• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@myschka no jo špendlík to je klasika detství...
29. led 2011 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem tady v diskusi na kočárky Teutonia a tam mezi maminama odpovídají i prodejci z babyrenky a špuntíku vyčerpávající informace... zatím nejpřínosnější diskuse a info, co jsem potřebovala číst. máme vybraný Teutonia Cosmo. Určitě je tu takových diskuzí víc na jiné značky.
29. led 2011 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
a třeba od lamaze me neprijedou dobrý ty chrastítka,jsou všechno plyšový..a předsi to díte furt všechno cpe do pusy....
29. led 2011 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no já jsem rozhodnutá o kombinaci dorjan danny sport 2O11 a taky je nejaká o tom diskuze....
29. led 2011 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee jj snad každou značku :wink:
29. led 2011 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no právě, taky nevím, co raději od lamaze vybrat :grinning: (a vrazit do toho tu sumu)
@myschka neudrží, to ne :wink: ale reagují na barvy a zvuky. špendlík je nejvděčnější-malá neteř ho má v ruce a puse pořád :slight_smile:
29. led 2011 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee si myslím,že bych šla bud do tý svetlušky,nebo chobotnice na kočárek..ale ne do chrastítek,ty bych vzala třeba od jiný značky.......
29. led 2011 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 určitě to chce od všeho něco, ty plyšový jsou fajn pro prcky, že se nepraští když mají ještě problém s koordinací a pak když roustou zoubky tak jsou lepší ty plastový a gumový kousátka. vyzkoušíš uvidíš :wink: Aduš měla od lamaze světlušku, žirafu a panenku Emilku a světluška byla nejvděčnější :wink: největší propadák byla žirafa :grinning:
29. led 2011 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 chrastítka se mi líbí ty obyč, klasiky a jak píšeš - plyšový je to divný, že to dítě strká do pusinky atd.. neteř má taky takovou chrastící pískací tyčku s hlavou - plyšovou. krásné, měkounké, ale oslintané a praním to už asi nevydá ani píp :grinning: (myslim plyšová chrastítka)
29. led 2011 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no jo přesnr oslintané..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: @myschka a určo budu vybírat i z jinejch značek....a když rostou zoubky,tak prodávaj i kousátka ,co se dávaj do mražáku....myslíš,že je to dobrá věc?dát miminu zmražené kousátko..... :grinning: :grinning:
29. led 2011 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee a jak si psala,že máš ráda kalsiku hračky,tak už si neco koupila?jako z našich destkých času?
29. led 2011 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
oni od lamaze jsou hezký i ty hrací deky,ale to je taky neskutečne drahá věc......
29. led 2011 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 taky jsme ho měli ale nevím, spíš jsem jí ho cpala občas do pusinky já, asi jí to dělalo dobře jen to zmrzlé kousatko nechtěla držet :wink: ale pak jsem objevila takového gumového ježečka s bodlinkama a s tím si Aduš drandila po dásničkách až to pískalo :grinning: :grinning:
29. led 2011 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
často tu projíždím bazárek na m.koníkovi-je přehledný. už i 2 chrastítka jsem tady koupila :grinning: co se mi líbí a chci nové je muchláček nebo jak? kapesníček s hlavičkou nějakého zvířete a nevím kde hledat, že jsem to pořádně ani v baby shopech neviděla :frowning2:
29. led 2011 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 krom těch chrastítek a želvičky v kouli nic, jen si hledám, dokud se válím doma sama a schovávám si odkazy, kde to potom najdu :slight_smile: až bude mimi doma, na nějaké hledání nebude čas
s tou želvičkou jsme si jedno odpoledne pěkne s přítelem vyhráli :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2011 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee já se v bazárku tady ješte neorientuju,ješte jsem na nem ani nebyla.....a vubec nevím,co myslíš za hračku.... :slight_smile: :slight_smile:
29. led 2011 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee hajánek je nejlepší investice, teda za mě :slight_smile: Adu ho má do dnes, někdo mi poradil, že si ho mám strčit do podprdy aby voněl jako já a večer ho malé dát na spaní a fakt jako malá se k němu tulila a šmudlala si ho na obličejíček. Mají je v tescu mezi oblečeníčkem i v hračkách a i na mmb je jich spousty
29. led 2011 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee jojo želvičku,to si taky pamatuju...
29. led 2011 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo,já musela rychle kouknou na mmb,vubec jsem nevedela,co je hajánek a když jsem ji videla,tak jsem takovou hračku nikdy nevidela.....
29. led 2011 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 :grinning: :grinning: :grinning: no vidíš a já m.koníka našla díky bazárku :grinning: za mých dětských let bývala v plastové průhledné kouli kačenka plavající na vodě, okolo ní kytičky. krásná, já osobně jsem ji nikdy neměla, a vždy po ní toužila.odkaz bude jednodušší:http://www.detskydum.cz/detail/fisher-price-kaenka-v-kouli-602101/ a mě se ta dnešní zdá ošizená na kráse, tak jsem objevila od Fisher Price to samé, ale uvnitr je želva a příjde mi roztomilejší-byla tu v bazárku za pusu a už je doma :grinning:
@myschka jé, děkujů, tak to jdu hned okouknout a v tescu jsem asi slepá,jak se znám. ale určitě to tam budou mít :slight_smile:
29. led 2011 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka co to je?
29. led 2011 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jé ahá, ty jsi myslela toho muchláčka-hajánka :grinning: :grinning:
@myschka no zrovna tenhle je teda luxusní :slight_smile:
29. led 2011 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 hajánek
29. led 2011 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no tu kačenku sme meli taky...ale mám na ni také mlhavé vzpomínky....no já jsem koníka našla jenom náhodou,když jsem se neco ohledne tehotenství ptala googlo a ono me to vyplivlo rovnou diskuzi,kterou sem si pročetla a poté jsem si řekla to je dobré a zaregistrovala jsem se....
29. led 2011 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka jj, vůně mámy mimčo uklidní naprosto nevídaně!!
@druidee hračky od fehn jsou božský :wink: v tescu na stojanu s miminkovským mají ty hajánky napíchnutý, krásný a za dobrou cenu, už se těším až budu vědět pohlaví nějakého ukořistím :wink:
@myschka no tak já jsem našla na nejakým bazárku jinýhoi hajánka a vubec takhle nevypadal
29. led 2011 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka taky se kouknu v tescu ........
29. led 2011 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka já chci dneska do tescaaaaaa!! :grinning:
29. led 2011 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek