• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@hradilenka - ale jeho nejznámnější písničku určitě znáš - Ztrácíš. Taky ho neposlouchám, ale tuhle hrajou docela dost
10. čer 2011 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no tak to je blbý,že ji tam zas nechají,ale tak aspon je pod dohledem,ale takhle furt tam být a nevedet o tom,či bude cisař,nebo ne,proč ji takhle dlouze trápej,maj ji udelat cisaře a hotovo...
No muj šalek kávy tahle hudba taky není,ale občas vím,kdo je na výsluní českých celebrit...a to ani nemusím koukat VIP správy...stačí internet... :slight_smile:
10. čer 2011 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy :grinning: to je možný .... já to rádio beru spíš jako kulisu v autě .... víc poslouchám kde je nastražený radar a ti co nám mají pomáhat ... jinak muziku si pouštím doma jen co mám ráda .... na cd ... rádio u mě moc nefrčí :grinning:
No mám nějaký zúžený přehled jak tady koukám, že ho všechny znáte :slight_smile: Já z českých měla ráda jen Muka , Smolíka .... a Kryla ...
10. čer 2011 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka já teda nevím,ale podle mě je v kalendáři jen Nicol a Nikola. Jinak pěkný jméno,ale u nás ho teď dává každý,mám Nikol i neteř :slight_smile: Chudák Vlasta,vždycky ji navnadí,že už by mohla jít domů a pak zase bum. Tak ať ještě chvilku vydrží a pak už pojede domů s miminkem. Ona má myslím termín za měsíc,ne? Tak ještě těch 14 dní kdyby vydrželi...
10. čer 2011 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 Kolem nás jsou zase samé Natálky, Karolínky, Kristýnky, Terezky, Aničky a Adélky , ... :slight_smile: Vy dáváte jaké jméno?
No Vlasta má stejně termín jako já 14.7. , ale mi prim. říkal, že už to nevadí kdybych rodila , tak by to nemělo vadit ani v jejím případě. Včera jak jsem byla na KO tak se tam narodila zrovna císařem malinkatá holčička, tatínek čekal na chodbě jak to všechno dopadne a byl moc šťastný jak jí viděl ... :dizzy_face:
10. čer 2011 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka tak to je dobrá zpráva, že by nevadilo, kdybychom už teď rodily (také mám termín 14.7.)... včera mi malej tak rajtoval v břiše, že už jsem myslela, že to nerozdejchám. Opravdovské vlnobití. Taky Vlastě moc držim palce!!!
10. čer 2011 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jojo,Natálek je tady taky hodně... my dáme Simonku,pokud to bude teda ta holčička :slight_smile: Mě se líbila Dominika,ale prý je to moc dlouhý :fearful: Ta si to těhotenství na konci fakt teda užívá,ještě že já mám tlak v pohodě,já bych pobyt v nemocnici nesla těžce,ale zase co bych pro mimi neudělala. Já nikdy v nemocnici neležela.
10. čer 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jo a Nikola snad v kalendáři je. Docela je to oblíbené jméno. Moc pěkné! My jsme měli pro holčičku vybrané Adriana, ale bude to kluk a nemůžeme se stále shodnout. Honzíka prosazuje Vlastík, ale mně se to zdá takové moc profláknuté. Chtěla jsem něco víc origoš....ale fakt se asi už na ničem jiném neshodneme.
10. čer 2011 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 tak asi taky záleží k jakému příjmení, mně se teda lepší líbí dominika než simona, simona mi připadá už takové tvrdé...a kdyby to byl klučina?
10. čer 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 Simonku má známý ... narodila se jim loni ... no tak to se máš , že jsi nebyla ještě ve špitále .... já už 5x a není o co stát.
@lukava s těmi jmény je to složité, každý má na to jiný názor... já taky nechtěla typicky české , protože generace našich dětí už bude přece jen více cestovat, možná i v zahraničí zůstanou a pak to tam mají složité s těmi jmény. Chtěla jsem takové nějaké mezinárodní aby bylo všude schůdné. Máme to se Zup stejné , Mýmu se líbí Nikol, tak to bude Nikol a kluk se zase mi líbí Filip a jemu ne .... no ale co už, do papírů se to tak napíše a necháme se překvapit jestli UZ nešidil :slight_smile:
10. čer 2011 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava taky se mi líbila Klára,ale to taky neprošlo,Simona je jediné,co se líbí nám oběma :slight_smile: Kdyby to byl klučina,tak bude Petr po tatínkovi. To je sice taky všude,ale líbí se mi,že chce manžel po sobě :slight_smile:
10. čer 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka Filípka mám synovce,dřív se mi to moc nelíbílo,ale teď jsem si na to hrozně zvykla. Stejně mu říkáme Filda nebo Fíla.
10. čer 2011 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 :grinning: :grinning: :grinning: Tak vy všechno máte v rodině co by jsme chtěli chi chi .... :slight_smile:
10. čer 2011 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jojo,teď se u nás rodí dost dětí :grinning:
10. čer 2011 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 Petr se nám také docela líbí, ale s tím Honzou je to skoro na stejno, obě velmi běžná jména, zase ale mám tátu pavla tak by třeba slavili spolu na petra a pavla. Jak se dá domácky říkat Petrovi? Když se tak jmenuje manžel, znáš určitě spoustu variant :wink: U nás se po tatínkovi Vlastimil opravdu jmenovat nebude :dizzy_face:
10. čer 2011 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 to máš dobrý, to nebude vaše mimi jediným bodem zájmu všech nastávajících dědečků a babiček, u nás v rodině je to úplně první vnouče, děti nemají ani naši sourozenci a ani sestřenky a to jich mám dost, jedna je dokonce o pět let starší než já a NIC.. manželův brácha je taky starší a taky NIC :frowning2:
10. čer 2011 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já mu říkám většinou Petří nebo Peťo s krátkým e...Nesnáším,když mu někdo řekne Péťo,to je hrůza :confounded: A malej by byl taky Petřík.
10. čer 2011 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava no kdyby se nám to povedlo hned jak jsme chtěli,tak bych první byla a měla už skoro dvouletý dítě :slight_smile: A to jsem nejmladší... Ségra má ve třiceti roční a já budu mít šestiletý :grinning:
10. čer 2011 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem na tom stejně jako tvoje ségra, teď mi je 29 a právě si myslim, že je nejvyšší čas. To budeš docela mladá maminka. Sestřence je už dokonce 34 a nemá ani chlapa a manželův brácha má už 37 a taky nic. Pravda, u chlapů se to tak nebere, že jo?
10. čer 2011 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava nám říkal každej,že jsme blázni už když jsme se brali,to mi bylo pár dní 23 a každej nám říkal že jsme mladý. Miminko máme ze sourozenců poslední ale svatbu jsme měli jako první a vlastně jediný :slight_smile:
10. čer 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky tak včera lidice ok no splnilo očekávání ....ani nadšená ani zklamaná jenom to sezení je na houbelec v tom kině .... přeju všem krásný víkend....já teprve budu chystat tašku do porodnice tak musím mrknout co vše tam potřebuju
10. čer 2011 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatunka84 - ahojky, tak to jsi odvážná jít na takový film v těhu. Já bych na to neměla nervy, počkám si až porodím a dokojím, abych nepřišla i o mlíko :slight_smile:

Jinak jsem zpět z KO, tak mi dneska naměřili nejvyšší můj tlak 120/70 :slight_smile: Teď nesmím do 20.června porodit, malujou se sály, tak bych neměla kde rodit. :unamused: Všechno je OK, magnézko mám pít dál, kontrola zase za 14dní. Ptala jsem se na věci na porodní sál, tak si prý hodně nosí svoje tričko na porod, jinak dávají anděly - jako bych chtěla dělat nějakou parádu - anděla jsem měla i v Budějcích a neřešila jsem to. Oblečení pro mimi na pobyt v porodce nemusím řešit, dávají jejich. Tak jsem spokojená.
10. čer 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak se hlásím, ještě né moc odpočinutá, ale nejde mi moc ležet, musím počkat aspon až budou dávat život na zámku.. Koukám že probíráte jména, no my budeme mít Honzina, měla jsem chvíli cuky dát jiné právě kvůli tomu že jich je hodně, ale pak jsme s kámoškou mapovali a nejmladšího co tady znám už chodí do školy.říkala jsem že bych nerada aby ve třídě zavolala a ozvalo se jí 6 kluků :grinning: Petr je krásný, to jsem si kdysi přála, ale je to švára a neteř Petra teda, bratránkovi říkám Peťane taky s krátkým e..a Simča je moc pěkné jméno, to dala kámoška teď roční holčičce, původně chtěla Alici,ale ta se nedá tak skloňovat..malý říkají Simone, Sajmone i Šímo se dá.. Nicol je taky pěkné i s touto verzí přišel manžel.
Jinak na monitoru jsem zůstala napojená nakonec půl hodiny, docela jsem měla strach jak to dopadne, mimču hodně rychle tlouklo srdíčko, i to pak začalo pípat jako vysoké no a kontrakce tam samo byly taky. Čípek mám stále stejný, tak to mě uklidnilo. Jinak v pondělí musím dojet do nemocnice se zaregistrovat, prý i kvůli tomu že druhou jsem měla udržovanou a v pátek opět na monitor. Kontrakce jsem měla dost pravidelný takže mám zakázáno i vařit a musím jen ležet jestli prý nechci porodit, že by to bylo brzo..jak já za chvíli ten gauč budu nenávidět, ale beru to tak že teď už by to nebylo takové dráma jak u Báry na 6 měsíci..
10. čer 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa - ty jo, tak odpočívej,nech se obskakovat, ať ještě pár týdnů vydržíš. Kdy jindy, když ne teď. tak držím palce, ať se to všechno upraví.
10. čer 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj jen nakukuju manžel jel s nIky odvézt na víkend mamku domů, je tu přes týden se mnou aby mi pomohla a já mohla ležet, no řeknu vám je to vopruz ale furt lepší jak porodka, můžu aspoň ven pod pergolu a tam se válet na houpačce, nic mi není, cítím se docela fajn, dr. říkal že tohle je prostě nepředvídatelný že to může z ničeho nic začít krvácet takže prostě mám spíš polehávat šetřit se a jakmile něco volat raději rychlou, ach jo řeknu vám že je to akorád stres, už ať je to za mnou toto
10. čer 2011 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa no jasan odpočívej,ty jo Báru si mela v 6 mesíci?ty jo to musela být maličká....ale tak tedka si myslím,že to až tak hrozný není,kdyby si i porodila....ale tak radši si dej nohy nahoru ....a kdopak bude pro tvýho manžu vařit,až přijede z práce?asi se bude muset obsloužit sám....

No co se týče jmen,ty už máme dávno vybraný až sme je nemenily-Matěj a Šárka,takže uvidíme copak nakonec to bude.....
10. čer 2011 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa koukám taky máš problémy :frowning2: to mě mrzí, tak přeju hodně zdaru s gaučem taky už ho pomale nesnáším :frowning2: ale po porodu za něj budu možná i vděčná :grinning:
10. čer 2011 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup takže tedka si doma,nejsi ve špitálu,no aspon tak...a nechávej se taky pekne obskakovat,i když manža je v práci a Niky vyžaduje pozornost ,když si s ní sama doma....aspon ti pomáhá mamka,to máš dobrou pomoc...tak at je brzo líp.... :wink: :wink: :wink:
10. čer 2011 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup
@lebapa teda ženský, koukejte se šeřit, ať tam ty mimča ještě chvilku vydrží v bříšku!
Já už taky funguju jen tak tak, jsem ráda, že nic moc nemusim a dneska jsme byli s mužem na obědě, takže žádné vaření :slight_smile:
Od včera je to nějaká divočina, malej kope jak o život, až někdy vypísknu. Takové vlnobití jsem si ani nedovedla představit. Nevíte některá, kdy se dělá výtěr na streptokoka a nějaké pordobnější vyšetření? Minule mi dělala akorát odběry a ltrazvuk. Ozvy mi zatím neměřly. Dula říkala, že se dají papíry do porodky předvyplnit, že mi je dají na kontrole, ale nic jsem nedostala, zatím, vy jo a kdy?
10. čer 2011 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava no me ster na streptokoka delal ve 34 týdnu,tak ho mám negativný,ale vím,že normálne ho delaj kolem 36-37 týdne....na ozvách jsem byla ve středu poprvé a bylo to super slyšet bít srdíčko...kontroly na gynde od tedka budu mít každý týden a vždy bude u toho monitor.....a jinak odbery už nedelaj,jenom ten ster ke konci a monitor vždy u každé kontroly.....já taky žádný papíry nedostala,jenom prohlášení o jmenach pro mimino a to už mám vyplnený...co se týče jiných papíru,myslím,že tam je informovaný souhlas,souhlas s hospitalizací a souhlas,kdyby byl potřeba cisař a možná souhlas i s možným podáním transfuze a souhlas s podaním anestezie...a to nevím,či u nás to funguje tak,že to dostanu dopředu,nebo to budu vyplnovat,když pojedu do porodky rodit.....
10. čer 2011 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek