• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@ssimmikk no jestli je mimčo šprajclý nožkama tak to se asi bude hůř otáčet, jinak na tu moji zabraly kočičí hřbety a na pohybech jsem to ani nepoznala, jen mi to dr řekl po ult. tohle mám mít hlavou dolů a co občas dokáže rukama v tříslech to je něco..no asi na nožky už moc místa nemá tak zkoumá kde je aspon trocha prostoru..
@lukava jj, holky pořád něco tvoří, děláme si i výzdoby na velikonoce i vánoce, je fakt že se to věkem mění..teď máme motýli na závěsech, je super že je velký výběr materiálů v papírnictvní, nejsme závislé na papíru..

holky tady je bouřka, konečně prší huráááá
@tasmailla1 jj, na tu postýlku jsem koukala na letáku..tuším hauk..od té značky jsem měla golfáče, dobrý..
8. čer 2011 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava tak uvidíme, jak to bude, někomu se mimi otočilo těsně před porodem, někomu ne a abych pravdu řekla, tak to nějak neřeším, jako že bych se stresovala, to ne, protože příroda je příroda a nějak to je a bude, hlavně, ať jsme zdraví :wink:
@lebapa no mudr.už se moc nadšeně na otočení netvářila, ale sama říkala, že vyloučený není nic :confused: mudr.sama říkala, že si asi hodně užívám, když kope a má pravdu, protože můj močák už musí být šišatej :grinning:
Jinak tady zapršelo trochu a je vlhkej vzduch, tak se mi dobře odfuňuje :grinning:
8. čer 2011 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrkocka :angry: a jejej ... tak jsem doufala, že bude už ok a zase se to nějak po....lo ... tak jí moc pozdravuj a že držíme palečky :wink:
8. čer 2011 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa Pěkná keramika ... já jsem na kočky ulítlá , doma mám taky něco z keramiky , ale ne z lásky dělaný,ale koupený :slight_smile:
8. čer 2011 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem holky byla v tom Jysku a nakoupila jsem co jsem chtěla i nechtěla .... narazila jsem tam na zhlavečky jeden se žirafou a jeden se lvem, tak jsou už doma .... :grinning:
8. čer 2011 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk no přesně, to je nejlepší přístup, věřim mimču, že se natočí, jak bude potřebovat a kdyby byl císař, no bože, hlavně to ZDRAVÍ, jak píšeš :wink: jdu si dát pár kočičích hřbetů...aspoň pro strýčka příhodu...a pak vyrazim na ten kurz, jen doufám, že nezačne lejt přesně v ten moment i tady u nás.... hranatej močák zní fakt vtipně :grinning: i když teda nezávidim ti to ani trošku
8. čer 2011 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka ty jo ty všude kam přijedeš ,tak dobře nakoupíš i neco navíc,jak to ty holka děláš.... :grinning: :grinning: :grinning:
@lebapa jo je to značka hauck,tak doufám,že postýlka nesklame.... :wink:
8. čer 2011 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Nevím jak ... asi chodím ve správný čas .... peřina za 200 ks tak jsem vzala 2 když máme tu patrovku ... :grinning:

Holky od 13.6. v lidlu akce na dětské potřeby .... Misi chtěla teploměr tak ho tam mají a i ji é věci ... mimochodem cestovní postýlku a taky dětskou jídelní židličku je levnější o 360,-Kč jako nejlevnější na netu přesně ta samá ... tak se jukněte ... třeba se bude něco hodit http://www.lidl.cz/cps/rde/xchg/lidl_cz/hs.xsl/offerdate.htm?offerdate=18677

@tasmailla1 Se mi zase bude chechtal že jsem letálova lady :grinning:
8. čer 2011 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava jak ty kočičí hřbety zvládáš? Mně je z nich docela špatně a jak mi jde váha břicha na záda celá, tak je to pro mě hrozný utrpení jich udělat i jen pár :unamused:
Tady začalo teď pršet, ale teda hodně, musela jsem zavřít i balkon :grinning: jinak by mi celej asi plaval :confused:
8. čer 2011 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no přesne tuhle postýlku mám z tesca za 999 kč.....a jojo to k tobe patří,že nám dáš vždy echo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,se tam asi juknu na nejaký punčošky,ty ješte nemám......
8. čer 2011 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka ty jo a kojo podprda by se možná šikla taky......tá lůžová je hezká..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2011 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jo šak si tam můžeš navybírat nějaké velikosti doma zkusit a když nepasuje tak do 30dnů vrátit .... je jasný, že musíš mít účtenku :grinning:
8. čer 2011 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no já mám jednu kojo podprdu,tak velikost budu vybírat podle tyhle,co mám doma..... :wink:
8. čer 2011 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa tak u nás začalo zrovna pršet a bouřit,když jsem začala žehlit,takže se trošku ochladilo,já rozvalila okna a jde to,akorát si k tomu musím svítit,což mi přijde v létě v pět hodin divný :slight_smile: To zase budeme honit komáry po bytě až přijde manžel. Už aby byly ty síťky. 6e já blbec si je taky nedala hned...
@lebapa jojo,když mi píchal první,tak jsem se hrozně bála,ale nic jiného mi nezbylo a nakonec jsme se u toho vždycky a zasmáli :slight_smile: Jednou to chtěl zkusit,jak to bolí,tak jsem mu píchla jehlu do zadnice a teda říkal že mě obdivuje. Ono nebylo hrozný to píchání,člověk si zvykne na všechno,ale to,že se mi dost dělali zatvrdliny a už to nebylo kam píchat,tak musel už do toho tvrdšího a to byl někdy docela masakr... Nebyla to žádná malá jehlička,ale...
8. čer 2011 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to tady vypadá,žeby mohla přijít pekná bouřka,je tu dusno,žeby se to dalo krájet....já už chci déšt.....
8. čer 2011 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 já jsem v Lidlu pravidelně ... je zajímavý , že se nám vždycky něco šikne ... :grinning: :grinning: :grinning: teď jsem kupovala dobíjecí baterky do kolotoče a do lehátka a chůviček a příčníky na auto a minule jsem tam zase natrefila na trojrámeček na fotky v bílé barvě , tak jsem ho vzala do pokojíku... ať to ladí bílá k bílé :grinning:
Jinak něco jsem zpackala a unáhlila se ... napsala jsem o rýžovar ježískovi a teď ho měli v lidlu za 500 a ten můj stál myslím 1500 a je to jeho pravá kopie a to samé s robotem :grinning: Ale je fakt, že ten robot nemá takové příslušenství a ani nemá nerez mísu jako ten můj , ale i tak prostě tam mají všechno :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2011 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 růžová jehlička to je masakr,to bych do zadnice opravdu nechtela.....
8. čer 2011 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 Jukni se na ten teploměr v Lidlu hore je odkaz ... jestli ho ještě nemáš :slight_smile:
8. čer 2011 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady jde velikost vidět líp :slight_smile:
8. čer 2011 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka to věřím,že tam maj všechno,ale říkám,nám chodej ty letáky docela pozde a já nechodím na ty jejich stránky na net,asi brzo začnu......
8. čer 2011 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 tak nakonec je tam černá jehla,to není nic,to je majinká..... :dizzy_face: :dizzy_face: ale je fakt,když se pak tam udelaj hematomy a stvrdliny,to je naprd,kam pak ty injekce vpravovat.....
8. čer 2011 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jojo,to je ten co jsem chtěla a levnej,ale potom co mi psala ssimmikk jdu asi do normálního... Ale půjdu se tam podívat,jenže u nás většinou toho moc nemají a když jo,tak to je hned pryč.
8. čer 2011 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 Taky jsem se už nadostávala injekcí jak do břicha na ředění krve po operaci , tak do zadku ... tam mi to neva, ale do ramene to bych asi nedala .... o tetanovku si řeknu vždy do zadku :grinning:
8. čer 2011 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no nejdřív byla černá a potom do zadku růžová a když tam měla zajet celá,tak jsem z toho byla div živá,když nám to sestra ukazovala. Černý jsem si píchala sama :slight_smile: Ty byly do špíčku :grinning:
8. čer 2011 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 Musíš tam jít den předem jako já až k zavíračce kolem 19:45 u nás zavírají v 20:00 a buď Ti to prodají na konci směny a nebo si to nechám zamluvit ... :grinning: Jinak bych to oprdla jít tam ráno a přetahovat se o krámy s důchodci :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2011 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka mě už teď injekce nějak netankujou,jak říkám,člověk si zvykne na vše. Ale ty malinký cukrovkáře lituju,když píchají od mala...
8. čer 2011 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no právě,u nás je věkoví průměr v Lidlu asi 150 let :grinning: A jak se tam těma hůlkama ohánějí...
8. čer 2011 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no duchodci asi tedka nebudou potřebovat kojo podprdy,či cestovní postýlku.....
8. čer 2011 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jim je jedno co,hlavně levně :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2011 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 to u nás jsou duchodci zas v tescu dopoledne,pak když čekaj na MHD tak lapou po dechu,nekolikrát tam jezdí RZP-sanitka a chodej na nákupy,i když je venku +30 stupnu......
8. čer 2011 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek