• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@micka1 no přesně jak píšeš, už vidím a i slyším, jak mi řekne: ty mě nemáš ráda....což řekla tatínkovi, když byl tři dny na cestách :unamused: já malé nevysvětluju, že bude s tatínkem, protože o tom ona nechce ani slyšet, že maminka bude pryč a ještě kdybych jí řekla, že s miminkem, tak to by bylo asi zaděláno na průser, je hrozmá cíťa, jak jí něco dloube v hlavičce, tak mi v noci nespí, budí se, no je to šílený....snad půjdu brzo dom, aby vše bylo jsak má být, když jsem čekala Mišku, tak sjem tohle neřešila a byla v klidu, teď co se mi blíží termín, tak mě ani tak nenervuje poloha miminka jako fakt, že je tu Miška :confused:
4. čer 2011 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup to je dobře že jste oba v pořádku. Teď už opravdu jenom ten klid ať vydržíte co nejdýl 2v1 :slight_smile:
5. čer 2011 v 06:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké slunečné nedělní ráno. Tak já jsem po dlouho době řádně vyspala. Byla jsem v noci jenom jednou vzhůru. Ta únava udělala svoje. Martin pryč, Honzík spal s našima tak mě nikdo v noci nerušil. :slight_smile:

@ssimmikk Honzík naštěstí je celkem takový rozumný a nechá si všechno vysvětlit. Trápí mě ještě jedna věc a to že když já budu v porodce tak Honzík asi nebude chtít jít ke svému vlastnímu otci. Což si zase vyslechnu že jsem ho naočkovala a že si půjde stěžovat na sociálku. Nerozešli jsem se v nejlepším. On je dost agresivní a výbušný. :frowning2:
5. čer 2011 v 06:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,přeju pekný ráno,venku to zas vypadá,že bude pořádnej hicák...já jsem se dneska taky moc pekne vyspala,i když jsem byla na WC asi 4 -krát,ale to me až tak nevadilo,protože jsem se probudila odpočatá....
@micka1
@ssimmikk no holky,to vám s detičkama vubec nezávidím,no my čekáme první,tak tohle,kde bude mimi,kdo ho bude hlídat,nebo jak to doma vydrží bez maminky,aspon zatím nemusíme řešit,ale raz to určite příde,protože u jednoho mimi zustat nechceme....a to pak bude teprve fičák,jedinej kdo by nám pak mohl pohlídat díte bude tchýne,ach jo,fuj tajbl,anebo si manža veme pak dovolenou....
5. čer 2011 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, přeji příjemnou neděli, u nás asi parnou, už teď jsem splavená jak blázen.a funim.včera večer se mi tak chtělo ven ale nebylo síly. mi připadá čím víc ležím tím jsem zničenější, ale na procházku jsem se necítila..ani nevím jak ale vytuhla jsem u slunce seno, to se mi nestává a to jsem klimbala i přes den..asi to jednou za čas chce nic nedělat, ale neba mě to.
s dětma už je to komplikovanější, já že byla do poslední chvíle u druhé před porodem u našich, tak tam Léňa jen zůstala a věděla že se mi narodí mimi..když za mnou přijeli do porodky tak taky jen koukala, asi se v tom všem nemohla vyznat.koukla na mimi, a za chvíli jí to už nebavilo. pak jsme jí řekli že jí vyzvedne tatka a pak nás a pojedeme všichni najednou domů tak si myslím že to ani nijak neřešila. jen jsem nesměla zapomínat jí dávat pak doma funkce, ale zas jen podle odhadu,aby si nepřipadala odsunutá ale zase na druhou stranu že musí oželet to svoje.takže u kojení si nosila knížku a četly jsme, pak vybírala báře plínku - co na ní bude za obrázek..a to si i pamatuje,jak jsme nakoupili pampersky tak jsme je musely rozdělat jestli je ještě tak dělají..teď už z toho má srandu ale určo mi to budou dělat obě, pleny budou věčně přerovnávat jaký obrázek bude zrovna v kurzu :slight_smile:
5. čer 2011 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa hihi toje dobrý s těma plínkama :grinning: to asi nakoupím pampersky aby mohla taky vybírat :grinning: mám jen teskové a tam je obrázek na všech stejný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jinak je tu taky vedro jak blázen hlavně na pokoji, venku je fajně tam fouká, tak jsem byla asi půl hod. v místním parčíku si sednout, aby mi to trošku uteklo
včera se tu nečekaně stavil manžílek, zlatíčko, dnes nevím zda někdo přijede možná naši
ráno mi dělali monitor a vše je ok, mimi krásně ťuká a děloha je naprosto klidná ufff, kdybyste viděli tu křivku dělohy z min.neděle to byl hnus jeden velký kopec, jak byla podrážděná :frowning2:ale našemu malému se teda monitorování vůbec nelíbí, lump jeden neustále utíká a kope přímo proti sondě :zipper_mouth:
během dne mě čeká ještě utz a nebo zítra ráno a vyšetření fůůůůůj (to klasický na koze) a pak se doktoři rozhodnou zda nás pustí, dnes mipovídal zástupce primáře na vizitě že tok tomu směřuje,ale že prej budu na té zahrádce jen sedět a rozdávat úkoly :grinning: :grinning::grinning:
5. čer 2011 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
se tu jako nehorázně nudím vposteli je šílený vedro tak jdu asi kouknout po přebalovacích podložkách na stůl, jediná věc comi chybí:slight_smile:
5. čer 2011 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup hihi to bude malej neposeda,když se pořád vrtí i na monitoru,tak at ty vyšetření dopadnou dobře a brzo te pustej domu a to víš,to řekl zástupce dobře,že budeš jenom rozdávat úkoly...já se práve na tohle vubec neteším,až budu v porodnici a bude tam nehorázný teplo,bleble,si asi přibalím do tašky pak ješte větrák :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já ani nevím,či u nás jsou pokoje klimatizovaný nebo ne,protože je to nová budova,tak by mohli bejt....sály vím,že říkali,že klimatizovanáý jsou.....a když bude vedro,tak budu furt naložená ve sprše.... :grinning: :grinning:
5. čer 2011 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, přeju pěknou nedělu :slight_smile:

@micka1 No tak Miška je taky dost chytrá a chápe, ale ono je to spíš o tom, že má svůj rozum a nikdo jí nic nerozmluví, takže si bude stejně myslet svoje a nějáký vysvětlování je zbytečný, njn, tvrdohlavá po mamince :grinning:

@tasmailla1 No manžel taky bude doma s malou, když budu v porodce, teda doufám, že se někam na celou dobu nevytratí s kamarádama :angry: ale i tak, když je dítě zvyklý být s tebou a najednou je maminka pryč a ještě má u sebe miminko, tak dětský rozum udělá své.....uvidíme, snad to nebude tak horký, jak se zdá :wink:

@zup moc ti přeju, bay ti vše dopadlo dobře a aby tě pustily domů :slight_smile:

Holky, to vedro je otřesný, byla jsem si zase dát sprchu, ale to je asi zbytečná, už sjem zase splavená :confounded:
5. čer 2011 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk to já si spíš připadám pořád jak v saune,mne by ani ta sprcha nepomohla,v tyhle vederch je i samovražda vubce vařit,to je človek u té plotny hnedka splavený....ale jíst se musí.... :grinning: :grinning: :grinning:
5. čer 2011 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. čer 2011 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj sprcha to je na 5 min,taky jsem tam často, zvlášť když ta voda není za mé prachy že jo :grinning::grinning::grinning:
no s koupálem budu mít asi smolíka a beztak nejsou ještě napuštěná, takže doma postavím malé bazének a vlezu si sem tam k ní když to nepůjde vydržet :grinning: :grinning: :grinning:
tady je taky dušák,nebýt toho větru tak padnu za vlast, postel spocená, košile propocená no mazec, už jsem si tu 2 přeprala abych měla vždycky čistou,naštěstí to v tom horku rychle schne
Hele mi ani nijak neplánovali jak to NIkče vysvětlíme :zipper_mouth: a hle přišlo to z nenadání,nikdo na to nebyl připravenej a ona se s tím kočička poprala moc dobře, až neuvěřitelně na to jak na mě byla zvyklá :zipper_mouth: jako sem tam k babičkám jezdí, i ségra jí hlídá, ale ne zas tak často a na noc, ale fakt je to šikulka, říká že jsem u pana doktora a je vpohodě, tak snad to tak pak bude i až budu v porodnici
chystám se jí koupit nějakou drobnou hračku kterou od miminka dostane až se zaním přijede poprvé podívat, aby se necítila odstrčená :slight_smile:
5. čer 2011 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup taky jsme přemýšlela, že bych koupila nějákou htračku co by dostala jako od miminka :slight_smile: no Miška je zvyklá být beze mě, chodí na noc k našim a i byla bez maminky týden, ale přece jen v tom nehrálo roli miminko a halvně nemocnice, protože z těch ona dobrej pocit nemá, ovšem jako každý dítě.....uvidíme :confused:
5. čer 2011 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak u nás už jsou oslavy odbyté,teď je teda všude spousta nádobí,ale to už se zmákne,jsem jak válec,těhotná a přežraná :grinning:
Dnesaka jsem vůbec nebyla venku,jen nakoupit,ale to se nedá počítat,mám to totiž přes silnici.Večer se půjdeme asi na chvilku projít,ale až trošku přestana péct. Chvilku to vypadalo,že bude pršet,ale už je zase jasno a 29 stupňů. Aspoň mi hezky uschla várka prádla,večer přežehlím.Celý týden nemám doktora,až V pátek ráno,tak mám naplánováno spoustu práce,co chci stihnout.Taky postupně zjišťuju,co mi ještě chybí pro miminko,myslela jsem,že už mám vše mimo toho teploměru,ale ještě jsem si vzpoměla na žínky na umývání,a taky líh a vatové tampónky na pupíka :slight_smile: Tak dělám postupně seznam a nakoupím potom na jednou.
Nedovedu si představit,jak v takovým hicu budu zavřená v porodnici,doufám,že tam budeme jen pár dní...
5. čer 2011 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ženy já se teda rozjela :zipper_mouth: objednala jsem přebalovací podložku na přebalovák, našla jsem za super cenu :slight_smile:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=41358692&tab=1
a taky čtvery polodupky, dvoje 56 a dvoje 62 snad to ten prcek aspoň chvíli unosí, bo se bojím že to bude hodně maličké, no uvidíme, však je zas pak prodám a jsou za fajn ceny všechny max do 90Kč nové, to u nás co jsem koukala je mají kolem 120 takže i to poštovné (40Kč) se mi vyplatí :slight_smile:
no aby toho nebylo málo :zipper_mouth: tak jsem na MMB našla dvoje polodupky nošené za 20 a 2 trička s dl.rukávem za 40 :zipper_mouth: takže další nákup do 100 Kč :zipper_mouth: a s hadříkama už končím definíto :grinning:
už jen krabičku na dudlík a nějaký drobnůstky jako právě ten líh a spol a je to :slight_smile: a taky asi termoobal na lahvičku s čajem, máme růžový:zipper_mouth: ale to snad tak moc brzy potřebovat nebudem tak to koupím až časem :slight_smile:
5. čer 2011 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady je děsný fičák takže venku je docela příjemně jak fučí
byli tu naši a přivezli mi v termosce mňamozní zmrzlinku mňááám to jsme si pošmákli a odpoledne rázem uteklo :slight_smile: za chvíli půjdu hodit sprchu a budu čekat na superstar a ráno doufám budou samé pozitivní zprávy a pojedu dom doufááááááám
5. čer 2011 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zup hihihi, jsi se teda rozjela, ale za super ceny :wink: to furt řpemýšlím co ěm ještě chybí a vždy něco ještě domyslím co bych mohla koupit a nebo na co sjem fakt zapoměla :sweat_smile:
5. čer 2011 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk já už snad raděj anipřemýšlet nebudu nebo zkrachuju :grinning:
5. čer 2011 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale tomuto se nedalo odolat
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=33090145&tab=12
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=44159062&tab=0
ty nám budou ladit s peřinkama v kočářku :grinning:
5. čer 2011 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
a tyto jsou kus za 10 Kč a mikča kus za 20 + jedna zdarma to je čupr cena ne????
5. čer 2011 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk jo a hračku koupím u větnamců plyšovýho šmoulu, teď nanich ujíždí :grinning: a objednám pokud to stihnu 2 nažehlovačky šmoulíků nebo mašinky tomáše a udělám jí trička :slight_smile: to stágr :slight_smile: a Niky přinese na oplátku bráškovi doporodnice usínáčka, snad nebude problém a dá mu ho :zipper_mouth:
jo holky sím vás,perete nové hračky? jakože plyšáčky jako je např ten usínáček nebo hračka na kočárek? já nevím zda to nějak ošetřit aspoň vlhkou hadrou,je zKiku a měli je tam tak volně v košíku že to mohl kdokoliv osahat, jako mimi hračky po Niky umyju ale nevím co s těmi plyšovímy co hrajou nebo dělaj zvuky to se mi do pračky dávat nechce to by asi přestalo pak dělat ty zvuky ne? Vůbec si nepamatuju zda jsem toto u NIkči řešila:zipper_mouth:
5. čer 2011 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup ajejej tomu říkám,když se človek pořádne nudí... :grinning: :grinning: :grinning: ale taky copak delat v tom špitálu,vid?to musí být nuda,dokud nekdo nepřijde na návštevu....ale vybrala si moc pekne vecičky a za super cenu,já mám polodupky asi jenom dvoje vel 62,tak taky doufám,že aspon neco unosíme a ne že ze všeho hnedka vyrosteme.....a dupaček mám taky docela dost....pak už se zameřím na ty věčší velikosti,to už budu vedet,co budeme mít,tak to budu vybírat už cílene bud pro holku nebo na kluka...tedka mám všechno neutrální...ale už vidím v tom to naše mimi a nemužu se dočkat.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. čer 2011 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup hihihi, no raději nepřemýšlet :grinning: ale nakoupila jsi dobře a pěkný věcičky :slight_smile: já už s hračkama u malé taky nevím zda jsme to řešila, dnes jsme zrovna ty po mišce vytáhla a taky nad tím přemýšlela :grinning: no hrací hračky do pračky určo neházej, to spíš tím hadříkem trochu odrhnout :confused: já už si to taky nepamatuju :astonished: oni mají na stánkách plyšový šmoule? Já je snáněla po obchodech a když ej mají tak za krutou cenu :angry:
5. čer 2011 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, kolik si zhruba berete plinek do porodnice? :sweat_smile:
5. čer 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahóóóój holky, jak se máte? Co jste dělali celý víkend? My jsme to měli napráskaný, v sobotu sedmihodinovej předporodní kurz... chudák Ondřej :grinning: pak prababička oslavovala narozeniny, přijeli jsme po desátý, v neděli měl narozeniny zas tchán, návštěva druhý babičky, ke který jsme jeli od tchánovců polníma cestama na Ondrově starý motorce, no to byla pecka, to musím Klárce napsat do deníčku jakej měla výlet :grinning: tam jsme orvali třešně a jahody :grinning: jeli jsme na zmrzku a doma už jsem padla za vlast. Dnes je šílený vedro už teď chtěla jsem uklízet, ale myslím, že teď dopoledne je to nereálný.
@ssimmikk já si plínky neberu, dostáváme balík v porodnici, takže prý nemusíme, na miminko musíme mít jen vlhčený ubrousky.
6. čer 2011 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup jé ahoj ahoj, to jsme rádi že už jsi s námi, všechno v pořádku? Já jsem opožděnec, jdu dočíst ať se něco dozvím :slight_smile:
6. čer 2011 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké slunečné ráno tak to zase bude pařák. :slight_smile: Včera bylo na soutěži celkem fajn. Sice svítilo sluníčko, ale pofukoval vítr tak se to dalo vydržet. Večer jsem sice padla do postele, ale nemohla jsem usnout. Navíc Honzík nechtěl vůbec spát tak se náma dival do půl11 na televizu. Pak teda konečně usnul. Přenesli jsem ho do pokojíku a spal do půl4 pak došel za náma. Tak jsem se stěhovala já k němu do pokojíku. :grinning: Teď si to ještě vyspává i s taťkou. :slight_smile:

@ssimmikk já jsem si nachystala do porodnice malé balení pampers. Jsou to 1 a jejich tam 43ks.
@zup držím palečky aby vás pustili domů.
6. čer 2011 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,dneska bude asi fakt na padnutí,už teď tady máme 20 stupínků,tak odpo to bude asi mazec. Takže dneska nikam nejdu,max na balkon :slight_smile:
@ssimmikk já beru velkej balík jedniček a doma mám ještě jeden,měla jsem to na kupónek z DM,tak doufám,že je upotřebíme. Jinak nemám doma vůbec nic a uvidím až přijedeme,jak bude malá velká :grinning: Podle potřeby koupíme dvojky nebo ještě jedničky.Ale u nás v porodce myslím dávají jenom na ten první den,tak radši abych byla zásobená.

@dpetulinka no čáu,ty jo,to jste dobrý oba,sedm hodin poslouchat o porodu a o tom co vás čeká. Tak hlavně jestli z toho není chlap vyděšenej když to všechno slyšel jeden den :grinning:
6. čer 2011 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 nám sem dopo leze slunce, je to děsný, jela bych se někam vykoupat :slight_smile: vyděšenej ne, spíš mi tam usínal :grinning: vyděšená jsem já :grinning:
6. čer 2011 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, vítám vás do nového slunečného týdne, tady aspon pofukuje ale vařák asi bude. Jdu se pomalu zkulturňovat a za hodinku abych vyrazila k dr. na kontrolu. dneska budeme vypisovat nástup na MD, tuším že mi vychází od soboty 4.6.musim koupit něco pro malýho kamarádky, vychází jí po 6ti nedělí tak tam o víkendu jdeme na oslavu..asi koupím nějakou kosmetickou taštičku. hraček mají dost po prvním synovi a určo dostanou další i s oblečkama..tím si myslím že nic nezkazím, jen na nějakou šikovnou sadu narazit..
@dpetulinka no to musela být akce na té motorce :grinning: :grinning: až se ti bude blížit termín tak si dejte opáčko, se Klárka bude chtít třeba podívat co to má za týpky rodiče :grinning: :grinning: jsem tady psala jak mě ten můj zas zastavoval v každém patře ve výtahu jen jsem se zmínila že mi to nedělá moc dobře..
@ssimmikk s tou hračkou od mimi, nevím jak v tom věku tří let, ale jsem se musela culit když jsem si představila moji první jak řeší kde jako to mimčo tu hračku pro ni vzalo :grinning: je to technický typ, říkáme jí ze srandy že z ní bude ing. dosti často nechápe různé narážky nebo vtipy a začne to rozebírat do detailu, už před dávnem řešila v pohádkách jak jako může zvíře mluvit a tak.. no ale roste takže už pobírá i ironii a pak mi to vrací tím stylem abych snědla řachtátko aby si mimčo mělo s čím pohrát, že se v tom břiše musí nudit co jsem to za mámu :sweat_smile:
6. čer 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek