• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
no takže nejakej kojící polštářek nebudu rešit,použiju kterýkoliv ,co máme doma....je to zybtečný si pořizovat,když to pak neužiju...
29. led 2011 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
vo jakým kalíšku se tedka holky bavíte?jsem nejak mimo realitu.....
jé vy tu takhle drbete :grinning: no jde vidět že nemáte ještě dítka :grinning: já vás normoš nestíhám
@petrunka01 no já právě slyším samé kladné ohlasy, zkusím po porodu i když se trochu pojím toho zavádění :sweat_smile:
29. led 2011 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooo už vím jaký kalíšek...
29. led 2011 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. led 2011 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 já na kojení nevyužila ale než jsem porodila tak jsem s ním spala a díky němu jsem se aspo%n trochu vyspala :wink:
29. led 2011 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup no to víš že jooo,po porodu se to pak nebude stíhat.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a neco dočíst taky neeee
29. led 2011 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka neboj,jde o cvik,ale já teda neměla problém ani se zaváděním,ani s vyndáváním..bylo to hrozně pohodlný,po několika měsících,když jsem vychytala všechny mouchy,jsem skoro nevěděla,že nějakou MS mám
29. led 2011 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 já vás nestíhám dočítat ani teď :grinning: :grinning: :grinning:
já teda kojící polštář využila na 150% už v těhu, pak na mini mimi a do roka jsme na něm kojili i do porodnice jsem si ho nechala přivézt páč kojit v leže nám nešlo a držet naší 4kg slečnu na ruce 20min byl záhul, takže já můžu jen a jen doporučit a propo kdybych ho včas neuklidila tak se po něm válíme do teď a je akorád pěkně zničenej :grinning: mám ten kuličkovej jak se tam dají kuličky dosypat a nemůžu si stěžovat, za chvíli bude se mnou zase v posteli :grinning: až břuch povyroste

@petrunka01 tý jo o tom kalíšku teď mluví kde kdo, ale já si to furt neumím představit jak se to vyndá, aby se to nevylilo a někde se to musí umýt neli vydizenfikovat ne? a pak zav=st zpět, no asi je to super ale nějak si to stále neumím představit
29. led 2011 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka ano, tak éjsem četla, že prádlo šedne. prý se to má jaxi předeprat od původních aviváží, než se začne prát ve slizu a taky přidat další dávku sody do praní. také jsem zvědavá na praxi a ja mi to nadšení vydží :slight_smile: . moje nej kamarádka také látkuje už na třetím dítěti-od ní jsem to okoukala :slight_smile:
@petrunka01 ahoj, když už máš věcičky po synkovi, je to už jednodušší :wink: je pravda, že na mimi stačí jen mýdlo. když jsem to četla, jsem se divila proč jsou teda plný regály baby johnsonů a milionů dalších všemožných výrobků :grinning: za ty mastičky od švagrové jsem ráda.
@tasmailla1 bazárek se vyplatí i na internetu-samozřejmě člověk rozpočítává, jestli se to vyplatí-to dělám i na klasických e-shopech.
Nedávno jsem chtěla teploměr do vody co mě uchvátil-cena 110,- a nic jiného jsem na tom shopu nechtěla. Ve finále by mě vyšel na 265,- Kč, což bylo poštovné a 30,- manipulační poplatek, protože nejde o objednávku nad 300,- tak jsem jim chtěla napsat, ať si takový shop strčí někam, no mazec :unamused:
29. led 2011 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, no to jsem ráda co slyším o tom kalíšku. my kdysi dávno se švagrovou koukali na článek o tom a právě - jak to tam ale drží? co údržba? ...no hlavolam :grinning: ale jednou za čas si na něj vždycky vzpomenu :slight_smile: je pravda, že dobu na to jsem byla na revizi a potom jsem měla víc než půl roku obrovské bolesti při menzes, kt.byl i hodně silný, nemohla jsem používat ani tampony. takže jsem kalíšek zavrhla úplně. ale teď, jak čtu vaše zkušenosti, je to pro mě znova výzva :slight_smile:
29. led 2011 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup tak já teda nevím,já bych ten polštářek řešila až po porodu,až budu mít poznatky,v jaký poloze nám kojení vyhovuje....
29. led 2011 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mne ten kalíšek přijede takovej nehygienickej...a jak dlouho vydrží vevnitř?teda jak často se vylejvá?
29. led 2011 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee a ten manipulační poplatek se platí všude?i na mmb?
29. led 2011 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee a jak to je s bazárkem na koníkovi?to platíš len cenu a poštovný,nebo ješte neco
?
29. led 2011 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 nene, určitě to není všude ten manip.poplatek-to byla specialita, nad kterou vrtím hlavou doteď :grinning: z mmb jsem ještě nikdy neobjednávala, nevím. na spoustě shopech je poštovné nad určitou částku objednávky zdarma a na bazárcích hodně maminek taky dává třeba poštovné v ceně nebo nad tolik a tolik...
Tady si klikni na nějakou položku z bazárku, je tam popis,cena atd a vizitka prodávajícího a jeho podmínky prodeje, také další inzeráty,co nabízí... neboj se to projít :wink:
29. led 2011 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ke kalíšku..vyváří se před(někdo spíš po)MS,v průběhu používání stačí jen vylít,opláchnout a dát zpět.Samozřejmě za předpokladu,že si před tím umyju ruce a kalíšek nikde nepokládám,jen umyju vodou a dám zpět.Vkládání není složitý,složí se a dá dovnitř-jen kousek,ne tak hluboko,jako tampony.Pak se sám rozvine,přicucne a vytvoří podtlak,tím drží fakt pevně a nemůže vypadnout.Horší je vyndavání,nejdřív je nutné zrušit podtlak a pak opatrně vyndat.Já to ze začátku vyměňovala jen ve vaně,ale pak už i normálně na záchodě a nikdy jsem nic nevylila.
29. led 2011 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 můžu se zeptat, co se děje, když se jeho kapacita naplní na max-nesjede třeba? je nutné mít pro jistotu aspoň slipovku?třeba když je člověk celý den na cestě apod..
29. led 2011 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak se mějte hezky,přeju peknej večer,pádím do sprchy,paaa
29. led 2011 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee záleží,jak silnou máš MS..já mám tak středně a nikdy se mi nestalo,že by byl úplně plnej.Ale ani tak nesjede,ten podtlak ho nepustí.Já dělala v práci dvanáctky a první dny jsem v práci jednou vylila,ke konci stačilo už jen ráno a večer,takže jsem v práci nic řešit nemusela.Slipovku si klidně vzít můžeš,zvlášť,než si zvykneš,jak s ním zacházet a případně na noc,abys měla jistotu,ale časem zjistíš,že není potřeba
29. led 2011 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 krásný večer, ahoj :slight_smile:
@petrunka01 ok, každopádně děkuju za informace. snad si po porodu vzpomenu-ale určitě,a popravdě, ani mě nenapadlo, že začne být tak populární :slight_smile:
29. led 2011 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee nevím,jak ve tvém okolí,ale v mém teda moc populární není.Znám jen jednu další holku a tu jen letmo.Navíc žije v zahraničí.Jinak jsem výjimka a exot:slight_smile:
29. led 2011 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 přišlo mi to tady :grinning: pozitivní ohlasy. jinak za exota zde budu asi také-hlavně pro rodinu, ale to nebude poprvé :grinning: co jsem tak mluvila se švagrovou a kámoškou, tak nás ten kalíšek hodně zaujal, ale právě jsme nevěděly o nikom, kdo by ho měl a tedy opravdové zkušenosti a né jen reklamní článek, takže na to se nám na pořizovací cena zdála hodně velký risk :wink:
29. led 2011 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já jsem za exota pro celou vesnici :grinning: :grinning: když jsem prvně uvázala Aduš do šátku tak na mě koukali jak na starou indiánku, a když mi přišly knížky a dvd na znakovou řeč tak poštačka roznesla, že máme hluché dítě a mě pak všichni zastavovali a ptali se :rolling_eyes: :grinning: a nedokázali pochopit na co to jako to ubohé dítě učím atd atd, látkovky a kalíšek už bude poslední kapka :grinning: :grinning:
29. led 2011 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. led 2011 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno všem.... :slight_smile: :slight_smile: @myschka no to víš bydlet na vesnici,to je něco za něco...všichni o všech tam hned vědí...všechno pro ne z městského světa je nepochopitelné...tak se podle toho i chovají.....ale zas látkovky si myslím,že to pro nich nebude takové boom,když v tom žili taky....vím to sama,pocházím z vesnice a když přijedeme domu na dovolenku,ešte nejsme ani doma a sousedi vykukujou z okna a říkaj,tak ste přišli se podívat na rodinku?Pekné od vás...Člověk by je musel ušlapat..... :grinning: :grinning: :grinning: vo všem hned vedí a tá zvedavost nezná hraníc..... :grinning: :grinning:
30. led 2011 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 :slight_smile: no ale člověk by čekal, že když jsme vesnice tak blízko Plzně a většina obyvatel je stejně jako my z Plzně, že to bude lepší ale není :wink:
jinak dobré dopoledne :slight_smile: :slight_smile: já akčně ráno trochu poklidila a teď čekám až mi přivezou naši Adélku
30. led 2011 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, nenasla som vo fore temu jun 2011, tak poprosim o radu vas. V prvom tehotenstve ma babatko zacalo kopat okolo 19. tyzdna. V tomto druhom je to uz od 15-16ho. Je to normalne? Mate niektora podobnu skusenost?
Dakujem.
30. led 2011 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sulky tak to má být :wink: v druhém těhu to je dřív, já už cítím pohyby přes týden :wink:
30. led 2011 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek