• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@hradilenka To vůbec nevadí...moc děkuji za ochotu :slight_smile: znám co to je, dkyž je chlap rád, že dojde domů, nají se a zalehne, počkej až bude ještě mimi, to bude veselo :grinning: ten můj chodil jednu dobu, jak chodící mrtvola :astonished:

@dpetulinka chlapi nezajímá teorie, ten můj o ní nechce ani slyšet, já teda na předporodní kurz jít nechtěla, ale ten můj o tomslyšel a řekl, že se mu to zdá zbytečný, že praxe je stejně jiná :grinning:

včera jsme si konečně sbalila tašku do porodky a ten můj vyděšeně došel, zda už jedeme co tady pobíhám :grinning: má ze mě šoky, prej v noci hrozně funím, že neví zda náhodou brzo nepojeme :grinning: dneska teda byla noc za všechny prachy, manža šel spát k malé do pokojíku a malou jsme měla v ložnici, celou noc plakala ze spaní :frowning2:
6. čer 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka oni si vybírali písničky? Já jsem trochu mimo, občas jsem si poslechla jak zpívají, ale nesledovala jsem to, takže nějaký vztahy a události mi úplně unikaly, ale moc se mi líbilo jak zpívá.
@misi.21 jééj, to je hezký :slight_smile: já si vůbec neumím představit, jak se Ondra bude tvářit až se malá narodí, co bude říkat, co budu říkat já, ... :slight_smile: to se mi o tom teď zase bude zdát :grinning:
@hradilenka ach jo, tak hlavně že jsou pod dohledem, určitě budou v pořádku oba. Holky to jim pak budeme závidět, že už to mají za sebou :slight_smile:
6. čer 2011 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21
@tasmailla1 všechny pozdravy vyřídím, jak jí budu zase zítra psát.
@ssimmikk no chlapi no ... když já se fakt někdy divím, jak to může chudák vydržet, furt je v pohybu a něco dělá. On je ten typ, že nikomu neřekne NE a pak je toho na něj moc a je úplně KO ....
6. čer 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka jo navzájem každý vybral pro toho druhého 1 písničku ... ona mu vybrala písničku těžkou jak na text a fráze, tak i na dech ... byla moc rychlá .... on jí vybral krásnou od Špinarky ... ta jí sedla .
6. čer 2011 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka no já budu určitě řvat,už teď občas slzím,když si představím,jaký to asi bude,až mi jidají poprvé...Ale teda fotky po porodu nechci,jen ať hodně fotí miminko,ale mě až se dám trošku dohromady a ne po dvacetihodinovejch bolestech,nateklá,uřvaná a nenamalovaaná :grinning: A navíc seštupovaná :grinning:
Teď koukám na novu na nějakej film a na začátku říkali,že se narodil chlapeček ve 28 týdnu myslím a má přes tři kila,tak mi to teď přijde vtipný,když vím kolik má vážit ve skutečnosti.To jsme s naším kilem a půl fakt hodně pozadu :slight_smile:
6. čer 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka áha, no já si to budu muset asi pustit ze záznamu.
6. čer 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 taky na to koukám :grinning: přesně tak, fotky ne, bude tam jiná modelka na focení :grinning:
6. čer 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nemám já pech? Teď mi přišel balík co jsem si ještě doobjednala a na rukávníku na kočár mám naopak druky .... tak to abych poslala zase Z5 .... :confounded:
6. čer 2011 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka hlavně když ho bezproblémů vymění.... Taky ho chci na zimu pořídit,na kolik tě vyšel??
6. čer 2011 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 Brala jsem ho v obchodě, kde jsem vzala i jiné věci , tak stál malinko víc 155,- nejlevnější je za 139,- No štve mě to poštovný, ale to jim napíšu ať mi uhradí. Místo aby tam byly na každé straně jiné druky, tak tam dají stejný .... :grinning: nechápu jak to mohlo vylízt z fabriky přes kontrolu kvality.
6. čer 2011 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka kvantita vyhrála nad kvalitou. Tak to je za pár kaček,já myslela,že je to dražší. O to poštovný si určitě řeni,když to jsou takový trouby :grinning:
6. čer 2011 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 No oni za to nemůžou v e-schopu, to mají kontrolovat ve fabrice, ale protože je to reklamace tak mám na úhradu poštovnýho nárok :grinning:
Už máte vymalovaný obrázky v pokojíku? Já právě tam v obchodě ještě našla pěnovky dekorace, tak jsem je objednala. A ještě nějaký prkotiny :slight_smile:
6. čer 2011 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka to je fakt. No je to hotové tak na půl. Ještě chybí domalovat slona a papouška a je to. Ale tím že na to zas až tak nespěcháme,tak se nějak nemůžeme sejít. Měla to přijít dodělat v sobotu,ale já jela na celý den k ségře,tak snad tenhle týden.Zatím je hotová palma a žirafa a ten sloník na půl a s manželem jsme z toho unešení. Fakt jsem ráda,že jsem si nekoupila toho Púa a šla do tohodle. Zoo je holt Zoo :grinning: Až to bude celé,tak se pochlubím. :slight_smile:
6. čer 2011 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 Já taky raději opičky, sloníky, žirafky papagáje a tak ... tak tam budou mít ty naše malé pěknou džungli :grinning: :grinning: :grinning: Má to i výhody .... nemusíme do ZOO :grinning:
6. čer 2011 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka Já jsem zvědavá,jestli až bude trošku mluvit,tak nám neřekne,jestli jsme se nezbláznili :grinning: A to chtěl petr nechat pomalovat úplně celej pokojík,už takhle je to divoký a jak je ten pokoj malej,tak jsem ho přesvědčila,že by to vypadalo jak u komediantů.Zvlášť když je podklad zelenej.
6. čer 2011 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka když mluvíme o ZOO,tak já chtěla jet do Dvora K. na safari,od června se to může projet svým autem a oni za jednu osobu chtějí skoro 300 Kč. Tam když jde celá rodina,tak teda pěknej balík...
6. čer 2011 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 No tak to je maso .. a ještě Ti nenatankují ani nádrž co? :grinning: Tam bych se chtěla taky někdy podívat, ale to není na výlet na jeden den, to tam chce být někde poblíž na dovo a objet to tam dokola :slight_smile:
6. čer 2011 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám dneska všechno hotovo,akorát dám ještě večer věci do tašky... Teď se tady láduju špagetama a mám boule až za ušima. Zjistila jsem že mi teče trošku voda z pračky,tak dneska už nic a manžel se na to musí podívat,doufám,že to bude nějaká blbost.
6. čer 2011 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás se to pěkně rozpršelo a vyhnalo nás to s psiskem zase domů. Ale byl tady pařák a dusno jak hrom, tak malinko se ovlažil vzdoušek.
@misi.21 Já se už lekla jak jsem Tě četla " Zjistila jsem že mi teče trošku voda " :grinning: pak jsem dočetla že z pračky .... je se lekla že ta druhá .... hej nepiš tady takové zprávy :grinning: :grinning: :grinning:
6. čer 2011 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka přesně vím o čem mluvíš, mně pak i štve, že všem vyhoví a nemá čas ani na rodinu,tak to se pak i štěkáme :angry:
6. čer 2011 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka ježiši nestraš,zatím teče jen pračka :slight_smile: Tady asi taky něco přijde,je nějakej vítr...

Holky nemáte nějaké stránky,kde bych sehnala bodýnko typu Miluju taťku , Tatínkovo zlato nebo tak něco?? Manžel bude mít svátek,tak bych chtěla objednat,sháněl na pouti když tady byla,ale nesehnal a moc by si přál...
6. čer 2011 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 http://www.of.cz/products.php?categoryId=63&productCategory=29 můžeš si to tam udělat celé podle sebe co tam chceš i vlastní fotku třeba taťky :grinning: jen za to musíš zaplatit :grinning:
@ssimmikk Tak si můžeme podat ruce ... jen já mu za to nenadávám ... nadávám jen na to , že to dělá " zadarmo " nějak si neumí říct o peníze ,,, tak to dělá za babku ... bodejď by se to každýmu nelíbilo že? :grinning:
6. čer 2011 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka pošli déžd i k nám,tady je dusno,že se nedá dejchat....
6. čer 2011 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 už to šlo .... čekej to navečer .... :grinning: tady bude za chvíli i sucho :grinning:
6. čer 2011 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka joo tak díky.... :grinning:
6. čer 2011 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
hurááááá jsem doma :slight_smile: i když primář se moc netvářil no :zipper_mouth:, tak se budu snažit šetřit :slight_smile:
6. čer 2011 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup jeee tak to je dobře,že si doma,tak hodne odpočívej a bude to dobré..... :wink: :wink: :wink:
6. čer 2011 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tady je průtrž mračen, kroupy, buřina, Matýsek spí už 3hodiny - asi změna tlaku, já jsem taky docela grogy. Na chvilku jsem si s ním lehla, ale kdybych tvrdě usnula, tak do večera se mnou nic nebude - večer padnu do postele dřív. Tak jsem si myslela, že už máme pohromy za sebou - teda já to v těhu asi všechno přitahuju :slight_smile: - dneska ráno jsem roztahovala závěsy a urvaly se tyče se záclonama i závěsama - normálně to vylítlo ze zdi, tam díra a všechno, včetně kusu omítky, dole. Máťa byl naštěstí v kuchyni, takže bez úrazu. Ale ty šoky..... Potřebuju aspoň týden přenášet, ať to všechno stihneme dodělat a přestěhovat a ne porodit o měsíc dřív :grinning: To co se děje teď, to jsem teda nezažila :slight_smile:
6. čer 2011 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsem vás konečně dočetla, to je román za ten den :sunglasses:
@hradilenka super s tou čepkou, to mám radost že to tak klaplo a malá bude komplet. taky jsem dneska neodolala a koupila..pro každé dítě jedno, mimi overálek s kr.rukávy a holkám tilka..ale nekup to za 120,-
Díky za zprávy o Vlastě, aspoň že je pod dozorem, každý den navíc je asi znát, tak si jí tam pohlídají.
@misi.21 to je krasny jak partner se pta co pak dělat, to když už se zeptá tak je vidět že nad tím hodně přemýšlí co jak bude a určo si myslím že má pěkný nerviky :sweat_smile: myslím ale že pak bude tak spontální a bude stačit když se jen koukne..já si tady občas taky natahuju jen si na to vzpomenu jaký to bylo..emoce jak blázen.
jinak jak jsme dopadli u dr.. dostala jsem papír na vyplnění jména do porodky, nějaké všeobecné instrukce co mám mít doma cca připraveno na mimi a do porodky mi sestra dala takový letáček, že každá porodnice to má trošku jinak. od soboty jsem už na MD, dali mě i na měření mimča a během 10 min. mi to napočítalo 2x kontrakci..takže se mi ty moje tuchy potvrdily..dr. z toho nebyl nadšený, v pátek musím přijet znova a kdyby něco tak mám prý jet rovnou do porodky..ale myslím že to doma ještě nějakou dobu zvládneme a budu se snažit polehávat..jen tu středu..to je zas s holkou na flétnu, má postupovky, i kdybych zkusila bráchu jestli nebude doma,tak musím do práce s papírama a na sociálku pro sichr aby mi zas neposílali dopis.
dnseka jsem si dokoupila ty vložky do porodky, od každého jeden, konečně lahvičku a musím taky vyvyřit dudany.od sebamedu jsem koupila olejíček, jsem myslela na vlásky, ale píšou tam na zadeček, si ale myslím že je to fuk a k tomu měli zadara mycí emulzi.
6. čer 2011 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa jůů tak ten je ... koukám, že jdeš taky do afriky :grinning:
Tak snad zůstaneš celá ... máš termín až po mě 2 dny ... tak hele nepředbíhej se jo .... :grinning: :grinning: :grinning:
@zup Super, že si nakonec už doma, doma je doma ... tak lež ani nic nedělej ... o malou se zase postarají, tak jako když si byla ve špitále.
@msevy No tak to ses musela pořádně polekat .... Jak je to možný, že to tak vypadlo ... ? V novým Vám to snad udělají už pořádně .... :slight_smile: :wink:
6. čer 2011 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek