• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@ssimmikk no dr mi od té doby,co zjistili že mám těhotenskou cukrovku říká,že půjdu dřív na vyvolání a ikdybych nešla dřív,tak mě ani den nenechají přenášet,takže já mám ten termín porodu takovej nejistej :slight_smile: Vím že se porody dřív vyvolávají když je mimčo velký,ale mě řekla že bude drobnější a o vyvolání mluí pořát,tak musím čekat,co z toho bude...
8. čer 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 jejda, takže máš těhu cukrovku, tak to sjme ráda, že se mě vyhla....není co závidět :confused:
8. čer 2011 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 tak to ať jsi co nejvíc v pohodě, jak se ta těhu cukrovka vlastně projevuje? musíš dodržovat nějakou dietu?
8. čer 2011 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrkocka jee chudák holka,ta si to teda vyžírá se vším všudy,tak snad jsou oba v pořádku....
@misi.21 hmmm no nemyslím si,že zhubnout se me povede hnedka,vždyt 9 mesícu se to hezky ukládá,takže takovou dobu čekám,že bude i to shazování kil a když se to bude dařit,tak určo sem napíšu..... :wink:
@ssimmikk ty jo to te objednali teda za dlouho,to abys holka dovtedy i neporodila,koukám že mimi si dáva pořád načas s tou zmenou polohy,tak třeba si ješte nechá říct a otočí se do termínu.....
8. čer 2011 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk tak tady trochu dočítám diskusi a koukám, že nejsem jediná, kdo má mimčo koncem pánevním, zkoušela jsi nějaké ty předepsané cviky? Fakt nemám pocit, že by to nějak zabíralo. Už jsem si říkala, jestli se malej nepootočil aspoň trošku, že mě teď kope víc na pravém boku. No nevim, k mudr jdu až 16. No holky, držte se! Myslim na chudinku ZUP i DRUIDEE, snad to všechno dobře dopadne. Dnes večer jdu na ten předporodní kurz a už se docela těším. Manžela se mi sice přemluvit nepovedlo, ale už to neřešim. Chlapi to mají prostě jinak :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jen doufám, že tam neleknu. Je tady fakt jak v prádelně :rolling_eyes:
8. čer 2011 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 a k tomu přibírání... jsem na sebe fakt zvědavá, jak to shodim, už mám nahoře 15 kilo, měla jsem sice na svojí výšku 182 cm vždycky málo, ale že přiberu až tolik jsem fakt nečekala :grinning:
8. čer 2011 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava hihi já mam výšku okolo 18O a tých 22 navrch je fakt hruza,ale ono to tak není ani poznat,když jsem vysoká....
8. čer 2011 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tady je dusno na padnutí :stuck_out_tongue_closed_eyes: modlím se ať sprchne. Já včera konečně nacpala komodu věcičkama a nachystala postýlku :dizzy_face: :dizzy_face: viz. album :wink:
myslím, že se brzy objeví první miminka a pak už to poběží, nějaká bouřka a budem mít prcíky u sebe.
Přírustek snad udržím pod deseti kg, zatim to bylo 7kg na poslední poradně ale dost otékám tak určo váha poroste už jen tou vodou :rolling_eyes:
Jinak se sotva kulím :grinning:
@vrkocka dkujeme za zprávu, snad bude vše ok. Už jsme před cílem :wink:
8. čer 2011 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jojo,já bych taky chtěla za ten rok od porodu nějak vypadat,ať si mě v Chrvatsku nepletou rybáři s nějakým zvířátkem,třeba s vorvaněm :grinning: Jsem zvědavá,kdy po porodu budu schopná začít,ale já myslím,že stačí každý den aspoň chvilku. Taky bych chtěla začít dělat něco s manželem,třeba tenis nebo něco...Prý bude hubnout se mnou. A tak nějak bych chtěla dodržovat pravidelnou stravu,což si myslím,že by neměl být takový problém,prostě si vždycky vezmu něco ven,až půjdu s kočárkem,tak budu jídlo krabičkovat,teď jsem si navykla snídat,tak snad zase nepřestanu :slight_smile:
@lukava dietu mám,ale já bez sladkého nevydržela,tak jsem zkoušela jestli mi třeba po zmrzlině stoupne cukr a mám ho furt v normě,tak to moc nedodržuju. Zvykla jsem si jíst vícekrát denně a hodně jsem omezila sladké nápoje a zatím v pohodě. Taky si každý den kontroluju moč jestli je OK,dvakrát do týdne si čtyřikrát denně změřím cukr z krve a jednou za dva týdny chodím na diabetologii na kontrolu. Je to celkem v pohodě,horší jsou ty holky,co si musí i píchat inzulin,to se mi naštěstí vyhnulo...
8. čer 2011 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 no já mám trošku obavy z toho,že ze začátku,jak človek bude v jednom kole,že nebude mít čas se ani najíst..... :unamused: :unamused:
8. čer 2011 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 přesně to jsem si také říkala, že nebudu mít čas pravidelně jíst a už vůbec nééé vařit...to se pak kyne daleko nejlíp :unamused:
8. čer 2011 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka jejej máš to hezky vyčančaný a i pro Adu to máš hezký,aby nezávidela..... :grinning: :grinning: :grinning: tím,že brzo přibudou miminka ,myslíš sebe? :grinning: :grinning: :grinning: to už tedka ke konci se koulíme všechny.... :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2011 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 tak snad se to nějak udělá,to ovoce nebo zeleninu můžu sníst i za pochodu a na oběd si snad čas udělám,já budu mít totiž moc hodné miminko :grinning: :grinning:
8. čer 2011 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 tak dieta se snad dá ještě celkem zvládnout, i když těhotenské chutě jsou fakt nezvladatelné :angry: že si nemusíš píchat inzulin, to je asi úleva, co? si nedovedu představit, že bych si musela píchat, fakt nesnášim injekce :frowning2:
8. čer 2011 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 to já taky budu mít určo moc hodné miminko,které me nechá v klidu se najíst, a v noci se hezky do ružova vyspat.... :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2011 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava a to ješte nevíš,že budeš muset mít napíchnutou žílu u porodu....když nesnášíš injekce.... :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2011 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 holčičky jsou prý hodnější než kluci, víte co to bude? My čekáme kluka, tak jsem zvědavá, jak moc hodné to bude miminko :wink: Jestli bude divočit tak jako teď v bříšku, máme se asi na co těšit. Jsem ráda, že bude manžel s námi doma. Doufám, že se i zapojí víc než teď. Je učitel a má prázdniny... to je snad jediná výhoda tohodle povolání.
8. čer 2011 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak myslím na holky. Chudiny snad to bude všechno ok.
@misi.21 při těhu cukrovce fakt nenechávají přenášet. Mě to u Honzíka říkal dr taky. Navíc jsem měla vysoký tlak. Honzík se narodil 38tt. Tak jsem zvědavá jak to bude tentokrát. Cukrovku nemám a tlak je zatím ok. :slight_smile: Pokd máš dietu tak to se dá vydržet. Já jsem si taky dávala občas sladké.
8. čer 2011 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 to mi je jasný, ale pořád tajně doufám, že se mi to nějak vyhne :grinning: ... dost velká zkouška už jsou odběry kvůli štítné žláze, no už si snad i docela začínám zvykat
8. čer 2011 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrkocka ahoj, děkujeme moc za informaci. a to měla takovou radost že už je zas konečně doma. No budeme na ní myslet, hlavně aby zjistili proč se jí to děje a zvládli to oba na jedničku..jak budeš vědět něco nového tak zas písni..
8. čer 2011 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava no asi holčičku,tak se snad dr nesekla :slight_smile: Já taky dřív neměla ráda injekce,ale odběry na štítku a na gyndě když jsem chtěla otěhotnět udělaly svoje,minulý rok jsem si dokonce píchala sama měsíc injekce do břicha a měsím mi je píchal manžel do zadku,nikdy dřív bych si nemyslela,že to zvládnu a po dvou dnech sem si připadala jak stará zkušená feťačka :grinning: Tchán omdlívá i při obyčejném odběru,to už je fakt masakr. Já jsem navíc zvyklá,že ve mě tou jehlou chvilku šťourají,než najdou žílu,žádné totiž nemám :slight_smile:
@micka1 mě to právě taky pokaždé říká,ale teprve se chce domlouvat,jestli 38 nebo 40tt.Uvidíme,co na mě příště vybalí :slight_smile:
8. čer 2011 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Představte si,že jsem teprve teď vytáhla prkno a žehličku,docela dobrý,když se na to chystám od rána :slight_smile: Vařila jsem špenát maso a br knedlíky,ty jsou zase jako tenisáky :grinning: já se je snad nikdy nenaučím... Ale špenát je dobrej :slight_smile:
8. čer 2011 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 s hubnutím si myslím že to zas budeme mít každá jinak, obě těhu jsem měla jiné a za dva měsíce jsem nosila svoje původní oblečení..štvalo mě že jsem měla špeka přes břicho, dneska už si zvolím vhodnější oblečení a bude to na pohodu :sunglasses: ale nijak jsem schválně nehubla, bylo to určo tím nočním vstáváním. jen to nesmíte dělat jako kamarádka, ta si k přebalováku na noc do koupelny připravovala automaticky tabulku čokolády a po porodu nakonec za chvíli nabrala ještě víc.ale přestali v noci vstávat a bylo po kilech. je to o tom naučení,naštěstí ani teď se mi nestává že by mě popadaly nějaké noční chutě na plenění ledničky.
Tady je taky hrozně dusno, už jsem z toho zmordovaná. na chvíli jsem se natáhla, ale nejde mi to, bolí mě pak akorát tělo, při sezení se mi zas ozývá to břicho ale není to nic hroznýho tak se půjdu hýbat.dva dny jsem nic nedělala a jak mi je líp tak to tady začínám už zas moc pozorovat.
Holky mají zas nové výrobky z keramiky, kočičku dělala menší Bára a Léňa ještě doma dovypletla mysku..musím jí najít nějakou funkci..jen kam to dávat :dizzy_face:
8. čer 2011 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 tak to klobouk dolů, já bych se ještě možná píchla ale asi po delším přesvědčování, co pro mimi ženská neudělá že ale že i chlap ti dával pigáro, to by můj nedal ani zaboha.
prkno mám vytažený už týden že jako aby bylo při ruce na žehlení.dopol jsem jezdila s Bárou a teď je takový dusno že půjdu porovnat co kde leží, holky naženu na pokojíčky a tím to zas asi hasne, zítra ale budu muset každopádně začít žehlit
8. čer 2011 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já si zítra od práce ješte dám oddych,jenom uvařím,po obede se sejdu s holkama z práce na kafíčku a práce počká,v pátek mám naplánováno úklid a možná taky žehlení,ale žehlit v tomhle vedru by me asi zabilo...tedka jsem si zosumarizovala papíry,doklady,co budu potřebovat do porodky...tak snád už je to vše přátelé... :grinning:
@lebapa holky jsou opravdu šikovný,že ty jejích výtvory neprodávaš.... :slight_smile: :slight_smile:
8. čer 2011 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a dneska jsme byly na nákupu v tescu a ode dneška maj nejaký akce a mimoto i zlevnenou cestovní postýlku z 2000 na 1000,tak sme ji vzali,manža ju rozložil a vypadá dobře,škoda jen,že nemá ten postranní vchod,kam deti lezou,když chtej jít pryč z postýlky,ale to me tak nevadí,stejne ji budeme používat jenom když pojedeme nekam,třeba na Slovač,doma,kdybych ji mela mít v obyváku,tak už se nehneme.....
8. čer 2011 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 tak to jsi teda fakt drsoňka...no jak říká lebapa...co by ženská pro mimčo neudělala, já jsem také dřív byla trochu omdlívací, ale všechno to bylo o psychice, když si řeknu, že přece nejsem žádnej srab a že mimčo za to stojí, všechno se to dá zvládnout.. .jen si to musím pořád dokolečka opakovat :wink: jinak jsem teda ráda, že na další kontrolní odběry s tou štítnou žlázou mám přijít až po šestinedělí
8. čer 2011 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no můžu být ráda, že mě vůbe objednaly, hned mě řekla, že mají plno, že se mám zkusit objednat do jiné porodnice :frowning2: ale nakonec jsme jí řekla situaci, tak jedinej volnej termín co měli mi dala, jinak mají plno :confused:
@lukava cviky zkouším a nějak nevěřím tomu, že to s mimi něco dělá, protože si labuží furt ve své poloze a rotuje jen občas dokola, jinek na to kašle a dnes mi mudr.řekla, že má zašprajclý nožky dole v podbřišku, takže už tomu otočení ani nevěřím :sweat_smile:
@tasmailla1 no já teda u prvního zvládala vše v pohodě, uvařit, uklidit, vaprat atd., horší je až začne chodit a objevovat vše kolem :grinning:
8. čer 2011 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa fakt pěkné výtvory, máš doma opravdu kreativní šikulky... jak jsem koukala na ten odpočítávací kalendářík na ledničku, hned jsem si říkala, že mají dobré nápady :wink:
8. čer 2011 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk neboj, všechny ženské říkají, že do porodu se může hodně změnit... cviky taky zkouším, ale myslim, že fakt nic. Mám vůbec pocit, že kope pořád jen napravo, že se snad ani neotáčí, no uvidíme. držim vám palečky!
8. čer 2011 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek