:
4. čer 2011 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk to teda však do 36 budu fakt dodržovat klid už sem nechci i když jsou tu pozorní a milý a pak užje to jedno pak začnu fungovat normálně to už se narrodit může :slight_smile:
unás v obou porodkách jak v RK tak v Ústí jsou tedanávštěvy od 7-19 ale mimo pokoje a přijde mi to i takové lepší,pže přeci jen jsou ženskýpo tom porodu vyčerpaný a navíc ta krev vššude a chtějí se větrat a mít pohodu a jako když ti tam někdo cizínakluše to je vopruz, já jsem teď ráda že jsem sama, furt jsem měla vystrčený zadek :grinning: jak je vedro, teď už teda mám spoďáry ale stejně jsem věčně odkrytá, v porodce jsme byli na pokoji 2 jen chvilku a pak jsem tam byla 5 dní sama a já to teda nesla dost špatně neměli tam tv ani rádio a jána to nebyla zvyklá na ten klid a málo návštěv a docela jsem tam bulila :zipper_mouth: no jakmaláholka, hormony umí své :grinning:
4. čer 2011 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup no to ti věřím, já jsme u Mišky v porodnici bulela, protože mně malá bulela hlady, navíc hormony a prvorodička, takže to vše vzalo za své :confused: přesně, jak píšeš, taky jsme neměly návštěvy na pokoji a bylo to super, takhle tam budou návštěvy od 13 do 18hod. a nedovedu si představit se tak omezovta, snad budu mít normální maminu na pokoji a budeme chodti s návštěvama mimo pokoj........
4. čer 2011 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
a spodek mi doporučili jen sprchovat vodou ahodně hodně větrat (i když já nástřih neměla že) takže ty jejich nelepící vložky jsou na to fakt dobrý, pěkně to luftuje, zprvujsem ani kalhotky neměla a pak teda ty síťovaný, ty josu fajn že je přemáchneš a za hodinu jsou suchý a nebo je prostě vyhodíš
no a samo zabalte deodorant páč se fááákt potit budete zvlášť teď v létě a jelení lůj a super jsou ty jednorázový podložky, teď už nevím zda jsem je v porodce dostávala nebo měla svoje, ale tady v RK je dávaj a jsou i větší a je to bomba na začátek když sehodně krvácí, páč bych se styděla jim neustále zakrvácovat postel
pro mimi potřebuju jen pleny a ubrousky, jinak nám vše dali kosmetiku nakoupání, na zadeček, i látkový plínky i oblečeníčko a kdaždý večer dostalomiminko nové nebo kdykoliv na požádání, já osobně si nechám do porodky potom dovézt i kojící polštář, NIky byla těžká 4kg a nemohla jsem jí unést bolela mě vždy ukrutně ruka až do křeče a vleže nám to nešlo, a polštář mám i tady, na relaxaci :slight_smile: spím s ním, válím se,sedím v něm :slight_smile: je to mazlík místo manžílka :grinning:
4. čer 2011 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk tak tojsmemělistejné taky jsem bulila páč malá řvali hlady :zipper_mouth: + hormony a ta touha jít domů ke svým blízkým,teď je to vpoho ale už se domů těším neskutečně a to jsem tu týden uff
4. čer 2011 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já mažu na chvíli zas lehnout,možnáještě nakouknu bude mi to tu hodně dlouhé dnes když nepřijde žádná návštěva
4. čer 2011 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup odpočívej, venku je stejně hnusný vedro, teda aspoň u nás....už se těším až budu to malinký držet v náručí a potrajdáme si to z porodnice domů :slight_smile:
4. čer 2011 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup ty jo holka,tak to opravdu přišlo takhle z ničehi nic,hlavná vec,že ti to zastavili a miminko i ty ste v pořádku.....hezky odpočívej a užívej si klidu,dokud ho máš....a kdo se ti tedka stará o Niky?manžel?nebo babičky?
4. čer 2011 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tu byl aspoň na chviličku MM tak to bylo rozptýlení, taky tu byla buřina takje i lepší vzdoušek, teď jsem dokoukala film a půjdu dát spršku

@tasmailla1 jj z ničeho nic a ještě v leže :frowning2: o Niky se stará tak na střídačku moje mamka, moje ségra, tchýně a manža, berou si jí tak jak má kdo čas, protože MM musí teď chodit do práce mají toho moc tak k nám jezdí máma ta je v důchodě a taky ségra je na neschopence, no a teď na víkend je u tchýně, ona to ale bere tak šíleně v pohodě až mě to děsí, včera tu za mnou byla poprvé za ten týden a jaksi o mě ani neměla zájem, lezla furt po tatínkovi a chtěla pryč :frowning2: až mi z toho bylo smutno :frowning2: už chci fakt domů aby to bylo jako dřív
akorád teda stále nahnědle špiním :frowning2: je to spíš výtok nahnědlý ale doufám že mě tukvůli tomu nebudou držet bůůůů
4. čer 2011 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tož zas pádím krásný večer a dobrou noc, zítra už mi to snad uteče uff
4. čer 2011 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
joa co druide?- vlasta? ještě jsou 2v1????
4. čer 2011 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup ahoj, super že už je líp a uplně s tebou prožívám to jak se ti chce dom..no snad už to uteče..Vlastě co psala hradilenka zas tlak stoupnul, takže zatím jsou v nemocnici, ale stále v bříšku..snad už jim bude taky líp
@lukava no holky se těší moc, uvidíme co ta mladší, přeci jen byla zvyklá na pozornost, už je vidím jak se budou o vození hádat. Ta starší miluje malý děti, dokud jí poslouchají hlavně a taky nám jde do puberty, ale myslím že to bude velká ségra na kterou se budu moct kdykoli spolehnout.
Holky mi před chvílí volaly že teprve jedou z toho dětskýho dne, nadšený a přenanukovaný, tak už je u našich vyzvednu zítra a místo té narozeninové akce jdeme skládat postýlku..no nejdřív stěhovat skříně. celý den jsme leželi, chlap má toho po tom týdnu v autě plné kecky a já taky byla klimbací tak jsme to proflákali. jen chvíli jsem byla venku. břicho mi ale stále tvrdne, tak se mi nechce na tu hodinovou procházku jak včera..
4. čer 2011 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup neboj Niky až budeš doma,tak začne lízt zas po tobě,spíš či nebyla vyplašlá,že ty si v nemocnici a na deti špitál moc hezky nevplýva....a to máš dobrý,že takhle se o ní má kdo postarat,jasne manža musí zarábat penízky,ale aspon máš babičky.....
@lebapa hihi no já taky dnes nic neudelala,jenom jsem uvařila a manža po obede odjel ke kámošovi na chatu slavit narozky,bude tam do zítra,tak taky co bych delala,tedka jsem byla s pejskem venku,málem jsem to neudejchala a přehnala se tady pekná bouře,takže se tam i docela dobře dejchá,no dejchalo by se krásne,kdybych nebyla tehotná a to mimi mi netlačilo i na plíce....to je fakt hnus se pořádne nenadechnout....já už to nechci..... :frowning2: :frowning2: :frowning2: A to je správný,že taky oddychuješ,tak za mesíc a neco už nebude na oddech moc času..... :wink: :wink: :wink:
4. čer 2011 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup ty mě děsíš s přístupem tvojí malé, furt přemýšlím nad tím, jak bude reagovat atd., loni jsem byla na týden na Sardinii s kamoškou a malá se teda na mě furt ptala, hrozně se na mě těšila, takže mě děsí, jaks e zachová teď....poslední dobou furt říká, že maminka půjde rpyč a miška bude sama, nevíme kde na tom byla, protože nikdo jí nic neříká, ale asi to cítí, že bude něco jinak.....no uvidíme, není to lehký s dětma, ale uvidíš, že jak budeš doma, tak se k tobě bude tulit a vynahrazovat ti ten týden co jsi ve špitále, je to těžký a věřím, že je ti z toho do pláče, komu by nebylo...drž se!!!
4. čer 2011 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem zase po nějaký době tady:slight_smile: Koukám, co jste toho nakecaly - tak jdu číst, ať jsem v obraze. Dneska byli kluci celý den u babičky, tak jsem prala, žehlila, uklízela a teď sedím s nohama nahoře a odpočívám:slight_smile: Sice jsem se celý den ven nedostala, ale aspoň už to u nás vypadá jako u lidí :slight_smile:
4. čer 2011 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 byli jsem i s dětma. Mě to nijak nepříšlo že je nás tolik na pokoji. Já jsem hodně společenská a doma nás v té době byl plný barák. Teď je nás doma 4 dospělý a Honzík. :grinning: :grinning: :grinning:

Tak jsem dojeli z Honzíkem ze soutěže a Martina jsem tam nechali. Měli jsem spát u kamaráda, ale já jsem ráda když jsem teď doma ve svojí posteli. Zítra je tam další soutěž tentokrát dětí tak pojedeme se podívat. Martin dělá rozhodčího i zítra. Volal před chvílí a tak vyrazili na koncert Tři sestry který se tam dnes koná a kluci hasiči tam mají pohotovost. Tak ať si užije volný večer bez nás. :slight_smile:
4. čer 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk s dětma je to fakt síla. Já jsem vysvětlovala malému že bude doma s tátou, dědou a babičkou a já budu v nemocnici. Že se tam narodí miminko a on bude za náma chodit. Tak mě řekl že on doma nebude že tam bude s náma. :grinning: Bojím se toho že když přijdou na návštěvu tak bude brečet že já tam musím zůstat s miminkem a nejdu domů. Takhle to dělala na podzim když byla babi na operaci. :frowning2:
4. čer 2011 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek