• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@misi.21 s řečima typu zvládly to všechny,zvládneš to taky,že. JO tak to byla taky dneska hláška tchána když jsem mu řekla aby mě hodil v nemocnici k budově, že nepůjdu přes areál, na otázku jako proč,řekla jsem že musím odpočívat a nesmím moc chodit mi bylo řečeno no a jak to dělala babička!! no zhluboka jsem si dýchala, nemám na to chuť a ani energii každýmu v rodině předčítat chorobopis..
13. čer 2011 v 15:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@lebapa to se teda tchán vytáhnul, takovýhle řeči, to bych ho asi roztrhla, mě zase všichni říkají, že mám malé ale za to špičaté bříško, fakt sranda některé komentáře :grinning: lepší to neposlouchat! Hlavně, že ti je už líp, odpočinek hodně pomáhá, to je fakt. A kde v Praze plánujěš rodit ty? Nikolka je hezký, ale vy stejně budete mít nakonec toho Honzíka :wink: a holky chtějí spíš sestřičku nebo bratříčka?
13. čer 2011 v 15:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@lebapa jojo tchán má dobrý myšlenky a poznámky,no jo chlapy,ale já bych jim to přála,at si porod zažijí na vlastní kuži,asi by pak mluvili trošku jinak.... :wink: :wink: :wink:
13. čer 2011 v 15:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 pravda to sice je,já si to taky říkám,ale nesnáším,když mi to říká nějakej chlap,prd o tom ví a má jistotu,že to nikdy nezažije :slight_smile: Epidurál taky nechci,ale kdoví jak to bude,pokud tam budu hekat celý den,tak jim za něj budu líbat nohy,ikdyž se nemůžu moc ohnout :grinning:
13. čer 2011 v 16:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@lukava já budu rodit v tom Kolíně, mám to 8 km, tchána už mám doma na dovolený, tchýňka je v lázních tak bude hlídat psa :slight_smile: z gauče..on má pořád nějaké perly..on je šprýmař, ale před pár lety měl zánět na mozku, mysleli že to byla mrtvička, ale bylo to od klíštěte, i když děda tvrdí že ho štípnul komár, že měl kolečko kolem píchnutí no a od té doby si spíš myslí jen on že je vtipný ale moc není a spíš rejpe..ale vím že to nemyslí zle, jen se mu to musí připomínat než se rozjede..pak je uraženej ale babča na něj platí a po chvíli mu to dojde když to slyší od jinýho jak to asi vyznělo. U nás to asi bude Honzík, jen nikdo neví že my víme, natož co to bude..z kraje chtěly holky ségru ale asi od půlky těhu obě začaly že chtějí bráchu..mě to teda přišlo hodně divný. Na jednu stranu jsem si říkala že to asi kluk bude, ale když jsem měla dvě miminka holčičky tak nevím co s klukem..teď mi sestra v nem. říkala že už vím co a jak, kdyby něco at přijedu klidně zbytečně, tak jsem jí říkala že vím že to může být zas uplně jinak a vůbec mi nepřišlo že bych měla být nějaká znalá.Ptala jsem se na to když by mi praskla voda malinko, že nevím jestli bych poznala jestli to nebyl jen unik moči,tak prý že si mám dát vložku a že vezmou vzoreček a z toho se to hned pozná co to bylo. samo že když rupne víc, tak to už poznám že jsem si jen nepřičůrla :sweat_smile:
13. čer 2011 v 16:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@lebapa ono i prodávaj proužky,nebo neco podobnýho,které když dáš na vložky,tak hnedka poznaj,či se jedná o plodovku nebo ne.....
13. čer 2011 v 16:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@lebapa oni to berou jinak,já za to nemůžu,že je taková doba,že se rodí v nemocnici a na na poli... Mě třeba říká ségra,že jsem těhotná a ne nemocná,teď už na ní kašlu,ale dřív mě to docela dost bralo a když jsem jí říkala,až si kvůli miminku vytrpí to co já,ať má nějaký hemzy,tak se na chvilku zklidnila ,ale kolikrát má blbý keci furt,nejvíc na tu velikost břicha.Já to asi těžko ovlivním,jak mi roste.A jsem na něj náhodou pyšná :slight_smile: mamka mi říkal,že zezadu vůbec nevypadám jak těhotná.Tak to pro lidi musí být celkem šok,když na ně ten buben otočím :slight_smile: Ale někdy mě to už rozčiluje,jak si mě na ulici kolem jdoucí lidi prohlížejí,ale já vím,že jsem to dělala taky když jsem nebyla těhotná :slight_smile:
13. čer 2011 v 16:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@misi.21 tak já si dávám tak nanejvýš 4-hodinovej porod,už to mám promyšleno.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. čer 2011 v 16:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@misi.21 to já taky čumákovala na tehule a nikdy me nenapadlo je hodnotit,či maj velký břicho,nebo ne,i když bylo velký,to k tomu patří a vubec jsem se nad tím nezamejšlela dál.....
13. čer 2011 v 16:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 já jim ho spíš vždycky záviděla :slight_smile: To já jsem větší realista,já zvládnu 8 hodin :grinning:
13. čer 2011 v 16:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@misi.21 a hlavne u vás je to vymodlený miminko,když ste na to dlouze čekali.....bych se na tyhle řeči vyprdla a neposlouchala je.....ono je každý moudrý,když je po porodu bez břicha,bez problemu,bez komplikací,ale stačilo by si jenom na to vzpomenout,jaký to bylo u nich.....
13. čer 2011 v 16:16  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojík, tak mám po poradně, dnes ráno jsem zas docela dost špinila tak jsem měla strach, ale vše je stejné. Mimi je OK, placenta taky, krev stará. Mimi odpovídá + - 34tt, má cca 2280gr a je stále zadečkem dolů, dle dr. už není moc reálné že se otočí, takže mi hrozí další císař chjo. Dělala mi kultivaci kvůli infekci, dala železo a magnesko. Mám pokračovat v klidovém režimu a za týden na kontrolu.
13. čer 2011 v 16:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 no ona ségra byla právě bez problémů celý těhu. řekli si,že chtějí mi a skoro přesně na den za devět měsíců rodila.A to mi ještě jednou do očí řekla,když to ještě neměla potvrzený že UŽ se měsíc snaží. To bylo něco na mě teda.
Ale to už je pryč,teď už se těším ze svýho těhu a za chvilinku i z mojí holčičky(popř.klučíka :grinning: )
13. čer 2011 v 16:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 tak jasné že hodně lidem zklouznou oči na bříško, ale přesně, spíš jsem pochválila a nebo byla zticha..počkejte ještě jaký to je když už budete v termínu a kolem známí budou chodit a říkat jakto že ještě nerodíš a kdy to teda bude..zas asi jak od koho ale při báře tím že hrozilo předčasné a pak jsem ji týden přenášela to byl mazec. už jsem odmítala vylejzat z baráku protože se nikdo na jic jinýho neptal, vadí to ale já už začínala mít stavy deprese..sama jsem netušila co bude, rozlámaná a pak tohle, už i chlap to na mě viděl a pak mluvil místo mě, tušil že bych už asi vyjela..
jo a porod budeš mít určo max. 4 hodiny.. buď budeš dítě štěstěny a porodíš jako švagrová kterou uklidnovali v nemocnici že ještě rodit nemůže, nechali jí na hekárně a když náhodou šla sestra kolem tak si všimla jak už neteř leze ven a během 20 min. nebylo co řešit no a nebo si pak zpětně posuneš tu první hranici..končit to bude porodem a začátek si určíš třeba s kontrakcema po 2 min. :grinning: já si taky nepočítám to že jsem u báry jela do porodky kolem 16 hod. to už jsem měla kontrakce, ale takové že nepravidelně a při nich jsem se zapisovala na sesterně..nic hroznýho to není, jen to prostě cejtíš jako silnější lochtání
13. čer 2011 v 16:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 taky jsem vždycky kokala na těhule...abych jako věděla, co mě jednou čeká, ale rozhodně jsem žádnou nehodnotila, jestli má břicho velký nebo malý, to mě ani nenapadlo řešit, teď musím říct, že mě ty pohledy někdy pěkně vytáčejí, ale má to i svou výhodu, ve vlaku mě třeba včera hned pustili sednout : )
13. čer 2011 v 16:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@zup Ahoj, tak to je prima že ti to dneska dopadlo dobře, hodně to uklidní když tě prohlídnou, za týden se už budeš těšit na prohlídku, musíme holt ležet..Krásný že víš kolik miminečko váží, pak už je to jen o tom čase že je lepší aby v bříšku pobyli kvůli plícím ale už i kdyby teď tak se můžou narodit.Takže když by jsi šla na císaře, to by ti příští týden už pomalu začali plánovat datum porodu že?
13. čer 2011 v 16:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@zup to je dobře,že vevnitř je vše jak má být,i když se mimi už neotočí,no co,opet si zopákneš cisaře.......
@misi.21 no o klučíkoj ani neříkej,aby to pak nebyla pravda.... :grinning: :grinning: :grinning:
@lebapa no nečím se utešovat musím a rychlej porod a hnedka pravidelný kontrakce k tomu patřej...huř bude ,když budu hekat nejakejch 24 hodin....

No nic jedu si udelat malinikový čaj,snad me pak k nečemu bude,že sem ho pila......
13. čer 2011 v 16:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@zup no ahoooj, tak to je bezva, že je to celkem ok, že můžeš být doma a ne v porodce, třeba se ještě otočí, to může být i v poslední chvilce, ať ti to doma rychle utíká a nic tě nebolí! Já jdu do poradny ve čtvrtek, tak jsem zvědavá, jestli to bude stále KP. Myslim, že je nás zatím víc adeptek na plánovaného císaře, ale to by se nedalo nic dělat...aspoň když je to plánované, nemusí to být rovnou celková narkóza. Moc bych si přála mít mimi hned po porodu u sebe.
13. čer 2011 v 16:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 tak to bychom mohly skoro založit klub ČAJ O PÁTÉ, zrovna jsem začla vařit ; )
13. čer 2011 v 16:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@lukava ¨hmmm kdyby me hrozil cisař,tak celkovou narkozu nechci.....ale když budu dlouze rodit přirozene a uznali by ,že je to nakonec na cisaře,tak tu celkovku bych si pak nechala dát....,aspon by se človek trošku prospal......
13. čer 2011 v 16:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@lukava jasne...dobrá poznámka čaj o páté.......tak at ti chutná rovnako jako mě...a taky piješ maliník,nebo jinej čajík?
13. čer 2011 v 16:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 myslim, že to snad ani jinak nejde než po dlouhém porodu celková, ale krk za to nedám...myslim, že to už pak ten epidurál nezabere nebo co???
13. čer 2011 v 16:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 no právě ten maliník : ) ...zatím jednou denně...tak aby to bylo přesnější MALINÍK O PÁTÉ :wink:
13. čer 2011 v 16:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@lukava no si myslím,že jenom celkovku pak dávaj,ale třeba kámoške když začal porod,tak mimi bylo otočené KP a došla do porodky a taky ji dali celkovku a nenechali ji ,at se rozhodne sama,tak nevím,jak to teda maj....si myslím,že jenom pokud máš plánovanýho císaře,že jen vtedy máš volbu a mužeš se rozhodnout o typu narkozy....hmmm já dneska maliník mám poprvé 2 krát denne,tak nevím,či me pomuže,si musím ve středu dojít do lekarny ho dokoupit,už ho moc nemám.....
13. čer 2011 v 16:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@lebapa A byla by to Nikola a nebo Nikol? My máme Nikol .... :slight_smile:
13. čer 2011 v 17:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 @lukava Holky a od kterého týdne se má maliník pít? Mám v plánu, teď jsem 34.týden, tak nevím, jestli ještě není brzo...
13. čer 2011 v 18:09  • Odpověz  • To se mi líbí
holky werty má už mimísky :dizzy_face: :dizzy_face:
13. čer 2011 v 18:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@mili01 no od 34 tt se pije jednou denne a od 36 tt 2krát denne,ale mám pocit,či nekteré holky ho pijou i 3 krát denne,ale to já radši pokoušet nebudu,uplne me stačí to pít takhle....
13. čer 2011 v 18:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@myschka no nekecej,ona už jsem vubec nechodí,tak nemáme o ní ani žádné správy,tak doufám,že jsou v pořádku všichni..... :wink: :wink: tak ji pozdravuj....
13. čer 2011 v 18:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@myschka a co má klučíka a holčičku a jaký mají jmena?
13. čer 2011 v 18:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek