• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
8. čer 2011 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 To by ses divila ti berou všechno .... mají přece vnuky a pravnoučata ne? :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2011 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no to abych tam byla ráno hnedka před otevřením Lidlu..... :confused: :confused: :confused:
8. čer 2011 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Nooo už si vyšlápni :grinning:
8. čer 2011 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se u nás prohnala pěkná bouře,ale stejne je dusno,i když se trošku ochladilo,stejne jsem vylezla ze sprchy a mohla bych tam jít znova..... :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2011 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka spíš tě přejmenujeme na lidllady :grinning: :grinning: ale je fakt že se tam dá koupit šikovně..ty kojopodprdy jsou šikovně.
@misi.21 ty injekce to je mazec, se mi hned stáhnul zadek. vybavilo se mi jak jsem taky chodila na gyndu ale to nebylo tak často..štípaly potvory jak blázen a kor když pak ty místa tvrdnou
@tasmailla1 důchodci jsou naše jistoty, jedině ti jsou všude stejný..no snad nebudeme až takoví.
8. čer 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no a to si představ,že bys měla ještě něco dělat :grinning:

Já tady sedím s nožkama nahoře,protože jak jsem žehlila,tak sotva chodím,ikdyž jsem mezi tím pravidelně posedávala,tak mi tady ještě něco zbylo na zítra.Tady taky byla bouřka a prší do teď,krásně se dýchá. jdu taky do sprchy,chlap je pryč,přijel o půl osmé a teď zase odjel,má službu,tak je na telefonu a jak byla ta bouřka,tak se výtahy sekají. Naštěstí už zítra úplně poslední den služby,tak to nějak zvládne.
Já jsem stahaná jak kotě,ráno přijde kámoška dodělat ten pokojík,tak si musím dát budíka,abych nezaspala. :sweat_smile:
8. čer 2011 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa no ale řeknu ti,že od sestry na gyndě mě to bolelo víc než od manžela,on mi to pak vždycky aspon pofoukal :grinning:
8. čer 2011 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 jediný co mám dneska společný s prádlem že jsem jednu pračku vyprala a jednu sundala ze sušáku..ani náhodou žehlení nehrozí, no snad zítra.
šikovnej kluk manžel..lepší pofoukání jak zmrzlinka..občas teda :wink: to se fakt u dr. nestane a obrázky už velký nedostávají :grinning:
8. čer 2011 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy co Matýsek v zoo? určitě bylo nadšení ne? holky taky jezdily od školky a školy a i o prázdninách jsme je brali, zase uplně jinam aby měly zážitky a taťka mohl koukat na slony..uvidíme jak letos, daleko ale nemůžeme s mimi, Prahu dají s dědou a babi a v tom Dvoře Král.mě teda fakt nepotěšili s tím safari. Koukám že taky nejdřív nakupuješ a pak chodí teprve koruny :grinning: já už mám z práce navíc taky jaksi rozpočítané a fuč a přitom ještě jsou někde na cestě na náš účet :sweat_smile:
8. čer 2011 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 injekce do zadku jsem si píchala taky. Když si na to vzpomenu na ten začátek. :grinning: První jsem se bála a druhá to už bylo v pohodě. U Honzíka jsme s exmanželem byli na inseminaci. Tohle těhu bylo docela rychlé. Martina jsem připravovala na případnou návštěvu CARu, ale vyšlo nám to po 3 měsicích. :slight_smile:

Já mám dnes nějaký špatný den. Mimi řádí už od rána, břicho mě tvrdne nějak moc a jsem nevyspaná a utahaná. Do toho Honzík měl zase svůj den. Jak naschvál nikdo nebyl doma tak jsem si nemohla odpoledne lehnout a musela jsem se věnovat HOnzíkovi. :frowning2:
8. čer 2011 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda ženský, samá výživná témata...obrázky injekcí už raději neeee! a důchodci v Lidlu, to mě taky pobavilo : ) jsou fakt jako kobylky :grinning: jednu koja podprdu z lidlu už taky mám, asi ale bude nakonec malá, teď mi děsně natákají prsa. Včera byl ten předporodní kurz docela fajn. Akorát sedět v kuse tak dlouho je už pro mě trochu problém. Ostatním maminám jsem docela záviděla jejich partnery. Jsem tam byla jediná bez manžela a ještě předtim jsme se kvalitně chytli, že zase není barva v tiskárně. Že si koupí svojí, že já nejsem ani schopná vyměnit barvu. Že ať mu teda dám tu fialovou náplň a jak jí otvíral, vyšplíchlo mi to na pracovní stůl a na šaty. Jsem myslela, že ho roztrhnu vejpůl. No opravdu poklidný večer ; )
9. čer 2011 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ,u nás teda totální změna počasí,v noci pršelo a prší i ted,je zamračene a i se ochladilo,konečne se dá dejchat...... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@micka1 počkej,počkej holka,abys Michalku neporodila už za chvilku,ved Honzík taky nejak kolem 38 tt šel ven,ne?tak se koukej šetřit a to je blbý,že když jseš unavená,tak zrovna nikdo není po ruce.... :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
@lukava aspon vám tam vypráveli na tom kurzu neco zajímavýho?a partner teda nepujde ani k porodu?bych mu ty šaty dala,at si je vypere sám,když je tak zbrklý... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
@lebapa ty jo,taky bych šla nekam s mimi na výlet,ale ze začátku človek bude muset být doma a pak se uvidí,ale na slovač v září určo pojedeme a na to se už tedka teším...a moje máma taky,tá už se mrňouska nemuže ani dočkat...... :grinning:
9. čer 2011 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk ještě k těm kočičím hřbetům...mně se z nich naštěstí blbě nedělá, včera říkala na kurzu dula, že není dobré při poloze koncem pánevním sedat si na bobek, že se tím to miminko akorát ještě víc usadí v té poloze... že mám zkusit třeba umýt podlahu :grinning: že dřív ženský byly pořád v pohybu a tak tolik KP nebylo a ještě mi ukazovala reflexní bod na malíčku, no je to celá věda
9. čer 2011 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 u nás je taky docela chladno, fakt z toho mám radost :slight_smile:
zajímavý ten kurz byl a jestli půjde manžel k porodu fakt nevím, nechci ho s tím pořád otravovat a sám o tom nikdy nezačne, já bych byla ráda, aby tam byl semnou, z toho, co včera dula učila tatínky vypadalo, že můžou být u porodu docela oporou, fakt nevim, proč se ten můj tak zasek
ty šaty bych mu vyprat i dala, ale stejně to asi nepustí, barvy do tiskárny jsou fakt svinstvo, šaty mě až tak neštvou, ale vpilo se to i do dřevěné desky mého pracovního stolu :angry:
9. čer 2011 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, u nás taky prší a prší ....

@lukava s tím kurzem Tě chápu, když tam chlap není ... a s tou barvou ... no máš po šatech .... Tak jak psala Martina, to vyprat nepůjde ... je to zralé do popelnice a nebo že by si je měla batikované :grinning: Když je ve vzduchu dusno, jde se pohádat i kvůli prkotině že? :angry:

@tasmailla1 Tak vidíš stále sis stěžovala že nemáte mraky ... a teď z nich už i prší :grinning: jsem Ti povídala , že Ti to posílám, jen to mělo spoždění jako ČD. :grinning: :grinning: :grinning:
9. čer 2011 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava no hele muj manža taky nechtel jet k porodu a nakonec pujde,tak doufám,že si to dovtedy ješte nerozmyslí,ale třeba v ty hekarne si myslím bude hodne velkou oporou a hlavne bude mít z první ruky to,že bude vedet,či máme kluka nebo holku,to se nejvíc na to tešíme... :wink: Hmmm tak deska od stolu je už asi na odpis.....a tvuj manža si říkala,že učí...na základke,či na strednej?nebo na výšce?
9. čer 2011 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jo krapánek to melo spoždení,ale výsledek stojí za to..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. čer 2011 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem spíš zvedavá,protože ani já ani manža nechodíme na tyhle předporodní kurzy,tak jsem zvedavá,jak to pak u porodu zvládneme,či budeme vedet ,co a jak delat......ale snad nám poradi PA,od toho tam je.....
9. čer 2011 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 učí na základce na druhém stupni, tak aspon bude mít ty prázdniny, až se malej narodí : )
hádáme se kvůli blbinám, to je teda fakt... kvůli tiskárně to bylo už po kolikáté
nevím, kde teda budeš rodit, ale třeba v Praze v Motole tam ani tatínci nesmí na příjem a na přípravný pokoj a rodí se v boxech vedle sebe, takže o intimitě nemůže být řeč a mimčo prý po porodu rovnou odnášejí... jsem ráda, že v mé porodce jsou trochu vstřícnější, ale bojím se, že bude všude hodně plno a třeba budeme muset nakonec jinam
9. čer 2011 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
u nás upršené a šedivé,tak je to pro mě taková příjemná zmněna. :slight_smile: Jen ať dva dny prší. Zítra jdu ráno k dr na cukrovku,tak by mi ani nevadilo,kdybych cestou zmokla,hlavně že se bude v čekárně dát vydržet.

Včera jsem ještě večer chtěla trošku uklidit v obýváku a rozflákala jsem plnou sklenku minerálky,tak jsme tady o půl jedenáctý ještě sbírali střepy a vysušovali koberec. Vždycky mě chytne rapl a musím to mít hned a pak to takhle dopadá :unamused: Jinak v tu hodinu už dávno ležím a mám klid. Noc na spaní dobrá,vzbudila jsem se při převalování na druhý bok a vždycky hned zase usnula,ale bolí mě nějak břicho a tvrdne mi,což jsem do teď nezažila,tak musím asi zvolnit tempo.
9. čer 2011 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Áhoj, vy jste toho zase popsali :slight_smile: já vylezla z postele až teď, pane bože to se mi nestalo ani nepamatuju, je tam tak krásná zima a pršííí, jupííí :slight_smile: tak plánuju jít v brzské době na houby :grinning:
@lukava já měla náhradní řešení kdyby nechtěl jít taťka k porodu, vzala bych si kamarádku nebo mamku, myslím že mít tam někoho blízkého je plus, nechtěla bych tam být sama.
9. čer 2011 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 jo tak to já mám vždycky před kontrolou :grinning: teda já plánuju od kontroly do kontroly, je to vtipný, ale to mám vždycky pocit, že musím všechno stihnout a mít hotovo co jsem chtěla, jdu příští týden a to už chci mít úplný finiš :grinning: ještě řeším kdy povlíknout naši velkou postel, jestli pověřit Ondruše až budeme v porodce...
9. čer 2011 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava no tak to máš dobrý,že bude mít prázdniny,tak snád ti pomuže s miminkem a nebude se ulejvat s rodičovských povinností.... :wink: :wink: :wink: :wink: no já budu rodit v Hradci Králové a teda nevím,jak to tady je,či jsou boxy,nebo pokoje,to fakt netuším,to uvidím,až to na mě přijde.....a ty kde budeš rodit?je fakt,že v léte jsou porodnice našvihané,takže taky nemám jistotu ,či budu rodit v HK nebo me pošlou do Pardubic....tedka zrovna kámoška rodila v Pardubkách protože u nás byl stopstav...
@misi.21 jopjo holka musíš se trošku šetřit,máme to všechny za pár,tak at neco nepokašleme tedka ke konci.....já teda vubec nevím,co je tvrdnutí břicha a hlavne ani nechci vedet,tak si tukám....
@lebapa no si představ,že včera muj gyndař me řekl,že magnezko mužu v pohode pořád brát dál,vubec me neřekl,že v 37 tt se má vysadit,tak já tedka nevím....řekl,že aspon nebudu mít ty křeče do lýtek.....
9. čer 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka vždyt je chlap,tak snád ví povlíct postel,ne?tedka třeba Marftin povlíkal se mnou,no trošku mu to trvalo,ale dílo se zadařilo...
9. čer 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 fakt můžeš magnézko dál? :astonished: mě řekl, že už mi ho asi příští týden vezme, teda alespoň to jedno a to další za týden, že prý to může zpomalit potom stahy dělohy.
9. čer 2011 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka no vidíš to,teď si mi připoměla,že jsem chtěla ještě převlíknout peřiny... :slight_smile: U nás tohle dělá většinou manžel,nebo spolu.. Já bych asi u porodu mamku mít nechtěla,ani kamarádku. Manžel je něco jiného... Ségra byla u porodu kámošce a byla z toho nadšená,že to bylo hrozně krásný :slight_smile: Taky mi pak říkala,ať jdu k jejímu,že chlap bude u ní a já budu fotit a tak,ale já jsem ráda,že mě neukecala a teď nemám moc představu do čeho jdu :sweat_smile:
9. čer 2011 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jo to já neříkám že umí, já to teď sama stejně neudělám :grinning: nenatáhnu prostěradlo :grinning: asi jo, asi jo, ať je to čisťounký, tak o víkendu povlíknu naposledy a pak už tubudeme tři :slight_smile:
9. čer 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka no tohle já vím,dost me to překvapilo,že me řekl,že ho mužu brát dál...ale já se na to vyprdnu,nic mu říkat nebudu a vysadím si ho příští týden sama...i když si myslím,že muka teprve začnou,že ty křeče v noci se znova objevej,no ale budu to muset vydržet..... :wink:
9. čer 2011 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 no moje segra by to u porodu neustála akámošku bych tam taky nechtela,přesne jak píšeš bud tam bude manža nebo nikdo....
9. čer 2011 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek