• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@lukava tak byl celou dobu se mnou a zničenej byl jak dkyby rodil i on, celou dobu mě tahal, omdlívala jsem, takže si užil svoje, držel mi vlasy nad WC, když jsme blila atd., tak na to e asi zapomenout nedá, umě je to o tom, že jsme dost omdlívala, takže si vše až tak dopodrobna nevybavuju a díky mimiínku se na to ryhcle zapomene :grinning:
13. čer 2011 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@ssimmikk no vzhledem k tomu, že je každý porod jiný, bych si na manželově místě tak jistá nebyla :wink: když prdne plodovka, je to jasný, ale jinak se taky bojim, že to nepoznám a mužskej pak bude naštvanej, že jsme jeli zbytečně
13. čer 2011 v 10:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@misi.21 jj, tak s botama jsme na tom stejně, vytáhla jsme starý rozčmajdaný a taky trochu problém :sweat_smile: no a ty jdeš rodit do Brna???
13. čer 2011 v 10:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@lukava no nevím, snad to poznáme, ono až to fakt přijde, tak to člověk nepřehlídne :grinning: porodku mám nad barákem, tak snad to stihneme, je koncem pánevním a prej by plodovka prdnout neměla, je to prej pro mimi nebezpečný, ale to jsme četla, tak nevím.....uvidíme holky, začíná to být veselý, břicho bolí od soboty, dělá mi problémy jít na záchod a vše, neslábne to a ni nesílí, prostě to bolí jako namožený břicho :sweat_smile:
13. čer 2011 v 10:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@ssimmikk nene,rodit chci v Havl.Brodě,ale chci jet ještě nakupovat doBrna,tak radši tašku sebou,ať jsme oba klidnější :slight_smile:
13. čer 2011 v 10:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@misi.21 boty :grinning: :grinning: kapitola sama pro sebe, bych te´d potřebovala tak o číslo větší. Když to jde, chodím jen v pantoflích ; ) taky přemýšlím, co si vezmu s sebou do porodky, prý jsou dobré nějaké omyvatelné, ale takové žádné nemám, myslela jsem, že bych si koupila crocs, ale nejakou levnou variantu u ťamů, nikdy jsem je neměla, dá se v tom trochu chodit?
13. čer 2011 v 10:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@lukava chodí se v tom výborně,já si je taky do sprchy koupila za 100kč ale nejsou už tak pohodlné,jako jsem koupilam asi před třemi lety a chodila v nich dvě celá léta bez problémů,teď už se mi prošlapaly :frowning2:
13. čer 2011 v 10:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@ssimmikk taky jsem slyšela, že když prdne plodovka, je větší riziko infekce. Dokud je mimčo schovaný, je to určitě lepší, ale že by ho to nějak kriticky ohrožovalo, to si zase nemyslim. Nám i dula říkala, že si máme vzít přebalovací jednorázovou podložku do auta, kdyby náhodou praskla voda cestou do poodky, aby manžel nemusel čistit auto... připadá mi to jako docela dobrej nápad :wink:
13. čer 2011 v 10:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@lukava no když je mimi hlavičkou, tak to prej nevadí, dkyž odteče plodovka, ale kdžy zadečkem, tak je to prej riziko, tak nevím....

Jinak já do porodky měla u M takový gumový pantofle, koupila jsme je u ťamanů za 100kč a super, nosím je i na plavčo :grinning:
13. čer 2011 v 10:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@misi.21 tak to je super, to si asi zkusím taky nějaký sehnat, dík za tip
13. čer 2011 v 10:15  • Odpověz  • To se mi líbí
No přesne jak píšete tak před troma rokmi ty croscy byly v pohode,dobře se v nich chodila,ale tedka co vyrábej,tak to je hruza....jsou takový divný,já mám jedny starý,který mám asi 3 roky a v tých chodím pořád doma a do porodky jsem si koupila jedny za 100 kč,ale už to není ono.....a o botech me nemluvte,jediný které obuju jsou balerínky a i tam me přetejká pekne nožka....jo a ješte ty croscy obuju,ale jinak nic velebnosti.....
13. čer 2011 v 10:36  • Odpověz  • To se mi líbí
no nestrašte me s tou taškou,my v sobotu jedem do Prahy do ikei a sebou se me ji nechce brát......je to od nás hodka jízdy,tak snad by sme to stihli kdyby neco...... :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
13. čer 2011 v 10:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 no já to teda riskovat nebudu,Brno je taky necelá hoďka,jenže domů a pak přes půl hodiny do porodnice,no to bych už asi byla pěkně s nervama v řiti a co teprve manžel :slight_smile: Ale tak já jsem teprve ve 35tt,tak doufám,že mi to ještě nehrozí...teď jste mě nahlodaly,jdu si vytáhnout tašku a dotáhnout to do konce :slight_smile:
13. čer 2011 v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky se obávám jestli to poznám že už je to ono. :frowning2: Mě u Honzíka praskla voda a tak jsem za hodinu jeli. Podle UTZ ve 31tt tak je malá o týden starší. Tak uvidím jak na tom bude zítra. Musím se zeptat i na váhový odhad.

@misi.21 ještě že už je teplo tak beru sandále nebo crosy :grinning: 3/4 mám od ťamanů a jedny těhu a mikinu jsem vzala Martinovi. :slight_smile:
13. čer 2011 v 10:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@micka1 hihi taky už jsem jednu mikinu čmajzla manžovi..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. čer 2011 v 11:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky,ale ono se to neskutečne krátí a já začínám mít strach a obavy víc a víc......bojím,bojím.... :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
13. čer 2011 v 11:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to máte dobrý, já se do manželový mikiny sotva vlezu netěhotná :grinning:
13. čer 2011 v 11:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@micka1 já doma ,když má někdo přijít tak nosím manželovy teplákový tříčtvrťáky,jediný co doma oblíknu :grinning: Ještěže si koupil dvoje,můžu to střídat,jinak chodím jen v kalhotkách. Ségra mi říkala,že jsem jak Obelix jak mi ty kalhoty od břicha visí :grinning:
Mikiny mě jsou ještě tři moje(nebo aspoň byly,dlouho jsem je nepotřebovala zapnout a :grinning:) jedna co je manžovi malá už je taky u mě ve skříni a ani rukávy mi nejsou moc dlouhý.A boty jsou pro mě nejlepší žabky,ikdyž mám pásky otlačený,tak mi pořát zabírají nejmenší plochu nártů.A teď ty zalepovačky,ale na ně bude teď teplo...

@tasmailla1 já se právě čím dál tím víc těším :grinning:
13. čer 2011 v 11:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@ssimmikk tak já mám naštěstí manžela kus chlapa,tak jeho oblečení užiju :grinning:
13. čer 2011 v 11:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky jsem Z5 .... tak mi navýšil dávky ... a kontrola za 5 měsíců. Tvářil se tak všelijak , že jsem " tlustá " prý vypadám už na to že bych měla rodit :grinning: a jak jsem byla dnes kupovat froté prostěradlo do kočárku tak mi paní povídala , když jsem chtěla 2 , že to bude dvojnásobná radost .... jsem jí na to řekla , já vím, že vypadám na 2 ale bude jen jedno a to druhý prostěradlo chci na výměnu :grinning: :grinning: :grinning:
13. čer 2011 v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@hradilenka nic si z toho nedělěj,mě se taky v sobotu ptali,jestli tam nejsou dvě :grinning: on totiž každej hrozně rychle zapomene,jak vypadal v těhotenství.
13. čer 2011 v 11:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, já jsme u malé taky vypadala, jak při dvojčatech a to doslova, teď mám pupík menší, ale zase dost dopředu, takže mi zavazí, u malé jsme ho měla rozjetej všude :grinning:
13. čer 2011 v 11:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka no tohleto by me mohlo pekne vytočit,když tipujou dvojčata,me tedka ,když jsem se byla podívat v práci,tak náš doktor taky řekl,vy čekáte dvojčata,ste ve 4 mesíci ne???tak jsem se nasmála a řekla nene čekám jedno a jsem skoro už v 9 mesíci,chudák,zaspal asi dobu.......nebo mu to přišlo,jako bych tedka odešla z práce.....jojo přesne jak píše misi.21-rychle zapomneli,jak vypadali oni v tehotenství.....a ten tvuj mudr at si škubne,at si počká,až tam přijedeš za 5 mesícu,to bude z tebe čupr holka..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. čer 2011 v 11:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1
hi hi no jen aby ,.... říkal, že musím hned za měsíc začít po porodu cvičit a nežrat knedlíky a přílohy ... pophyb a jíst zdravě ... prý jak nenajedu na dietu hned , ale až přestanu kojit, tak že to dolů nedám.... :grinning: A teď mi říkal, že bych měla chodit aspoň kilák denně, abych měla kondičku na porod.... jsem mu říkala, že se mu to řekne, když mě bolí klouby záda a malá mi leží vespod .... tak se na mě díval , jako by to pro něj nebyl problém .... :grinning:
@misi.21
13. čer 2011 v 11:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka si mu mela říct,či si nechce tehotenství taky vyskoušet,to já mužu takovýdle chytrolínov...a takhle hnedka dietu i cvičení?už po mesíci?to me přijde teda hodne brzo...abys pak nestratila kvuli tomu taky mlíko......
13. čer 2011 ve 12:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 Podívej , budu to dělat tak jak se budu cítit a nedám jen na jeho názor, ale na názor taky PA, pak švagrové a dětské doktorky se taky zeptám. Je fakt, že takto bych zůstat nechtěla, ale přes koleno to lámat nebudu.
13. čer 2011 ve 12:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka to je nějakej magor,ne?? Při kojení bys teda podle mě dietu držet neměla,ale je fakt,že nebudeš moct jíst všechno kvůli prdům malý,tak to je taky taková dieta...A já bych mu teda řekla,že cvičit začnu,až se na to budu cítit a ne podle toho,co mi řekne od stolu. Bych mu přála,aby mu taky něco nastřihli a pak sdrátovali,no jo,chlap...
Jsem se bavila se ségrama o sexu po porodu a mám z toho teda docela hrůzu. Ten první půlrok byl pro obě prej hroznej,že to bolelo jak prase,tak jsem zvědavá. :unamused:
13. čer 2011 ve 12:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka všeho s mírou,taky uvidíš,jak budeš vypadat po porodu...a podle toho se teprve řídit...Ale je fakt,že bych taky chtěla začít co nejdřív něco dělat.
13. čer 2011 ve 12:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka no a o kolik ti navážil víc než před těhu??
13. čer 2011 ve 12:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@misi.21 Mám nahoře 15kg, ale bavila jsem se o tom s prim. na gyndě a ten mi povídal, že je tam značné procento vody, jak jsem nateklá.
Ohledně toho sexu ... existují i jiné metody :grinning: ... jak si udělat dobře :grinning:
13. čer 2011 ve 12:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek