• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@zlatunka84
@dpetulinka Ahojky holky
@tasmailla1 Já dělám segedín .... :slight_smile: Samolepky pěkný na stěnu mají i v papíráku , nevím ale jestli u Vás je
8. čer 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jojo, je vymalováno a až se budeme stěhovat, tak jen doufám že to nebudeme muset dávat do původního stavu :grinning: no a jestli jo... tak to si s tím hold chlapi budou muset poradit :slight_smile: Ikea to je moje noční můra, štve mě že ji nemáme blíž, taky se tam dostaneme jen o víkendu a to je na zabití ty lidi. My si jedeme v sobotu vyzvednout kočárek, třikrát hurá :slight_smile: a pak na pouť, jen si tak říkám co tam budu dělat, možná půjdu na labutě, jestli se do nějaký vejdu :grinning:
to nezní špatně, já jsem dnes tak líná, včera jsme měli italskej den :grinning: k obědu špagety k večeři pizza a dnes bych to mohla znovu, ale asi by mi to neprošlo
8. čer 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka hojda :slight_smile:
no u nás mají taky samolepky v papírnicví a pak mají moc pěkný v tapetách, dražší, ale pěkný. Já objednala z netu tu vílu co jsem chtěla... děs, byla fakt ohavná, takže jsme z ní obrali kytičky a srdíčka a já jsem si nakreslila motýlky a ty jsem vystřihla z tvrdýho papíru a v tu chvíli jsem se samolepkama skončila :grinning: když jsem zjistila, že to jde tak jsem i nad ten přebalovák dělala papírovky, protože malovat jsem se bála. Jednu samolepku máme v obýváku a když jsme ji lepili, tak jsem myslela že porodím, jak jsem byla vzteklá :grinning:
8. čer 2011 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka Copak dělalo Ti to bublinky? :grinning: :grinning: :grinning: Některý ty samolepky jsou vydařený jiný zase ne ... chce to vidět na vlastní oči. Já teď ještě doobjednala ty pěnový a jsou hezký .... nějakou dobu to vydrží, než to malá oždibrá a bude se muset malovat :grinning:
8. čer 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka mě zase došlo, že jsem ty motýly nalepila tak nízko nad postýlku, že je vezme asi útokem hned jak na ně dosáhne. Bublinky ani ne, ale jsou to takový malinkatý lístečky a nechtěly se pustit z tý folie a tak člověk musel odloupnout každej zvlášť, ale ne zas moc, aby to sedělo a bylo jich opravdu HODNĚ :grinning:
8. čer 2011 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic, jdu si vzít housku a uvařím až udělám ty závěsy a jdu něco dělat nebo zas neudělám nic :slight_smile: v pět jdu do práce, tak ať máme hotovo.
8. čer 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, u nás hic a to jsem se těšila že začalo poprchávat když jsem jela ráno s holkama. Bára dostala antibiotika, za týden na kontrolu,ještě jsme došly do práce s papírama a umluvila jsem jí do DM, koupila jsem si tam ještě vložky do podprdy a plínky 2 - 5 kg . Na čem jsme se zdržely byly korále, Baru zatoužila po růžových aby ladila, tak jsme obešly tři obchody než si vybrala..jako mazec, dětský už nechce a jen tak nějaké jí do oka nepadly. Starší chodí hodně v modré, tahle zas růžovka..minule byla ve škole v tričku asi po Léně a hned prý budila pozornost že je v jiné barvě..a ani mi to ani tak nepřišlo že tak nakupujeme. jen vlezu do krámu a dumám co by se jim líbilo. Zatím to teda jde, prý se v celku trefuju :slight_smile:
@hradilenka uvidím jestli ještě nějaký balík těch malých plen koupím, při holkách jsem je nepoužívala vůbec, při Léně to začínalo teda od tří kil, menší byly asi jen v nemocnicích. Jde tam spíš o střih plenky, jak sedí kolem nožiček, možná dokoupím ale zatím si myslím že stačí ten jeden balík.
@dpetulinka no já bych taky lepila oboustranou, asi budu podobný kutil..zatím mám do ložnice připravený dva sloníky samolepící, ještě nevím jestli půjdou na zed nebo třeba skřín, ale to ten můj neví :wink:
8. čer 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka hmmm me zas hlodáte,či jsem koupila správne plíny....já mám ty 3-6 kil.... :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
8. čer 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka
@hradilenka holky já teď koupila v papírnictví VIKI synovečkovi samolepky za 60Kč,ale nádherný. Byly tam motýlci,housenka a ještě nějaký brouci,ale všichni měli nádherný obličeje a smáli se,fakt krásný,kupuju tam všechny. Škoda,že už je nemám kam dát,hned bych je brala taky a do ložnice nad postýlku,kde už mám nalepený slony,žirafu,zebru a tak by se housenka fakt nehodila... :grinning: Měli tam i nádherný piráty s loděma a krásný sovy na stromě,na kterej se dalo malovat.

Nějak mě přešla ta uklízecí nálada,tak jsem ráda,že jsem se nenechala ukecat řečima typu Ono ti to neuteče a dělala,jsem jak černoch. :grinning: Možná mě to přešlo právě kvůli tomu žehlení :sweat_smile:
8. čer 2011 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 já mám taky 2-5 2 balíky,ale vím že ségra je třeba vůbec nepoužívala a měla hned dvojky a malej měl 3,5 kg. Kdybys měla malinké mimčo,tak chlap balík koupí a doveze.. :wink:
8. čer 2011 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka já se zas chystám že budu šít ten kapsář..jenže jsem se od toho chystání dál neposunula ani o kousek..a to jsem nedávno našla růžovej co jsem kdysi šila a vyhodila ho..
jo s těma striema, teď zatím žádné nemám, u první se mi udělaly ze předu na stehnech a u druhé zas nad zadkem..mažu myslím pravidelně, snažím se ráno a večer obyč. mlíkem a dobrý..a celulku mám taky celý stehna a určo i zadek, beru to že je to tím nabráním vody,snad to brzo odteče komplet :slight_smile: ono když koukneš na mimča třeba kolem půl roku tak mají zadečky taky samej důlek, kor když si mimčo vezmeš na ruku nahaty, to je vidět jako hrom a nic jim z toho nezůstane, určo je to tou vodou
8. čer 2011 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 no jasne,to me vubec nenapadlo se u nás kouknout v papírnictví na ty samolepky....jo máš pravdu,že ty plíny když tak se dokoupej,ale si myslím,že naše mimi bude obřík,tak možná, když bych je tedka koupila,ani by sme ty plíny neužili....ale koupit se daj vždy pak po porodu...
8. čer 2011 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já hlásím,že strie mám a nahoře 22 kg.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2011 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa no zatím se utěšovat můžeme,že je to vodou,jsem zvědavá,co budeme říkat potom :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
@tasmailla1 ale tak už to neroste tak rychle jako na začátku, ne?? Neboj,ty musíš bejt plná vody,tobě se bude hubnout nejlíp... :wink:
8. čer 2011 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 hmmm no nožky vypadaj,že by potřebovali trošku vypustit vody....doufám,že to pujde dolu....ale určo me taky neco zustane.... :frowning2:
8. čer 2011 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 no za 3 týdny jsem nabrala 3 kila....
8. čer 2011 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě včera koukala Léna na břicho a říkala v tý spodní části že mám docela dost vidět tu čáru, nejdřív koukala co se mi to stalo, tak jsem jí uklidnila že to je normal, ale na tý horní půlce mi je vidět jen lehce a ta taky zmizí..všechno holky zmizí, budeme čupr maminy :sunglasses: :sunglasses:
8. čer 2011 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa jo už jen na to se teším,až to zmizí,ale ty strie, ty zustanou.....ale tak co,už budu zasloužilá a štastná máma....
8. čer 2011 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa dneska zas po dlouhý dobe se me špatne už i chodí,bolí me celej spodek...si připadám jak když chodí kachna....
8. čer 2011 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 ony ty strie časem zbělají, není to pak tak hrozný, spíš budu muset pomalu pak začít zlehka cvičit aby mi nevisel pupík :angry: snad ta kůže moje třikrát vytažená ještě bude trochu pružit, ale s rokama už se zas beru trochu jinak. Možná mi na tom jak vypadám záleží trochu víc jak dřív, ale zas se beru v poklidu.. No nohy mám jak báně, chodím jak po polštářkách a jak jsem se proběhla tak mi zas tvrdne břich, ale jdu to vyležet. práci na pc mám hotovou, jdu relaxovat. Odpol přijede elektrikář na bojler, asi odešla pojistka, to se projdu po schodech až do sklepa..ach jo
8. čer 2011 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 přesně,já to taky říkám. Mám u sebe devět měsíců miminko,tak to prostě něco zanechá...
Jsem zvědavá,jestli jak tady teď píšeme naše nárusty váhy,tak jestli taky budeme psát to postupný snižování...Mě každej říká,že to půjde samo při kojení,ale nikde není psáno jak dlouho a hlavně jestli vůbec budu kojit a i kdyby,tak se na to radši moc nespoléhám. Jsem zvědavá,kolik budu mít celkem,zatím je to 8 kilo...Tak těch 12 by mi i stačilo :grinning: Ale holky řeknu vám,že jsem stejně myslela,že přiberu mnohem víc...
8. čer 2011 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa já ztloustla hodně při tom umělým a tak jsem popraskala hodně na břiše a jak jsem byla v lázních a oni mě to břicho každý den prokrvovaly,tak jsem jela domů s pár viditelnejma,takže já budu hlavně masírovat a cvičit a masírovat a cvičit. A to byly čerstvé...
8. čer 2011 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,,doufam,ze to Zupikovi nebude vadit,ze jsem pisi za ni,,ale myslete na ni,,ode dneska opet spineni,,takze letela ke svemu dr. a pry se mu nelibila placenta,,takze valily do rizikovky do Hk,,,myslete na ne
8. čer 2011 ve 12:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem dorazila dom a jsem KO :confused: mohlo by zapršet, mraky se honí a furt nic :unamused: mimi má odhadově 2300g a mudr.mě poslala už do špitálu na KO, protože jsme stále koncem pánevním, ale objednaly mě až na 20.6., tak nevím zda jít ještě příští týden ke svojí....říkala, že když mě objednají max-.do 10dní, tak mám jít jen tam a když víc, že ještě jednou na gyndu a je to nějak 12dní, ale ty dva dny by neměly vadit, ne? No radši si na gyndu ještě brnknu :wink:
8. čer 2011 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrkocka jejda, tak to mě mrzí, ať jim to dobře dopadne.......
8. čer 2011 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrkocka chuděra,já myslela že už má to špatný za sebou. Tak snad budou v pořádku. Fakt jí lituju,musí to být hrozný... :unamused:
8. čer 2011 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk já bych asi ještě na gyndu šla,za to nic nedáš a aspoň se na tebe podívá...Ale já to mám taky deset minut mojí chůze od bytu... Třeba se otočí a nebudeš mused do nemocnice. Moje naposledy dvakrát byla hlavičkou dolů,ale teď se mi zdá,jako by se přetočila,cítím jakoby jinak pohyby. Nebo už má jen málo místa,nevím. 2300g je krásný,jsem zvědavá,kolik řekne v úterý nám...
8. čer 2011 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 no my jsme byly hlavičkou dolů do 24tt, od té doby jsme koncem pánevním a nožky má až v podbřišku, měla dnes i problém na ně kouknout...do porodnice jsme objednaná na 20., tak uvidíme co a jak bude, na gyndu jsme objednaná zase příští středu, tak nevím, aby mi neřekla, že kvůli dvoum dnům jdu zbytečně....no já si tam brnknu a uvidím, jak se s ní domluvím, ale byla bych radší, kdyby i ona příští týýden koukla
8. čer 2011 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk však ono to nějak bude...Já od příštího týdne budu chodit taky po týdnu,to bude teprve hukot :slight_smile: To už ty věci do tašky fakt naházím,ale mám to nachystané skoro všechno pohromadě,tak kdyby něco tak manžel pobalí. :slight_smile: Ty jo,není to tak dlouho,co jsem si říkal,že za sebou mám teprve půlku,že se snad nedočkám a ona tady bude za pár týdnů s námi,zvlášť jestli mě pošle na vyvolání 2 týdny před koncem :slight_smile:
8. čer 2011 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 proč na vyvolání? pokčkej něco mi uniklo??? :sweat_smile:
8. čer 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek