Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

Holky jste tu některá? 🙂 Já jsem se sem do těhu diskuzí nejdříve bála nakukovat, o jedno miminko jsme už letos na jaře přišli v 7tt. Ale dnes jsem po kontrole a vše vypadá v pořádku a přesně odpovídáme 8tt a tlouklo nám srdíčko x-). Na miminko jsme čekali dva a půl roku. A dneškem nás tedy i "propustili" z péče CAR k obvodnímu gynekologovi. Tak teď už věříme že bude vše jen a jen dobré 🙂. A nakouknu sem a tady červenec ještě vůbec nevidím 😃, tak snad se brzy nějaké nastávající maminky přidají 😉.
lebapa
8. čer 2011
@ssimmikk no jestli je mimčo šprajclý nožkama tak to se asi bude hůř otáčet, jinak na tu moji zabraly kočičí hřbety a na pohybech jsem to ani nepoznala, jen mi to dr řekl po ult. tohle mám mít hlavou dolů a co občas dokáže rukama v tříslech to je něco..no asi na nožky už moc místa nemá tak zkoumá kde je aspon trocha prostoru..
@lukava jj, holky pořád něco tvoří, děláme si i výzdoby na velikonoce i vánoce, je fakt že se to věkem mění..teď máme motýli na závěsech, je super že je velký výběr materiálů v papírnictvní, nejsme závislé na papíru..

holky tady je bouřka, konečně prší huráááá
@tasmailla1 jj, na tu postýlku jsem koukala na letáku..tuším hauk..od té značky jsem měla golfáče, dobrý..
ssimmikk
8. čer 2011
@lukava tak uvidíme, jak to bude, někomu se mimi otočilo těsně před porodem, někomu ne a abych pravdu řekla, tak to nějak neřeším, jako že bych se stresovala, to ne, protože příroda je příroda a nějak to je a bude, hlavně, ať jsme zdraví 😉
@lebapa no mudr.už se moc nadšeně na otočení netvářila, ale sama říkala, že vyloučený není nic =-) mudr.sama říkala, že si asi hodně užívám, když kope a má pravdu, protože můj močák už musí být šišatej 😃
Jinak tady zapršelo trochu a je vlhkej vzduch, tak se mi dobře odfuňuje 😃
hradilenka
8. čer 2011
@vrkocka ]-( a jejej ... tak jsem doufala, že bude už ok a zase se to nějak po....lo ... tak jí moc pozdravuj a že držíme palečky 😉
hradilenka
8. čer 2011
@lebapa Pěkná keramika ... já jsem na kočky ulítlá , doma mám taky něco z keramiky , ale ne z lásky dělaný,ale koupený 🙂
hradilenka
8. čer 2011
Tak jsem holky byla v tom Jysku a nakoupila jsem co jsem chtěla i nechtěla .... narazila jsem tam na zhlavečky jeden se žirafou a jeden se lvem, tak jsou už doma .... 😃
lukava
8. čer 2011
@ssimmikk no přesně, to je nejlepší přístup, věřim mimču, že se natočí, jak bude potřebovat a kdyby byl císař, no bože, hlavně to ZDRAVÍ, jak píšeš 😉 jdu si dát pár kočičích hřbetů...aspoň pro strýčka příhodu...a pak vyrazim na ten kurz, jen doufám, že nezačne lejt přesně v ten moment i tady u nás.... hranatej močák zní fakt vtipně 😃 i když teda nezávidim ti to ani trošku
tasmailla1
8. čer 2011
@hradilenka ty jo ty všude kam přijedeš ,tak dobře nakoupíš i neco navíc,jak to ty holka děláš.... 😃 😃 😃
@lebapa jo je to značka hauck,tak doufám,že postýlka nesklame.... 😉
hradilenka
8. čer 2011
@tasmailla1 Nevím jak ... asi chodím ve správný čas .... peřina za 200 ks tak jsem vzala 2 když máme tu patrovku ... 😃

Holky od 13.6. v lidlu akce na dětské potřeby .... Misi chtěla teploměr tak ho tam mají a i ji é věci ... mimochodem cestovní postýlku a taky dětskou jídelní židličku je levnější o 360,-Kč jako nejlevnější na netu přesně ta samá ... tak se jukněte ... třeba se bude něco hodit http://www.lidl.cz/cps/rde/xchg/lidl_cz/hs.xsl/...

@tasmailla1 Se mi zase bude chechtal že jsem letálova lady 😃
ssimmikk
8. čer 2011
@lukava jak ty kočičí hřbety zvládáš? Mně je z nich docela špatně a jak mi jde váha břicha na záda celá, tak je to pro mě hrozný utrpení jich udělat i jen pár :-|
Tady začalo teď pršet, ale teda hodně, musela jsem zavřít i balkon 😃 jinak by mi celej asi plaval =-)
tasmailla1
8. čer 2011
@hradilenka no přesne tuhle postýlku mám z tesca za 999 kč.....a jojo to k tobe patří,že nám dáš vždy echo 😃 😃 😃 😃 ,se tam asi juknu na nejaký punčošky,ty ješte nemám......
tasmailla1
8. čer 2011
@hradilenka ty jo a kojo podprda by se možná šikla taky......tá lůžová je hezká..... 😃 😃 😃 😃
hradilenka
8. čer 2011
@tasmailla1 jo šak si tam můžeš navybírat nějaké velikosti doma zkusit a když nepasuje tak do 30dnů vrátit .... je jasný, že musíš mít účtenku 😃
tasmailla1
8. čer 2011
@hradilenka no já mám jednu kojo podprdu,tak velikost budu vybírat podle tyhle,co mám doma..... 😉
misi.21
8. čer 2011
@lebapa tak u nás začalo zrovna pršet a bouřit,když jsem začala žehlit,takže se trošku ochladilo,já rozvalila okna a jde to,akorát si k tomu musím svítit,což mi přijde v létě v pět hodin divný 🙂 To zase budeme honit komáry po bytě až přijde manžel. Už aby byly ty síťky. 6e já blbec si je taky nedala hned...
@lebapa jojo,když mi píchal první,tak jsem se hrozně bála,ale nic jiného mi nezbylo a nakonec jsme se u toho vždycky a zasmáli 🙂 Jednou to chtěl zkusit,jak to bolí,tak jsem mu píchla jehlu do zadnice a teda říkal že mě obdivuje. Ono nebylo hrozný to píchání,člověk si zvykne na všechno,ale to,že se mi dost dělali zatvrdliny a už to nebylo kam píchat,tak musel už do toho tvrdšího a to byl někdy docela masakr... Nebyla to žádná malá jehlička,ale...
tasmailla1
8. čer 2011
Tak to tady vypadá,žeby mohla přijít pekná bouřka,je tu dusno,žeby se to dalo krájet....já už chci déšt.....
hradilenka
8. čer 2011
@tasmailla1 já jsem v Lidlu pravidelně ... je zajímavý , že se nám vždycky něco šikne ... 😃 😃 😃 teď jsem kupovala dobíjecí baterky do kolotoče a do lehátka a chůviček a příčníky na auto a minule jsem tam zase natrefila na trojrámeček na fotky v bílé barvě , tak jsem ho vzala do pokojíku... ať to ladí bílá k bílé 😃
Jinak něco jsem zpackala a unáhlila se ... napsala jsem o rýžovar ježískovi a teď ho měli v lidlu za 500 a ten můj stál myslím 1500 a je to jeho pravá kopie a to samé s robotem 😃 Ale je fakt, že ten robot nemá takové příslušenství a ani nemá nerez mísu jako ten můj , ale i tak prostě tam mají všechno 😃 😃 😃
tasmailla1
8. čer 2011
@misi.21 růžová jehlička to je masakr,to bych do zadnice opravdu nechtela.....
hradilenka
8. čer 2011
@misi.21 Jukni se na ten teploměr v Lidlu hore je odkaz ... jestli ho ještě nemáš 🙂
misi.21
8. čer 2011
Tady jde velikost vidět líp 🙂
tasmailla1
8. čer 2011
@hradilenka to věřím,že tam maj všechno,ale říkám,nám chodej ty letáky docela pozde a já nechodím na ty jejich stránky na net,asi brzo začnu......
tasmailla1
8. čer 2011
@misi.21 tak nakonec je tam černá jehla,to není nic,to je majinká..... x-) x-) ale je fakt,když se pak tam udelaj hematomy a stvrdliny,to je naprd,kam pak ty injekce vpravovat.....
misi.21
8. čer 2011
@hradilenka jojo,to je ten co jsem chtěla a levnej,ale potom co mi psala ssimmikk jdu asi do normálního... Ale půjdu se tam podívat,jenže u nás většinou toho moc nemají a když jo,tak to je hned pryč.
hradilenka
8. čer 2011
@misi.21 Taky jsem se už nadostávala injekcí jak do břicha na ředění krve po operaci , tak do zadku ... tam mi to neva, ale do ramene to bych asi nedala .... o tetanovku si řeknu vždy do zadku 😃
misi.21
8. čer 2011
@tasmailla1 no nejdřív byla černá a potom do zadku růžová a když tam měla zajet celá,tak jsem z toho byla div živá,když nám to sestra ukazovala. Černý jsem si píchala sama 🙂 Ty byly do špíčku 😃
hradilenka
8. čer 2011
@misi.21 Musíš tam jít den předem jako já až k zavíračce kolem 19:45 u nás zavírají v 20:00 a buď Ti to prodají na konci směny a nebo si to nechám zamluvit ... 😃 Jinak bych to oprdla jít tam ráno a přetahovat se o krámy s důchodci 😃 😃 😃
misi.21
8. čer 2011
@hradilenka mě už teď injekce nějak netankujou,jak říkám,člověk si zvykne na vše. Ale ty malinký cukrovkáře lituju,když píchají od mala...
misi.21
8. čer 2011
@hradilenka no právě,u nás je věkoví průměr v Lidlu asi 150 let 😃 A jak se tam těma hůlkama ohánějí...
tasmailla1
8. čer 2011
@hradilenka no duchodci asi tedka nebudou potřebovat kojo podprdy,či cestovní postýlku.....
misi.21
8. čer 2011
@tasmailla1 jim je jedno co,hlavně levně 😃 😃 😃
tasmailla1
8. čer 2011
@misi.21 to u nás jsou duchodci zas v tescu dopoledne,pak když čekaj na MHD tak lapou po dechu,nekolikrát tam jezdí RZP-sanitka a chodej na nákupy,i když je venku +30 stupnu......

Začni psát odpověď...

Odešli