• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
prej ten plyn je bezpečnej a půl hod po něm už můžeš řídit a dělat vše normoš, takže je fakt že to bude asi hodně citlivý vůči dětátku, prý je to snad kyslík s dusíkem či co
13. čer 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jsem teda tak spokojená že to u nás v té porodce nabízejí, doufám že to taky nemají na zkoušku a než se tam dostanu že už to zas nebude, ale na ty kurzy co o tom povídají taky chodí holky co ještě honem nerodí tak snad to je už na stálo. jak jsem byla pořád spokojená tak jsem si říkala že dobrý že mě ty problémy chytly až poslední měsíc, ale jako ležet víc dní na tom gauči tak přísně jak tento týden tak mi asi hrábne..total rozlámaná, bolavá s pocitem totálně promrhanýho času kor v tom počásku..no nedá se nic dělat. snad už ale bude líp, v kartách prý nemám předčasný porod.
13. čer 2011 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Děkuji moc! tak to abych už taky začala.... ty jo, kdy to tak uběhlo????? :grinning:
13. čer 2011 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup jééé holky, já chci taký :grinning: u nás to bylo jen na zkoušku :unamused: teď čtu že kontrola ok, tak se koukejte šetřit, ať už se nic špatného neděje a můžete být v klidu doma.
13. čer 2011 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak o rajským plynujsme teda neslyšela, to je pro mě pořádná novinka :astonished:
13. čer 2011 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka dík jako vydržet do 1.7. musíme :slight_smile: a pak už bych klidně aby šel ven :slight_smile: akorád že oni mi císaře neudělají dřív než v ukončeném 38tt pokud bude jinak vše ok :-/
13. čer 2011 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup drž se, vy to dáte :wink:
13. čer 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak byla jsem z Honzíkem u dr tak dostal ATB že už se mu táhne dost dlouho. Už to trvá skoro měsíce co kašle v noci a po ránu. Vybral celý robitusin a stále to nezabralo. Dr se zdálo že v něm trochu i píská. Naštěstí průdušky i plíce jsou čisté.
Zítra mám kontrolu tak jsem zvědavá co a jak.
Tak první mimíska už jsou mezi námi. :slight_smile:
13. čer 2011 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
kámoška píše zaručený vyvolávač porodu pokud je tělo připravené :grinning: tak vám to sem dávám, kdybyste to chtěla některá zkusit
No je to 2 dcl meruňkového džusu, panák vodky, 2 lžíce ricínového oleje zamíchat a vypít.
Mě to chutnalo.
Vyvolá to kontrakce a jestli je tělo připravené začne se rodit.
13. čer 2011 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
a dnes přišlo oznámení že NIkušku nevzali do školky :frowning2:((( tak budem spolu bojovat doma, snad to zvládneme
13. čer 2011 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup určitě vydržíte, jste šikulky :slight_smile: ale proč až v ukončeném 38? Nám PA říkala, že po ukončeném 36 už se v podstatě může rodit a je to v pořádku. Jóó, to jsem taky četla, tak to tak za tři neděle zkusíme :grinning:
Jejda holky, to máte pech, tak snad vás za rok vezmou, zase budete starší, tak bude větší možnost.
13. čer 2011 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup hm, tak panák vodky by mě skolil :grinning: nj, koukám, že malá je v září, co? To mě mrzí, ale víš co, on taky třeba někdo nenastoupí, odstěhuje se nebo něco a vezmou vás... :wink:
13. čer 2011 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přejeme pěkné ráno,

@zup to jsou zase starosti ze školkou vůbec ti je nezávidím. Ještě u nás na dědině takové problémy nejsou. :slight_smile:
Že bychom ten zaručený recept vyzkoušeli???? Mě u HOnzíka stačilo že jsem se večer pohádala s exmanželem a ráno už mě praskal voda a tak jsem jeli. Kámošce zase pomohl sex. Spermie jsou v podstaně prolaktin který dávají když porod vyvolávají. Jsem si včera dělala srandu z Martina že po dlouhé pauze sex vyzkoušíme a uvidíme co bude. :grinning: :grinning: :grinning: Uvidím jaká bude dnešní kontrola a pak se začne pracovat... :grinning:
14. čer 2011 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem včera měli divoký večer s HOnzíkem. Navečer jsem opékali špekáčky a blbly ještě se sousedama. Kolem 9 jsem ho okoupala a dávala jsem mu léky a uložila na spaní. Dívali jsem se ještě na pohádku a usnul. Martin ho přenášel do pokojíku a malý se tak rozkašlal že zablil sebe¨, koberec a postel. Tak jsem všechno pouklízela a malý spal s nám v ložnici. Než zase večer usnul tak bylo 11 a teď ještě spí. Asi jsem mu těch léku dala moc na jednou. Měl ATB, codein, kapky do nosu a sprej. Něco mu na tom nesedlo. Celá večeře byla venku a to ještě prohlásil že se asi přepapal, protože sebral špekáček sousedovi a dojedl ho za něho.
14. čer 2011 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,u nás to zakaboněné počasí vydržželo do dneška.Ale zima není,tak paráda. Jdu se vysprchnout a mažu k doktorce,doufám,že bude mít lepší náladu,než minule. Má mě vypsat mateřskou a dělat utz,tak to dneska budu mít na delší dobu.Nevím jestli půjdu na manitor,ale to spíš až příští týden.Pak musím letět do práce,ach jo. nejede mi tam žádnej bus,až ve dvě,tak musím přes celé město pěšky. Doufám aspoň,že mě moc nerozvrtá a nebude mě bolet břicho.
Já bych z toho drinku měla asi taky motáka :slight_smile: Stačí,když si teď dám lok vína nebo šáňa a hned mě polije horko :grinning: Tak já se mažu chystat,šla jsem spát s vlhkýma vlasama,tak vypadám jak debil,asi strhám žehlličku,než budu trošku normální :slight_smile:
Tak se tady mějte,odpoledne se přijdu pochlubit,jak mimi přibralo :wink:
14. čer 2011 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, u nás je hned po ránu hezky a svítí sluni. Dneska bych měla malinko pouklízet ... a zase něco hodit do pračky.
14. čer 2011 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,u nás taky sluníčko se nekde loudá za mrakama,ale je příjemne....
@zup o tom nápoji na vyvolání porodu je tady na MK diskuze,občas jsem si je pročetla,ale je fakt,že jenom pokud jsou připraveny porodní cesty,jenom vtedy to pomuže a holky psali,že jim to pomohlo,večer si dali driák a v noci už leteli do porodky,ale co tam psali,nerozumím tomu,že ten ricinák se špatne schání v lékarne?že vždy radší poslali manželov,tehulkám to nejak nechteli prodat,vubec nerozumím proč?či to ako má špatný vlyv na tehulky,no asi ne,když to má vyvolat porod..... :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
@ssimmikk no me by možná u porodu ani nevadilo,že me píchaj epi do zad,ale vím,že kámoškám takhle píchli a když na ne přišli kontrakce,tak vubec je necítili,nemohli vubec tlačit,že to byl des,že PA jim skákala po břichu a oni vlastne nemohli v tu chvíli nic delat a byly pěkne pak potrhaný ,až nevím kam ...a za druhé při epi musíš už jenom ležet....to by me zabilo...ale nevím,či ho už píchaj na hékarne,nebo pak až na sále,pokud by ho píchli na hékarne,tak si neumím představit,tak tam jenom ležím a nemužu si dojít ani na WC......ani do vany...nikam.....
@misi.21 tak at u mudry to dobře dopadne....
@hradilenka to já uklízela včera,takže dneska nebudu nic delat,k obedu jsou zbytky a zítra na gyndu,to zas dopolko budu v čudu.....
14. čer 2011 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, u nás vylejzá oskar, ráno jela Léňa na výlet a mokla, ale říkala jsem si že se to určitě vyjasní a budou mít prima. Jeli do kostnice a na bobobvou dráhu, dala jsem jí raději kázání ať se drží dál od kluků ve třídě, bojím se aby to na tý dráze nepouštěli hlava nehlava a ještě nebyl úraz, už toho bylo v tv až až..
Konečně jsem omyla postýlku v ložnici, trvalo mi to jaksi o dost déle, ale je to a tím moje aktivity pro dnešek končí. občas se jen projdu po bytě a něco pouklízím, ležet mi moc nejde, tělo hned bolí ale jak mám pohyb tak cejtím jak to břicho hned reaguje.
@zup ty jo, dobrej driák, bych se pak bála aby mě to nečaplo okamžitě a ještě jsme nenadejchali.. :grinning:
@micka1 no léků má malej dost teda, ale si myslím že se spíš přejedl těch špekáčků, pak stačí trocha sirupu, přeci jen je to konzistence které chvíli trvá než se vstřebá a je to raz dva..
@dpetulinka no jestli to je jak říkali mě, tak ukončený 38tt se bere jako porod v termínu a prý mimčo nejvíc přibírá uplně na konci, pak je to zas jednodušší když se narodí.do toho 36tt říkali že jsou dozrálé plíce uplně komplet, ty už jsou teda dřív, ale myslím že to berou jako už silný orgán.na 38tt ti mimčo pak dají brzo do pokoje, i když je to mimčo od mimča, prý i dřív měli mimča že je dali jen do inkubátoru dohřát a šup k mamince a začalo rychle přibývat.
14. čer 2011 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsme byly všichni u zubaře a v pohodě :wink:
@tasmailla1 no ten epidural nevím, já ho neměla, to že se při něm musí jen ležet taky nevím, ale to bych se asi zbláznila, protože u mišky jsme byla furt pod vodou a nevydržela jsme ležet ani minutu :sweat_smile: navíc je prej někomu po epiduralu hodně špatně, že ho nesnese, což mě děsí ještě víc :unamused:

Tak co holky, kdo jde do toho driáku??? Já bych měla strach, že se mnou vodka sekne, bych se asi zblila a navíc, bay to ze mě netáhlo v porodnici :grinning:
14. čer 2011 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk Tak to je fajn, že zubař dopadl dobře ... tam chodím hrozně nerada :frowning2:
Já do epi s největší pravděpodobností nejdu ... to bych musela bolestí umírat abych si to nechala píchnout. A do driáku taky nejdu ... to raději to malé popoženu jiným příjemnějším způsobem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@lebapa Taky se toho děsím , až bude malá větší aby se jí nic nestalo, dneska ty děcka jsou jak pošahaný ... i když to vidím ve zprávách co je všechno nenapadne. Je důležité to dobře všechno vysvětlit a narvat do té malé hlavičky ... i když někdy to taky nepomůže ... chtějí zkoušet nové věci ... a to je pak o strach ....
14. čer 2011 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk tak dneska jsem měla být taky s holkama na preventivce u zubařky, já jsem to vzdala, jedna holka pryč a druhá na ant, takže jsme měly přeobjednání jasné, jdeme v srpnu.
@hradilenka no já z toho mám strach, jenže nejhorší je že ty to svoje dítě naučíš opatrnosti a ono je pak v kolektivu i neprůbojné, čeká až na něj příjde třeba řada na klouzačce a oni ho zatím všichni jen předbíhají..pak ti jede nějakej hňup na kole a ..viz o pár stránek dříve..jdeš kupovat novou přilbu v lepším případě.. tenkrát bylo v tv jak na dítě spadla branka a v tom týdnu jdu z vlaku a přijel mi naproti kamárad autem, říkám jé ty jsi svezl Léňu ze školy, jsi jí potkal?.. a jen jsem na ní koukla viděla jsem mega bouli na čele že na hřišti ve škole na ní spadla branka a ještě se kvůli tomu prý družinářka pohádala se školníkem který jí řekl že si za to může sama...no v tu chvíli by jsi asi vztekem a pocitem bezmocnosti pukla..naštěstí jí jinak nic nebylo
14. čer 2011 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa já musím zaklepa, naše jsem vždycky poslechla co mi říkali ... a to za nás bylo daleko míň nástrah jako je teď. Možná jsem žádný úraz neměla ani díky tomu , že jsem baba .... :slight_smile: Ale můj ten je zašitý snad všude ... jeho mamka povídala, že kdyby to bylo v dnešní době , tak na ní pošlou asi sociálku :grinning: , že na pohotovosti byla i několikrát za týden pokaždý s jiným děckem ... to víš bylo jich 5 a to se úrazům neubráníš.... a taky to nemáš šanci uhlídat :slight_smile: Ale všichni to přežili a jsou " normální " :grinning: :grinning: :grinning:
14. čer 2011 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka tak to je masakr, já taky na sebe choulostivka a Pavel ten je poslední z pěti kluků a ve dvou letech si zlomil ruku při neštovicích..musela jsem se šklebit jak jsem to četla, přesně si to dovedu vybavit..otřesy mosku už ani nepočítal..ale prý nikdy za nic nemohl, jen holt byl na blbým místě..jestli mě tohle čeká s tím v bříšku tak potěž..první opatrná i když bez sportu ani ránu, druhá dcera za princeznu, z gymnastiky odešla když začali po ní chtít přeskočit lavičku a třetí bude raubíř..furt jim říkám že by to měl být Robin, to by bylo totiž víc jak výstižné jméno.. :wink:
14. čer 2011 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka
@lebapa no koukám, že máte dobrý téma, zrovna nad tímto furt přemýšlím a nejde mi to z hlavy, protože dnešní doba je hnusná.....takže to řeknu obrazně, když byla Miška menší, tak jsme jí říkala, že děti se nebijí, že se hračky půjčují atd., no a teď je to tak, že nedávno ju lapla holka tak o rok straší na hřišti za nohu a tahala jí po zemi, malá ať toho nechá a ona pokračovala a ještě se smála, no a já, protože tohle nesnáším jsem zareagovala hdoěn drsně, holčička se nestačila divit.........nebo když jezdila na kouzačce a jeden kluk jí chytl, držel a druhý děcko jí sypalo do helmy kamínky....všechno jsou to děti v jejím věku nebo max.o rok starší, když tohle dělají ve 3letech, co budou dělat v 10letech??? Nechápu dnešní dobu a výchovu rodičů....tohel udělat moje dítě někomu, tak ho zmidlím, že se nepozná, ale ty matky sedí a radši se otočí jinam :frowning2: nejhorší je, že tím, že jsme malé vždy vštěpovala, že děti se nebijí, hračky se půjčují, všichni si spolu hrajeme, neubližujeme si, tak tímto jsme jí vštěpila do hlavičky to, že je hodná a nechá si tak akorát srát od druhých na hlavu, když to tak řeknu a u druhýho budu jiná....pěkně ještě dítko podpořím, a´t jim dá kartáč, protože dnes pokud chceš vychovat slušný dítě, tak je to pak akorát chudák..... :angry:
14. čer 2011 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk já do toho driáku určo nejdu,bych se po vodke poblila...jak píše hradilenka jsou i lepší vypuzovací prostředky,třeba dlouhý procházky,korenisté jídla a sex,no uvidíme,piju maliník,tak snad neco zabere,anebo až se bude chtít miminu ven,tak počkáme,anebo me to pak budou vyvolávat,vše je ve hvězdách...okna mejt nebudu,prej se hodne často obtočí pupečníková šnura kolem krku miminka,tak to radši riskovat nebudu....a co se týče toho epi,já si opravdu nejsem jistá,či celou dobu se musí ležet,nebo jenom na sále,fakt nevím....u zubaře jsem byla podruhé taky pred dvoma týdnama a vše ok,huř to bude pak v záři,kdy me objednala,to me pořádne zrentgenuje,objeví při mým štestí plno kazu a to teprve bude sranda,ale bez injekce nedám ani ránu.....
@hradilenka
@lebapa holky ale to už bude strach o díte celoživotní,ale pokud to díte se nechce zmenit,tak to neudelá,viz muj případ,zustala jsem taková,jaká jsem odcházela z domu do Čech,nechytla jsem se špatný party a jsem se svým životem spokojená,hlavne nech nám zdravíčko funguje....
14. čer 2011 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk jj souhlas .... taky to znám tady z okolí ... matkám je to jedno co dítě dělá, hlavně, že má klid může klábosit s kamarádkou a dát si u toho čouda a nebo pivo .... a děcko může lozit pomalu po 4 po silnici a s ní to ani nehne....

holky našla jsem dobrý článek :grinning:
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/romanka30/clanek/super-d/
14. čer 2011 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
je že někdy můžeš dítě vychovávat jak chceš a vyroste z něj grázl, známá svýho syna vychovávala si myslím dobře, kde kdo by si z ní mohl vzít příklad, ale to největší hajzlík co znám :rolling_eyes: takže dítě se dokáže změnit......
Já třeba byla taková: zakázaný nejvíc chutná :sweat_smile: Takže jsme ráda okusila to co bych neměla a nesměla, naštěstí mi nikdy můj rozum nedovolil zajít v něčem dál než jen ochutnat :wink:
14. čer 2011 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk no jo to je svatá pravda...
14. čer 2011 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no ten článek nemá chybu.... :grinning:
14. čer 2011 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Nebyl to Tvůj manžel ....? :grinning: :grinning: :grinning: Víš jak chodíte na ty velké nákupy společně :grinning: :grinning: :grinning:
14. čer 2011 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek