• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@hradilenka super článek, to nemá chybu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. čer 2011 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Před panelákem stojí auto a za oknem má cedulku:Vzkaz pro zloděje:,,Rádio nemám,prošlá technická a motor je zadřenej,,.
Na druhej den stojí auto na špalkách a je tam cedulka:Vzkaz pro majitele:,,Tak to jsou ti potom ti lité kola úplně na piču!!!!
14. čer 2011 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ssimmikk je to určitě podle povahy dítěte, ty dáš část základu, nějaké morální hranice..v tom dětským věku to je jak píšeš, taky to znám. a co nás čeká v pubertě, to musíme nechat na osudu, jestli je dítko chytlavé zbývá jen se obrnit trpělivostí.
@hradilenka proto jsem letos po horách řekla že s mimčem nikam nejedu..taky mamina raději na pivku, o to by ani nešlo ale točila mě výchova stylu 5x řekli že nanuka nekoupí, sprdne kámošku která dceři po jídle co snědla zmrzlinu koupila že jejich kluk to ted chce a stejně nic nesnědl, zmrzlinka se koupila a jen rozcintala..pak mi to dítě šlo věčně na nervy jelikož neumělo nic jiného než kňourat..je to jiné když je unavené, ale tohle má kluk vyloženě naučené, ví že to rodiče vzdají..jen jsem si musela říkat dokola že ono za to vlastně nemůže, jen přišel na to jak si vydobít svoje a už mu jsou 4 roky tak zas tak malý dítě to není..a takhle trávit týden dovo už fakt nechci..holt s dětma se mění spousta věcí
14. čer 2011 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. čer 2011 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Vláda oznámila, že mění státní znak ze lva na kondom, neboť takový symbol mnohem přesněji vyjadřuje politiku vlády. Kondom se stejně jako inflace dokáže rozpínat, brzdí produkci, ničí další generace, chrání čuráky a dává člověku pocit bezpečí, zatímco je jebán...
14. čer 2011 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holyk co říkáte na tu stávku co má být, podporujete jí nebo ne?
14. čer 2011 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa jj výchova musí být důslená a ne říct nic nebude a pak couvnout ... a povolit .... zní to možná teď v souvislosti s výchovou dětí blbě .... ale u výcviku psa je to to samé ,,,, pokud ten povel pes neprovede do konce .... a ty to tak necháš pak tě má na háku .... a nic s tím už pak neuděláš ....
14. čer 2011 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hradilenka no to určo nebyl muj manža,když jedem na nákup,tak jedeme mezi regálama společne,takže bych postřehla,kdyby delal takovýdle vtípky.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. čer 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka to je pravda, můj manžel má s tímhle hodně problémy.... :angry:
@ssimmikk Nesouhlasím se stávkou .... je to vydírání .... hold doktorům to vyšlo .... já bych na nic takového nepřistoupila a škodu bych jim dala k úhradě. Když se jim tam nelíbí, můžou odejít ... jako každý jiný z jiného zaměstnání .... přirovnala bych to k teroristům ... lepší je postřílet jak s nimi vyjednávat ....
@ssimmikk hmmm já stávky uznávam,protože ty lidi to nedelaj jenom pro nic za nic,chtej neco vydobýt a jinak to na vládu ani neplatí,jenom ty stávky,pak věčšinou udelaj,co lidi opravdu chteli...horší je,že na to doplácej obyčejný lidi,jako to bylo mezi lékařema,nebo tedka v tý doprave.....jsem zvedavá,že řekli,že se to týká velkých měst,tak jakejch?že či to bude i u nás,nevím....
14. čer 2011 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jj, přesně tak..ty děti jen zkouší každého kam až můžou, určo poznáš kdy bude malá přetažená nebo nebude ve své kůži a povolíš, ale tohle je jiný případ..pak bráchovi schodil notas, měl ho daný na parapetu a mladej si ho chtěl zapojit asi do elektriky nebo nevim co, takže notas spadnul na displej který ruplnul, oprava cca 5 tis.rodiče vytočený že to bylo nový a na kluka dopadla jen vítka, počkej až se Doman vrátí, ten ti dá..jako tak to nechápu, kdo je pak rodič? trest nechají na 12tiletýho bráchu..ale to nejsou jediní. jdu se raději nadlábnout, by mě vytočily jen ty vzpomínky :unamused: se psama je to to samé. starý dole se taky diví že s nima ten maltézák štěká a když je tady tak ne tolik..když je teda bez nich, nějak nemůžou pochopit že ten pes se u nich cejtí jako hlava rodiny..no ale tak uvidím jaký budeme my v jejich letech, když jim to nevadí, můžu říct jen svůj názor když se zeptají..jinak zavřu, zamknu a fertig
14. čer 2011 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk me se líbí,jak chtejí bojovat proti tomu vysokému odchodu do duchodu...vždyt to není možný,aby človek makal do 70-tky,no nevím si sebe představit ve špitálu jak delám do 70-tky,to se pak toho duchodu ani nedožiju....
14. čer 2011 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak koukám co probíráte - epidural:slight_smile: Taky jsem byla vždycky zastáncem normálního porodu bez tlumicích léků, ale jak já byla potom vděčná za hodinku s epiduralem - než jsem si ho při přechodu do sprchy vytrhla. Ale ta úleva, aspoň na tu chvilku - kontrakce jsem už měla tak silné, že jsem se klepala jak osika, měla jsem pocit, že už nic nevydržím. Takže tentokrát jsem pro epidural - pokud si ho zase nevyškubnu :slight_smile: O tom rajském plynu jsem taky něco zaslechla, v Podolí se zeptám jak jsou na tom :slight_smile:
@micka1 - buřtíky na noc - to známe :grinning: Asi před měsícem jsme grilovali a celou noc problinkal. Buřtíky ho prý tlačily v bříšku a od té doby večer odmítá i párek, který jinak tak miluje :slight_smile:
@ssimmikk - u mě to bylo to samý - to mi bylo hodně zakazováno, jsem prostě zkusit musela. Přílišné zákazy jsou na nic - já prosazuju to, že si s dětma o všem popovídám, upozorním na rizika a pak je to na důvěře. I když, co bude........uvidíme. Abych se pak nechovala stejně jako naši :grinning:
14. čer 2011 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa já pak nechci mimi rozmazlit,protože spet to už vrátit nejde a ty deti si strašne na všechno rychle zvyknou...tím nechci říct,že budu pořád jenom na díte řvát,ale nejakou autoritu si chci vydobýt..... :wink:
14. čer 2011 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Autorita :grinning: Do jednoho roku je to pohoda, teď na mě Máťa kolikrát prdí - nějaká autorita je v háji :grinning: :grinning: Pak už pomůže jenom dát na zadek, ale ono ani to časem nepomáhá. takže jsme najeli na zákaz pohádek, když už zlobí hodně - ale spíš, když dělá naschvály.
14. čer 2011 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dlabu lněné semínko v jogurtu, sranda je, že se přidal i manžel - prý je to pochoutka. Tak večer dlabeme semínko spolu :grinning: :grinning:
14. čer 2011 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy no uvidíme jak to bude s výchovou,ale nechci zažít,až mi jednou díte bude skákat po hlave,to u moji mamy jsem si nikdy nedovolila,i když byla až moc hodná,občas sice zakričela,ale věčšinou sme si o všem promluvili a já byla tá první,kdo za ní přišel s prosíkem o odpuštení,když jsem ji naštvala...taky si dávam semínko,v čokoládovým jogurtu ho v pohode sním,jen aby pak melo takovej účinek.... :grinning:
14. čer 2011 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 - tak to bych taky nechtěla, ale zase nechci naject na styl našich - někdo jim něco o mě řekl, oni tomu uvěřili, aniž by si se mnou o tom popovídali, okamžitě domácí vězení, bez debat. Kolikrát to bylo nefér. Takže já jsem pro diskusi, hodně komunikovat, vysvětlovat i možná dost překousnout - ale mantinely musí být nastaveny. Prostě jsem pro demokratickou výchovu.O tom jsem psala vloni závěrečnou práci - jako jedno z témat :grinning: Ale je to hodně těžký, zvlášť když už Tě dítě vytáčí k nepříčetnosti :grinning:
14. čer 2011 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy hmmm no ale to je druhá stránka veci,když rodiče daj na pomluvy a nepromluvej si o tom s dítetem,to je smutné,když daj na názor sousedu......já si třeba pamatuju,že jsem nikdy domácí vězení nemela,jo když jsem byla zlá,tak jsem dostala vařečkou po zadku a to bylo všechno..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale zas já nikdy nedávala jim k tomu důvod,aby me trestali...proste byla jsem hodné miminko,kéžby bylo to moje po me.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: protože nevím,kdyby bylo po manžoj,tak ten byl jako malej a puberták peknej spratek..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. čer 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 mám stejný názor na stávku :slight_smile:
Nos tou autoritou je to těžký, malá je taky fikaná, na ní neplatilo nic, dkyž měla období vzteku, nic nepomáhalo, až jsme jí zavřela do pokojíčku a odešla, došla za mnou, udělala jsme to znovu a vždy jí jen řekla, dojdi až přestaneš, pak to přestala dělat, ale byl to běh na dlouhé trati, když jí něco zakážu, tak se snaží z toho vykroutit, ale ví, že u maminky neuspěje, tak to většinou vzdá, až na vyjímky, kdy zkouší moje nervy....za to tatínek je teda měkota a věčně se s ním kvůli tomu chytnu, protože dovolí vše atd., pravej opak mě, když jsme spolu všichni, tak ani ne, ale jakje s malou o samotě, tak to je děsný :angry:
14. čer 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 se stávkou souhlasím, ale nelíbí se mi blokády silnic - to už si berou jako rukojmí normální lidi - už si protiřečí. Takže mi zítra odjíždíme k našim, aby nás ta čtvrteční stávka nezasáhla - měli jsme odject ve čtvrtek. Jinak bych byla radši pro velké demonstrace, než úplně zastavit dopravu, ale ono to už asi jinak nejde. :slight_smile:
14. čer 2011 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk no si myslím,že když je období vzteku,tak tam opravdu nic nepomáhá ,každý díte si tím projít musí...a i dobrá výchova tady zlyhá....jen to období překlepat a bude líp.... :wink:
14. čer 2011 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy no jo a vy v práglu to budete mít opravdu na budku....
14. čer 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk - v období vzteku - vzdoru jsem ho zavřela do jinýho pokoje, ať se zklidní. Asi dvakrát mi udělal scénu v obchodě a to jsem ho vzala podpaždí a odešla s ním pryč. :slight_smile: Jinak se to dalo zvládat. Ale mám pocit, že období vzdoru mu začíná znova - nejoblíbenější slovo je totiž chci a chci a chci a chci a teď.! Někdy je to hrůza. Ale milovat je musíme :grinning:
14. čer 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@msevy
@tasmailla1 jj, přesně tak, každý dítko toto období má a je to pořádně na nervy, to se dítka snažéí, tak jako při ničem :grinning:

No nic holky, pádím s malou na plavání :wink:
14. čer 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,jsem totálně KO. U dr jsem stvrdla tři hodiny,což se mi ještě nestalo,mazec. Do práce jsem papír na mateřskou poslala,po kámošce,už bych tam nedašla.Od neděle jsem na dovolený :slight_smile: Vařit nestíhám,tak jsem si koupila smažák s bramborem a už to tady do sebe tlačím,já blbec si sebou k dr nic nevzala. Od minule kilo nahoře,takže celkem 8 kil. Mimčo krásně vyrostlo,má v 35tt 2300g a bříško dorostlo,ale zase je větší o týden hlavička,tak já nevím. Ale manžel měl taky při porodu větší hlavinku,tak uvidíme.Jinak už mám papíry na jméno a co sebou do porodky,za čtrnáct dní na monitor a celkem do porodu,pokud neporodím dřív už jenom tři kontroly :slight_smile: Dneska nic neříkal,že by mi to vyvolávali dřív,ale zase jen že nebudu přenášet.
Jdu dočíst co jste naklábosily,nohy mě bolí jako čert,tak hodím nahoru. Doktorka mi říkala,že začínám natíkat i v obličeji,doufám že nenateču moc a nebudu vypadat jak debílek.
14. čer 2011 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 copak s tebou tam tak dlouho delala?3 hodiny v čékarne,asi by me kleplo,to tam bylo tolik ženskejch?Hlavná vec,že mimi je v pohode a příbírá.....já jenom ty nohy mám pořád nateklý,ale ruce nebo tvář me nenatíká,......jen pekne odpočívej,správne nohy nahoru... :wink:
14. čer 2011 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vyrážím pro Matýska do jesliček, tak se tu zatím mějte, pááá
14. čer 2011 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 Tak to je dobře , že je vše jak má být .,...i tak máš malou malou :slight_smile: já měla v 32t ....2,25kg ale tak já jí mám zase větší ... aspoň se Ti bude líp rodit :grinning: 3h u doktora dělám běžně. Už mi to ani nepříjde, počkej až budeš chodit na KO do špitálu a ještě k tomu monitor 20min , tak si tam posedíš.
14. čer 2011 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek