• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@lebapa Jo taky jsem ráda, že je vše ok ... jen jak jsem šla na ozvy tak jsem tam seděla a ještě se ptala Jirky jestli z tama jede papír, říkal nejede, tak jsem si říkala asi to vytiskne pak až to natočí a sestra přišla po 15 min a zjistila , že papír nejede , takj sem tam zkysla o 20 min dýl ..... :grinning:
Co se týká Vlasty , tak že na ty prášky přišly dřív jak je spolkly, tak si je jen vyměnily ... takže naštěstí bez následků.
@tasmailla1 jj graf asi v poho mudr nic neříkal... :slight_smile:
Na KO jdeš Ty až po šestinedělí na gyndu. Co se týká mimina tak Ti vše poví ve špitálu a měla by si navštívit dětského do 48h po propuštění z porodnice a nebo on Tebe.

Už jsem dostala i papír na vypsání jména ... :grinning: Naštěstí se už rozhodlo .... tak jsem v klidu, mám jim to odevzdat příští týden na KO i s kopií oddacího listu. Prý si to všechno chystají už před porodem, aby pak byl klid nan porod :slight_smile: Tak aspoň budu mít jistotu, že na nic nezapomenu jak pojedu až mě to veme :slight_smile:
@zup Ahojky no poslouchej, co nám to děláš? Jak to vypadá? Jsi doma a nebo ve špitálu? Drž se ať je vše oki !!!
9. čer 2011 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jj, jak píšou holky, po 6 nedělí návštěva na gyndě, podle toho asi jak ti bude, třeba po dvou měsících. Jinak s mimi až dorazím domů tak zavolám dětskému a on ti řekne jestli přijede k vám a nebo ty k němu..spíš podle počasí a tak celkově jak na tom budete
9. čer 2011 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka taky mám papír na jména, dostala jsem ho v pondělí a ještě na to ani nešáhla. o tom oddacím listu jsem si už říkala že si ho musím připravit abych to měla komplet i když by mě bez toho taky odrodili. pak ale aby si jsem si říkala aby mi to přivezli do porodky, to už je trochu komplikace navíc
9. čer 2011 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup čauky a jak je jinak? bolí tě něco? to tě to teda zlobí..no tělo chce prostě nechat vzpomínky ..ach jo, lepší ale kdyby jsme si za pár let mohly říkat jaký jsme byly jury :dizzy_face: hlavně odpočívej, za chvíli se to zas určitě srovná.

Holky koukala jsem na VIP zprávy, tak nás předběhla i ta od Marka Ztracenýho, o měsíc a půl dřív porodila klučíka..
9. čer 2011 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa jojo,myschka to tady psala,že už se to bráchovi narodilo...
9. čer 2011 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 ??? pochopila jsem to správně?? nebo jsi dala dohromady ty dva porody?
9. čer 2011 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 už jsem to asi pobrala, teď jsem si dala všechny dohromady a už chápu tenhle vzkaz :grinning:
marguerite Gratuluju, super zpráva. Tak je to kluk a jak se jmenuje? Než se to dočteme v bulváru

Hlavně že je zdravý, ty novináře jim nezávidím
9. čer 2011 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, včera jsem padla do postele už asi v devět hodin - v noci přišla buřina, tak se asi měnil tlak - bylo mi pěkně blbě. Tlaky v břiše, vstát jsem pomalu nemohla, záda jsem ani necítila. Teda jestli tohle bude před každou změnou počasí, tak to zhebnu do porodu...... :angry: Jinak Matýsek byl ze ZOO asi nadšený, on mi toho doma moc neřekne, ale aspoň první co bylo, když jsem pro něj přišla do jesliček, že je nepokropil slon :slight_smile: Ne, že by doma nemluvil, to mele furt, ale když se ho ptám co dělali přes den, tak dělá, že se mu povídat nechce. Pak třeba za pár dní vypráví co tam viděl, ale před tím dělá fóry :grinning: Tak jsem si začala připravovat konečně věci do porodky,u ťongů jsem sehnala noční košile (to byl taky porod, aby to nebyla moc babská nebo nějaká saténová sexy košilka) :slight_smile: , takže koupit akorát ty vložky (zatím jsem na ně nikde nenarazila) a tampony do podprdy. Jo a ještě ty papíry - musí být originál oddací list? Zaregistravala jsem, že jste se tu o tom dneska trochu bavily, ale než si to pročtu...........
9. čer 2011 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa jak se jmenuje nevím,ani jsem nechytla jestli to tady psala,ale jak říkáš,možná už si to zítra přečteme. Taky jim ten zájem o ně nezávidím,mě by trefilo... :unamused:
9. čer 2011 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka já jsem dostala paír na jména a do porodky musím vyplnit a podepsat asi tak 5 papíru, že souhlasím s hospitalizací, s případným císařem, s případným vyvoláním porodu a s případnou anestezii. Prý abychom se nezdržovali při porodu. Tak jsem to dnes vypsala a přihodila do složky. Ještě musím ofotit rozsudek o rozvodu a už to snad bude všechno papírování.
@zup drž se a jenom lež :slight_smile:
9. čer 2011 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 no v TV říkali že Marek :slight_smile: občas jsem brzda,blond a těhu - vražedná kombinace :grinning: přitom jsem na fotky malý myschky koukala už dřív
9. čer 2011 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy no já mám doma jen originál oddací, nevím jestli by jim stačila doma okopčená. možná by chtěli ověřenou, je to přeci jen do matriky. Taky jsem toho od včera docela dost naspala, i když jsem šla spát dýl. Věci do porodky snáším na hromadu, zjistila jsem že se mi to tašky nevejde, tu větší jsem půjčila tchýňce do lázní, tak si do jedné tašky dám věci pro sebe a do druhé od kočáru pro mimi.balik plen počitam že dam do te moji.
9. čer 2011 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa - myslím, že kopie musí být ověřená, takže musím najít originál. Zítra jdu na KO, tak se chci doktora zeptat, co vlastně sebou potřebuju. Je to sice všude napsané, ale každej Ti nakonec řekne něco jinýho, tak radši ať to mám přimo do něj - jde mi o ty plínky a oblečení do porodky na mimčo. Jinak se nevejdu ani do kufru - když jsem viděla, s čím tam přijíždějí jiný maminy - taštička jak na nákup, tak to nechápu :grinning:
9. čer 2011 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy no já bych se měla registrovat do porodky na 36tt, což by bylo příští týden, snad mi tam taky řeknou. Zkusila bych tam zajet ve středu - to dělají prohlídky, ale jestli mi to vyjde no uvidíme. Ráno vlastně budu muset s holkama na kontrolu - jedna po anitibiotikách, druhá na očkování a odpoledne tam nanovo nepojedu,tak tam asi jen zajdu pro papíry. Nebo ráno pošlu s holkama dědu když už jdou jen na kontrolu a já si do porodky zajdu sama odpol.
9. čer 2011 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera jsme byli u naší doktorky s Máťou na sundavání tý náplasti - teda 3 jsme na něj nestačily - sestra v Motole odvedla "dobře svou práci" - totálně ho zblbla, že to bude bolet. Nikdy takhle nevyváděl, včera to stálo za to. A to mu jenom sundavala doktorka náplast. Takže včerejšek byl super...... takhle tvrdě jsem v noci hodně dlouho nespala, kdyby na mě volalo 10 dětí, tak bych se nevzbudila. :slight_smile:
9. čer 2011 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy někdy těm sestrám dát korunu fakt, chudák kluk asi byl dost vystresovanej když tak řádil..snad na příště bude vědět že to opravdu nebolí a bude v poho..to jsi musela mít dobrý nervy..nedivím se že jsi večer tak padla..
9. čer 2011 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa - tak to máš s holkama taky docela hoňky :slight_smile:

Jdu spát. mějte se tu zatím krásně, padám do postele. páááááá
9. čer 2011 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí

@msevy mám to s nima na střídačku poslední dobou, pořád něco mi tak přijde.

Koukala jsem na stránky o porodnici, tak do Kolína maminy nepíšou nic o ručníkách, jen vložky, toaleták a pleny..skoro všechny,..jinak tam pak byla třeba čokoláda nebo něco na zabavení, ale to se dá dodat kdykoli potom..
dobrou, taky jdu do hajan, ještě musím vyvenčit psa..dobrou
9. čer 2011 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,tak já mažu na kontrolu na cukrovku a uvidím jestli se mi bude chtít někde lítat,spíš né. Zase bude pařák asi,zatím to tak vypadá. Mám tady asi milion dárk na zabalení,ségra má ty třicetiny a malej rok a druhá ségra to tady nechala,jestli bych to nezabalila všechno,tak dostanou dárků jak na vánoce :grinning: Budu to dělat celé dopoledne. A odpoledne až přijde manžel,tak se vrhneme na ty peřiny,uvidím jestli je nesvlíknu a nehodím hned do pračky až přijdu,dneska to můžu dát ven...Tak já pádím,ať mi v čekárně nezasednou důchodci všechna místa :grinning:
10. čer 2011 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak podle očekávání jsem líná jako prase :slight_smile: takže už jsem doma. Cestou jsem dostala chuť na zapečený smetanový brambory,tak jsem se stavila nakoupit a půjdu uvařit.Je tady fakt nádhernej vzduch,ikdyž je chladněji,unesla jsem i rozepnutou mikču ale dejchá se nádherně,pro nás alergiky super. Jo a byla jsem včera v lidlu a u nás už měli jenom ty punčošky,které jsem si tam už kupovala,nějaký ponožečky a osušky,ty byly ale ohavný.
10. čer 2011 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dneska máme slunečno, a líno bude i u nás :slight_smile: včera jsem udělala polovinu toho co jsem si říkala že bych měla udělat. Pavel odjel do práce, za chvíli jedu na ten monitor, i jsem z toho trochu nervozni protože nevim co se bude dit. Ale říkám si i tak jak mi je tento týden že bych ještě chvíli vydržela. no uvidíme co mi poví, třeba se zrovna s tím měřením strefí mezi ty kontrakce :fearful:
10. čer 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,přeju pekný ráno,u nás taky se klube sluníčko,ale je zima....Od včerejška jsem pekne nachcípaná,plnej nos a bolesti v, krku,tak jsme si koupila pastilky,co mužou i tehotný,no teda žádnej zázrak a kapky do nosa mořská voda,kterou mužou taky tehotný,to je teda peknej hnus,vubec me to neuvolní nos,je to na budku,takže jsem se nevyspala..... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
Jak ste tady psali o tom oddacím listu,u nás je to tak,že chtej kopii a nemusí být oveřená notařem...ale to zas muže bejt všude jinak,že?Ale já radši si vezmu do porodky i originál oddacího listu,co kdyby něco......Papír na jména už mám taky vypsaný vlastne všechny papíry mám už v tašce,tak tam pak jenom dohodit občanku,kartičku pojištence a tehu průkazku....
@hradilenka no a jak ste nakonec se rozhodli o jmenu pro holčičku,či to bude jako překvápko a až to bude na svete,tak nám řekneš,jak se bude jmenovat?
10. čer 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa uvidíš třeba to dnes bude v pohode a pak napiš,jaký to bylo..... :wink:
10. čer 2011 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa Tak s tím Markem ani nevím kdo to je .... co si tady o něm povídáte :grinning: asi moc nečtu ten bulvár ...
jinak švagrová mi říkala , že stačí kopie oddacího listu ....

@msevy Do ZOO do Prahy bych se taky podívala , naposled jsem tam byla když mi bylo asi 8 ? :grinning: Tak až bude malá větší tak s ní třeba :wink:

@tasmailla1 Nikol .... :slight_smile:
10. čer 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no se předci bavej o Markovi Ztraceným.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Jeee Nikol moc pekný jméno,ale u nás by takovýdle jmeno nepřešlo,manža byl zástancem,at je to české jmeno a hlavne at je v kalendáři.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Nikol je v kalendáři ,,, a já zase moc na ty staročeský a český nejsem a můj naštěstí taky ne , tak vybral tohle jediný ... aspoň není z čeho vybírat ....

No moc se nesměj a kdo je tan Ztracený? Teď jsem ztracená já :grinning:
10. čer 2011 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dneska je tu nádherně:slight_smile: V poledne mám poradnu a KO, tak jsem zvědavá co mi doktor řekne. Od včerejška jakoby mi začaly trochu poslíčci - dneska ráno, když jsem jela z jesliček, tak jsem měla pocit, že malé kontrakce začínají.......... No snad to byly jenom zaražený prdíky :grinning: :grinning:

Jinak o jméně jsme se bavili jenom okrajově, holčička je jasná - Adélka, ale kluk - to bude boj. Mě se líbí David, manželovi se to zdá zase moc židovský, tak netuším jak tohle dopadne. Ještě mám v nabídce Štěpána a místo Honzíka jsem vybrala Radka. Honzíků máme v rodině asi 5, tak ať nejsme další. Myslím, že do 14 dnů budu muset taky odevzdat papíry v porodce, tak máme nejvyšší čas. I když - celebrity taky vybírají jméno až na sále, tak proč ne my? :grinning:
10. čer 2011 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka to si deláš srandu,nebo si opravdu stojíš na vedení???vždyt to je brácha od myschky....ten spevák.....:grinning: :grinning:
10. čer 2011 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Psala Vlasta , domů nejede, že má zase vysoký tlak ... tak chudera sama ani neví jak dlouho tam bude kdy bude rodit nic....
10. čer 2011 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 No bráchu má víc lidí ne jen myška ... zpěvák může být ,ale já ho neznám ... asi to není můj styl :sunglasses:
10. čer 2011 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek