• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@dpetulinka tobě je to prd platný,ty to zvládnout musíš :grinning: Já už se těším na porod,ale je fakt,že jsem celkem ráda,že tak přesně nevím do čeho jdu :slight_smile: jen kdyby se chtělo na ten týden co budu v porodnici hooodně ochladit,nedokážu si představit,že se budu potit ještě víc,než teď,to musí jít ty kila dolů i kdybych si je chtěla nechat :grinning:
6. čer 2011 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa měla jsem trochu strach, abychom ji na tom poli nevyklepali :grinning: a taky jsem si myslela že se s pupíkem za Ondru už nevejdu :grinning: tchánovci skoro volali na psychiatrii ať si pro nás přijedou. To je dobrý :slight_smile: tak ať je na kontrole vše ok.
@misi.21 no upřímně se mi do toho moc nechce :slight_smile: všem mám jaksi... smůlu, jen ať to dlouho netrvá :grinning: když mi řekli, že je na porodním sále 30 kvůli mimískům, tak myslím že Ondřejovi žádnou mojí poporodní fotku nedovolím :slight_smile: u nás na porodnici paří slunce do pokojů, to bude utrpení no
6. čer 2011 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka tak tady čtu, jak jste jeli na motorce s pupkem, to bych asi porodila ; ) stačí mi jízda autem a malej kope, jako kdyby chtěl z břiha vyskočit. Včera jsem koukali na superstra a to bylo panečku bubnování... nevim, jestli se mu to líbilo nebo ne, ale třeba bude muzikant po tatínkovi. Manžel mi dalruku na pupík a řikal: "to je strašný, jak to můžu vydržet?"...no musim, nic jiného mi nezbývá :sweat_smile: To máš super, že Ondřej šel na předporodní kurz. Já jsem se přihlásila na takovou zkrácenou třivečerní verzi. Začíná to tuhle středu a doufám, že do té doby manžílka přemluvím, aby šel taky. Moc se na to teda netváří a ani se mu myslim moc nechce k porodu. Nechci na něj moc tlačit, aby se nešprajcnul uplně, ale fakt bych byla ráda, kdyby se už trošku zapojil.
6. čer 2011 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka jojo,bude to asi mazec,ale nějak ven jít musí :grinning: S tou motorkou jste teda dobrý blázni,to já bych si neriskla.Ale zase bude zvyklá na všechno :grinning: Já si pamatuju,jak jsme byli před rokem v porodnici za ségrou a já bylo zpocená až na prdeli a to rodila na začátku dubna a já měla hormony v klidu :sweat_smile:
6. čer 2011 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa sníst řechtátko, aby se mimčo nenudilo...tak to už je docela vyšší dívčí :grinning: , to teda nevim, jestli z ní bude ing.
6. čer 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsme zabalila 30plinek velikosti 2, kdyžtak mi doveze manža, když budou rychle ubývat nebo by to v porodnici vypadalo na delší pobyt o čemž nechci ani slyšet :sweat_smile:

@lebapa no já právě nevím, je to těžký, malá se hodně taky na vše ptá, ale říkala jsem si, že bych jí řekla, že jsme jí byla s miminkem koupit já nebo prostě jí to dám a neřeknu nic, aby věděla, že jsme na ní nezapoměla.....děti jsou chytrolínci, furt musím přemýšlet, jak jí na co odpovědět, protože jak se do toho člověk zamotá, tak je to někde :grinning:
6. čer 2011 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
otázka na zkušené maminy: hodí se zavinovačka do autosedačky, mám vyhlídnutou jednu takovou super cute od EMITEXU, ale nevim, jestli je to doopravdy potřeba, to víte nezkušená prvorodička :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...jo a používaly jste rychlozavinovačku nebo klasickou zavinovajdu? Nevím, co ještě dokoupit před porodem, ale myslim, že už mám snad všecko. Zup mě včera nahlodala s tím nakupováním, takové krásné věcičky.
6. čer 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava třeba to vyjde ze situace, manža tě odveze a ty mu řekneš, ať jde za tebou, že nechceš býát sama a bude :wink:
6. čer 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava no já jsme rychlozavinovačku u Mišky používala hodně, v ní byla klidnější :slight_smile: v autosedačce jsme měla fusak, protože je v zimě a teď nebudu mít v autosedačce nic, jen tu vložku na miminko co tam je :slight_smile:
6. čer 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava no taky jsem se bála, ale fakt je, že to je takový starý slabý šidítko, jeli jsme pomalinku. Já jsme se divila, že se ani neozvala, ona to snad prospala. No povím ti, po tom jak všude vypravoval jak to bylo dlouhý a hrozný, tak už bych ho nikam nevzala... já to hltala, ono je to pro ty chlapi těžký, jich se to ve výsledku až tak moc netýká :slight_smile: bylo na něm vidět, jak musel trpět ve škole, sedět a poslouchat mu teda moc nejde,ale zase nějaký informace pochytil, tak snad to k něčemu bylo.
6. čer 2011 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka tak říkáš takový kolo s motorem,jo? :grinning: Já myslím,že většina chlapů si to začne pořádně uvědomovat,až to fakt přijde...
6. čer 2011 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,přeju krásnej den,byla jsem ve meste,tak jsem přišla splavená a hnedka dala sprchu a je to ok....vážne uvažuju o tom,až budeme pak chtít druhý,že ho naplánujem na zimu,aspon nebuou takový pařáky jak tedka a nohy snád taky nebudou tak otýkat jak tedka.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@dpetulinka tomu říkám pořádnej odvaz,tak kdybych náhodou přenášela,tak vím,jak na to,abych to malý vypudila-cesta na motorce po hrbolatým poli.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@lukava hmmm já mám 2 klasiky zavinky a zavinku do autosedačky nekupuju,ono bude stejne teplo a i kdyby pak na podzim nebylo mám fusak a deky.....
@ssimmikk do porodky beru jedny ty pleny dvojky,jsem koupila ty zelený z tesca,slyšela jsem maminy,že si je hodne chválej,tak uvidíme,nejdou to žádný papmpers,tak doufám,že za neco budou stát...i když nevím,či u nás v porodce dávaj pleny,na seznamu co jsem dostala plíny nemám napsaný,tak třeba neco nám daj,ale ubrousky beru určo....
6. čer 2011 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka tak nás pouč,co si se dozvedela zajímavého na tom kurzu,to byl jenom kurz k porodu,nebo taky co se pak týče koupání apéči o mimi?
6. čer 2011 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stejne by me zajímalo,do kolika mesícu se používaj zavinovačky?
6. čer 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, před chvílí jsem se vrátila z odběru, byla jsem se štítnou a za týden tam mám KO. Tady je taky pěkné horko.
@ssimmikk Tak jsem to ukazovala Jirkovi,ale on s tímhle nepracuje, tak Ti neporadím. Mrkl by se Ti na to,ale celý víkend makal má práce jak na kostele. Tak když příjde domů, je rád, že pojí a lehne :grinning:
@tasmailla1 Slyšela jsem některé, že do té doby, dokud se tam mimino vleze , že líp spí. :slight_smile:
@dpetulinka Výlet na motorce to muselo být hustý :grinning:
@lukava Já beru jedny plíny ca 50ks nevím kolik jich tam je přesně jak jsou v té váhové kategorii 3-5kg

Co říkáte včera na vítěze superstar?
6. čer 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka já si říkám, že jako pan učitel by k tomu mohl přistupovat zodpovědněji, ale fakt to asi nemá cenu lámat přes koleno nechtěl se jít ani kouknout na ultrazvuk :frowning2: a tvůj Ondřej půjde k porodu dobrovolně nebo taky spíš remcal?
6. čer 2011 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka vítěz superstar mě fakt překvapil, jsem myslela, že to má gabča jistý :frowning2:
6. čer 2011 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 asi tak :slight_smile: ono by to asi i jelo, ale my tři... to už byla panečku váha :grinning:
@tasmailla1 na tunaší cácorku by to asi nefungovalo :slight_smile: a o přenášení tu ani nemluv, holky v tom vedru by to bylo za trest. Bylo to spíš k tomu porodu, pak o šestinedělí a kojení, mě to přišlo zajímavý :slight_smile: taky hodně o tom jak přímo to chodí v naší porodnici, ale začínám mít silnej pocit, že porod nemůžu přežít :grinning: taky nám doporučila nějaký homeopatika, že s tím mají dobrou zkušenost, tak uvidíme no. Já si myslím, že zavinovačky prostě tak dlouho dokud se ti tam vejde :grinning: většina dětí v nich je klidnějších, i naspinkání si myslím, že je to fajn.
6. čer 2011 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa Tak jsem nakonec tu čepičku objednala a paní mi vyšla vstříc a dala mi poštovný jen 12,- Kč :slight_smile: Tak jsem ráda že si mě na to upozornila, jak jsem tam objednávala ten koplet, tak jí neměli. Ještě jednou díky :slight_smile:
6. čer 2011 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 to by mě právě taky dost zajímalo, tak do tří měsíců, řekla bych???
6. čer 2011 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka Ahoj,koukala jsem,že už máš čepičku,je fakt krásná. Kolikrát ty máš tu holčičku potvrzenou?? Já mám pořát takovej pocit,že by se mohli splést,tak radši růžovou moc nenakupujeme,ale je fakt,že nám to řekli jen jednou.
Já byla na štítce min.týden a mám to dobrý,tak jdu až po šestinedělí,tak jsem ráda,že mi jeden doktor odpadl.

Holky máte už dětského lékaře?? Myslíte,že tam stačí zavolat,nebo se tam mám radši stavit?? nebo stačí až z porodnice?
6. čer 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava remcala jsem po kurzu já, že ho k porodu nevezmu, když mu teda ten kurz příjde tak zbytečnej :slight_smile: k porodu chce jít od začátku, i na ultrazvuk se těšil, na kurzu prohlásil, že chce stříhat i šňůru, ale že by se nějak zajímal o informace, to ani ne :slight_smile: přes koleno to určitě nelámej a nebuď z toho otrávená, já myslím že se chlapi hrozně otočej až se mrňousek narodí, ale je jasný, že tohle je pro ně trochu cizí.
@hradilenka Já teda nadšená nejsem Adamec byl sice fajn, líbil se mi, ale Gábina je co se zpěvu týče na úplně jiný úrovni, myslím že to měla vyhrát. Ale já to zjistila až ráno, ani jsem včera nekoukala.
6. čer 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 my už máme, myslím že je lepší zařídit si to teď, aby s tím doktorka počítala, oni pak chodí po propuštění z porodky na návštěvu domů, tak už si tam pak jen cinkneš, že to máte zasebou. Já jsem tam volala a chtěla abych se stavila, napsala si termín porodu a tak, ale nejdřív bych tam cinkla, abys tam nepřišla mezi hromadu dětí a bacilů
6. čer 2011 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 Tak nám malou potvrdili 4x .... tak doufám, že je to jak řekli a pokud ne, tak pošlu někoho ať koupí nějakou pěknou modrou soupravu a tuhle necháme až pro tu holku co by byla na 2 pokus :grinning:
Dneska jak jsem šla na ty odběry, tak tam byla plná čekárna cca 20 lidí vydýchaný vzduch, tak jsem si sedla na židli a pak tam zbyla už jen jedna ... no jako naschvál si vedle sedla nějaká " baba" špindíra co smrděla jak tchoř a z vlasů mohla stáčet olej :angry: nechápu jak někdo takto může jít ven mezi lidi natož k doktorovi ... :confused: Tak jsem z tama vystřelila jak raketa a šla si raději stoupnout k oknu .... no děs. Tak taky doufám, že udělám poslední KO a pak mě už nide nebude honit ani na tu hematologii.
Dětskou doktorku mám už zařízenou, mám jí zavolat jak porodím, že by mě měla navšívit do 48h po příjezdu z porodky doma a myslím , že i v porodce už musíš udávat dětského lékaře.
@dpetulinka to sice jo , ale mě překvapila tím jak se toho Lukáše chtěla elegantně zbavit ... jakou mu vybrala písničku .... i když je to krajanka bydlí tady od nás pár km, tak se mi ta její " vypočítavost " nelíbila. U něj bylo vidět že jí to opravdu přeje ...
6. čer 2011 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka tak to musím ještě tenhle nebo příští týden zařídit.Holky my jsme se dívali na nějakej film ,já v obýváku a manžel v ložnici,jak jsem byla nemocná a tam holka rodila,ale nic tam nebylo vidět,jenom prostě,že se narodilo miminko a když ho ukázali,ta přišel manžel za mnou a řekl mi,že bude asi brečet až se nám to narodí.tak jsem z toho byla celá na měko. A nedávno jsem se mu smála,protože se mě ptal,co mi má po tom porodu říct,jestli poděkovat :grinning: :grinning:
Jinak Gábině jsem fandila od začátku,už od těch konkurzů,ale myslím,že ta se neztratí...
6. čer 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak psala Vlasta , tlak neklesá prý je jak na horské dráze, dělali jí UZ ten byl ok, ale tlak neklesá, tak jí píchli 1 dávku kortikoidů a prý císař může být každým dnem. Teď prý sedí a točí jí ozvy. Tak prý domů půjde až s miminkem. Jinak Vás všechny moc pozdravuje a je ráda že Zup je na tom už dobře.
@zup Taky zupíku jsem ráda, že je Ti už hej .... a malý je ok :slight_smile:
6. čer 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jejej,tak nakonec jí císař už udělají? já myslela,že je tlak už v normně a půjde domů...Tak snad to bude bez problémů a budou oba v pořádku. Až porodíme my,tak z ní už bude zkušená matka a bude nám rozdávat rady... Držím jí pěsti.
6. čer 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 No já pediatričku mám už od ledna zajednanou a je lepší si ji dopředu najít,protože v porodce to budou po tobe chtít vedet...a jenom me řekla,že ji mám pak zavolat,až budeme doma,že nás navštíví...
6. čer 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka tak pozdravuj a bude to první mamina mezi náma,tak bude rozdávat rozumy....:grinning:
6. čer 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 no vidíš, zrovna jsem dnes pediatra řešila a sestřička mi po telefonu říkala, že tam ani nemusím chodit předem, že zavolám, až se vrátíme z porodky a do dvou dnů se na mimi mudr podívá (u nás nebo přímo v ordinaci), že prý jestli nepotřebuju razítko do průkazky, tak to není potřeba tam teď v tom vedru chodit...tak teď nevím, jestli to razítko chtít mám nebo ne, zkusím se zeptat ješrě gyndařky
6. čer 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek