• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@hradilenka oni jsou ti doktoři vesměs šáhlí. Mě taky minule řekla,že jsem za dva týdny přibrala moc(3kg),ale na to ,že jsem od začátku měla navíc jen 7kg už nekoukala. A nakonec mi při prohlídce řekla,že tam nějaká voda taky je.. Tak nevím co čekají,já vždycky myslela,že přibrat v těhotenství je normální ...Asi ne.
Já vím,ale toho si užiju dost teď,já už se právě těším na ten plnohodnotnej sex bez bříška :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
13. čer 2011 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 no ty jo z toho sexu mám taky obavy,manža se už pomaly na to klepe,jak to bude po porodu,tedka proste nic není,ale taky to nebudu lámat přes koleno,když to nepujde,tak to nepujde,proste bude to chtít čas a manža chudák bude muset počkat ,až já budu chtít jít do toho..... :wink:
13. čer 2011 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 to já taky myslela,že přibrat je normální a hlavne ,když má človek pekný otoky,a zadržuje vodu,tak je jasný,že ty kila jsou voda,to se pak uvidí po porodu,kolik toho necháme na sále a jak ten zbytek budeme dávat dolu.....
13. čer 2011 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky to máte jedno,at nám takovýdle lidi vylezou na záda,hlavne aby mimískové byly v pořádku a my štastné maminy..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. čer 2011 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 mě nedávno řekl,že mi dá čas,že na mě nebude spěchat,jak kdybych byla panna,jsem se musela smát. :slight_smile: Tak jsem zvědavá,jak dlouho mu to vydrží :slight_smile: Ale čtu tady na MK,že hooodně holek je v pohodě a ani neví,že rodily. Kolikrát ani šestinedělí nedodrží,což je podle mě teda hrozně nezodpovědný,není to zase taková doba a za ty případný problémy by mi to nestály :unamused: ...
13. čer 2011 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 přesně,nikdo po mě nemůže chtít,abych v těhotenství držela dietu,s vyjímkou mojí doktorky přes cukrovku :grinning:
13. čer 2011 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 no jenže u nekterých holek to šestinedelí přejde rychlejc,třeba krvácej a pak špinej jen 3-4 týdny,pak je jim líp,tak pokud se na to cítej,tak at to delaj....ale myslím,že bolest u toho je dosti šílená,takhle brzo po porodu.....no to jo,to budou čekat,jak na pannu.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. čer 2011 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 o to věčší strach budu mít pak neco sníst u kojení,aby mimino nemelo problémy s prdíkmi,to bude pak věčší hlídaní,co človek sní.... :wink:
13. čer 2011 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 koukala jsem do fotobloku,že už další červencátka jsou na svete.....
13. čer 2011 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak Matýsek se hoodně zlepšil - konečně je jasný, je to od rýmy. Když má volný nos a může dýchat, spí jak zabitý. Dýcháme Ecobec skoro rok, alergii na něco 100% má, ale zatím nevíme na co. Od října do jara je to hrozný, to marodí skoro každý měsíc. Testy mu dělali, zatím jsou negativní. Dýchali jsme i ten Ventolin, ale nakonec nám nejvíc pomáhá místo Ventolinu kombinace Ecobec a Atrovent. V životě jsem žádnou alergii neměla, u nás v rodině taky ne, manželovo strana bohužel jo. Takže je pak jasný, co po kom zdědil..... :slight_smile:
Tak jsme úspěšně došli k výběru 5 jmen (pro chlapečky), dál jsme zatím nedošli. U nás totiž letí v poslední době jména jako Rako, Grohe, Siko apod :grinning: :grinning: :grinning:
13. čer 2011 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 :grinning: :grinning: :grinning: Dobrý téma rozebíráte :grinning: No, u nás to bylo horší než napoprvé :grinning: :grinning: A to manžel ani po šestinedělí nechtěl, aby mi prý neublížil. Už jsem začínala mít depky, že někoho má nebo že ho tak odradila ta přítomnost u porodu - i když z toho byl nadšený. Takže u nás po 8 týdnech po porodu a hrůza. Měla jsem pocit, že mi v porodce zašili komplet všechno........... :slight_smile:
13. čer 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy no mám právě taky obavy,aby mi to nespíchli moc :grinning: No jo no,to k tomu prostě patří.
13. čer 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak u nás se nějak zatahuje,tak snad prádlo doschne.Jsem se najedla a už zase odpočívám,ale začínají mě nějak brát záda,tak se asi půjdu projít,ať se rozhýbu...
13. čer 2011 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy to je dobře,že malýmu je už líp...ale je to fakt nevedet na co má alergii,ale na to určo po nejaký dobe přijdou...víd?dost dobrý téma,taky si říkám,protože nevím s kým jiným bych se o tomhletom bavila,když ne s maminama,co už maj prcky......ale věřím,ze začátku to bude horor....... :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
@misi.21 u nás se taky kaboní.... :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:

Tak jsem uklidila,najedla se a tedka už budu jenom odpočívat,ješte jsem byla dorovnat veci do tašky a pujdu ješte vysterilizovat ty dudle a snad to bude už naozaj všechno....já mám jen pořád strach,abych na neco nezapomnela.....
13. čer 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 - horor to být vždycky nemusí. Z vyprávění znám i lepší případy :grinning: :grinning: Ty jo, tak já ještě pořád nemám sbalenou tašku, pomalu to dávám dohromady, ale říkám si, že mám ještě čas. V Podolí se do 20.června malují sály, takže se tam nerodí - byla by to prča, kdyby to na mě teď přišlo, vůbec nevím, jestli by mě vzali někde jinde, když jsem zaregistrovaná v Podolí...... Ale asi by museli - snad by si mě neposílali přes Prahu
13. čer 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy no u vás v práglu to je na budku,že se musíte registrovat,ale když v tvojí porodke malujou,tak by te museli vzít kdekoliv,nebo aspon nejblíž Podolí....
13. čer 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 tak to máš pravdu - je to tu na h...... Padla na mě šílená únava, spala bych jak malá. Jdu si lehnout na sedačku k telce, možná se u Života na zámku proberu..... Tak zatím pááá
13. čer 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy papa a hezky odpočívej...
13. čer 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se hlásím trochu odpočinutá..dneska už mi lehce otrnulo, ráno jsem trochu poklidila linku, Pavel se snažil ale znáte to..nechal zaschnout prkýnka tak jsem to drbala, naštěstí od mouky..
Dneska monitor dobrý, už ráno jsem cejtila že se mi ulevilo i když obavy jsem měla, jen lehce děloha podrážděná. musím se hlídat abych tady zas nezačala šmejdit ale ležení pomohlo. Takže registraci mám hotovou s týdením předstihem, u měření mimča jsem si povídala se sestřičkou, říkala že mají v porodnici nově asi měsíc něco jako rajský plyn. prý to využívají když už je porod dlouhý a nebo když mamči moc bolí a nebo právě při šití. Normal šití prý opíchnou ale i tak za příplatek cca 200,- se může využít i tohle, když se stane že musí šít i vevnitř tak prý dávají narkozu. Byly tam v poho, takovej klídek tak ten trochu stres včerejšjí ze mě spadnul..
@msevy O Podolí jsem slyšela že malují, čekala tam na registraci holčina předemnou, říkala že už přenáší, že měla jít do Podolí ale právě že začali malovat. Čekala prý do poslední chvilky ale mimču se nechce tak šla na poslední chvíli se nahlásit..ale bříško měla menší jak já..moc jí to slušelo..
S těma postavama, čekala jsem před nemocnicí aby mě vyzvednul tchán, kus předemnou stála paní taky těhu, šla se registrovat, ale ta byla normal silně obézní, pod metrák normal nemohla mít ani náhodou, jednu nohu měla jak já celá do šířky a on si mi tchán řekne že jak se blížil že si říkal jak jsem nepřehlédnutelná a až když dojížděl že mu došlo že to nejsem já, že je 2x taková..no hned jsem ho sprdla jaký jako 2x a navíc byla i černovlasá..no ale jemu se dneska dařilo od rána..lepší se spolehnout a moct se obstarat jen sama, bohužel to už nejde..
13. čer 2011 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka Ahojky mám vyřídit gratulace tetě k narození synovce vyřizuje Vlasta :wink:

Jinak u Vlasty vše při starém, stále ve špitále a prý jí to tam už nebaví .... ani se nedivíme že? :unamused: Mám všechny moc pozdravovat.
13. čer 2011 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk s tím namožením, asi to nemám takové jak ty, ale taky cejtím jak se mi kyčle povolují a i svaly mám oslabený. ted jsem na monitoru ležela a levou ruku pod hlavou a myslela jsem pak že jsem tahala cihly jak mě bolel sval, přitom jsem s ni nic nedělala. a i mě bolí spodek, určo od toho jak mě dr. v pátek důkladněji prohlížel ten čípek.
tak jsem měla radost že jsem koupila minule v DM ty malé plínky a ted jsem přišla na to že v tom bločku mám slevu 199,- kč když koupím balíky dva..říct mi to prodavačka tak jsem ho vzala hned..ted mě to štve ach jo. plen mám doma už hodně a ted nevím jestli ještě pro ty dva balíky dojet
13. čer 2011 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka ahoj, no moc jí pozdravuj, škoda že tam nemůže mít třeba notas, aspon na chvíli by se zabavila, se jí nedivím že jí to tam nebaví, kor v tomhle počasí..kdyby jí už aspon řekli jestli jí udělají toho císaře a kdy aby věděla co se bude dít
13. čer 2011 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jo musela jsem vyplnit papír na jména a víš co nakonec máme za holčičí? Aničku když jsem oznámila Léně tak se jí nezdála, od mala si totiž říká Anulka, když od ní něco potřebuju tak jí řeknu hezky Andulko a ona že se to bude plést, tak jsem řekla ať si s tátou nějaké vyberou a předem jsem to podepsala..dvě jiná jména jsme vyloučili a třetí návrh jsem jim tam nechala, takže když to bude holčička jako že tomu dávám minimální procento, tak by to byla Nikola.. :slight_smile: hned se mě na to ptala když přišla že školy co jsme tam dali, přišla i s kámoškou a obě jůůů, jako že super...pak se sebraly a jely na koupák, zítra mají výlet ve škole..takže jsem doma samotinká :wink:
13. čer 2011 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa no tak to je dobře,že už se ti spravilo líp,že to ležení pomohlo,takže pokračuj takhle pekne dál a bude to.....o tom rajským plynu jsem slyšela,ale nemají ho všechny špitály,jen nekteré a videla jsem to v televizi,jak mamina v hékarne pekne na balonku si ho dejchá..jsou po nem maminy jak sfetlé,takže kontrakce v pohode zvládaj..... :wink:
@hradilenka a to se Vlaste nedivím,že ve špitálu ji to nebaví,kor když je takovýdle počasí....až tam budeme my rodit,třeba bude taky takhle a budu ráda,když me tam nechaj ty 3 dny.....ty vedra me asi zabijou.....
13. čer 2011 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa a kde ty vlastne budeš rodit?v praze?
13. čer 2011 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa
@tasmailla1 já chci taky plyn. Zaplatím cokoli když mi ho dají,teda pokud mi manžel nedá nějakej limit :grinning: s řečima typu zvládly to všechny,zvládneš to taky,že. :slight_smile:
13. čer 2011 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa tak další Nikolka :slight_smile:
13. čer 2011 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 tyhle řeči me dostávaj,ale pravdy na tom neco je,třeba jsem se rozhodla,že epidurál nebudu chtít,no to se ješte uvidí,až to na me přijde,či je ješte nebudu prosit o to,aby me ho píchli..... :grinning: :grinning: :grinning: ale vím,že hodne holek z okolí,když jim ho píchli,tak je zfetli až natolik,že nevedeli,kdy tlačit,že ty kontrakce vubec necítili a pak PA musela tlačit na břicho.....
13. čer 2011 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy a jej, to jsem ani nevěděla, že se do 20.6. maluje, tak to musíme vydržet! Taky jsem registrovaná v Podolí. Určitě by nás ale vzali i jinde, to se neboj. Normálně třeba v Hořovicích a v Neratovicích berou bez registrace... tedy když mají volno. Hlavně se bojím, aby pak v našem termínu třeba nebyl v Podolí stop stav. Prý je teď hodně porodů. Na nadstandard už si pomalu nechávám zajít chuť, to asi bude pořád plné. Jsem byla vůbec ráda, že mě zaregistrovali v tom Podolí, byla jsem tam už od pěti od rána a některý tatínci si to pojistili tak, že tam spali na chodbě ve spacáku celou noc. Fakt šílený :rolling_eyes:
13. čer 2011 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 rodit budu v Kolíně, dřív asi nic moc, ale poslední dobou si to tam docela dost chválí, samo vyjimky se najdou, ale si myslím že nejsem moc náročná mamina a že když jsem potřebovala tak jsem se stačí vždycky optat. Já o tom rajským plynu slyšela až teď, se mi to fakt zamlouvá, u druhé jsem pak dýchala kyslík takže přestava té krásy jak se zhluboka nadechnu a uvidím motýlky se mi moc líbí.. :grinning: epidural jsem nikdy nestihla, bolest jsem brala jako přirozenou věc, ale je fakt mít bolesti hodně hodin že bych brala všechno.počítám kolik to bylo u báry, kolem 18 hod jsem byla ve vaně, pak se mi to rozběhlo no čekaly jsme na toho tátu tak byla v 0,45 ale jinak si myslím že jsem to o ty dvě hodiny měla dřív za sebou. To se ještě dalo, záleží taky na tom jestli do toho bolí třeba kyčle nebo ty křížové bolesti. Máš pravdu s tím tlačením, to se musí čekat na kontrakci a zabrat ve správnou chvíli...pak je to lup lup a hned je mimi venku
jo ještě jste si psaly o tom sexu..no my při první taky nedodrželi 6tinedělí, po měsíci se tomu už nedalo odolat ale byla jsem zhojená a je to fakt pomalounku polehounku ale nic hroznýho, brzo to bylo v poho. Po druhé že jsem s ní měla komplikace tak tam na to přišlo asi až po dvou měsících, trochu mě ty kostičky dole rozhodila ale je to hlavně i o psychice, tělo je unavený z nočního vstávání a i mezi tím jsme aniž by jsme si to uvědomily nějak ve střehu jestli je vše ok a než si to všechno vyladíme..pak ty myšlenky na mazliny jdou chtě nechtě dál..jo prý má proto být chlap u porodu, si říkají mezi sebou aby měl dr. míru na šití :sunglasses:
13. čer 2011 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek