• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
no dneska, Anežku a Ondráška :dizzy_face: :dizzy_face: přidá fotky
13. čer 2011 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka jej až ji holce závidím.....
13. čer 2011 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 já taky :slight_smile: :slight_smile: a prdelky má krásné a vlasaté
13. čer 2011 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka a jak to,že už tedka porodila?bylo to cisařem?
13. čer 2011 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nevím, určitě se ozve :wink: :slight_smile:
13. čer 2011 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj těhulky, tak jak dnes bylo?

13. čer 2011 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka jé jé jé, první miminka????? Jupí, jupí :slight_smile: hlavně jestli jsou všichni zdraví a dobře to zvládli, jééé, já snad budu brečet.

Jinak ahoj těhulinky, jak se máte? Co děláte? Já začínám být strašně přecitlivělá, všechno mě dojímá, přijdu sama sobě fakt vtipná, tchán včera prohlásil že jsem nějak zhubla a babička, že to břicho mám vážně nějaký menší, že se určitě posunula dolů a do tří týdnů porodím :grinning: začínám být strašně unavená, už toho i víc naspím, pomalu se mi nic nechce a jen bych se válela, asi si začínám uvědomovat, že je to na delší dobu naposled :slight_smile: už máme kočárek, o víkendu jsme byli na pouti, zvládla jsem i jednu atrakci :grinning: a dostali jsme s Klárkou krásný obří srdce, už máme všechno vypráno a vyžehleno, tak jsem ráda, jen si říkám že nemám nic moc teplého, jestli nepořídím ještě nějký ty chlupaťoučký polodupky, dupky a kabátek, trošku větší teda, ale co kdyby byla i v tom létě zima.
13. čer 2011 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka už jsem si říkala,že si tady dlouho nebyla,že či si už neporodila.... :grinning: :grinning: :grinning: no neco teplejšího pro mimi mám mikinky a až budu vedet pohlaví,tak pak budu nakupovat přes laclík i nejaký teplejší veci.....mám jeden takovej teplej overálek jak pro medvídka.....jinak nic teplýho nemám.....
@ssimmikk po dnešku zničená,ale nevím z čeho,když jsem nic nedelala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,tedka sme byly na zahrádce,tak sem si nazbírala jahudky a tedka je baštím s cukrem.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. čer 2011 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 téééda a co ten cukr??? Nekazí ti chuť těch jahod? :confused:
KOukám, že jste tu stihly probrat i téma sex po těhu,no teda holky :grinning: co já se zde ještě nedozvím :grinning: i dkyž jsem teda zvědavá, jak to bude po druhým těhu... :wink:
Jinak jsme se holky chtěla zeptat, kdo plánuje a kdo ne epidural? Já ho u Mišky neměla a tak by mě zajímalo, jak se na to díváte...zda by jste ho chtěly nebo ne?
13. čer 2011 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk no me to práve s tím cukrem chutná a moc,já si celé tehu ujíždím na sladkým,tak ani cukr nesmí v jahodách chybet..... :grinning: :grinning: no jsem to tady už psala,že epidurál nechci,ale to říkám tedka,ale až to na me přijde,tak nevím,nevím,třeba budu ješte prosit,aby me ho píchli..... :grinning:
13. čer 2011 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka super, díky za info, koukám že poslední dobou jsi oznamovačka narození miminek :dizzy_face: mám moc radost že má miminka, na 38tt dvojčátka to je pěkné, určitě budou v pořádku a brzo se pochlubí fotečkama. Člověk nikdy neví, vícečetná jsou riziková už tak a když dlouho nepsala tak se neví jestli byli s maminou v pořádku
@dpetulinka kočárek až uvidí Barborka ta bude jásat, je silně zatížená na zelenou, takže o další starost míň když je kočárek pod střechou. Věcičky uvidíš, spíš je to o tom že máš co vrstvit kdyby něco a hlavně mimča jsou z kraje ráda v zabalovačce, tak by jsi přidala dečku navíc, asi bych s teplým oblečením teď nepospíchala, stačí až uvidíš jak bude Klárka veliká.
13. čer 2011 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka my napsali Nikola...tenkrát jsem říkala při debatě že bych to napsala jak na kluka tak na holku..protože tohle bude zaručeně loupežník ať je to co je to :grinning: jak jdeme k dr. tak pokaždý lumpačí, sestřičky to už kolikrát okomentovaly že se tam nějak pořád vrtí :sweat_smile:
13. čer 2011 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 né, já jsem teď jen líná cokoliv, i psát :grinning: asi máš pravdu, však pak snad nebudu tak vytížená abych neudělala na laclíku objednávku :grinning: a aspoň odhadnu velikost a tak podobně.
@lebapa no jo... já chtěla modrej :grinning: Ondřej prohlásil že je to teda blbý a že zelenej, ale jak něj jdou mouchy, myslím že z něj siťku ani nesundám. Máte pravdu holky, stejně bude v zavinovačce tam ji zimka nebude, tak počekáme, jak bude veliká
13. čer 2011 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 já teda cukr nemusím, ani normálně ani teď když jsme těhu, kdžy jsme našla na cukrovkový test, tak mi trvalo dlouho než jsme to rozchodila, blééé :zipper_mouth: :rolling_eyes: Jahody bych si dala, ale ten cukr bych ti nechala, jsme hodná, cooo??? :grinning: :grinning: :grinning: proč epidural nechceš? :confused:
Holky, dkyž budete potřebovat teplejší oblečení, tak písněte, já mám na novorozeně i kombinézu :grinning: :grinning: :grinning: malá se narodila v lednu, tak toho tady leží :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Já teda nevím, všechny máte vybraný jména a my zatím nemám ty úplně finální a to mě každej děsí, že brzo porodím :sweat_smile:
13. čer 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka mě tentokrát modrej taky neprošel i když pak s tou koupí od známé na výběr barvy nebylo. My už jsme tady na dohady čtyři, takže ten co jsem měla vybraný před tím byl taky zelený nebo modrý, jenže to jsem pak zjistila že co jsem se zamilovala do modrého v katalogu je o rok starší a ten aktual mě trochu zklamal,takže pak byla volba na oranžový..
13. čer 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk já se cukru do jahod bráním, říkám si že to není zdravý a hlavně cukr je jen návykový a pak jsou tendence stále po troškách přidávat víc a víc aby tělo bylo spokojený..jenže když to pak pustí tu šťávičku od toho cukříčku..no nedivím se tasmailla1 že si ráda smlsne, strčit mi to pod nos tak bych se do nich taky pustila..ale letos jsem je jedla čistě bez..
13. čer 2011 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk nevím teda moc co jste probíraly, ale hlásím, že bych taky radši bez epiduralu pokud to bude možný :grinning: jelikož ovšem nevím do čeho lezu, tak nikdy neříkám nikdy :grinning:
@lebapa no my prostě vzali ten co jsme vybrali hned na začátku, protože pak už jsme se neshodli skoro na ničem, vždycky se na něm někomu něco nelíbilo, tak jsem ráda, že je doma a že je to z krku, snad vydrží a nic s ním nebude
13. čer 2011 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa tak každej to rád jinak :grinning: já cukr nemusím, ale ty jahodýýýýýýýý, mňáááááááám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:

@dpetulinka hodně holek říká, že jim epidural ulevil, já nevím, neměla jsme ho, takže nemůžu posoudit....docela mě udivuje, že každej se spíš přikládá k tomu, že pokud to nebude nutný, tak si ho nedá :confused: u mě byl prvně čas a pak už bylo pozdě, navíc kvůli tomu omdlívání atd.to nebylo ani doporučeno :confounded: tak mě docela zájímá, jak jsou na tom ostatní těhulky, maminky :slight_smile:
13. čer 2011 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk no mě třeba dost děsí situace, kdy musím ležet na v kontrakcích v klidu na boku někde třičtvrtě hodiny než se to všechno nachystá a při tom vpichu se nesmím hnout a vůbec nějak se mi ta představa že je to do páteře moc nelíbí, každopádně když je dlouhý porod, tak to určitě strašně uleví, spousta ženskejch říká že se třeba i trochu prospaly a porodní asistentka říkala, že ten pohled na tu utahanou maminku, která je najednou v pohodě a plná úsměvů je k nezaplacení :slight_smile:
13. čer 2011 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka tak to věřím, ale přesně jak píšeš, jsme zvědavá, jak to bude u druhýho....
13. čer 2011 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám že werty dneska už porodila...no jo,přestala za náma chodit,tak jsem ani nevěděla,že je v nemocnici...
13. čer 2011 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka já epidural neměla ani při jedné, dalo se to i když u té druhé to už bylo na hranici, ale spíš až na té koze při tlačení..tentokrát jsem si nechala kouknout na ult jestli má dost dlouhou šnůru, vypadá to že jo a udělali mi radost s tím rajským plynem, to si myslím že mi bude stačit na ulevení. kamarádka ale říkala že už nemohla a nechala si píchnout epi a prý to byla neskutečná úleva, že jí to uplně polilo a pak už to byla paráda..taky jsem měla u první problém nechat si naměřit monitor při ležení, asi bych se dneska zeptala jestli je možnost si u toho sednout do křesla, tak mi to totiž měří u dr. na prohlídkách, dneska v nemocnici jsem při tom poprvé ležela.je to blbý že se u toho nemůžeš hnout, věřím tomu že to mi právě rozjelo ty křížové bolesti při první, jenže to už jsem měla píchnutou vodu takže se mi při tom monitoru rozjížděly dost kontrakce
13. čer 2011 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa počkej oni nějak dávají rajský plyn?
13. čer 2011 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dneska mi to sestřička říkala v porodnici když mě měřila, jsem se jí ptala do jakého patra pak mám jet, tak jsme začaly probírat ty dny otevřených dveří a ona že tam chodí většinou prvorodičky, ale třeba že tam říkají i tady o té volbě. Prý to nabízejí asi měsíc, mají to nově cca 200,- kč příplatek za to chtějí a využívají to třeba při bolestech a nebo při šití navíc když chce mamina, že si dejchne a okamžitě to uleví.
13. čer 2011 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa ten rajský plyn je prý super, u nás ho ale měli jen na zkoušku a teď se teprv zvažuje koupě, protože je to prostě dost drahý no, platila by se záloha já nevím jestli 2500 asi a pak kdybyčlověk vydejchal víc, tak by doplácel, tak teda nevím jestli je to to samý, ale ta bomba stojí 10000 a je zhruba pro 4rodičky, ale když to zkoušeli, tak to prý stačilo pro tři a kousek, dostali vzorek zdarma, škoda že mě to nepotká :grinning: ženský si to hrozně chválej. U nás se monitor v leže vůbec nedělá, protože prý při tom ženský i omdlívaly, určitě když řekneš, tak budeš moct sedět.
13. čer 2011 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka no já to slyšela uplně poprvé..to říkám že nerodím třetí ale znova první :grinning:
netušila jsem že to vůbec existuje, byla jsem ráda že jsme o tom hodily řeč a případně až bude ouvej tak si o to řeknu, nevím jestli to budou nabízet všem když jak píšeš je to drahé, asi spíš jen která se o tom dozvěděla..jako mi ani dřív nenabízeli epi, i když to byla jiná porodnice..jak nezačne mamina že už fakt nemůže tak asi nechávají rodit tak jak to je.
13. čer 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa pokud budeš mít možnost určitě bych to využila, i ta asistentka to chválila, říkala že to nemá vliv na miminko, že to není takovej ten oblbovák a člověka to nijak neomezuje, vlastně nic nemusí, jen si dýchne a hotovo :slight_smile: ach jo, holky mě se do toho porodu tak nechce.
13. čer 2011 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile:
jůůůů werty má už miminka to je supeéééér moc moc moc moc jí gratuluju, přidala jsem si ji mezi přátele tak snad mě brzy potvrdí a uvidím je mimuška nebo nechcet je některá přidat přímo sem do diskuze - fotky?
a ještě někdo už má mimi? Peťa něco říkala ne? že je v HK a uvidí zda bude rodit
já pokud pudu na plánovaného císaře tak až v ukončeném 38tt
13. čer 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a rajskej plyn maj u nás v porodce taky na zkoušku a prej to je fajné
13. čer 2011 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek