• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
Dobré ráno holky, tak u nás v noci pršelo a dobře se mi chrochtalo :grinning: akorát mě vše bolí a mimi nějak necítím, tak nevím, zda jsme to řádění v noci tak zaspala nebo na to kašle :astonished:
@lukava no mě teda rozhodně nepřipadá, že bych měla s malou málo pohybu...no uvidíme, ale zajímavý si mačkat bod na malíčku, aby se mimi otočilo :sweat_smile:
@tasmailla1 my jsme na předporodní kurz taky nechodily :confused: jinak k tomu magnezku, tak mně taky gynekoložka řekla, že ho mám užívat dál a i ten Detralex atd., tak to budu brát, věřím, že když to vysadím, tak se v noci nevyspím s křečema v nohách :confounded:
9. čer 2011 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka ty už máš přesne naplánováno i kdy rodíš ne? :grinning: :grinning: :grinning:
9. čer 2011 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 já byla před rokem domluvená s kamarádkou, že kdyby se ji manžel nestihnul vrátit, tak že půjdu já, to mi přišlo strašně úžasný, teď se mi samotný nechce :grinning: ale mamku bych si vzala :slight_smile:
9. čer 2011 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 já to do teď taky nezažila,ale tělo už to nedá takovej frmol.Dneska dopoledne budu odpočívat a odpoledne si to pomalu dožehlím.ale ta uklízecí nálada už mě přešla,tak to nehrotím,však prádlo nemá nožičky :grinning:
Malá je asi taky spokojená,že nic nedělám,krásně se tam vlní akkorát by mi teda nemusela přebírat močák,to není až zase tolik příjemný :confused:
9. čer 2011 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 to ti povím... kéž by :grinning: lítám furt jak čamrda, furt něco předělávám, přestavuju, plánuju, sem jak blázen :grinning:
9. čer 2011 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 to je dobře, tak hezky odpočívejte. Jo močák, to je její nejoblíbenější hračka, kolikrát si myslím, že to nevydržím a pustím :grinning:
9. čer 2011 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka hmm to ti závidím,ale dokud mužeš,tak to delej,já radši už nic neplánuju...včera sme potklai sousedku aona na manžu,tak co už spávate s botama?jsem se musela tlemit.....
9. čer 2011 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera když jsem lehla do postele,tak chvilku klid a pak najednou jsem měla pocit,jako by mi jela z břicha až někam dolů,takový divný tlak,tak jsem chvilku sledovala,jestli se to bude opakovat a nic,tak jsem usnula...
@misi.21 mne naštestí rány do močáku nedelá,takže v poho....jinak bych to určo pustila...
@dpetulinka
@tasmailla1 já kolikrát už seděla u telky a najednou se trefila tak šikovně,že jsem se šla převlíknout. Manžel ze mě má vždycky srandu,že spím jak důchodce,chodím jak důchodce a už ani tu moč neudržím :grinning: Já bych chtěla,aby si to mohl manžel na týden zkusit...
9. čer 2011 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 :grinning: tak to je dobrý. já bych radši neplánovala, sem pak strašně vzteklá, když mi něco nevyjde.
9. čer 2011 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 jé, to ani nevíš jak já bych mu přála, aby si to zkusil, když se mě směje, když se předkloním nebo vstávám z postele... člověk je rád, že jakš takš funguje :slight_smile: chlapi no... nemaj představu
9. čer 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 vid?to oni maj plno kecu,třeba včera ten muj "to je dneska ale vedro,já nemužu" a ja na nej "a tak si tedka představ,jak asi dýcham já se 22 kily nahoře"....mám pocit,že občas ze sebe delaj strašný chudáčky,jen aby je človek politoval... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. čer 2011 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka ale je fakt,že když řeknu že nemůžu vstát třeba když sedím na zemi,tak je hned u mě a chce mě zvedat,jenže já se musím postupně posbírat sama,jinak ve mě křupne a je konec :grinning: Zachvilku na tyhle stavy budeme s úsměvem vzpomínat...
9. čer 2011 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jojo,mě když řekne,že dneska nemohl vůbec spát,tak mu taky říkám,že já nemůžu spát už asi tři měsíce :grinning:
9. čer 2011 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dpetulinka já mám pocit,že tedka pokud mi neco nevychází,tak ani nejsem vzteklá,začínám být ke všemu laxní....si furt říkám,ono to neuteče...... :slight_smile:
9. čer 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 :grinning: :grinning: :grinning: a taky je dobrý,když jsem ve vane a nemužu se z ní dostat,to je fakt na ránu,asi si pořídím to madlo,co maj na WC ve špitálech,o který se opřou duchodci,aby se mohli zvednout z mísy..... :grinning: :grinning: :grinning:
9. čer 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak ste si nekterá koupili ten monitor dechu?
9. čer 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všem tak u nás od rána prší. Aspoň se ochladilo a já jsem se trochu vyspala. Honzíka jsem budila do školky. :slight_smile: Dnes už je mě o něco líp. Už jsem uvařila rajskou omáčku s paprikový luskem. Chystám se převléct postele, abych to měl hotovo ještě před porodem. Kdyby náhodou se naše slečna rozhodla jít ven tak jako Honzík ve 38tt tak mě nemusí postel převlékat mamka. Přes víkend přestěhujeme počítač a složíme postýlku. :wink:
9. čer 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jé to ti závidím, já nikdy v životě nebyla tak vzteklá jako jsem teď, Ondra mi říká že jsem zlá :grinning: a že doufá že to přejde, ale přijde mi že jsem taková nervózní, už se těším až budeme všichni doma a zajedem si nějaký ty koleje, snad budu víc v klidu, ... snad :grinning:
9. čer 2011 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 Ahojda, spalo se krásně, že jo? :slight_smile: Já mám od včera udělaný jatýrka, tak si jen uvařím rýži, jsem docela ráda. Právě jsem tu to povlékání řešila :grinning: povlečeme o víkendu a pak to nechám asi na Ondrovi :slight_smile: já se těším na sobotu na ten kočárek, jsem zvědavá, snad se mi bude líbit :grinning:
9. čer 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka já jsem taky hrozně náladová,jednu chvilku jsem v pohodě a najednou mě chytne rapl a jsem schopná mu nadat za každou blbost,až mě to pak mrzí,ale hrdost mi nedovolí se každou chvilku omlouvat a kolikrát se i rozbrečím... zrovna nedávno mi říkal,že už se těší,až nám to dítě dají domů a já budu zase normální. Ono to pro ty chlapi asi taky není lehký,když se mu ženská mění před očima a je vzteklá :grinning:
@tasmailla1 monitor dechu neplánuju... Ale uvidím,třeba si na to v porodnici zvyknu a budeme ho ještě pořizovat.
9. čer 2011 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím holky tak tady hlásím hnusně zima prší fuj.... dneska jdu do kina tak snad to tam vydržím už s tím mám celkem problém:slight_smile:) jinak včera porodnice ostrava vítkovice udělali na mě moooc příjemný a super dojem jak personál tak vybavení nové krásné tak snad mě vemou tam nebo v té fakultce
9. čer 2011 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 z vany já se zvednu,akorát když do ní vlezu,tak jsem všude :slight_smile: Chlap mi říká,že aspoň nemám takovou spotřebu vody :grinning:
9. čer 2011 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 ahoj,a na copak jdeš pěkného?? Já byla minulý týden,šli jsme až na půl devátou a já tam málem usnula:o) Ale jak jsem to překonala,tak bych zase dala ještě jeden film :slight_smile:
9. čer 2011 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 se sestrou na lidice :slight_smile: minulý víkend mi umyla okna zlatá sestřička moje tak jsem ji pozvala
9. čer 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 já nemám problém se spaním ale usedět to malý je hodně aktivní miminko a dává mi zabrat!!!!
9. čer 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 to je mazec,když si uvědomíš,že už můžeš každým dnem rodit,co??Já přece jen ještě pár týdnů mám :slight_smile:
9. čer 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 jé to jsem ráda, že v tom nejsem sama, nejhorší je, že si to uvědomuju, že jsem hrozná, tak se mu to snažím vynahradit, když mi to dojde, ale v zápětí zase něco udělá nebo neudělá a já jsem zase "zlá" já jen doufám, že pak budu zasenormální :slight_smile:
@zlatunka84 jé, na co jdete? Já bych šla na Lidice, ale jelikož teď snáším jen pohádky a romantický komedie, tak máme lehce omezenej výběr :grinning: tak snad vám ta porodka vyjde.
9. čer 2011 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 jojo,taky jsme byli na Lidicích. Tady v kině bych to taky neuseděla,ale tam kam jezdíme mají hodně místa na nohy a pohodlný sedačky tak se tam vždycky nějak zkroutím do pololehu a pak právě usínám :grinning: Nový kino,no... Tak ať se ti líbí.
9. čer 2011 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek