• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@lebapa no on se hrozně těší,když jdeme třeba spát,tak říká to bude hezký,až tady bude miminko,viď? Hezký to bude,ale vstávat na kojení budu já,že :grinning: Taky je to možná tím,že jsme si museli počkat dýl než jsem otěhotněla.Každopádně už si plánuje každou neděli sbalit kočár a já prý budu uklízet,cha cha,pokud by se zadařilo,tak se budu válet :grinning:
Dneska je mi nějak zvláštně,ne špatně,ale mám celý den nějak tvrdší břicho,aspoň mi to tak přijde a tak nějak jinak mě dloube,tak jsem radši začala s tou taškou :grinning:
Taky jsem vyžehlila košík mimi oblečení,ale pořát tady mám ještě plný sušák,ale musela jsem si chvilku odpočinout,páč na žehlení je fakt hic,tak to asi dodělám večer. Jsem z toho nějaká orošená :sweat_smile:
Nejdřív se mi zdálo,že toho budu mít málo,ale je toho tak akorát,abych nemusela každý druhý den prát,ale zase to všechno hezky unosíme.
6. čer 2011 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no počkej,abys pak nebyla taky ped náma,tak se taky nepředbíhej...třeba ti zase řeknou,že pujdeš na cisaře..... :wink: :wink:
@lebapa hezounký to oblečko,já mám podobný,ale oranžový,koupila jsem to v CA,když meli slevy,tak doufám,že nám to nebude malý...a kampak tak pospíchaš,počkej na nás.......at sme na tom pak stejne,co se týče datumu porodu.....červenec ješte není..... :slight_smile: :slight_smile:
6. čer 2011 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 hmmm tak to máš hezky,když ti takhle hezky manža říká před spaním,u nás to vubec takhle nefunguje.... :frowning2: :frowning2: :frowning2: ne že by se manža netešil na mimi,ale tak to neprožívá,jak já.....na všechno,když se ho ptám,co se týče miminka,me řekne já nevím,já tomu nerozumím,tak doufám,až bude mimi na svete,že se začne trošku o mimi starat taky on a ne že přijede z práce a sedne k počítači a nic jinýho ho nebude zajímat.....
6. čer 2011 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 když si vzpomenu na naše první tak si myslím že to šlo total kolem pavla, s kočárem byl fakt snad jen jednou a to byli rychle zpátky a když jí měl hlídat když jsem si dělala autoškolu tak holku zakurtovat v korbičce - vajíčka ještě nebyly do auta a jeli ke známé. nečekali jsme že hned půjdu jezdit tak se mi to protáhlo tak zas známou odvezl k nám a ta jí udělala sunar..manži chování ber total s přehledem, je to úúúplně normální..musejí se si ochmatat, netuší co ho čeká..
no holky ráda bych na vás počkala, doufám že to dneska zaspím. než jsem dokoupila co jsem potřebovala a pak zas pro holky tak jsem toho moc nenaležela..ted se snažím ale hned mě brní bok, ležet se pomalu nedá. ulevilo by se mi kdybych mohla chodit, ale to mě zas tlačí na spodek a kontrakce mi tak přijde že mám tak po 5 min..ale nejsou nijak hrozný, jen se mi špatně dýchá a za chvíli to přechází. mě se líbil konec června, tohle by bylo i na mě hodně brzo :astonished:
jo termíny..ty mám 10 a 16.7. na holky jsem protivka, se mi tady totiž hádaly a když jsem jedný něco odkývla tak ta druhá drškovala a za chvíli zas opačně. poslala jsem je uklidit do pokojů,teď se koupou a za chvíli se půjdou uložit..no aspoň že to mám tak že se umí o sebe postarat, případně i o mně když musím ležet..jen to psycho s nima..poberťačkama :angry:
6. čer 2011 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa no to mám strach,manža me nutí si udelat autoškolu,už jsem se s tím smířila,chtela jsem tedka jak byla zima,ale že jsem už byla tehotná,tak jsem to neriskovala,takže ji budu delat tedka na zimu,říkal me ,že když se delá autoškola na zimu,že se líp naučím jezdit po ledu...no jsem zvedavá,jak to pak bude zvládat s mimi doma sám,anebo si myslím,že mimi odveze ke tchýni.....no v každem případe mu nechám čas,až se mimi narodí,aby si taky na sebe zvykly,do ničeho ho nutit nebudu,to musí chtít on sám a naštval by me,kdyby nechtel,vždyt je to jeho první díte...tak doufám,že se bude snažit....jeee neplaš s tema kontrakcema.......ale tak to mimi už není až tak maličké,ale počkat by si mohla.... :grinning: :grinning: tak on ti mudr dneska delal ozvy?já jedu na gyndu ve středu,tak jsem zvedavá,či už me nepošle na ozvy taky....
6. čer 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 věděla jsem že mi budou ukončovat neschopenku, o ozvech mi dopředu neříkali, ale rovnou mě tam sestra napojila..jsem si říkala že mi to břicho tvrdne od min. týdne a jako na potvoru bude určitě klid..no a ono to nakonec dlouho netrvalo..potřebuju vydržet, si myslím že dneska a zítra a pak už to bude lepší, hlavně nemám hlídání. pavel tento týden bude jezdit domů tak kolem druhé ranní a na poledne zas bude odjíždět, bych si to musela nějak naplánovat :grinning: ..zvykání nech na nic, nemají ty naše pudy, určitě bude chtít, většinou jim ale začne mimčo něco říkat až když malinko povyroste..pak z nich budou parťáci..u druhého už to bývá jiné, to už se třeba ten můj těšil jak si bral první na odkrknutí (i když to mockrát nebylo) a nebo když byla hladová jak u něj hledala cecik :sweat_smile: ..u prvního je to prostě tak že se až s ním teprve oba učíte, proto se říká že s dvěma dětma to jde líp..
6. čer 2011 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no já mu za to tayk nenadávám, jen nadávám, že pak nemá čas na rodinu-hlavně na malou :angry:
@zup super, že jsi doma, šetři se :wink:
@msevy no teda 3hodiny ti malej spí??? Já chci takyyyyyy :confused:
No dneska je teda holky den, šly jsme s malou po chodníku a kluk srazil mišku, jel jako prase, malá měla helmu a ta má na boku ulomenej kus a je nalomená, kdyby ju neměla, tak už je v dětské na chýře, úplně jsme se začala třepat, kluka jsme shodila s kolem a malou vytáhla, no hrůza :frowning2: malá měla štěstí, že se vlezla pod šlapátka, kdyby srazil mě, tak teda nevím, prvně vylítla a pak jí jako kdyby přejel :cry: je mi z toho ještě teď hrozně, no díky helmě je to snad ok, tak půjdeme koupit novou helmu, a´t může jezdit na kole...
6. čer 2011 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa a čo babičky by nepohlídali?ved ked to na teba přijde,tak neudeláš nic...to nejde naplánovat,to muže přijít kdykoliv..... :wink: no jasne až to mimi vyroste,tak manža ho bude brát pak do hospody..... :grinning: :grinning: :grinning:
@ssimmikk kluk byl asi nejakej zamyšlenej,že si vás nevšiml,hlavne že malý nic není,že si to odskákala jenom helma....
6. čer 2011 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa no ale když si čekala první nebo druhé mimi,tak manža takhle jezdil na kamione?pokud jo,tak moc doma nebyl,tedka taky moc nebude doma a ani pořádne neuvidí malýho růst....
6. čer 2011 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no tjn, díky za tu helmu, že jí měla, no hned se omlouval, ale já jsme se do něj pustila a manža taky, protože jel jako prase, to bylo jak kdyby jí srazilo auto a né cyklista a ještě ke všemu na chodníku, to aby měl člověk strach vylést vůbec před barák :angry:
6. čer 2011 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk no holka tedka už si nemužeš být nikde jistá....radši z baráku ani nevylejzat.....a hlavne na kole nemel co delat na chodníku....
6. čer 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no to neměl, to mi neříkej, to byla taky věc za kterou jsme ho sjela....je to těžký chápu, že ve městě není kde jezdit, ale kdyby jel normálně, ae on letěl a malou srazil přímo pod kolo :confounded: no je mi z toho na nic, doufám, že bude tato noc klidnější jak ta předchozí a nebude to mít ještě odezvu......
6. čer 2011 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj mamči
6. čer 2011 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
doma je fajn, i to vedro se dá snášet líp, i když mě teda doktoři naprdli tím že se nesmím koupat :frowning2::frowning2::frowning2: chjo to mě jako štve, můžu se jen sprchovat, takže koupaliště bude letos pasé bůůůůůů a těhuplavko též , musím dodržovat nemocniční režim, co nejvíc odpočívat, nic nezvedat, nikde moc nelítat, žádný sex, no samé super vyhlídky chjo, už ať je to za mnou, jak jsem říkala ať to tak neutíká tak teď se teda už těším
navíc mi hrozí opět císař, tentokrát ne kvůli váze mimča ale kvůli tomu že je koncem pánevním :frowning2:
6. čer 2011 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
nějak nemůžu ležet, jsem se snažila, v tv nic nedávají, koukala jsem na zvířátka.už je to trochu lepší, nalejvám se magnézkou, dala jsem si o tabletku navíc, snad to zabere.
@tasmailla1 jj, s Pavlem jsem začala chodit když si dělal řidičák a jen mohl začal jezdit..taky z toho měl depku že zas neuvidí jak prcek roste, byl rád že má jinou práci kde ví co a jak bude aspon na týden, ale ted se to tam celé nějak bortí, no uvidíme. jo a s hlídáním babiček je to tak, že moje bydlí asi 12 km od nás a je nepojízdná a druhou tu spodní máme v lázních takže jí ještě hlídám psa domácího mazla.a tak snad to bude v poho, chtěla bych mít doma malýho raka :sunglasses:
@ssimmikk co to bylo za janka na tom kole?? no to bych chytla amok, to ti povim, vůbec se nedivím že jsi z toho ještě teď rozhozená, bych byla aspoň dva dny. a co malá? už usnula? snad bude v poho a nebude se pak bát..blbec fakt, hlavně jestli si to vzal k srdci a došlo mu co se mohlo stát. doufám že taky nemůže usnout, tohle bezohledné chování mě total vytáčí.
6. čer 2011 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa no tak vidím, že jsi jako já, ve mě se v ten moment krve nedořezal....nejlepší je, kdyby aspoň jela na kole,ale šla pěšky, no helma je na odpis a tiše doufám, že noc bude klidná, hlavu nateklou nemá, nezvracela, nemotala se a nic, dala si nakonec i večeřu, tak snad bude dobrá, no vidím, že mě čeká zase krušná noc, ale co nadělám, malá už spí.....no furt mám před očima, jak letěla vzduchem a skončila pod kolem, na to se zapomenout nedá, stalo se to metr ode mě, kdybych ho viděla jak se řítí, chjooo, to je furt něco....
6. čer 2011 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa nevím co mi uniklo, ale pupík tě bolí? No mě třeští hlava jako střep, zrovna piju magnezko a půjdu si lehnout......mohlo by v noci zapršet :slight_smile:
6. čer 2011 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup no tak to jsme na tom stejně, taky je miminko koncem pánevním, ale mudr.mi minule říkala, že se i tak normálně rodí, stále teda věřím, že se ještě otočí.....nožičky má teda zašprajclý prej pěkně v podřišku, tak to moc na otočení nevypadá, ale třeba se umoudří :sweat_smile:
6. čer 2011 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk tady pršelo před chvílí, ani to moc není znát..malou bych viděla taky pořád před sebou, super že měla tu helmu, protože pak toho kluka pomlátit by ti stejně nepomohlo.dnešní noc bude blbá a zítra to už bude v poho.kdyby malé něco bylo byla by spací hned, takhle si myslím že to odnesla naštěstí opravdu jen ta helma. ale asi si to bude pamatovat dlouho.naštěstí to bude mít za následek jen to že na sebe bude víc opatrnější i když šla tak jak měla..no debil to byl..ach jo, já to říkám pořád že jsme jen lidi a je nás bohužel spousty druhů.
S břichem to mám tak že mi dneska dr. naměřil kontrakce, v pátek musím znova s tím že kdyby něco tak rovnou do nemocnice, ale takhle mě to zlobí od min. týdne i když dneska je to zas častější, rodit se mi ještě nechce..se cejtim tak na 14 dní určo..doufám že se pak nezadělám magnézkem i když to jím už dlouho a pak zas nebudu přenášet, ale to si myslím že fakt nehrozí
6. čer 2011 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky,já dneska udělala kus práce. Pro miminko všechno nachystané,akorát ty postýlky,ale na ty mám zákaz :angry:
Všechno jsem vyžehlila,roztřídila a vyrovnala do komody,sepsala na čisto seznam do porodky a většinu si už vyrovnala na hromadu... Nějak mě teď baví uklízet a vše přerovnávat,takže mě zítra čekají skříně v ložnici,máme tam jednu na vysavač,žehlící prkno a manžel tam má nějaké nářadí,tak mu to nějak zredukuju a budu tam mít plenky,prsní vložky a tak,ať si nezaberu zbytečně místo v komodě. A pak se vrhnu na přebírání oblečení a konečně vyzkouším ty vaku pytle... Našla jsem úplně nové povlečení a prostěradlo,tak to vyperu a začnu používat. Taky jsem dneska vymyslela,že bych věšela mikinky na ramínka,tak ještě potřebuju udělat tyčku do skříňky,a´t to nemačkám. Zatím velkou šatní skříň na ramínka tam nechceme dávat,zbytečně by zabrala místo.To až bude mimi větší a bude to fakt potřeba.

U pračky jsme na nic nepřišli,tak zítra ještě vyzkouším a jestli zase něco vyteče,tak musíme volat opraváře.Chlap mi tady teď chrápe,tak ani telku pořádně neslyším :grinning: A mě se bude smát. Vůbec se mi dneska nechce spát,jsem nějaká rozdováděná :slight_smile: Asi z toho žehlení...
6. čer 2011 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka - no možný to je - manželovo precizní práce :grinning:
6. čer 2011 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa no koukám, že máš taky veselo.....to je to teplo, to kontrakcím jen přidává, já jdu na monitor ve středu a jsme taky zvědavá, z tlaku mít radost nebude, ležím a naměřila jsme si 150/100, chjooo, ať už to máme holky za sebou a miminka u sebe :slight_smile:
6. čer 2011 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk - byl dneska asi nějakej divnej tlak - protože spal od půl druhý do čvrt na pět :grinning: Já jsem byla taky grogy. Teda, tak to ses musela pořádně leknout - s dětma si prostě klidný těhu nenaordinuješ...... tak hlavně, že se nic vážnýho nestalo. Snad bude klidná noc
6. čer 2011 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem dneska hotová, jdu spát. Zítra mám ježdění, tak se tu ukážu snad večer. Mějte se zatím všechny krásně, páááá
6. čer 2011 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy klidný těhu :grinning: no to fakt neznám a věřím, že většina co má děti to nezná :wink: ty brďo, ten tlak na Mišku asi nějak nepůsobí, už v roce mi přestávala spát přes den úplně :unamused:
6. čer 2011 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 jen aby Ti nenastal čas " hnízdění " popisují to v knížkách jako příznak toho, že se blíží porod :grinning: :grinning: :grinning: Když ženská líce po baráku a všechno chystá, rovná uklízí...
@msevy Aha , tak to by si mu měla začít vyhrožovat hodinovým manželem ... :grinning:
@ssimmikk Já bych kolaře vyvraždila :grinning: na cestě se to jen motá .... a nejlepší je když jede potmě, neosvětlený v černých hadrech a kličkuje ti po cestě jako zajíc .... pochopitelně jede ožralý z hospody .... už jsem mohla být asi 2x v kriminále díky takovým magorům .... kličkovala jsem na poslední chvíli .... štígro bylo, že nejelo nic v protisměru ...

Jinak holky psala zase Vlasta, že Vás mám moc pozdravovat a opět jí spletly léky na tlak se spolubydlící ... jen každá má ten tlak odlišný ... já bych už asi v tom špitále nebyla, stát se to mi a podruhé to samé. Prý zítra půjde za vrchní ... no jsem zvědavá co s ní pořeší ....
6. čer 2011 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 tenhle stav bych taky potřebovala, ale už je za mnou.to bylo super když jsem měla takové energie.postylku v ložnci mám složenou od neděle, ale ještě není umytá, jen jsem ležela a říkám si do teď co všechno musím ještě udělat ale tím to končí..mám tady kupu práce pro chlapa, potřebujeme dodělat takovej kumbálek na oblečení a nebylo ani síly ho motivovat se do toho pustit.
@ssimmikk tlak si nepamatuju, jen ten spodní, na mě vysokej - jinak normal 68. už to mi bylo podezřelý, jinak jsem přes 60 neměla ani zafuněná. zatím jsem si libovala že ho takhle mám hezky u sebe a nebrečí, ale už jsem se taky načapala jak si říkám že nemůžu tohle a tohle..mám to trochu ulehčený že holky pomůžou, co mi spadne to seberou..pavel v neděli vytřel..sice zas ne až ke vstupu,ale to pak holka zametla..jo štvou mě nohy nateklý, mám hned obtisknutý sandále..
6. čer 2011 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jejky, to tam asi nedělají chyby jednou za 10 let, to už si asi dělají srandu..snad lepší si vzít krabičky a brát si to sama..hlavně jestli jí nějak neublížily, pak se není asi co divit když jí ten tlak tak lítá.
kolaře taky nemusím i když sama jezdím, ale co se děje tady kolem Poděbrad..a lázeňáci komplet..nejdřív chodci, pak kolaři a pak ať si jede auto po hlavní, total kašlou na to že by se podívali a to i maminy s kočárama. Vlezou do silnice mimo přechod a nastaví kočár..to pak jen syčím..
6. čer 2011 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa :rolling_eyes: jj svatá pravda :sunglasses:
6. čer 2011 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu na kutě, snad se mi povede zabrat..dobrou holky zítra
6. čer 2011 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek