• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@ssimmikk no já taky byla často nemocná a pak přišla do věku kdy si pamatuju že jsem na to i hrála..byla jsem bílá jak stěna a učitelky se bály, takže stačilo málo a hned volali mamce a ta si mě brala do práce..tam se mi moc líbilo a taky se mi tam hned udělalo líp..asi se jí to taky kolikrát nehodilo, byla zootechnička a já šťastná že můžu pomoct s krmením telat, mamka věčně ale někde lítala a tak když byla na vrátnici nějaká nevrlá vrátná tak to musel být mazec aby jí pak nepráskli. ale byly tam spíš hrozně hodný babči a věnovaly se mi.

práci na pc mám konečně hotovou, břicho mi sice stále dělá po svém, ale ještě juknu na nějaký blbiny co by mi mohly chybět a na gauč půjdu až na život na zámku, za chvíli mě zas bude brnět celý tělo..jo je to natáčený v Kolíně, jsem si včera říkala že se toho města nezbavím a když tam nemusím tak zas na něj koukám v tv :grinning:
7. čer 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa No to já pak měla mononuklezu, léčila jsme se s ní rok a to už nebyla sranda, to mě ta simulace nějak přešla, pak už jsme chodila jen za školu :sweat_smile: no se divím, že to se mnou rodiče všechno vydržely :sweat_smile:
7. čer 2011 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk počkej za pár let, to to budeš vnímat ještě víc..se nedivím že moje mamina měla brzo šediny.. já mám pořád pocity že musím do práce, takže holky hlídaly babičky, a to mě zas taky trápilo ale jinak se to nedá kor dneska když není nic nikde jisté. no jsem zvědavá co mě ještě čeká, Léňa je zodpovědná, ta nemá úkol a je z toho na nervy, natož aby jí napadlo jít za školu..zatím :grinning: ale co nás čeká s tou menší, tu láká uplně všechno a pak to zahrává kukučem..moje mamka na to už pomalu přichází, tchýňka snad taky, ale tězce, uplně jsem na ní naposledy viděla jak jí je holky líto, ale pak jaký měla překvápko když se za 5 min. vyléčila.. :slight_smile:
7. čer 2011 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všem tak jsem dnes měla poslední předporodní kurz. Teď už jenom ty praktické rady si řádně zapamatovat a pak použít v praxi. :slight_smile:
Honzík má nějaké špatné dny. :frowning2: Už 4 den je rozmrzelý a protivný. Večer usíná až tak kolem 10 v noci se budí. Mám takový pocit že si začíná uvědomovat že nastanou změny jak se narodí miminko. Všechno mu musím udělat já a nikdo jiný. Dnes brečel když jsem odcházela z domu na ten kurz že s dědou nebude. Ač nerada jsem ho musela uplatit.
7. čer 2011 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk no u mne to bylo spíš naopak,já byla ta,co do školy chodila pořád,po za školu me nikdy nenapadlo,ani na strední jsem nikdy za školou nebyla...spíš manža byl pěkný kvítko....ten chodil pořád.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. čer 2011 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tady se pěkně rozpršelo a bouří jako blázen. Před chvilkou praštilo někde hodně blízko,až jsem nadskočila. Krásně se ochlazuje,tak snad ten vzduch se pročistí,byla jsem před hodinkou na chvilku venku a teda dusno a hic šílený... Manžel je ochotnej vzdát se dosti oblečení který už stejně nenosí,tak mě potěšil,že se zase nemusíme o každej kousek hádat,ale asi spíš budeme muset jít něco nakoupit :slight_smile: Dneska to dodělám a zítra by se mi hodilo,kdyby bylo chladno celý den,mám tady hromadu našeho prádla,tak se do toho musím stůj co stůj pustit... Pak už mi bude chybět jen uklidit jedna skříňka,máme ta´m léky a a viváže a spoustu dalších krámů,které jsem tam postupně naskládala a pak už jenom manžel uklidí skříňku s papírama,do toho já mu moc mluvit nemůžu,akorát mu dám prázdné šanony a může jet. To bude myslím na celou sobotu,akorát nevím kterou,máme to teď nabitý. Tuhle pečeme prase,tak už se mo c těším na masíčko...
7. čer 2011 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa no tak já ti něco řeknu, taky jsme byla hotová, když jsme neměla úkol nebo dostala špatnou známku, tak jsme to i obrečela, byla jsme zodpovědná, všechny úkoly jsme si dělala sama atd., najednou se to otočila a touha si vyzkoušet nejít do školy byla silnější :confused: naši z toho byly hotový, protože by to do mě nikdy neřekly, mysleli si u bráchy, že bude chodit za školu atd. a ten právě nechodil, takže zdání klame :astonished:
@micka1 a není to taky tím teplem? Ono je to jedno k druhýmu, zní to asi divně, ale poslední dobou si mě malá taky hodně hlídá, ve čtvrtek jdu s holkama na sraz, tak chci vidět ty reakce :confused:
7. čer 2011 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk je to možné že je to i tím teplem. Doufám, že se to zlepší a zase bude ok. :slight_smile:

Já jsem taky občas vyrazila za školu. Naši z toho bývali na mrtvici. Mě škola nebavila tak to taky tak vypadlo. Dělala jsem ekonomku, ale jenom dvouletou. Třídní profesorka každou chvilku volala taťkovi že nejsem ve škole nebo že se vůbec nezapojuji do školních aktivit. Myslím že to bylo taky tím že jsem nebyli zrovna dobrý kolektiv. :frowning2:

Tak jsem byli s Honzíkem na kafíčko u známe. Pokecali jsem co je kde nového a jak vypadají přípravy na svatbu. V červenci vdává dceru. :slight_smile:
7. čer 2011 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj mamky jste tu?
7. čer 2011 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup já se hlásím k přítomnosti, ale k brzké nepřítomnosti :grinning:
7. čer 2011 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk no s tou proměnou jsem si to taky říkala, stačí se chytnout party a nebo přijde do věku kdy bude chtít okusit nepoznaný a jsme v háji..no uvidíme co nás čeká. s jedním dítětem budu řešit maturu, s druhou vybrat střední a třetí nástup na základku..to bude masakr :grinning: :grinning:
dneska se mi hrozně dejchá, vůbec nemůžu popadnout dech, ale to je tím dusnem,trochu tady zafouklo a tím to haslo. bych potřebovala aby celou noc pršelo. Ráno chtě nechtě musím s Bárou k dr.teploty má zvýšené a moc nejí, tak aby jí na ten krček něco dal.doufám že tam nebude plno jinak si tuknu at nás vezmou,do práce hodím papíry a budu ráda že jsem. jak neležím tak mě to břicho zlobí.
@misi.21 taky bych potřebovala žehlit, ale není sil..jenže to asi nikdo jiný neudělá.zatím se mi tam kupí na praní další várka..
7. čer 2011 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa no to bude masakr :sweat_smile: já jsme si právě říkala co je, že nemůžu jako kdyby popadnout dech, úplně hrozný je každý nadechnutí, tak nejsem sama, jak vidím, zrovna mi manžel říkal, že funím, jak kdybych měla jít rodit :grinning: jejda, tak to radši k mudr.s Barčou zajdi, než něco zanedbat, ale to je taky to počasí....já jdu na 10hod.na gyndu, tak jsme zvědavá co mi pěknýho řekne :fearful: hodně odpočívej, a´t nám neskočíš v porodnici už teď, ještě je brzo :confused:
7. čer 2011 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk právě, taky si říkám že je brzo, i když jsem už v klidu že přeci jen už nějaký ten týden mám za sebou, ale ještě se na to necejtím..těch 14 dní si myslím že vydržím..doufám.pak vysadím ty hořčíky a nechám to na přírodě..s dechem to je přesně jak píšeš, ležet se nedá, v sedu to je taky jak kdy, musím se nafukovat jak balon a dodejchávat a i bára jak jí je hůř tak jí ten dech zlobí..já jim dám v počásku že je dneska dvojka...si myslím že kardiaci jsou dneska hotový
7. čer 2011 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 - ahojky, tak to máme doma úplně stejný. V poslední době (trvá to u nás asi měsíc) usíná až tak kolem 22hod a vyžaduje hodně moji přítomnost. Jinak brečí a volá:" mámo, kde jsi? Buď tu se mnou...." apod. Asi začínají opravdu vnímat, že nastanou velké změny a snaží se s tím vypořádat. Docela se bojím toho, jak bude Máťa přistupovat k bráškovi, jestli bude hodně žárlit a myslím si, že bude vyžadovat pozornost ještě víc. No, bude to asi masakr :slight_smile:
8. čer 2011 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska jsme vstávali extra brzo - teda pro nás:slight_smile: V jesličkách jsme museli být už v půl osmé, jeli na výlet do ZOO. Tak to bude pro Matýska zážitek, už mu to slibujeme skoro půl roku a pořád jsme se tam nedostali. Budeme to muset napravit, ať nemá takovýhle zážitky jenom z jesliček....... Zapadla bych zase do postele, ale mizím pryč - mám objednáno z Brumly, tak musím vydělat korunky:slight_smile:)) Zatím se tu mějte, dneska bude asi super sluníčkový den. pááááá
8. čer 2011 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hlásím , že u nás pofukuje větřík a je zakaboněno,ale teplo. Včera jsem Jirku vyhnala spát do dětského pokoje, protože se mnou by se už asi nevyspal. Stále se budím a převaluju. Hrozně se i v noci potím.Dneska se chci podívat do Jysku na nějakou slabší peřinu , tak jsem zvědavá co tam budou mít.
Jak jste holky na tom se striemi? Já tedy zatím poctivě mažu a nikde nic ... a to mám už pěkný " buben " :slight_smile:
A ještě jeden dotaz už na maminy co mají prcky , jak dlouho jste používaly plenky 2-5 kg?
8. čer 2011 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
já myslela jak se mi bude nádherně spát,když jsem byl večer tak unavená a stahaná a ono prd. Kolem třetí jsem se začala převalovat(u mě se to rovná funět jak lokomotiva) až jsem vzbudila chlapa a ptal se co mi je.Tak jsem mu řekla že nic a šla jsem si udělat kolečko po bytě,záchod,napít se,všude zavřít okna,protože se mi zdálo,že je průvan a já spím věčně s nahým zadkem,tak abych ještě nenachladla,chvilku jsem koukala kolik lidí ještě svítí a šla zase spát.Asi si myslel že kecám,že mi fakt něco je ,protože když jsem se vrátila do ložnice,tak byl ještě vzhůru a než usnul,tak mě držel za ruku... :slight_smile: Tak jsem byla taková na měkko z toho :slight_smile:
Tak jsem se tam ještě převalovala a pak usnula ani nevím jak,ale spala jsem až do devíti :slight_smile:

Večer jsem mu říkal,že mě potěšil že udělal takovou čistku v oblečení a nechtěl zbytečně schovávat věci,které mu nejsou a on mi na to řekl,že by se o něco i hádal,ale že to chtěl mít rychle za sebou a jít si lehnout k telce :grinning: No není to zlato??
Taky mě včera potěšil,že dostane v práci flexi pasy,tak pak nakoupím zase v lékárně,je fajn platit papírkama :slight_smile: A ten Bepanthen je tak strašně drahej... :unamused:
8. čer 2011 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka já jsem popraskaná jako prase,ale já byla dost i před tím.Ale je fakt,že mažu když si vzpomenu. Spíš mi přijde,že mám hrozně celulitidu na stehnech...
8. čer 2011 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 Ahojky .... já má taky pomerancě na stehnech a zadku ... ale jak jsem teď oteklá a zavodněná . tak to vypadá , že to mám i na lýtkách , ale to se pak časem vstřebá ....
Tak vidíš spíš jako já :grinning: to už asi fakt lepší do porodu nebude .... :slight_smile:
8. čer 2011 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no hlavně aby to bylo lepší po porodu :slight_smile:
8. čer 2011 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak u nás je podmrakem a nad ráno trochu pršelo, ale žádné ochlazení se nekoná. Já jsem toho v noci moc nenaspala. Potím se jako prasátko až mě to štve. V noci jsem se prošla po baráku, šla jsem uklidit sušák na dvůr a chvilku jsem poseděla venku než začalo pršet. :slight_smile: ráno jsem si dala sprchu anež jsem došla ze školky tak bych se mohla sprchovat znovu. :grinning:
8. čer 2011 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobré ráno holky, já se utíkám osprchnout a na gyndu :slight_smile:
Jinak popraskaná jsme už po Mišce, břicho a stehna jaksi taky :angry: dneska mám krásně oteklej ksicht, doufám, že se mudr,nezhrozí :confused:
Plinky 2-5kg jsme u Mišky měla jeden balík, pak už ty větší, ona měla 3.9kg, takže možná proto, ale vždy jsme nosily plinky větší než měla váhu :sweat_smile:
8. čer 2011 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,no to zas byla noc,já už jsem zoufalá,že to proste nejde spát,věčne okno dokořán,odkopaná deka a stejne je to naprd....budila jsem se skoro po hodine,na záchode jsem byla x-krát,pak ve 3 hodiny to už nešlo vubec spát,takže do 5 jsem čumákovala,pak jsem si šla dát sprchu a v 6:30 jsem šla na bus,namířeno na gyndu,na gynde všechno v pohode,kultivace je negativní-to mám radost,už me delali první monitor,vše v pořádku,žádný kontrakce...tedka jsem přišla domu a jsem hotová,šla bych spát,ale musím vařit oběd,manža přijede z práce kolem 12 hodiny,at má co k jídlu a poté pojedem na velkej nákup a snád poté se natáhnu a dám si dvadset......
8. čer 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Ahoj tak to je fajn, že ko v pohodě ... s tím spaním jak koukám to máme všechny stejný :grinning:
8. čer 2011 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka a už odtedka budu chodit na gyndu každý týden.....no budu tam pečená-vařená..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2011 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím všechny těhulky u nás konečně sprchlo je lépe vzduch chladnější tak můžu dýchat normálně:slight_smile:)) přeju všem pěkný den a jedu mrknout do druhé porodnice v pořadí
8. čer 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 no u nás je pořád dusno,čekám na ten déšt a nic....a kolik máte vybráno porodnic?a co ta první,kde ste byly?zamlouvala se vám?ješteže je u nás jenom jedna a nemusím si vybírat...a doufám,že me pak vemou,protože často maj u nás stopstav i tedka kámošku nevzali,musela rodit v Pardubicích..... :frowning2:
8. čer 2011 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda, tak tady je zataženo, ale pršet prostě nebude :angry: :frowning2:
@tasmailla1 to je dobře, že kontrola ok, já jdu příští týden na kultivaci, tak jsem zvědavá. Vůbec nevím co mám vařit, u nás noc taky děsná a nic se mi nechce, vystříhala jsem kopretině nad přebalovák zvířátka :grinning: to mě Ondřej zabije až zjistí, že jsem je přilepila oboustranou lepenkou, to pak půjde dolu i se zdí :grinning: no ale když už s námi musí ten první rok přežít v týhle mini ložnici, tak ať tu má taky něco dětskýho. Jdu si ušít závěs na skříň, ať zas můžu přerovnávat :grinning:
8. čer 2011 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 ahojky no v první jsme byli s přítelem ve fakultce v ostravě porubě tam se mi to líbilo fakt jsou tam vymakaní:slight_smile:) je to tam pěkné nové hodně moderní a veškerá péče na místě je to dobrá nemocnice segra malá tam ležela na dětském na jip-ce a fakt spokojenost reference jsem na ni slyšela vesměs chválu vždycky se najde někdo komu se nelíbí něco nebo má špatnou zkušenost ale tam ženské hodně jezdí taky je tam hodně plno tak snad budu mít štěstí :slight_smile: no a dneska jedeme do ostravy vítkovic tam prý je to jako doma taky celé nové a krásné tak jsem zvědavá....pak napíšu jak se mi líbilo... no pak ještě ostrava fifejdy ale tam se mi moc nechce a karviná tam taky moc ne takže první místo poruba a pak asi vítkovice a ty ostatní jako krajní možnost ale neříkám že jsou špatné nerodila jsem tam ...:slight_smile: každopádně všechny co jsem vypsala jsou v okruhu 10-15km takže pohoda. dokonce kdysi když jsem se mamce narodila já :grinning: :grinning: byla porodka i u nás e městě a chválili si ji hodně ale tyhle malé porodnice pozavírali ... no hlavně at se v té porodnici dobře postarají o malého to je pro mě nejdůležitější a to si myslím že v porubě je úroven lékařské péče dost dobrá tak snad nebudu zklamaná
8. čer 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka no neboj,tobe taky dobře dopadne kultivace,koukám jaká si akční,to my jedem tedka v sobotu do ikei a tam se podívám po tych nejakých samolepkách,to zas tam bude lidi...fuj bleee,ale jinak se tam nedostanem,když Martin je v týdnu v práci.....to jseš dobrá to přilepit oboustrannou páskou.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ješteže máte vymalovano a za rok se pak muže malovat znova.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já dneska vařím masovou směs a bramboráčky.... :wink:
@zlatunka84 no já bych taky šla do novejších špitálov,když to tam maj hezky vymakaný a hlavne máte na výber,ty jo v Ostravě tolik špitálov.....a tak nekde te pak budou muset vzít...no oni se postaraj o mimi,ale taky aby se dobře postarali i o tebe,třeba na náš špitál jsem taky četla reference a nekomu se tady líbí na porodnici a nekomu ne,no hold 100 lidí,100 názoru....ale pak obrázek si udelám já,až budu rodit....doufám,že nebudu sklamaná....
8. čer 2011 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek