• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@zup Ahój, třikrát hurá, to jsme rádi že tě tu vidíme, že jste doma, já vím, že je to otrava nic nemoct, ale pořád lepší než v nemocnici, ne? A tak se ví z čeho jsi to měla? Hlavně že jste ještě 2 v 1 a v pořádku :slight_smile:
Holky to je paráda, tady se krásně ochladilo a ještě moc nesvítí slunce, tak já jdu vlítnout na okna a vyčistit sedačku. Včera mi konečně přidělali přebalovák, tak mám radóóóst :slight_smile: dnes ještě vlítnu do papírnictví, chtěla bych udělat něco nad něj, ale ještě nevím čo, tak musím pokoukat po internetu.
7. čer 2011 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka
@lebapa no holky představte si,že jsem se v noci pořát budila a přemýšlela,co a jak a v jakém pořadí budu dneska dělat. :grinning: Nemohla jsem ani dospat :slight_smile: Psala mi ségra ať přijedu,ale nemůžu,kdoví jak dlouho mi to vydrží,tak toho musím stihnout co nejvíc. :wink:

Jinak teda přeji všem krásné ráno :wink:
7. čer 2011 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,dneska bude opet teplo,juchuuuu,opet se mám na co tešit..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@hradilenka to co tam v tom špitále delaj za blbky,to už je fakt na ránu,si delaj srandu,že v tak krátký dobe delaj tohle....já bych se na ne stežovala....tak jsem zvedavá,jak to Vlasta pořeší s tou vrchní.....
@dpetulinka ty si snad chceš zavařit na predčasnej porod s tema oknama,ne? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: okna se mejou ke konci,když chceš už porodit.....
@misi.21 když jseš holka tak plná energie,co kdybys skákla pouklízet i k nám... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. čer 2011 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no tak to je pak vezmu ještě jednou, když říkáš :grinning: ale už se na to nedalo koukat, ty naše tři okna, to je prd. Pro změnu letím na pár hodin do práce, jedna holčina je nemocná, tak snad to přežiju :slight_smile:
7. čer 2011 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no já mám co dělat v tom našem bytě,další asi nezvládnu :slight_smile: Ty skříně jsou děs,našla jsem tam oblečení,o kterým ani nevím,že ho mám,ale stejně nic neoblíknu :grinning: Já to aspoň fakt roztřídím,horší to bude s chlapem,všechno chce schovat,že do toho pohubne :grinning:
7. čer 2011 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka spíš už se nedalo koukat přes ně.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to já mám pak v plánu po 38 až 40 týdnu,kdyby nešlo mimi venku přirozene samo,tak mu trošku pomužu,budu delat všechno proto...i umývat okna.....ty jo,do práce fujjjj,to bych nedala v tomhle vedru,ledaže bych byla naložená u větráku celou dobu.... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
@misi.21 to veřím,když delám uklid ve skříních,tak to se musím vždy dlouho dopředu fyzicky a hlavne psychicky připravovat....delala jsem nedávno pořádek ve skříních v obyváku,přerovnávala ručníky a pyžama a všechno co tam máme....to byl masakr...neco šlo do popelnice.....no jsem pak zvědavá,jak já se vlezu do oblečení,co jsem nosila před těhu,tak třeba zhubnu a vlezu se do toho,je toho plná skřín...huř bude,když se nevlezu a já si budu muset nakoupit novej šatník....já neco manželovo už vyhodila,ani o tom neví,ale to je přesne tak i u nás,všechno by schovával a pak už se človek nikam nehne.....třeba i zimný bundy,které x let nenosí,ale hlavná vec stojej ve skříní a me to irituje......
7. čer 2011 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky :slight_smile:
dnes bude opět parno, fůůůj :unamused:

@hradilenka No já cyklisty taky nemám ráda, furt říkám, ať si jdou jezdit někde po stezkách nebo do přírody.....

@lebapa no já mám s tlakem problémy od svýho dětství, byla jsme i na nakloněné rovině atd., hrozně mi lítá, trpěla jsme na kolapsový stavy, ty mi těhotenstvím Mišky zmizely a teď se mi to vše vrátilo, akorát teda naštěstí neomdlívám :confused:

@misi.21 já taky z hader normálních nic neoblíknu, co máš z toho :sweat_smile: ale tajně doufám, že shubnu i víc než do své původní váhy.... :grinning:
7. čer 2011 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, hlásím u nás slunečné dopoledne.
Ani nevím jak jsem usnula, překvapivě mi to práce moc nedalo.v noci jsem se budila, netuším jestli se mi o těch mých kontrakcích jen zdálo, nebo to bylo právě to co mě budilo.v 1 hod.přijel Pavel, došel do ložnice pro psa aby se vyvenčil, se mnou před spaním nechtěl.za chvíli přišel že je Bára vzhůru,probudila se že jí škrábe v krku a neví co s ní, tabletku nechtěla tak se jen napila. Ráno pak přišla tak si tu tabletku vzala.Do školy šla na hodinku a už jí mám doma.Kouká v pokojíčku na pohádku, netuším co to může být, večer jí nic nebylo. Jdu rychle uvařit, za chvíli zas manžel pojede do práce a pak tady musím zas něco připravit do svý práce.
Jinak už je mi líp, i když to pořád zlobí, ale ne tolik jak včera, za to mě od ležení začínají brát kyčle, to fakt nechci, je to jak vybírat mezi dvěma zly..no zatím holt musím dát přednost bříšku..
7. čer 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa vždyt to muže být počínající angína,ta se nemusí ukazovat večer,stačí se za pár hodinek vzbudit anebo ráno a krk pekne bolí,mne na to vždy zabíral Orofar,protože obsahuje anestetikum-lék na znecitlivení,ty ruzný Strepsils a podobne me vubec nepomáhali....já dneska vařit nebudu,ješte mám zbytek kuřete a brambory ze včera a k tomu zelenina,takže mám vystaráno a odpolko jedu se segrou si nekam sednout na zahrádku,doma se me vubec nechce bejt.....aspon zas človek na chvíli vypadne....zítra gynda a ve čtvrtek posezení s kolegynema,takže mám toho tedka víc než dost,pořádne ani doma nebudu... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. čer 2011 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 :grinning: tak to má být, takhle jsme to měla u malé, že jsme nebyla vůbec doma :grinning: jinak jdu zítra taky na gyndu, tak su zvědavá......máme dosti společný program :grinning: ve čtvrtek jdu taky na dýchánek s holkama :grinning: a dnes peču na oběd kuře :grinning:
7. čer 2011 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk to je ale náhodička,podívejme na to,tak snád zítra kontrola u mudrov dopadne dobře a pak podáme hlášení.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak já si tohle rajzování mužu dovolit,když čekám první mimino,ale až budu čekat druhý,tak to bude trošku jiný.....to nebudu moci takhle behat a užívat si..... :wink:
7. čer 2011 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no máme stejnej program, což jsme se teda trefily, akorát dnes nejdu na zahrádku baštit, ale vezu odpoledne malou k prababičce na zahradu :grinning: a před tím jdeme na plavčo :slight_smile:
no to máš pravdu, že je to jiný, já teď ani na to pochodování někam nejsu, u Mišky mi to nevadilo, to jsme byla plná enegrie a dom jsme chodila jen spát :grinning: u maůé byl problém, že jsme trpěla na mykózy, ale nakonec jsme jako těhu změnila mudr.ta mě přeléčila a měla jsme klid, ta předchozí mi totiž řekla, že co otravuju, že je to normální, večer jsme jela na pohotovost, jak mi bylo, hrozně mě bolel i pupek a dkotor mi hned řekl, že mám okamžitě přejít jinam, že neléčený zánět v těhu je mnohem horší než léčený a nebylo to poprvé.....říkal, že to klidně může vyvolat dřívější porod nebo to ovlivnit plod :astonished:
7. čer 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 - to máš teda pravdu :grinning: V klidu nezařídíš skoro nic.

Já začínám mít depky, když tu čtu, jak jste každá zabalená, všechno máte připravený apod. Včera jsem říkala manželovi, že musíme vyrazit do DM na velký nákup - plínky, kosmetika apod., připravit si to do dílny (kde děláme byteček), kdyby náhodou, tak ať to máme všechno připravené. Jediný co mám do porodky sbaleno jsou jednorázové kalhotky, noční košile a kojící podprdy. Věci pro mimčo mám sice vyprané a vyžehlené, ale ještě jsem si to nepřipravila. Asi bych měla začít :slight_smile: Zatím spíš sháním nábytek, maluju plány jak by to mělo být v bytě rozloženo, nějak jde mimo mě, že budu za chvíli rodit :grinning: Abych pak neměla hoňky....
7. čer 2011 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak u nás tak polojasno .... sem tam vyleze oskar a sem tam ho zalehne mrak :grinning:
Dneska jsem měla opět noc za všechny peníze .... i Jirka budil se stejně semnou .... tak chudák dneska v práci. A to si za náma vlezl do postele ještě pes :grinning: Chtěla se tulit potvora ...
Obdivuju ty co myjí okna , chodí do práce a kupu malých hadříků si nechaly na praní až teď a na žehlení. Já jsem úplně vyřízená .... Malá mi tak tlačí na spodek, že mám problém dojít kousek vyvenčit psa. Ještě, že tam jsou lavečky a sednu si ... a pes si běhá po parku. Jinak to venčení co jsem s ní dělala kdysi bych nedala.
Jsem zvědavá, jak bych to těhu zvládala s malým dítětem, jak ho tady některé z Vás mají.... Protože být doma to se prckovi nelíbí a někde trajdat nemůžu ...
Včera jsme byli na jahody u Jirky doma , tak večer udělal jahody s mlíkem a cukrem... byla to dobrotka ještě zbylo na dnes a na knedlíky. Ty jahodový mám nejraději :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. čer 2011 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 - ať to u doktora dobře dopadne, dej pak zprávu. Já jdu na KO v pátek, tak snad už se mimčo uklidnilo - nemám problémy už delší dobu a nebudu muset pít to magnézko - i když jsem si už na něj tak zvykla......
7. čer 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka - nedělej chutě - jahody s cukrem a mlíkem - mňam!!!! Ty jo, dala bych si. Včera jsem měla chuť na broskve, ale manžel koupil i zavináče, tak jsme si dlábli, na to si dát broskev, tak nevylezu ze záchoda :slight_smile:

Dneska budu dělat salát s cizrnou, mám jí od včerejška namočenou, tak jsem zvědavá. Prý je to skvělý na vývoj mozku a nervové soustavy, což se vyvíjí teď.
7. čer 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jééé, jahodýýý, zrovna dnes když jsme ve 3hod.v noci vstala, tak jsem přemýšlela, že skočím tady do sadu a udělám knedlíky :grinning: a věř, že by jsi to zvládala i s dítkem, protože ti nic jinýho nezbyde i když je to hdoně krušný, kor ke konci....kdybych nebyla těhu v takových vedrech, tak je mi to jedno, ale já tak nesu těžce ty tepla, naotž jako těhu :unamused:
@msevy já si tašku zabalila je to den zpátky a to jen díky tomu, jak tu psaly holky. že mají vše nachystaný :grinning: nějak jsme is říkala, že je čas a navíc jsem byla toho názoru, že ty vložky, kalhotky atd.si vezmu pod rameno a půjdu :grinning: nééé, teď vážně, mám jí sbalenou a jsme klidnější :wink:
7. čer 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk - no ono to tak u mě dopadne, až to přijde, vezmu košili, poprdu a vložky a jedeme :grinning: Ale snad o víkendu dokoupím co potřebuju a konečně si tu tašku taky zabalím. Jenom se chci ještě v Podolí zeptat, jestli se rodí v jejich košili nebo v mojí. V Krumlově se totiž rodí ve vlastní košili. A jestli dávají jejich oblečení na mimčo podobu pobytu. Proč špinit svoje ne? :slight_smile:
7. čer 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jedu vydělávat ještě nějaké korunky a pak pro Matýska do jesliček. Tak se tu zatím mějte, večer sem nakouknu. Zatím pááá
7. čer 2011 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy jj, přesně :wink: já teda rodila v erární a vše pro mimi jsme měla taky erár a mám od kamošky co rodila teď v té porodnici info, že to tak stále funguje, tak jsme ráda :slight_smile: jsi první od koho slyším, že rodil ve svojí košili, to jsi mě překvapila :astonished:
7. čer 2011 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy broskve jsem taky včera koupila a dala si jednu ... a do rána mi jedna nahnila :angry: Vybírala jsem ty měkčí .... ty jak beton nemá smysl kupovat .... zavináče má rád Jirka ... já ryby nemusím blééé :grinning:
Jo a kombinace co si psala na mě nepůsobí , to semnou nic nedělá ... jediný co mě protáhne je špek z ražničí :grinning:
@ssimmikk No musela já vím ... ale myslím , že by trpěla jak malá tak já :grinning: Ona nedostatkem pohybu a já přebytkem :grinning:
7. čer 2011 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no tak jis udala přesnej popis...malá nedostatek pohybu a já ufuněná a plazící se za ní...
7. čer 2011 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mě je většinou tak nějak dobře,né vždycky,ale taky jsem v osmém měsíci,tak nemůžu čekat zázraky,ale venku se mi teda lítat v tom horku nechce. myslela jsem,že dneska skočím aspoň do lékárny,abych se trošku prošla,ale nějak jsem se do toho úklidu zabrala a teď už se mi nechce. nalítám toho dost doma. Nejhorší je,když nedělám nic,to mě začne bolet celej člověk,jak mám čas se sledavat.
@hradilenka Mě taky malá tlačí na spodek,nejvíc když sedím a oak vstanu,tak než se trošku rozhejbu a ona se vyšplhá víš :slight_smile:
Ale chodit do práce,tak mě trefí,to bych nedala...
7. čer 2011 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
A taky se mi umoudřil moudrák :grinning: už ho skoro necítím,tak snad to dá na chvilku pokoj...
7. čer 2011 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hradilenka ale že si včera holka poslala k nám ten déžd,nebylo vubec nic,spát se nedalo,bylo dusno,no hruza... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: No my už máme svoje jahody na zahrádce,i když jich tam moc není,ale jsou velký a výborne sladký,ne jako z obchodáku takový umělý.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@msevy no tak to je masakr rodit ve vlastní košili,to jsou 100 let za opicema,ne?vždyt to všechno zašpiníš a pak to doma per...to je fakt na zamyšlení.....
@ssimmikk no jo to pak bude sranda druhý tehu s pupkem před sebou a s dítetem druhým za rukou,to se pak budu taky plazit...spíš me potáhne to díte,než já ji..... :grinning: :grinning: :grinning:
7. čer 2011 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jahůdky..tak ty máme na zahrádce a nemám na to je jít sebrat.včera jsem holky neposlala tak budu muset dneska.
@tasmailla1 uvidíme co tý báře bude, možná tady mám i Orofar, přišla že jí bylo na blinkání, teď mi tady kouká na telku se psem a je spokojená..asi tím jak je na sebe obr citlivka tak si to našla v počátečním stádiu. angína by to mohla být, má bílý jazyk..já už jsem jak psychopat z nich, první co mě napadlo že nechce zítra před tu komisi na flétnu..starší jsem měla doma pomalu celé první pololetí, kašlala v jednom kuse, byli jsme i na biopsii, bylo to jak když má černý kašel ale nepotvrdil se. Už zbýval jen psycholog, do toho přišly tepla a nemohla ven na brusle a ze dne na den bylo po..věřím tomu že to přišlo s mým těhu a ony na to asi podvědomně takhle reagují..jako že je mamka doma a mazánci by rády s ní..jdu hledat ten orofar :sunglasses:
7. čer 2011 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa ale copak holky začínají žárlit?jsem myslela,že žárlej jenom menší deti,ale takhle už velké slečny.....že me to přijde,že si vyžadujou pořád tvou pozornost,ale to se trošku zmení,až bude na svete mimi...si myslím,že už jsou dosti na to velký,tým ale nechci říct,že na pomazlení už nemaj nárok...ale vyhovuje im,když si doma a když tatka je v práci,tak jedou k tobe do postele....ta mladší,to bych ješte pochopila,ale delá to i ta starší?to už je velká slečna....a možná se tedka pletu a u nás to bude přesne jak u vás.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. čer 2011 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 menší asi trochu žárlit bude, měla nás pro sebe a ta větší na mazlení moc nebyla. Mi přišlo že ta starší chtěla využít toho být se mnou doma, kolikrát se zmíní jak já se mám že nic nemusím a ony že musí do školy...už jsem jí to pak musela protivit, na psychyku to je mazec, už jsem nemohla ten její kašel ani slyšet, držela jsem se ale chlapi ti to zvládají hůř, ještě měl svoje komentáře..co jsem byla v práci tak nebyly tak nemocný.teď jsem barču sprdla, dělala scény že si nechce dýchnout, našla jsem něco na angínu, hned krokodýlí slzy jak když to je nejhorší co se jí mohlo stát. měří si teplotu..pak mě štve že jsem na ní zlá, mě to mrzí, přijde mi to dost zbytečný, ale na druhou stranu jí nemůžu ustoupit a litovat..ona udělá komedii i kolem záděry nebo pupínku..
7. čer 2011 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa hihihi, promiň, že se směju, ale úplně to vidím před sebou :grinning: buď ráda, že ti nestrká teploměr do čaje, já to jako dítě dělala, abych nemusela do školy, až v dospělosti jsme přiznala, že jsme nikdy v životě teplotu neměla :sweat_smile: njn, byla jsme pěkná potvora a za školu, jak jsme chodila atd., to byly časy :confused: ježiši, snad v tomhle nebudou děti po mně, to by mě trefil šlak, snad budou po manžovi, ten plně chodil do školy :grinning: žárlení si myslím, že je i ve věku holek normální, nějak musí dát najevo, že jsou tu i ony :slight_smile:
7. čer 2011 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic, jdu sbalit věci a povalím s malou do plavča :slight_smile:
7. čer 2011 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek