• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@druidee nemáš vycházky.... :grinning: :grinning:
29. led 2011 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je přesne ono,když se o něčem bavíme,taky bych to hnedka šla koupit.....to je hrozné.... :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2011 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee já jsem na mmb našla muchlínka a jaký je rozdiel mezi hajánkem a muchlínkem?
@tasmailla1 já už bych také ráda měla odškrtáno v seznámku věcí...
@tasmailla1 oni tomu říkají různě, hajánek, spinkáček, muchláček já ti nevím je to vždycky ta plyšová hlavička a hadřík tělíčko s uzlíkama na konci nebo s kousátkem, na jednom co máme je i šnůrka na dudlík. Jen si vybrat :wink:
29. led 2011 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no já mám taky nejakej seznam,ale tam tych věci je kupa a jsou všechny potřebný,já zatím koukám jenom po věcičkách,až přijdou penízky,tak se pojedu kouknout po dupačkách a kabátkách.....ty nemám....
29. led 2011 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka práve tedka jsem se ptala ze zvedavosti manžela,že či zná tyhle hračky a on po mne koukal jak na ducha,že to nikdy neslyšel...a pro mne je to také novinka,ked som zo slovenska a takovýdle hračky my sme tam nemali...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak si človek připadá jak debílek..... :grinning: :grinning:
29. led 2011 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee a co už máš pro mimi?
29. led 2011 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 hele já to vyčetla taky tady při prvním těhu :grinning:
29. led 2011 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka tak to je dobře,když pak budu čekat druhý,já budu tá,co rozdává rozumy..... :grinning: :grinning: :grinning: jen ted jak prvorodička si opravdu připadám jak debílek.....neskušenej..... :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2011 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 myslím, že budu po porodu úplně stejně bezradná jako ty :grinning: už teď když si mám pochovat malé mimčo bojim se a nevím jak ho chytit a spoustu věcí člověk zapomene a hormony mi zatemní mozek :grinning: :grinning: ale člověk se do toho rychle dostane :wink:
29. led 2011 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka no ty se do toho rychle dostaneš,já se to budu muset všechno naučit....no tedka švagrová má 5-mesiční holku,to není problém ji chytnout,ale když to bude ješte menší a pak koupat to mrně,to bude už pak jiný....hlavne se teším,že to bude naše mimi a všechno budem delat s láskou a doufám,že se do toho rychle dostanu......ale copak když bude brečet a já nebudu vedet z čeho,to abych pak z toho nezešílela..... :grinning: :grinning:
29. led 2011 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 pro mímo mám hlavně oblečení-ten základ nové a doplňuju bazárkem,pár těch hraček a teď řeším plíny-ty látkovky a spol (měli by na to dávat kurňa školení :grinning: ) od švagrové jsem dostala teď rychlozavinovačku, mastičky Rybilka a Pupík, už jsem koupila ten přírodní Dětský krém od Saloos,z Tesca z výprodeje deku a osušku a flanelová prostěradla(tak nějak postupně vzpomínám,co mi leží v krabicích pod postelí :grinning:) a nečekaně jsem od švagrové dostala dvě balení pampersek a zpět látkové pleny, co jsem jí tenkrát pořídila.
@myschka že mluvím o látkovkách, zrovna dnes jsem študovala výrobu mýdlového slizu-používáš ho na pleny? a opět jsem narazila na látkové dámské potřeby-ty mi vždycky vrtají hlavou...nedovedu si jaxi predstavit to prát :fearful: :slight_smile:
29. led 2011 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee ty jo,kam se na tebe hrabu,ty už toho máš docela dost...a já jen pár věciček....no budu se muset už do toho taky pořádne obout..... :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2011 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka tasmailla1 já bych hrozně ráda prošla předporod.a popor.kurzem o tom, jak zacházet s miminkem - jak držet při kojení, na grknutí "na tygříka" a další. nevím, jestli je to součástí klasických předpor.kurzů..
29. led 2011 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 mno jo, nemáme moc po kom podědit, tak kupuju postupně, ať mě tak z té sumy nešlehne... :slight_smile:
29. led 2011 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee to zní dobře ty kurzy....ale tak neco nás naučej i v porodnici,ne?a nevím,je potřeba ten kojenecký polštářek,nebo ne?
29. led 2011 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee já zatím neperu ale na sliz se chystám. Já jsem na Aduš látkovky neměla.
a ty látkové vložky jsou asi spíš když používáš pohárek na takové to špinění sem tam, taky si úplně neumím představit to praní :unamused: i když jsem koukala, že látkařky je doporučujou místo poporodníh vložek
29. led 2011 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no my taky nemáme po kom podedit,ale zatím teda vedeš...... :grinning: :grinning: :grinning: a vyplatí se ti to z bazárku objednávat?já vím,že je to levnejší,ale když dáš poštovný,tak pomalu te to vyjde nastejno jak v kráme...A to nový oblečení si kupovala v kráme?nebo přes net?
29. led 2011 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
olky člověk na to tak nějak příjde sám, nám teda v porodnici ukazovali jak kojit a chytit mimčo ale stejně si asi každá najde ten svůj způsob. Já se dost bála a měla záchvaty paniky abych jí neupustila atd úplnou stíhu :sweat_smile:
29. led 2011 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 něco určitě naučí.. ale jen základ (což určo bude stačit) ale ráda bych ten kurz měla.
S kojícím polštářem-co vím z diskuzí: někdo na něj nedá dopustit,jiný to nevyužil. ty starší kuličkové prý pouští nějaký sajrajt, ty vycpané jsou neohebné... švagrová ho nevyužila, já mám málo místa v bytě-postýlku budu mít vedle sebe,takže si popř.vystačím s nějakým polštářem. ale je to velmi individuální.
29. led 2011 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee vždyt nám stačí vedet jen základ a přesne jak píše @myschka že každý človek na to přijde sám,najde si svuj spusob.....
29. led 2011 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky,jste nějaký připravený..já spíš spoléhám na to,že věcičky mám po Šímovi,případně něco dokoupím v případě holčičky.Ale ty malý věci mám doscela neutrální,si myslím.Hračky ani nevím,kde skončili,musím to brzo začít prohledávat,co kde mám.Kočárek zatím neřeším,možná budu mít od kamarádky..nechci trojkombinaci,máme dobrej sporťák po Šimonkovi.Budu to asi muset projet,abych věěla,co ještě pořídit.Kosmetiku pro mimčo teď neřeším,to až na poslední chvíli,zase tolik toho nebylo,co si pamatuju.My používali obyč dětské mýdlo Johnsons a dětský Aviril olejík,apk něco na zadeček,líh na pupík a myslím něco na očička
29. led 2011 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka takže spíš jako slipovky, než klasické vložky, no tak to jo, to už mě tak nezaráží :slight_smile: no ten kelímek je pro mě taky nepochopitelný... Dnes mi došel prášek, takže se těším na praní v ořeších a na sliz. Aha, já myslela, že jsi i u Aduš látkovala-takže také začínáš teď? :slight_smile:
29. led 2011 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 je tu takový kombi kurz-je to i pro taťky a jak mimi masírovat a nevím co ještě-hodně toho. mě se to líbí, tak tam půjdu :slight_smile:
29. led 2011 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee jj nastudovala jsem jsem to a poradila se s kamarádkou co látkuje už s třetím dítětem. Já ten sliz chci jen na pleny pač jsem četla, že po něm šedne prádlo a vypadá to zapraně. Dost mě to láká tak snad u toho vydržím :wink:
Hele ten kalíšek už zvažuju taky asi dva roky, mám pár znamých co ho používá a hrozně si to chválí
29. led 2011 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak já kojila csedě,poštář jsem měla něajkej,ne speciální,prostě,co byl po ruce..
29. led 2011 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee tak pak napiš,co ste tam probírali,pokud tam pojedeš....
29. led 2011 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka já kalíšek používala,než jsem otěhotněla a je super,je to úplně o něčem jiným..fakt doporučuju
29. led 2011 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek