• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@dpetulinka no jen abych pak nebyla nervózní ještě víc...Mě teď štvou fakt blbosti,nad kterýma bych normálně mávla rukou...Ale nějak to nejde moc ovlivňovat :slight_smile:
9. čer 2011 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 to mě taky, nic podstatnýho, až si říkám, že se k němu občas chovám fakt jak k dítěti, já bych to asi nevydržela :slight_smile:
9. čer 2011 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka
@misi.21 to si práve myslím,že po porodu ty hormony budou ješte bujarejší než tedka,že pak možná budu vzteklá i já.....
9. čer 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka ješteže tohle období netrvá dlouho a chlapy pokud nás maj rádi,tak to překlepou,ale je fakt,že je obdivuji,že to takhle zvládají nálady svých partnerek.....
9. čer 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
já dneska delám guláš....a za chvíli šupajdím na srázek s kolegynema tehulkama,tak si budeme navzájem dávat rozumy.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. čer 2011 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 já dneska jenom koupím pizzu. Pro manžela mám ještě špenát,pochválil mi i ty bramborový tenisáky,tak mi udělal radost. Ještě že není moc náročnej a sní všechno.
9. čer 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jé to se máš, tak si to hezky užijte. To mi ani neříkej, to já pak asi už bouchnu :grinning: Včera už mi řekl, že jestli to nepřejde, že snad začne chlastat, že jsem taková nikdy nebyla, ale pořád to bere sportovně, ze srandy :slight_smile:
9. čer 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 já ani bramborvý knedlíky nedelám,Martin je nemá rád....ale tak to je hodnej,že ti je pochválil,me Martin taky všechno vždy pochváli,i když občas se nezadaří..... :grinning:
@dpetulinka jojo si to užiju,jedna kolegyne čeká v září a další v řijnu,tak se sejdeme pupkatý maminy....no jasne,že si nikdy taková nebyla,že to je jenom v tehotenství a u kojení a pak to zase odezní.....a zase budeš jeho zlatíčko.... :wink: :wink: :wink:
9. čer 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak tady máme taky příjemně zataženo, na dnešek jsem si naplánovala konečně to žehlení po částech a peřiny jsou taky v plánu, možná ještě dneska, ale asi spíš o víkendu. ze 4 postelí je toho docela dost, naštěstí mi to dá na dvě pračky, jen mi musí uschnout ze sušáku to co ted teprve peru.
U nás se asi s mimčem uleví holkám, je pořád honím aby měli poklizeno, asi mě navíc štve že bych ráda byla funkční ale mi to nejde.Léna včera překvapila prý i sama sebe, pustila se do pokojíčka, ale už nechtěla ten dětský tak ze všech polic vyklidila plyšáky, co šlo dala do uložnýho prostoru, zbytek srovnala za postel do koutku.utřela prach, vysála a prý jí to tam ted přijde divný..sundala svoje výtvory dětský že už jí to neba. bohužel nemůže hýbat s nábytkem, to má asi po mně, já věčně doma stěhovala skříně.
Jinak chlapi ohledně našich nálad už nelituju..jako nemám až takové výkyvy ale zrona před chvílí ten můj odjel do práce. vezl malou k babičce..mě vytáčí že mi řekne v kolik ho mám vzbudit, pak vstává o hodinu dýl, na pohodu si čte noviny u snídaně a letí do práce v poslední minutě a to pak začne zmatkařit a nadávat že se na to..až mi vyhrkly slzy..už mě to ale neba, řekla jsem mu že hormony má asi ty těhu u nás on a zítra že už ho budit nebudu,at si natáhne budik..klído ho nechám zaspat..je to denodenně a už mě to fakt neba..musí mu dojít že je to jeho chyba že pak nevstává...nesnáším nedochvylnost, všude razím raději o chvíli dřív, nikdy nevíš co tě zdrží..no takže nadával i kvůli tomu že jsem hodila do pračky mikinu v který v noci zmoknul, že jí měl jen jednou, jenže pro čistou zas musel po schodech do ložnice..no myslím že nebudu jedinná která zná něco podobnýho..
9. čer 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka jj, určo se to po tom měsíci po porodu srovná, je to taky o tom než si tělo zvykne v noci vstávat k mimi ale bude léto, to hodně pomůže, když teda nebudou hicáky..na zimu je to horší, to je jen chvíli světlo a v mrazu ven nemůžete, to to pak doma taky leze na mozek.
@misi.21 do kina bych taky šla, ale ty Lidice bych asi nedala, možná zas nějakou pohádku, naposledy jsem byla s holčičkama Na vlásku..jsem si na konci pobulela, holky na mě koukaly co mi jako je.. :sweat_smile:
No a ten můj by mi to jídlo pěkně probral, buď ráda za toho doma..a dítě první je celej tatík..už jsem jim xkrát vynadala že jen začnou jíst spustí připomínky a nedochází jim že když na konci řeknou no ale bylo to docela dobrý že to zní jako pochvala..
9. čer 2011 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa jé úplně si pamatuju, jak jsem měla pořád tendenci předělávat si pokoj a největší radost jsem měla, když se brácha odstěhoval a já si mohla vybrat jinou místnost :grinning: jen ho nech zaspat, tohle mě taky dokáže vytočit, třeba když má vstávat ve čtyři ráno, donutí mě nastavit si i svůj budík, aby nezaspal a pak se v půl pátý ještě valí, mezitím já mu udělám svačinu, snídani a on ji pak nestihne ani sníst.
No snad to bude lepší, je pravda, že to léto je výhoda, pokud se neuvaříme :slight_smile:
9. čer 2011 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já jsem tak rozněžnělá, bráchovi se dneska narodil chlapeček o pět týdnů dřív, malinkatej šmudlík 2300g :dizzy_face: :dizzy_face: a to měli termín až 14 dní po nás. tak sem zvědavá kdy to příjde na mě, já už bych si to celkem dala :grinning: :grinning: :grinning:
jinak hormony moc neřeším a Míra se zdá, že mé náladičky zvládá :sweat_smile: já se teda bojim, že budu mít zase hrozný 6ti nedělí jako s Aduš, kdy jsem jen brečela a byla v depce :sweat_smile: :rolling_eyes: snad to bude tentokráte lepší
@dpetulinka o vstávání mi nemluv, Míra si natahuje budíka x minut před a vstává zásadně až při opakovaném zvonění a to už je pozdě, pak tu lítá jak blbej a je protivnej a když ho chci vzbudit včas tak má pořád dost času
9. čer 2011 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka pane jo, to je úžasný, to mi připomíná, že to prostě může už kdykoliv přijít, hlavně že jsou v pořádku... jé já jim to závidím :slight_smile: to šestinedělí mě taky trochu děsí, když vidím jak mě rozházelo těhotenství ... :grinning:
já to nechápu, já když vstávám, tak si dám ráda v klidu čaj, snídani, musím se probrat, zkulturnit a ne natáhnout ponožky a vztekle vyrazit ze dveří ještě se zalepenejma očima...
9. čer 2011 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no přesně, já si taky ráno říkala, že vlastně už to může začít kdykoliv :confused: :grinning: celý den sleduji každé píchnutí v břiše :grinning:
No a já chodim všude dřív a s rezervou dělám všechno a Míra chodí všude pozdě a nic nikdy nestihne, prostě chlap co si neumí zorganizovat čas
9. čer 2011 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty hormony jsou teda fakt pěkně blbý. Zrovna včera jsem brečela jenom kvůli tomu že na mě taťka zvýšil hlas a pak ještě jednou kdy mě vytočil Honzík a já na něho křičela tak hned potom jsem se rozbrečela. :frowning2:

Postel je převlečená tak ještě douklízím ložnici a musím vysát obyvák. Dorazí návštěva tak ať tam nemáme jako ve chlívku. Honzík jedl brambůrky tak je jich plný koberec. Před chvilkou odjel k exmanželovi tak budeme mít chvilku uklizeno. :slight_smile:
9. čer 2011 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 Jé,brambůrky bych si taky dala,mňam...Ale dneska už jsem nakupovat byla a znovu se mi jít nechce. V životu na zámku měli rakvičky,ty bych si taky dala,ale cukrárna je daleko :slight_smile:
@myschka tak to bráchovi gratuluju,zrovna nedávno o tom mluvili v telce... Jojo holky,už to máme všechny za pár. Kdoví jak je na tom Vlasta a ZUP,někdo nějaké nové zprávy??
9. čer 2011 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa jinak k žehlení jsem se ještě dneska nedokopala,jen jsem si nalila vodu do žehličky. Teď koukám na nožky,jestli jsou vůbec schopný stát u prkna a mám nateklou jen levou :grinning: A to se celý den válím...
9. čer 2011 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak koukám že je to fakt hodně podobný s těma chlapama, ten můj mi aspon napsal sms že holku vysadil se vším všudy v pořádku u babi, to normal neděla, asi mu došlo že to přepískl.
Jinak psala mi kamarádka, ségra její měla rodit na konci května, v pondělí kdyby nic tak měla nástup do nemocnice.jenže ona tam dojela i s taškama a poslali jí zpátky že když nic tak at dorazí dneska. Už má Denise, 3550 gr a 52 cm. Prý byla u ségry při porodu, s přítelem se rozešli. Prý to zvládla dobře, ale víc zjistím až spolu budeme mluvit..
@misi.21 jak je s Vlastou musíme počkat na hradilenku co písne, taky na obě holky myslím.
Natáhla jsem se na gauček a dvě hodky si schrupla. za chvíli půjdu na to prádlo :frowning2:
@myschka jo a u nás vstávání Pavla znamená že si natáhne budík a když zvoní tak na něj jen kouká a čeká až to dořve a za 5 min. zas.musím mu říct aby to vypnul. já si taky musím natahovat budík dřív, nedokážu hned napoprvé vstát,ale hned to vypínám..
9. čer 2011 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 jéé si píšeme nastejno že žehlení zatím nic :grinning: :grinning: taky jsem si koukala na nohy. jak si vezmu pantofle tak je mám obtisknutý, ale nohy už nemám tak oteklý jak včera..
9. čer 2011 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa já teda v žádným případě manželův budík neslyším a to vstává na třetí zvonění. Takhle ráno spím většinou jak medvěd,mě nevzbudí ani když vstává,ani když si bere oblečení. To už musí třeba narazit do skříně abych procitla :grinning:
9. čer 2011 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 já se normal budím, ale hned zas zabírám. Pavel hodně chrápe (říkají ostatní) ale to mi neva, jen na horách s námi nikdo nechce na pokoj a v létě si stany dávají dál :grinning: . Tento týden chodí spát kolem třetí ráno, si zvyknul že jsem hned vzhůru tak na mě ještě mluví co bylo přes den a ráno jak vím že mám vstávat tak podvědomně se už budím. Většinou stačí že mi začne radio jen šumět a probere mě to. Takže Pavla budík slyším okamžitě, ještě jak ta melodie zesiluje a on nic. musím mu říct aby to típnul a to ten telefon kolikrát vezme do ruky a jen na něj kouká..no moc toho nenaspí na druhou stranu, po 4 hod.spánku bych možná na tom byla stejně
9. čer 2011 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky vrátila jsem se z KO a vše v poho , měla jsem první monitor. Jinak mi bral stěry, tak výsledky budu znát až příště. V moči jsem měla bílkovinu, tak to poslali do labiny. Hořčík mám užívat ještě týden a pak vysadit. Tak se budeme připravovat na porod :slight_smile:
Jinak mi psala dneska Vlasta a říkala, že tlak se jí srovnal a zítra že jí asi pustí domů. Všechny Vás pozdravuje.
9. čer 2011 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka ahoj, super že vše v pořádku..ty jo, tak hořčík už jen týden a pak možná týden co ještě bude účinkovat a pak už nevymejšlet žádný blbiny :sunglasses: Snad Vlastě nedají zas blbě prášky aby se dostala dom, v nemocnici to musí být na palici bejt tam takovou dobu.
Na monitor jdu zítra znova, si myslím že mě bude i prohlížet, zatím jsem měla čípek v normálu, ale jestli se mi tam zas načtou kontrakce a čípek začne něco dělat tak asi budu pěkně na měkko. Příští týden už bude doma tchán, ale zítra se k dr. ještě povezu sama autem. Zatím mám břicho pořád nahoře, tak nepanikařím a taky tě nesmím předhonit že :grinning: :grinning:
9. čer 2011 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak jsem se vrátila z dejchánku,co jsem mela s kolegynema,jedna holka nepřišla,protože se ji skracuje čipek,takže musí doma ležet a odpočívat,ale jinak to bylo fajn.....pak jsem byla na nákupu a šla domu....pekne se me rozebehla rýma a bolesti v krku,tak jsem si v lékarne koupila kapky do nosu apastilky proti bolesti v krku,co mužou i tehotné a tedka se léčím....
@lebapa jinak gratuluju kámoške k mimču....no zajímave,že dnes je hnusne a moje nohy jsou stejne jak báne,takže to takhle budu mít až do porodu.....a pak doufám,že splasknou....
@myschka taky gratuluju bráchoj k miminku,jeee to si malej teda pospíšil,asi se mu už v bříšku nelíbilo.....
@hradilenka to je dobře,že KO dopadla dobře,a monitor to je sranda,jak u toho tluče hlasite a rychle srdíčko miminka a co garf byl v pohode,ne?ješte se nechystáš na porod,že ne...

Tak me holky tedka překvapila socíálka,tak minulej mesíc me peníze přišli až 20.5. a tedka mám peníze na účtu už zo včerejška,tak já teda vubec nevím,me to přišlo po nejakých 20 dnech,tak jsem zvedavá,kdy me pak přijde mateřská.....
9. čer 2011 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no ty jo u Vlasty to je jak na houpačce,jednou je tlak dobrej pak vysokej,jednou ji daj léky dobře,pak blbe,jednou ji hrozej císařem a pak ji chtej poslat domu....
9. čer 2011 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jsi mě naladila, hned jsem se koukla ale tady sociálka nepřekvapila :unamused: z práce mi posílají korunky taky až tak kolem 12týho, tak mám ještě čas
9. čer 2011 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa no já mám spíš pocit,že zamestnavatel si pospíšil,protože ke konci mesíce jsem tam nesla papíry na mateřskou,takže to asi brzo poslali na socku asocka to poslala pak me...spíš me pak zajímá,kdy me budou vyplácet mateřskou,či na nejakej konkrétní datum,nebo jak me vyplaceli PN,vždy to byl jinej dátum.....
9. čer 2011 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jak to je po porodu,vy co máte už deti?vím že se chodí k pediatričke nebo na ortopedii s kýčlama,ale jak to je s maminkou?kam ona jde na kontrolu a kdy?třeba jede k obvodákoj,nebo na gyndu,kdy se chodí?asi až se zahojí hráz,ne?nebo až skončí 6-nedělí,ne?
9. čer 2011 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 já si vybavuju jen kontrolu na gyndě po šestinedělí,jinak snad nic,když se cítíš ok.
9. čer 2011 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky něco nového????
nemůžu chodit :frowning2: zase špiním tak musím ležet :frowning2:
9. čer 2011 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek